Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6747906 Napisano: 27.11.2020 11:43:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
konkurs Jesienne porządki w ITM - wozi DPD (odkurzacz Philips i myjka Karcher) Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6747673 Napisano: 26.11.2020 13:57:05 w Smolar
nswe69 napisał(a):

heh, a u mnie w drugą stronę sytuacja, tzn.sms dotarł, a na stronie i w laureatach mnie nie ma  emotka

Może pomyliłeś numer telefonu (jeśli było to wpisywane do formularza) albo numer paragonu? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6747571 Napisano: 26.11.2020 10:07:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...

A ten konkurs organizuje  Agencja Reklamowa Axel Jsd Sp. z o. o. Sp. k.   - oni mają coś wspólnego z Albedo ? 

W papiery im nie zaglądałam... ale mamy Poznań i bliźniaczo podobne sposób prowadzenia konkursu i zapisy w regulaminie.

Axel nie ma niczego wspolnego z Albedo emotka

Możliwe, że bezczelnie naściągali emotka  Zaczęłam sobie teraz, tak z ciekawości, szukać i nazwisko pewnego byłego pracownika jednego zgadza się z nazwiskiem właściciela drugiego emotka  Może po prostu wiedzieli skąd wzorce zaczerpnąć  emotka

Janusz wywodzi się z Albedo?  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6747559 Napisano: 26.11.2020 09:51:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
FBmarta22 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

FBmarta22 napisał(a):

jupiter4 napisał(a):

Konkurs Spraw sobie przyjemność (Gliss, Biedronka) cuchnie ściema na kilometr. Zgłoszenie bez numeru paragonu, nie mają obowiązku przyznać wszystkich nagród i jeśli dobrze pamiętam to jeszcze jedna osoba może dostać jedną nagrodę (nie mogę się upewnić, bo regulamin się nie otwiera), więc wystarczy, żeby jedna osoba wysłała wystarczajaca ilość zgłoszeń, które będą oczywiście nagrodzone i agencja jest do przodu.

Przecież to standardowy konkurs Albedo tylko pod innym "sztandarem"  emotka  
Jedna osoba = jedna nagroda, to zapis występujący w większości regulaminów konków, o ile w ogóle nie popłyną dalej i nie wprowadzają zapisu jeden adres = jedna nagroda, bo przecież i takie coś,to nic dziwnego.
Nie do końca rozumiem jaki masz problem z tym zapisem. Boisz się że nagrodzą wiele zgłoszeń z jednego numeru i nagrody zostawią sobie? Nie nagrodzą, a jeśli ślesz z różnych numerów i bezsensownie podasz takie same dane, to od tego są laureaci rezerwowi, żeby nagrody przejąć.

Brak numerów paragonów u Albedo był już tu wałkowany wieeeeele razy, pewnie, że to beznadziejne, bo pozwala na produkowanie sporej liczby zgłoszeń, przy jednorazowym zakupie... No ale cóż przy każdym konkursie to samo...

A ten konkurs organizuje  Agencja Reklamowa Axel Jsd Sp. z o. o. Sp. k.   - oni mają coś wspólnego z Albedo ? 

W papiery im nie zaglądałam... ale mamy Poznań i bliźniaczo podobne sposób prowadzenia konkursu i zapisy w regulaminie.

Axel nie ma niczego wspolnego z Albedo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6746982 Napisano: 24.11.2020 13:47:05 w SZUKAM....
anialistopad napisał(a):

DHL co jutro będzie rozwoził? Nadane z Wroclawia

Jak z wrocka to Amooco (czy jak tam się zwą) emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6746981 Napisano: 24.11.2020 13:46:44 w Smolar
Monika11 napisał(a):

Ja też miałam czasami telefon załączony , a sms- a brak , sprawdziłam wyniki i była wygrana. Odsyłałam paragon i nagrody w domku. Lepiej sprawdzać 

Jestem w szoku. Byłam przekonana, że eski nie dochodzą tylko w przypadku "wyłączonych starterów" podczas wysyłania info przez organizatora emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6746961 Napisano: 24.11.2020 12:47:48 w Smolar
olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Były już eski z "czystej przyjemności gotowania" w ITM? emotka

a sa podpiete wyniki?

A nie wiem. Przeważnie nie sprawdzam wyników na stronie (mam takie swoje "urojenia" w główce), czekam zawsze na sms emotka

ja sie kiedys sms-a nie doczekałam emotka a nagroda przyszła

A miałaś włączony telefon "na stałe", czy to starter? Zauważyłam, że czasami nie dochodzą eski, kiedy startery są "nieaktywne" podczas wysyłki powiadomień przez organizatora. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6746954 Napisano: 24.11.2020 12:36:58 w Smolar
olunka napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Były już eski z "czystej przyjemności gotowania" w ITM? emotka

a sa podpiete wyniki?

A nie wiem. Przeważnie nie sprawdzam wyników na stronie (mam takie swoje "urojenia" w główce), czekam zawsze na sms emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6746951 Napisano: 24.11.2020 12:34:03 w Smolar
Były już eski z "czystej przyjemności gotowania" w ITM? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6746921 Napisano: 24.11.2020 11:05:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
che napisał(a):

witam, wygrałem w konkursie Wawel "Jedna to za mało" bon sodexo, dostałem maila 06.11 z zapisem 
Oświadczenie należy wypełnić do dnia 13 listopada 2020r. W przypadku, gdy zwycięzca nie wykona obowiązków, o których mowa powyżej, traci prawo do nagrody!

Niestety mail wpadł do spamu na gmail i zorientowałem się o tym dopiero 16.11 w godzinach wieczornych. Wysłałem od razu formularz z danymi i zdjęciem paragonu. Myślicie, że jest jakakolwiek szansa, żeby otrzymać nagrodę? Może próbować pisać reklamację, ze względu na to że mail wylądował w spamie (wiem, że to niezupełnie wina organizatora/agencji)?
Czy raczej nie ma najmniejszych szans, bo nie spełniłem wymagań regulaminu?

A gdybyś znalazł tego maila w SPAMIE za pół roku to też pisałbyś reklamację? emotka  
Nie wiem jak podejdzie do tego agencja, bo nią nie jestem, ale gdybym była...nagroda by przepadła.  Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0

edzia21

#6746906 Napisano: 24.11.2020 10:32:55 w Wkurza mnie...
kukuleczka napisał(a):

magdalena-chili napisał(a):

anialistopad napisał(a):

chochliczka napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

https://www.olx.p...ty/uzytkownik/Ms2G2/ wkurza mnie,ze dostalam cynk, ze ktos zalozyl na moje dane konto na olx

kuz w a co za ludzie, czy ktos naprawde nie ma co robic w zyciu? ja piernicze

Na olx zgłosiłam im oszustwo. Nudzi się debilom . Ciekawe co tym razem chcą wykombinować. Kasiu ,a nie zgubiłam dowodu osobistego,albo gdzieś nie dawałaś do skserowania? JakS wypożyczalnia czy coś w tym stylu. No kurde nie rozumiem co się tak uparli na Ciebie?


Dziewczyny, nie nudzi, tylko to taki sam "zawód" jak np.złodziej aut, tylko w wirtualnym świecie. Teraz trzeba być naprawdę super-czujnym, bo wystarczy raz kliknąć w niewłaściwy link i w jeden wieczór kasa z konta potrafi wyparować.  Danych trzeba pilnować jak oka w głowie.  

A ja dodam od siebie, że warto też spojrzeć na swój profil facebookowy.
Większość moich znajomych ma podane wszystko na tacy- nr telefonu, adres mejlowy, obecne miejsce pracy, ksywa.
Niby nic takiego, ale wyobraźcie sobie, ze ktoś dzwoni lub pisze do potencjalnej ofiary podając się za kogoś znajomego..
Warto mieć zablokowane te dane chociażby dla ścisłego grona odbiorców.
I nie wiem jak u was, ale u mnie od lat króluje chwalenie się wszystkim- nowymi meblami, kolczykami lub samochodami. I od lat nieustanne włamania i płacz, że stracili to, na co zarabiali latami.
No cóż... Ja tam wolę dmuchać na zimne.

To jeszcze nic emotka  najpierw chwalą się meblami, drogocennymi świecidełkami, dziełami sztuki na ścianach...a później szastają fotami z egzotycznych wojaży, na których obecnie przebywają. Głupota nie boli. Czasami to aż żal, że nie jest się złodziejem. emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6746903 Napisano: 24.11.2020 10:29:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

asantesana napisał(a):

zoonder napisał(a):

W konkursie Colian "Jesienna Obfitość Nagród" w intermarche w regulaminie widnieje zapis o tym, że należy używać wyłącznie małych liter (aczkolwiek prefiks chcą napisany z dużej litery) no i po wysłaniu zgłoszenia zorientowałam się, że jeden jedyny "wers" zaczęłam od dużego "I" myślicie, że agencje zwracają uwagę na to tak dokładnie i totalnie odrzucą moje zgłoszenie?  emotka

Nie ma sie co załamywać, raczej chodzi im o to, żeby w środku tekstu NIE PISAĆ WIELKIMI LITERAMI. Kto normalny kazałby zaczynać zdania z małej litery? Aczkolwiek dziwny zapis i też go nie zauważyłam.

z rok czy dwa lata temu wygrałem u nich robot kuchenny za tekst wysłany z normalnie dużymi literami, pisanymi po kropce i nazwy własne a dodatkowo był zapis żeby nie używać polskich znaków i wysłałem z polskimi i jakoś się nie przyczepili.
Dla mnie głupi zapis bo jeśli SMS to rozumiem, ale jeśli formularz uzupełniam to czemu mam nie pisać ą, ę, ż skoro to nie skraca jak w smsie emotka

Tutaj raczej chodzi o osoby, które piszą swoje zgłoszenia UŻYWAJĄC WYŁĄCZNIE WIELKICH LITER W CAŁEJ ODPOWIEDZI. Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, frodo 0

edzia21

#6746636 Napisano: 23.11.2020 13:12:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ktosiek1 napisał(a):

A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar

W gazetce było info, że na konkurs Bakalland ITM nie obowiązuje zakup Delecty z linii La Chocolaterie - nie wiem jak odniesie się do tego Smolar (w regulaminie info brak).

No właśnie.... ja gazetki nie widziałam, tylko regulamin czytałam. Dla mnie regulamin jest wiążący. Ale pomijając już te kwestie to czy można jednym paragonem na dwa konkursy u Smolara zagrać...? 

Nie wiem, najlepiej pytaj u źródła emotka  
Osobiście nie zastanawiałabym się nawet przez chwilę nad graniem w La Chocolaterie - zagrałabym, bo jak najbardziej paragon spełnia zasady. Nie był on odpowiedni do konkursu Intermarche Bakalland/Delecta (natomiast tutaj pozostaje kwestia gazetka-regulamin).  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6746591 Napisano: 23.11.2020 11:45:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiek1 napisał(a):

A czy mając paragon na konkurs Bakalland/Delecta w INT (już zakończony) - mogę wziąć udział w ogólnopolskim konkursie La Chocolaterie? Na pierwszy konkurs kupiła właśnie te produkty i teraz dopadły mnie wątpliwości....oba konkursy organizuje Smolar

W gazetce było info, że na konkurs Bakalland ITM nie obowiązuje zakup Delecty z linii La Chocolaterie - nie wiem jak odniesie się do tego Smolar (w regulaminie info brak). Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6746031 Napisano: 20.11.2020 13:41:08 w Smolar
kreatia napisał(a):

Dobra, ludzie, przyznać sie: kto podpadł smolarowi, że tyle nas trzyma w niepewności? 

Właśnie poszło TCHIBO emotka Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

edzia21

#6746029 Napisano: 20.11.2020 13:40:32 w Informują

edzia21

#6745957 Napisano: 20.11.2020 11:01:40 w Czy informują/ informowali?
freyja88 napisał(a):

asandraa napisał(a):

Wakacje z Orange. Wysyłali już maile?

Chyba jeszcze nie. do 26go mają czas (tak mówiła kobitka).

Do mnie mówiła o max 23 listopada Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

edzia21

#6745839 Napisano: 19.11.2020 21:25:34 w Czy informują/ informowali?
sylwika76 napisał(a):

katake napisał(a):

Czy ktoś odkrył się na liście TCHIBOPrezentuje, albo dostał SMS? Może być priv.

mnie niestety nie ma emotka

Nie widziałam żadnego wpisu potwierdzającego "pozytywny komunikat". Skoro nie ma - wyniki nie są podpięte. Wg mnie są to jedynie puste "foldery" przygotowane na jutro. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6745694 Napisano: 19.11.2020 15:36:18 w Smolar
Monika11 napisał(a):

Właśnie a z Muszkieterów nie mieli czasu do 19 -tego na wysyłkę ?

Dostalam dzisiaj maila o nadaniu przesylki - jutro bedzie Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6745594 Napisano: 19.11.2020 12:26:38 w Czy informują/ informowali?
werberr napisał(a):

Smolar 
"Nadszedł czas na pieczenie piernika!" Intermarche
informowali? 

nie Wyświetl w wątku >>
0 0