Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6745574 Napisano: 19.11.2020 12:00:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kreatia napisał(a):

asiatko napisał(a):

Hej. Mam takie spostrzeżenia odnoście loterii bramkowej Dołącz do paczki, Lewiatan, Kropka Bordo. Przez ponad tydzien z kolezanka sledzilysmy liste zwyciezcow uzupelniana na biezaco i spisywalysmy godziny bramek. Wyczailysmy ze nagrody bardzo często wpadały wg pewnego tego samego schematu, nie powiem jakiego, dokladnie co iles minut, i zawsze dokladnie z końcówką 5min. I nam tym sposobem udalo sie wbic - kolezance i mi po jednym razie. To owszem moze byc przypadek, ale my juz odpuszczamy bo wg nas ta loteria bramkowa wyglada na przekret zrobiony pod krewnych i znajomych królika, zwlaszcza ze miejscowosci sie bardzo czesto powtarzaja, a nowi laureaci pojawiali sie dokladnie po tej minucie ktora typowalysmy. Moze sie mylimy, a moze ktos bedzie chcial sie pobawic w detektywa i dojdzie do tych samych wniosków...

tu bardziej lenistwo i zaniedbania organizatora niż znajomi królika, bo widzę znajome "twarze"  emotka  
kropeczka dała ciała  emotka

Nie pierwszy i zapewne nie ostatni raz emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

edzia21

#6745249 Napisano: 18.11.2020 12:23:23 w Czy informują/ informowali?
Monika11 napisał(a):

Pudliszki  carrefour na jakim dniu stanęły ?

Puściłam zgłoszenia w przedostatni oraz w ostatni dzień loterii - dzisiaj przyszedł mail (nie wiem dokładnie za który dzień)  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6745120 Napisano: 17.11.2020 22:37:54 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
basiag napisał(a):

czy Addicters Sp. z o.o informując o wygranej mówi od razu jaka jest nagroda ?

Nie, sms jest bez rodzaju nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6744987 Napisano: 17.11.2020 15:24:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Trzeba pisać skargi/reklamacje do zleceniodawcy emotka  Takie gadanie na forum sprawy nie załatwi, a FORTUNA PS będzie dostawała kolejne zlecenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6744980 Napisano: 17.11.2020 15:09:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

fiona25 napisał(a):

magisterek napisał(a):

Wczoraj niby do 20:00 mozna było wysłać hasła na WAWEL! Godzina 13:22 i ostatni etap niby rozwiązany. Szacun dla JURY! Nawet ja tak szybko nie czytam!, a tu niby obrady miały być emotka emotka

Ta Agencja to jawna kpina i zero szacunku do tych co grają, od razu zrobiliby z tego loterię emotka byłoby git! Przynajmniej zachowaliby jakiekolwiek pozory konkursu!

Żenada, nie czytali na bank...musieliby nockę zarwać  emotka  


I jeszcze taka ciekawostka że formularz do zgłaszania hulał i przed 22;00 aktywny. Do której? Może do pólnocy? Nie wiem
OCZYWIŚCIE ZERO wygranej..

I dzisiaj o 9:00 rano też hulał emotka Wyświetl w wątku >>
1 emi 0

edzia21

#6744932 Napisano: 17.11.2020 13:26:02 w Pomocy!!!!
visserarthur napisał(a):

To jakiś błąd na forum? Większość postów pokazuje mi, że dodane dzisiaj, tylko, że nikt by np. nie wrzucał zdjęcia z wygranym smsem z lutego 2020...?

Żaden błąd emotka  Komuś się nudziło i powrzucał swoje życiowe łowy konkursowe emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6744923 Napisano: 17.11.2020 13:10:49 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
jokan napisał(a):

Wawel mnie dobił....a co oni tak szybko rozwiązali ostatni etap? emotka Przecież do wczoraj można było wysyłać, a dzisiaj już wyniki?

Tylko nie mów, że wierzysz w ich "czytanie" odpowiedzi emotka  równie dobrze mogli rozwiązać wczoraj o 20:01 emotka  więcej czasu zajmuje im wypełnienie formularzy mailingowych z info o wygranej, niż patrzenie na przesłane odpowiedzi.  Wyświetl w wątku >>
3 jokan, mia, nkba 0

edzia21

#6744846 Napisano: 17.11.2020 11:18:30 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Czy w kasach samoobsługowych można płacić kartą podarunkową /konkretnie chodzi mi o C4/ ? 

można emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6744786 Napisano: 17.11.2020 09:46:15 w Mam problem...
mama2006 napisał(a):

Mąż dostał smsa od kurier-wplata24.fun z info :Twoja paczka nr........ została wstrzymana, z powodu niedopłaty 0.50 zł. Wpłać.......
Weszłam na śledzenie i taka paczka faktycznie istnieje, 3.11 została odesłana do nadawcy. Jak myślicie, czy to ściema?

Kochana, spójrz na sam "adres" strony www...i chyba odpowiedź sama się nasuwa. Rzeczywiście ktoś ma niezły "fun" emotka  wysyłając takie eski i trzepiąc kasę na ludziach.

a w temacie: dotarła zaległa koszulka Somersby (Blackberry) - DPD Wyświetl w wątku >>
2 nkba, mama2006 0

edzia21

#6744607 Napisano: 16.11.2020 14:41:03 w SZUKAM....
martucha-jk napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Szukam info, czy tostery z loterii NUTELLA mają na sobie logo nutella?

Tak, mają emotka

szkoda emotka  dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6744602 Napisano: 16.11.2020 14:32:26 w SZUKAM....
Szukam info, czy tostery z loterii NUTELLA mają na sobie logo nutella? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6744495 Napisano: 16.11.2020 11:11:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

fiona25 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Fortuna odpisała komuś na maila? Strona nadal nie działa.

5 minut temu przyszła odpowiedź - zgłoszenie mailowe przyjęte.

Koniecznie daj znać po wynikach, czy coś wygrałaś na takie "mailowe" zgłoszenie. Jestem ciekawa jak do tego podejdą.

Dam znać, ale nie jestem wybitnym wymiataczem w kreatywnych, więc istnieje przypuszczenie graniczące z pewnością,że moje zgłoszenie nie wygrałoby nawet  gdybym wysłała je kurierem z załączoną szarlotką  emotka   emotka

Niezbadane są decyzje jury emotka  powodzonka emotka   Wyświetl w wątku >>
1 fiona25 0

edzia21

#6744493 Napisano: 16.11.2020 11:06:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fiona25 napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy Fortuna odpisała komuś na maila? Strona nadal nie działa.

5 minut temu przyszła odpowiedź - zgłoszenie mailowe przyjęte.

Koniecznie daj znać po wynikach, czy coś wygrałaś na takie "mailowe" zgłoszenie. Jestem ciekawa jak do tego podejdą. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

edzia21

#6744310 Napisano: 15.11.2020 16:28:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

bingo9842 napisał(a):

koala33 napisał(a):

W Książęcym powinno się pojawić na stronie jakieś podziękowanie, cokolwiek? Bo wysłałam, zgłoszenie zniknęło, ale nic poza tym.

U mnie podobnie

Właśnie... ??  emotka  
W regulamie jest zapis "Dokonanie Zgłoszenia skutkuje wyświetleniem na ekranie komunikatu potwierdzającego udział w Konkursie."
emotka

Wczoraj brałam udział i po wysłaniu zgłoszenia był komunikat, że dziękują za zgłoszenie (przeładowała się strona i info było umieszczone jakby pod formularzem zgłoszeniowym). Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0

edzia21

#6744227 Napisano: 15.11.2020 08:24:23 w Smolar
reniii napisał(a):

gizoon napisał(a):

reniii napisał(a):

Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne.

Reniii mam takie same zdanie jak Ty. Dla mnie ta agencja to  OSZUŚCI! Sporządzanie czegoś takiego jak czarna lista jest naganne. Niestety organizują większość loterii. Ludzie ich chwalą do momentu, gdy przestaną u nich wygrywać. Ja od 1,5 roku nic u nich nie wygrałem. Zainwestowałem w konkursy grubo ponad 2 tysiące złotych. Czasem mam ochotę napisać do tych OSZUSTÓW i im wygarnąć. Te gn ... nawet na e-maile mi nie odpisują jak mam pytanie. Za to na nr brata, mamy, ojca wygrywam. Ich pewnie też zaraz dodają do czarnej listy. Chyba po każdym konkursie zażądam by wykasowali moje dane. Chociaż wtedy to już w ogóle będę mieć u nich  przerąbane. 

Wiem, że są osoby, które się chwalą wygranymi u Smolara i podobno na ciągłe te same dane, ale cóż z tego, skoro ja tego niestety nie zauważyłam u siebie. Teraz jak jest jakiś konkurs to patrzę, kto go organizuje i jeśli jest to Smolar, to bardzo często nie biorę udziału. Jeśli to bramki, to jeszcze puszczam parę zgłoszeń, ale jeśli to oni wybierają, to już nie mam żadnych szans. Ostatnia moja wygrana to karta do Biedronki ''Graj o bon na tron''. A jak dawno to już było? Ale chyba sponsorom tych loterii/konkursów chodzi o to, aby wszystko było uczciwie przeprowadzone i wszyscy, którzy zakupili produkt mieli równe szanse na jakąkolwiek wygraną. Producentom zależy na jak największym zainteresowaniem danym produktem, ale skoro są te czarne listy to ja odpuszczam i wiele osób też tak robi. I jeszcze u Smolara jest to wkurzające, że nie podają listy laureatów a to już jest pole do nadużyć, bo kto wie ile osób naprawdę wygrało. Myślę, że dużo osób już zmieniło numery telefonu i skrzynki, tylko się z tym nie ujawnia na forum. 

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś również i Ty zmieniła numer telefonu i maila. Inwestycja mała, a być może przekonasz się...czy smolar faktycznie "kantuje" czy jednak to Ty masz przysłowiowego pecha. Zamiast snuć dziwne rozkminy i tracić czas - działaj. emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6744173 Napisano: 14.11.2020 18:27:18 w Czy informują/ informowali?
marcella napisał(a):

To może przegapiłam, w tym tygodniu nie  widziałam dlatego pytałam.

Wpisy były w tamtym tygodniu (za październik) Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6744166 Napisano: 14.11.2020 17:47:40 w Czy informują/ informowali?
marcella napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

marcella napisał(a):

Jagermeister informowali?

Tak, ale nie wiem do którego tygodnia poszły @.

Właśnie jestem ciekawa czy jeszcze mam szanse, nikt się nie chwalił wygranymi.

Jak to nikt się nie chwalił? Były na forum i konsole i chłodziarki i pocieszajki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6744092 Napisano: 14.11.2020 00:00:42 w Czy informują/ informowali?
mdepfs napisał(a):

Hej
Czy informowali z tego konkursu? Dziś powinny być wyniki?
https://www.e-kon...yk.html#.X68LR8hKhnI
oraz z tego?
https://www.e-kon...-1.html#.X68LYshKhnI

dziękuję emotka

Z tego drugiego informowali. Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

edzia21

#6744075 Napisano: 13.11.2020 21:46:43 w Czy informują/ informowali?
mia napisał(a):

1q1q1q napisał(a):

mia napisał(a):

Nie bijcie jak co, bo ja nie do końca w temacie - daleko od konkursów ostatnio emotka - czy Orange to tylko do Edzi dzwoniło i tylko jednego dnia, czy też się więcej osób chwaliło w różnych dniach? emotka

Dzwonili też we wtorek i wczoraj 

No cóż, hasło tylko jedno i doopiate, ale zawsze człowiek miał nadzieję... emotka
Dzięki za odpowiedź. emotka

mia, w poniedziałek informowali sporo osób. Na forum może nie było tego widać, ale w prywatnych wiadomościach oraz na fejsie już tak emotka  Nie każdy chce się chwalić emotka  wiadomo. Również zastanawiałam się przez kilkanaście minut...czy odkopać wątek "informują". Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

edzia21

#6743950 Napisano: 13.11.2020 15:16:00 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
pawel1524 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Z nutelli wczoraj dochodziły patelnie, a czy tostery również docierają?

Wczoraj przeszedł toster

Wielkie dzięki za odpowiedź emotka Wyświetl w wątku >>
0 0