Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6771736 Napisano: 24.03.2021 10:33:13 w Czy informują/ informowali?

edzia21

#6771640 Napisano: 23.03.2021 18:23:27 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Tchibo ITM emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6771359 Napisano: 22.03.2021 14:00:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bardzo to przykre, że zabrali Wam nagrody z Auchan ... ale Wasze paragony byly niezgodne z regulaminem, wiec nie wiem skad to zdziwienie i teksty: "zaraz sie z nimi pokloce". Regulamin jasno mowil o zakupie 2 roznych produktow za minimum 35 zl. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6771032 Napisano: 19.03.2021 21:10:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

madllen napisał(a):

slomkab napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

slomkab napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

slomkab napisał(a):

Cze kupował ktoś z Was paragony od Trampek?Kupilam od niej paragony z Milki i wygrałam tam,teraz pisze do niej a ona nie odpisuje :( i niestety przez nią stracę swoje nagrody emotka


A loguje się na forum? Odczytała wiadomości od Ciebie?

Loguje się i wie ze potrzebuje kontaktu z nią bo od wczoraj do niej pisze ale nie odpisuje emotka

emotka

Myślałam ze są tu uczciwi ludzie i niejednokrotnie miałam podobna sytuacji i bez problemu się dogadałem a teraz Czuje się oszukana emotka

Oj.. mam nadzieję, że przez weekend się odezwie a jedynie z jakiegoś ważnego powodu teraz nie odpisuję..  emotka

Tylko, że tam jest czas na odesłanie chyba do niedzieli tylko emotka  Więc w sumie ostatni dzień. Nie grałam, więc nie wiem czy Karlsbadowi chodziło o 3 dni robocze na odesłanie, ale w regulaminie jest mowa tylko o 3 dniach (bez dopisku robocze), więc rzeczywiście kiepska sytuacja.

napisali w mailu na czerwono:
Wymienione dokumenty proszę wysłać w ciągu 3 dni roboczych od daty zawiadomienia.
Ogólnie kojarząc inne ich konki...zawsze były właśnie 3 dni robocze (liczone od dnia powiadomienia).  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6770977 Napisano: 19.03.2021 17:38:33 w Informują

edzia21

#6770900 Napisano: 19.03.2021 12:42:23 w Informują
Informują z Konkurs "Wiosenne Zamieszanie" etapy

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
etap 6 Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6770861 Napisano: 19.03.2021 11:34:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rozczochrana-bobrzyca napisał(a):

fiona25 napisał(a):

malmika napisał(a):

Moi Drodzy, poratujcie - w konkursie Palmolive/Colgate Lidl nr paragonu to w końcu ten na wysokości daty, u góry (łamany w przypadku kas samoobsługowych)? Czy jakiś na dole? Bo przeczytałam posty na ten temat w poprzednich konkursach i nabrałam wątpliwości.. 

U góry...miałam wątpliwości w poprzednim konkursie ,ale wpisałam ten u góry (z ukośnikiem bo paragon z samośki) , wygrałam - nagroda dotarła  emotka

Chyba bez różnicy, bo ja wpisałam na dole i też nagroda dotarła emotka  

Kiedyś za numer z dołu zabierali prawo do nagrody (agencja LM)...więc albo zwykłe przeoczenie, albo coś się zmieniło. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6770687 Napisano: 18.03.2021 16:11:28 w Czy informują/ informowali?
donia7 napisał(a):

Czy Milka Tesco przypadkiem nie puściła na razie emaili z samymi głównymi?

nie.  nagrody II stopnia również poszły. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6770611 Napisano: 18.03.2021 13:37:45 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

od kilku dni mam straszne bole glowy.W zasadzie powtarzaja sie one co kilka miesiecy. Zadne pyralginy, apapy,nurofeny nie pomagaja. Do lekarza nie moge sie dodzwonic, a boli tak cholernie, ze jeszcze kilka dni i skocze z mostu, bo tego bolu nie zniose emotka (

Spróbuj leku Migea lub Excedrin Migrastop. To są jedyne leki bez recepty, które mi trochę pomagają przy migrenie (najlepiej jak wezmę je od razu, kiedy poczuję pierwsze objawy migreny). Jeśli to bóle migrenowe to najlepiej by było udać się do lekarza po tryptany, ale one są już na receptę. No i warto zrobić przede wszystkim diagnostykę - czy to migrena czy coś innego. Szwagier, który ma raz na kilka miesięcy migrenę musi jechać na SOR po kroplówkę, bo nic innego mu nie pomaga.

a w jaki sposob sie diagnozuje migrene? Dzieki, jak jakos uda mi sie wstac  ogarnac, kazdy kto mial ten bol to wie,ze nawet ruszyc glowa jest ciezko, to pojde do apteki po tabletki. Do lekarza dzwonei od kilku godzin i zero efektu ;/

Np. warto zrobić rezonans magnetyczny głowy, żeby wykluczyć inne choroby - migreno podobne. Najlepiej zwrócić się z problemem do neurologa, on doradzi...powie czy z kontrastem czy bez itd. 


moja sąsiadka i moja siostra również skarżą się na mocne bóle głowy. I jednej i drugiej z rezonansu nie wyszło nic. Badanie krwi też w porządku a głowy je bolą. Być może stres w pracy tak na nich wpływa. W każdym razie w ostatnich miesiącach mają to bardzo nasilone.

Dokładnie jestem w takiej samej sytuacji...porażka. Natomiast warto zrobić rezonans, żeby w razie "w" niczego nie przegapić i być spokojnym emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6770606 Napisano: 18.03.2021 13:31:29 w Wkurza mnie...
chochliczka napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

chochliczka napisał(a):

od kilku dni mam straszne bole glowy.W zasadzie powtarzaja sie one co kilka miesiecy. Zadne pyralginy, apapy,nurofeny nie pomagaja. Do lekarza nie moge sie dodzwonic, a boli tak cholernie, ze jeszcze kilka dni i skocze z mostu, bo tego bolu nie zniose emotka (

Spróbuj leku Migea lub Excedrin Migrastop. To są jedyne leki bez recepty, które mi trochę pomagają przy migrenie (najlepiej jak wezmę je od razu, kiedy poczuję pierwsze objawy migreny). Jeśli to bóle migrenowe to najlepiej by było udać się do lekarza po tryptany, ale one są już na receptę. No i warto zrobić przede wszystkim diagnostykę - czy to migrena czy coś innego. Szwagier, który ma raz na kilka miesięcy migrenę musi jechać na SOR po kroplówkę, bo nic innego mu nie pomaga.

a w jaki sposob sie diagnozuje migrene? Dzieki, jak jakos uda mi sie wstac  ogarnac, kazdy kto mial ten bol to wie,ze nawet ruszyc glowa jest ciezko, to pojde do apteki po tabletki. Do lekarza dzwonei od kilku godzin i zero efektu ;/

Np. warto zrobić rezonans magnetyczny głowy, żeby wykluczyć inne choroby - migreno podobne. Najlepiej zwrócić się z problemem do neurologa, on doradzi...powie czy z kontrastem czy bez itd.  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6770553 Napisano: 18.03.2021 11:11:45 w Smolar

edzia21

#6770503 Napisano: 17.03.2021 23:41:50 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony:
- Tchibo ITM
- Wiosenny konkurs Muszkieterów ITM 
- Wiosna w sklepach EURO
:)  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6770216 Napisano: 16.03.2021 14:43:52 w Smolar
Smolar robił jakieś rezerwy z loterii KUBUŚ 100%? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6770159 Napisano: 16.03.2021 11:02:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
GLS rozwozi suszarki z konkursu Syoss w Biedrze (Albedo) Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6769594 Napisano: 12.03.2021 16:20:26 w Smolar
prosiaczek napisał(a):

edzia21 napisał(a):

freyja88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie otrzymał maila i czeka na weryfikację z 4 etapu (maty)?  emotka

dostałam potw. weryfikacji o 15.28

jest i u mnie emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6769584 Napisano: 12.03.2021 15:45:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

Auchan wszystko idzie w jednym czasie czy na raty?

Szło na raty, ale rodzajami nagród w jednym czasie, główne: 13:45, parownice: 14:15 i bony cos około 14:30 emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6769550 Napisano: 12.03.2021 14:29:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
marfiusza napisał(a):

Szafa parowa LG - konkurs Henkel (Auchan) - SZOK! emotka
(sms o 13:45)

i u mnie szafa - zrobię prezent narzeczonemu emotka , bo bardzo ją chciał - udana nagroda emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6769533 Napisano: 12.03.2021 13:44:06 w Smolar
freyja88 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy ktoś jeszcze nie otrzymał maila i czeka na weryfikację z 4 etapu (maty)?  emotka

Ja na dwie mam a na jedna jeszcze nie. Odstępy między mailami o weryfikacji to 10min. Zaraz pewnie doleci do Ciebie emotka

Dzięki Beatko emotka  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6769531 Napisano: 12.03.2021 13:37:53 w Smolar
Czy ktoś jeszcze nie otrzymał maila i czeka na weryfikację z 4 etapu (maty)? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6769136 Napisano: 10.03.2021 17:40:43 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

jokan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Zwrot za szampon  Nature Box- nijak nie można się wbić, o pólnocy limit wyczerpany.Coś nie halo z tymi zwrotami. Żeby ludzie za 12zł z paragonu z Hebe albo za 22 zł  z Selgrosa tak się zabijali? Siedzieli do północy? I nie można było wklepać? Od początku zwrotów? Paranoja jakaś- więcej na taką akcję nie dam się złapać.

tez to znam a dokładnie tą promocję. Albo w ogóle się formularz nie pojawia albo zanim się go wypełni jest już po zwrotach. Cztery razy próbowałam i no się nie da.

Wszystko się da. Formularz jest aktywny od północy przez około 2 minuty. Przedwczoraj (w trakcie owych 2 minut) byłam w stanie ogarnąć 2 zwroty - jeden po drugim. Oba przyjęte do weryfikacji.

to jakiś fart:), ja ostatnio jak chciałam to nie zdążyłam, minutę po północy wszystko poszło....

raczej mega fart - z czwartku na piątek oraz z piątku na sobotę trzeba się było wyrobić z wypełnianiem w mniej niż 40 sekund, mi się nie udało. O 00:01 - zwrotów już brak, za to z soboty na nd i z nd na poniedziałek w ogóle nie miałam formularza, nie pojawił się ani przed ani o północy emotka Więc nie wciskajcie tu bajek że da się dwa zwroty ogarnąć bo na własnej skórze przekonałam się że jest to niemożliwe.

Mi się też udało. Kopiowałam z karty obok, gdzie miałam już przygotowane dane. W pierwszej minucie już wszystko znikło, zdążyłam. Martwię się tylko że źle wpisałam jakieś dane, ale to już mój błąd - jeśli tak. Polecam kopiować i wklejać, najlepiej na szybkim komputerze. 

tak robiłam, nie udało się... emotka

Akurat miałam ustawione AUTOUZUPEŁNIANIE danych i jedyne dane, które podawałam to: nip sklepu, numer paragonu i kwotę, a wcześniej skopiowałam sobie numer konta bankowego, więc tylko kwestia wklejenia. Zdjęcie paragonu było "odchudzone" na maxa. Pola TAK/NIE odznaczyłam "na pałę" - pyk, pyk, pyk. Więc nad czym tutaj debatować? Wypełnienie takiego formularza trwa max 20 sekund.  Wyświetl w wątku >>
0 0