Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#5578230 Napisano: 08.02.2013 11:33:40 w Rossmann
cc_investigator napisał(a):

picola napisał(a):

koper, taki zapis jest od dłuższego czasu (nie wiem czy nie od roku albo dłużej) a co do tego czy rossnet nagradza laurki, muszą się wypowiedzieć ci, co laurki wysyłają. Chociaż był chyba konk z allevo gdzie wygrał filmik zamieszczony na you tubie. Ale głowy nie dam.


serio?

i rossnet tak robi? emotka


tak, widziałam ten filmik na YT, laska wygrala iPada za niego... ktoś kiedys zamieszczal tu link. Ogólnie bylam zniesmaczona ta sytuacja, ale co ja moge... wszystko w gestii organizatora
emotka i dodam od siebie (w mojej ocenie) filmik ten nie był jakoś powalający i wysokich lotów, ale był filmikiem i jak widać to zadecydowało Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5578204 Napisano: 08.02.2013 11:21:34 w Rossmann
koper napisał(a):

edzia21 napisał(a):


wg mnie przesłanie czegokolwiek innego niż opis w konkursie z Fiatem to złamanie regulaminu i takie prace powinny od razu lądować w koszu! Wyraźnie, zarówno w regulaminie, jak i w poleceniu nad okienkiem do wpisywania odpowiedzi było napisane: OPISZ a skoro opisz to opisz, a nie przedstaw w dowolnej formie... emotka



Zgadzam się z tym w 100%, ale mnie niepokoi taki jeden punkt regulaminu...
Zwycięzcami konkursu zostaną autorzy najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe, wyłonieni przez Komisję konkursową. Pod uwagę będą brane pomysłowość, oryginalność oraz wkład pracy włożony w wykonanie pracy konkursowej.

Po pierwsze jak oni oceniają wkład pracy włożony w napisanie tekstu?

A po drugie czy taki tekst nie zapala zielonego światełka miłośnikom błyszczących laurek?


Też na to zwróciłam uwagę już dawno, dawno, dawno... oni tak w każdym konkursie piszą, nawet w takim, gdzie należy dokończyć zdanie. Więc nie wiem jaki miernik przyjmują za określenie wkładu pracy... jednak ja, to stwierdzenie o wkładzie pracy, rozumiem jako przyłożenie się do napisania tekstu: żeby było ciekawie, rymy? (nigdy ich nie piszę, być może dlatego nigdy nie wygrałam głównej), na temat i humorystycznie. Wkład pracy może być różny, od niechcenia 1 oklepane zdanie, takie jak pisze każdy, albo coś głębszego, nietuzinkowego, a za razem genialnego!
emotka tak sobie to tłumaczę... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5578178 Napisano: 08.02.2013 11:08:04 w Rossmann
joan napisał(a):

romecky81 napisał(a):

A poza tym przy tylu odpowiedziach i tak zapewne nikt ich nie czyta... albo mało dokładnie...


Co prawda, to prawda... ale czasem wygrać da się.

romecky81 napisał(a):

Się zastanawiam jak podchodzą do odpowiedzi gdzie zamiast tesktu jest link do czegoś bardziej kreatywnego (filmik, nagranie, foty czy coś). Wiecie może? Robicie coś takiego?


Tfu, na psa urok! Zrobić fotkę to nawet małpa w Tajlandii potrafi, też mi kreatywność emotka A kysz. Gdy Rossnet organizuje konkurs fotograficzny, to należy zamieścić zdjęcie i nikt się nie wkleja sfotografowanego tekstu, choć to byłoby takie kreatywne, że odpad czachy.

Żałuję, że w konkursach & formularzach Rossnet nie ma:
- ograniczenia do 200 znaków (wtedy nawet duża ilość prac by ich nie przybiła, bo jedno zdanie każdy przeczytać potrafi + uczestnicy musieliby się mocno natrudzić, żeby w niewielkiej ilości tekstu zawrzeć esencję, byłoby to świetne wyzwanie),
- zakazu przesyłania linków zewnętrznych (formularz nie powinien przepuszczać adresów internetowych).


wg mnie przesłanie czegokolwiek innego niż opis w konkursie z Fiatem to złamanie regulaminu i takie prace powinny od razu lądować w koszu! Wyraźnie, zarówno w regulaminie, jak i w poleceniu nad okienkiem do wpisywania odpowiedzi było napisane: OPISZ a skoro opisz to opisz, a nie przedstaw w dowolnej formie... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5577840 Napisano: 07.02.2013 09:38:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a jak to jest z tym konkursem REXONY, bo tak się przymierzam i nadal nie ograniam, nie widze tego w reg. na 1 paragon mozna kilka zgloszen wyslac, czy tylko 1 i koniec? Bo niby chca numer, ale nigdzie nie ma okienka na jego wpisanie (chyba ze slepa jestem) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5577809 Napisano: 07.02.2013 09:15:26 w TESCO konkursy
malutka456 napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

a po ile w naturze rexona?:P


Toć mówię, że nie było emotka
A poważnie, to ceny zostały, ale nie pamiętam - w każdym razie żadne promocyjne nie były i to mnie właśnie zaskoczyło. emotka


w tesco jest rexona w cenie 7,99 emotka nie wiem czy to duzo czy malo, ale kupilam emotka


cena jak najbardziej, dobra! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5577805 Napisano: 07.02.2013 09:12:38 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

a po ile w naturze rexona?:P


Toć mówię, że nie było emotka
A poważnie, to ceny zostały, ale nie pamiętam - w każdym razie żadne promocyjne nie były i to mnie właśnie zaskoczyło. emotka


aaa, myślałam, że może po piątaku rozdają czy cuś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5577788 Napisano: 07.02.2013 09:03:32 w TESCO konkursy
a po ile w naturze rexona?:P Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5575687 Napisano: 05.02.2013 11:52:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam pytanko odnośnie konkursu Rexony http://www.badzpewnasiebie.pl/ to zgłoszenie opisz sytuację, w której rexona dała Ci pewność siebie to w którym miejscu trzeba wpisać? Nie ogarniam ... chyba nie w miejscu opinia emotka Będę wdzięczna za każdą wskazówkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5570646 Napisano: 01.02.2013 12:04:22 w Rossmann
pewnie i tak wygra ktoś z Warszawy albo Łodzi... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5568612 Napisano: 30.01.2013 01:44:32 w Rossmann
w tamtym roku była kawa za darmo w Starbucksie za całowanie, nic strasznego emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5561603 Napisano: 24.01.2013 06:44:46 w Rossmann
nie, Panie w rossku mają nocki, żeby poukładać towar! Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5552520 Napisano: 15.01.2013 07:47:27 w Rossmann
dotusia napisał(a):

zosiekcbr600 napisał(a):

katthlyn napisał(a):

a1807 napisał(a):

Witam,
mam problem ze stroną Rossnet, od kilku dni mi się mnie otwiera, myślałam, że mają problem ze stroną, ale okazało się, że nie otwiera się tylko u mnie w domu. Czy ktoś też tak ma? Nie mam pojęcia, o co chodzi.



Słuchaj walcz dalej, ja też wiele razy próbowałam, pisałam wiersze i nie wiersze i w końcu mi się udało, wygrałam wyjazd do Las Vegas na koncert Celine Dion więc naprawdę warto! emotka


hahahaha! emotka
przeeeepraszam emotka
próbujcie na innych przeglądarkach i wyczyśćcie ciasteczka! emotka




mi od kilku dni też nie działa na wszystkich przeglądarkach i po wyczyszczeniu ciasteczek... chyba nas zbanowali emotka :D:D na netbooku nie działa, ale na komórce tak emotka


raczej nie ban... pewnie macie internet z byłego TP, obecnego orange? Strzelam... ja jak jadę do rodziców, którzy mają neostradę, od ;listopada nie mogę wejść na rossnet (po mimo zmiany IP, ciasteczek, przegladarek i innych cudów) --> strona/serwer nie został/a odnaleziona/y... SZAJBY MOŻNA DOSTAÆ. I nic od tamtej pory nie zmieniło się na lepsze
Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5551340 Napisano: 14.01.2013 07:51:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nineczka17 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Kochani, sorry że przerwę, ale ma ktoś może link do loterii Loreal Paris, która dzisiaj ruszyła? szukam szukam i chyba jestem ślepa, a reklama w TV juz byla. Bede mega wdzieczna emotka


wszyscy szukamy i znaleźć nie możemy konkurs ruszył szczegółów brak emotka


Aaaa dzięki wielkie, myślałam że nie ogarniam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5551324 Napisano: 14.01.2013 07:39:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kochani, sorry że przerwę, ale ma ktoś może link do loterii Loreal Paris, która dzisiaj ruszyła? szukam szukam i chyba jestem ślepa, a reklama w TV juz byla. Bede mega wdzieczna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5548727 Napisano: 11.01.2013 03:00:01 w Paragony
mam paragon soraya z ich biżuteryjnego konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5541773 Napisano: 06.01.2013 02:39:02 w Rossmann
maria1980 napisał(a):

merynosek napisał(a):

Tasak w oczojebnym kolorze
emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Nawet mój mąż się roześmiał a coś nie miał humoru od rana emotka




Mój też Maryś się z tego zacieszał emotka


a ja się właśnie krztusiłam colą emotka tekst the best of emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5529567 Napisano: 26.12.2012 08:56:29 w Rossmann
działa Wam rossnet? Bo mi kręci i nic:( Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5521532 Napisano: 18.12.2012 12:45:25 w Rossmann
szaajseee emotka a jeszcze jak ktoś ma kanapę materiałową, to już w ogóle wesoło z takim cudem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5511757 Napisano: 13.12.2012 02:54:19 w Rossmann
Karencje to ja juz u nich chyba mam dożywotnią po tej całej olimpiadzie

melissa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

za to Air WIc jest

http://www.rossne....aspx?contestId=1272

u mnie znowu biedka emotka emotka



Spójrz na to z dobrej strony - nie masz karencji i możesz grać o coś lepszego niż świeczki:)


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5511726 Napisano: 13.12.2012 02:43:32 w Rossmann
0 0