Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6759960 Napisano: 20.01.2021 20:55:33 w Czy informują/ informowali?
mixik napisał(a):

domika napisał(a):

Informowali. Widziałam wpis na grupie na facebook.

Możesz podzielić się linkiem, bo chcę sprawdzić, czy to z 1 czy 2 etapu?

Linkiem się nie podzielę, bo nie mam go pod ręką, jednakże potwierdzam - widziałam wpis o PS5 z 2 etapu na jednej z grup "fejsbukowych". Prawda czy nieprawda - nie wiem, jednakże taki wpis był emotka Wyświetl w wątku >>
1 mixik 0

edzia21

#6759917 Napisano: 20.01.2021 17:58:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kaka72 napisał(a):

 Pozostaje mieć nadzieję  że  Finisch-Lidl jeszcze nie do końca poinformowany  emotka

Jesteś pewna, że w swoim zgłoszeniu pisałaś o Finishu, a nie Finischu? 
Niby to niewinna literówka, ale zapewne ważna przy wyborze prac (nazwa marki produktu). Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6759876 Napisano: 20.01.2021 16:33:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

I ja się złoszczę jak mój super tekst nic nie wygrywa, a co czuje człowiek, który wyklejał patelnie 2 dni i nic nie dostał za to, hahah, nawet mi go nie szkoda emotka  

Na 100% ta osoba jest na forum, więc nie podnoś jej dodatkowo ciśnienia (szczerze wątpię, że mugol wpadł na taki pomysł)emotka emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6759863 Napisano: 20.01.2021 16:02:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ejulek59 napisał(a):

domika napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

Czy ktoś wie jakie jest ograniczenie znaków w konkursie Wawel itm?

Chyba nie ma. Mi wczoraj przeszło ponad 900. 

Ciekawe czy ktoś znowu wpadnie na pomysł nakręcenia filmiku i wrzucenia linku do niego jako odpowiedź.

Nie tylko filmiki ale jak zwykle linki do fotek z makietami, świecidełkami, rozkładówkami, rzeźbami... emotka Bo to pierwszy raz takie szopki ludzie odstawiają emotka

Jedni wstawiają fotki, inni owe makiety wysyłają na adres agencji.
Nie jedno, nie dwa, nie trzy auta wpadły na naszym forum za wysyłkę makiet do agencji...zamiast "eska na 160 znaków". 

emotka Czasami im więcej czytam forum, tym bardziej mnie coś zaskakuje, ale też coraz mniej mnie dziwi..

To zdziwię Cię jeszcze bardziej emotka  Dawno, dawno, dawno temu była pewna LOTERIA (tak, zgłaszało się numer paragonu). Pewna osoba postanowiła stworzyć makietę, wysłała ją (tak z miłości do marki)...i finalnie wygrała główną nagrodę w owej...loterii. emotka
-----------------------------------------------------------------------
Kiedyś był konkurs jubileuszowy TEFAL, rozdawali swoje wypasione roboty (te za około 4 tys.). Należało zrobić zakupy, wziąć kupon ze sklepu (Biedronka), napisać życzenia...i odesłać go pocztą. Zadzwoniłam do agencji z info o "specjalistach makietowych". Miła babeczka z agencji powiedziała mi, że przyszło więcej świecących i grających makiet/laurek niż poprawnie wypełnionych kuponów ze sklepu (dostali nawet około 2-metrową patelnię wykonaną z kartonu z życzeniami emotka ). Finalnie nagrodzili tych od "kuponów" emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6759854 Napisano: 20.01.2021 15:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ejulek59 napisał(a):

domika napisał(a):

pioge7 napisał(a):

ilona162 napisał(a):

Czy ktoś wie jakie jest ograniczenie znaków w konkursie Wawel itm?

Chyba nie ma. Mi wczoraj przeszło ponad 900. 

Ciekawe czy ktoś znowu wpadnie na pomysł nakręcenia filmiku i wrzucenia linku do niego jako odpowiedź.

Nie tylko filmiki ale jak zwykle linki do fotek z makietami, świecidełkami, rozkładówkami, rzeźbami... emotka Bo to pierwszy raz takie szopki ludzie odstawiają emotka

Jedni wstawiają fotki, inni owe makiety wysyłają na adres agencji.
Nie jedno, nie dwa, nie trzy auta wpadły na naszym forum za wysyłkę makiet do agencji...zamiast "eska na 160 znaków".  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6759773 Napisano: 20.01.2021 12:13:44 w Smolar
nieprzytomna napisał(a):

W wynikach też zakładka - ma ktoś? W sensie podpięte czy niet?

Podpiete emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6759674 Napisano: 19.01.2021 20:49:19 w Kupię...
Kupię "wyjątkowy prezent", czy ktoś ma na sprzedaż? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6759655 Napisano: 19.01.2021 19:09:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
krseta napisał(a):

https://www.ruszpowygrana.pl/
tradfiam ciagle na fatalnie opisane paragony... szampon do włosów itp... ślecie bez stresu takie?:) nie wiadomo jaki to produkt

Jeśli Ty dokonujesz tego zakupu i jesteś przekonana na 100%, że to produkt konkursowy - wysyłaj emotka
Gorzej ze "znajdami", bo nigdy nie wiadomo co się tam kryje. Nie wierzę, że Albedo nie zweryfikuje u źródła wygranego paragonu (samochód). Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

edzia21

#6759523 Napisano: 19.01.2021 11:29:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sylwika76 napisał(a):

kreatia napisał(a):

agniecha1985 napisał(a):

sylwika76 napisał(a):

czy Lubella już  cała poinformowana?

Mam nadzieję że nie emotka

dzwonią

Czy Oni dzwonią dniami?

Kiedyś, kiedyś zauważyłam że dzwonili "od końca". Nie wiem czy to była jednorazówka, czy takie zwyczaje mają, bo rzadko u nich gram  emotka   Wyświetl w wątku >>
1 kreatia 0

edzia21

#6759388 Napisano: 18.01.2021 19:51:22 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
magie1982 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Na plecaku mi nie zależało, ale to jest aż niewyobrażalne żeby na 500 plecaków nie załapać się naprawdę dopracowanym zgłoszeniem.... Przy tak drogim zakupie promocyjnym! Zawsze w takich momentach się szczypię, że podałam błędnego maila, ale chyba po prostu czas wziąć duży oddech i zrobić sobie przerwę od konkursowania. W styczniu wpadło równe zero i chociaż nie grałam wiele, odechciewa się. 

Nie wiem co może być w takich konkursach nagradzane. Moja proza się nigdy w promocyjnych nie podobała. Zaczęłam pisać wiersze i coś wpadło. Kurde: zawsze z pomysłem, dograne rymy i akcenty. Jak czytam niektóre konkursowe rymowanki to aż mnie mrozi - tak ciężkie i niedopasowane rytmicznie są. Nie wspomnę o rymach częstochowskich. Mam nadzieję, że chociaż te nagradzane teksty są tak błyskotliwe i dobrze napisane, że by mi kopara opadła. Ale czy mamy tutaj samych Tuwimów? Wątpię. A prawie każdy (tylko nie ja) wygrywa! 

Akurat w JW udziału nie brałam, ale widziałam 3 prace (a właściwie to rymowanki częstochowskie), które zostały nagrodzone zegarkami.
Powiem tak: "  emotka emotka emotka emotka emotka ", skoro nie masz nawet plecaka, to widocznie ZA DOBRZE napisałaś, serio emotka  
Zauważyłam, że coraz częściej w konkursach kreatywnych wygrywa beznadzieja. Uważam, że to z racji natłoku zgłoszeń...nowi "konkursowicze" wyrastają teraz jak grzyby po deszczu. Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem, dajmy na to, 50 prac pod rząd. Odechce Ci się poszukiwać pośród nich "perełek".

Napisałaś dokładnie to, co ja myślę. Teraz im prościej, im bardziej chamski rym, tym większa szansa na wygraną. Staram się przerzucić na taki styl, ale kurna ciężko

Magda, uwierz...że takich "głosów" jest więcej (szczególnie w środowisku "starych konkursowiczów"), tylko nikt otwarcie o tym nie pisze. emotka  Szkoda, że tak się dzieje. Obawiam się, że już nigdy nie będzie tak jak kiedyś. Pisanie odpowiedzi było frajdą, gimnastyką dla umysłu, dawało radość. Teraz? Tworzę teksty z grymasem na twarzy. Wyświetl w wątku >>
1 basiag 0

edzia21

#6759382 Napisano: 18.01.2021 19:37:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kiedystobylo napisał(a):

Na plecaku mi nie zależało, ale to jest aż niewyobrażalne żeby na 500 plecaków nie załapać się naprawdę dopracowanym zgłoszeniem.... Przy tak drogim zakupie promocyjnym! Zawsze w takich momentach się szczypię, że podałam błędnego maila, ale chyba po prostu czas wziąć duży oddech i zrobić sobie przerwę od konkursowania. W styczniu wpadło równe zero i chociaż nie grałam wiele, odechciewa się. 

Nie wiem co może być w takich konkursach nagradzane. Moja proza się nigdy w promocyjnych nie podobała. Zaczęłam pisać wiersze i coś wpadło. Kurde: zawsze z pomysłem, dograne rymy i akcenty. Jak czytam niektóre konkursowe rymowanki to aż mnie mrozi - tak ciężkie i niedopasowane rytmicznie są. Nie wspomnę o rymach częstochowskich. Mam nadzieję, że chociaż te nagradzane teksty są tak błyskotliwe i dobrze napisane, że by mi kopara opadła. Ale czy mamy tutaj samych Tuwimów? Wątpię. A prawie każdy (tylko nie ja) wygrywa! 

Akurat w JW udziału nie brałam, ale widziałam 3 prace (a właściwie to rymowanki częstochowskie), które zostały nagrodzone zegarkami.
Powiem tak: " emotka emotka emotka emotka emotka ", skoro nie masz nawet plecaka, to widocznie ZA DOBRZE napisałaś, serio emotka  
Zauważyłam, że coraz częściej w konkursach kreatywnych wygrywa beznadzieja. Dochodzę do wniosku, że to z racji natłoku zgłoszeń...nowi "konkursowicze" wyrastają teraz jak grzyby po deszczu. Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem, dajmy na to, 50 prac pod rząd. Odechce Ci się poszukiwać pośród nich "perełek".
Kiedyś strategicznie wysyłałam większą część lepszych prac (wg mojego gustu) i kilka miernot. Od pewnego czasu wysyłam odpowiedzi w odwróconych proporcjach.  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6758822 Napisano: 15.01.2021 19:55:50 w Wkurza mnie...
kermit napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

Wkurza mnie rozwiązywanie konkursów na setki albo i tysiące zgłoszeń na drugi dzień po zakończeniu... Ballantine's moglibyście chociaż dla zmyłki ze 4 dni odczekać.


A Kinder chociaż 2 dni.
No ale jak to było? Zapewne czytają na bieżąco emotka

Zapewne zatrudnili cały sztab ludzi, którzy od rana do wieczora...siedzą i czytają, debatując nad jakością zgłoszeń emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6758618 Napisano: 15.01.2021 00:15:17 w Smolar
To widocznie miałam szczęście.
Żałuję, że już nie ma tego konkursu w wynikach, bo chętnie wrzuciłabym print`a.
Następnym razem zrobię, jeśli jeszcze kiedyś "Bóg da" ...emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6758616 Napisano: 15.01.2021 00:05:14 w Smolar
koniczynka123 napisał(a):

gizoon napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

Monika11 napisał(a):

Ale się cieszę u męża w pracy  kolega w naszym Brico wygrał autko , tylko dziwne- nie dostał sms-ka , ponoć dzwonili do niego emotka  Nawet nie oglądał losowania , laik totalny, nie konkursowicz  - można ..można emotka  

Z głównymi to chyba dzwonią.. przy wygranym wyjeździe na mecz też dzwonili do mnie z zaskoczenia  emotka

Potwierdzam, z głównymi dzwonią i podają błędny nr zwycięskiego paragonu emotka żeby wyeliminować podrabiaczy paragonów- stąd potem rezerwy na lepsze nagrody. Sama załapałam się kiedyś na taką rezerwę emotka

Nie rozumiem. Jak to podają błędny numer?

Do aut teraz są filmiki ale do innych drogich nagród nie ma, na stronie z wynikami też głównej nie pokazuje. Ja na szczęście wiem jaki numer wysyłam ale i tak człowiek żyje w strachu przez 3 tygodnie(aż potwierdzą autentyczność paragonu w sklepie), myśląc że ma sklerozę i paragony mu się pokićkały emotka

Te "drogie nagrody" nie będące samochodami to jakie? emotka Bo do nagród o wartości np. 20 tys. normalnie w wynikach na stronie pokazuje "GRATULACJE!". Fakt, że DODATKOWO dzwonią, ale w wynikach normlanie jest info o nagrodzie.

I z tym "błędnym numerem" to też coś dziwnego. Być może ktoś się pomylił przy podawaniu (ze strony agencji)...wątpię, że taki mają "plan". 

W całej swojej karierze u smolara wygrałam kilka droższych nagród i jakoś nikt nie podawał mi błędnego numeru paragonu. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6758437 Napisano: 14.01.2021 13:22:38 w Czy informują/ informowali?
kukunamuniu napisał(a):

Konkurs "Przy świątecznym stole" Parodontax - ostatni etap? emotka

już dawno (jeszcze przed sylwestrem)

mdepfs napisał(a):

a avanti rozdało już bony do Lidla za 9.01 i 10.01?
rzucił mi się 08.01 tylko w oczy

wczoraj poszedł tylko 8.01, za 9 i 10 jeszcze nie było - czekamy emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6758401 Napisano: 14.01.2021 11:59:03 w Lay's
rufus napisał(a):

Brakuje loterii od lays.  emotka

A ja wolałabym konkurs kreatywny z wypasionymi nagrodami emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6758180 Napisano: 13.01.2021 15:24:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

rufus napisał(a):

anaesth napisał(a):

Marzenie o wypasionej lodówce do nowego mieszkania poszło się paść.
Avanti, nie tak się umawialiśmy! emotka

a bylo juz info??

Nie wiem, czy lodówki już przyznali, ale bony już poszły za ostatnie dni (wpis w Informują). Domyślam się, że lodówki przyznają osobom, które już wygrały bony.

Znalazłam w mailu info, że to nagroda za 8.01 (a gralam 8,9,10) wiec edytowałam wpis emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6758167 Napisano: 13.01.2021 15:01:43 w Informują
Informują z Konkurs zimowy Pepsi! Lidl

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
za 08.01 Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6757689 Napisano: 12.01.2021 10:37:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

"Włącz rodzinie uśmiech w kinie!" Podając swoje dane mogę używać już znaków "ą, ę, ó" czy tak jak w zgłoszeniu bez polskich znaków?

Możesz używać, ale nie ma takiej potrzeby. Zapewniam Cię, że beż ą, ę, ż, ć...nagrody dochodzą bez problemu. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6757346 Napisano: 10.01.2021 22:16:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

Pepsi Lidl już nie działa? Bot nie odpowiada na konkurs tylko standardowa odpowiedź.. emotka   emotka

U mnie wszystko działa prawidłowo Wyświetl w wątku >>
1 rufus 0