Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6781698 Napisano: 16.05.2021 12:56:43 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam BONY DO AUCHAN:
- 50 zł za 25 zł (z możliwością "dogrania" sobie 100zł)
- 100 zł za 45 zł (z możliwością "dogrania" sobie 50 zł) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6781499 Napisano: 14.05.2021 22:50:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pimparimpa napisał(a):

Czy w zgłoszeniu do konkursu Elmex -powiedz nie nadwrażliwości jako nr zgłoszenia wpisujecie numer paragonu z prawego, górnego rogu? Nie mogę znaleźć nic na ten temat w regulaminie.
Jestem przewrażliwiona, bo wysyłając zgłoszenie laureata w Milce Tesco zauważyłam, że Karlsbad wymaga nr transakcji z dołu paragonu, a ja oczywiście wpisałam nr z górnego rogu emotka . No cóż dopiero zdobywam doświadczenie emotka
Jeśli jeszcze jakaś wygrana przejdzie mi koło nosa to nie będzie dobrze emotka

prawy, górny róg Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6781441 Napisano: 14.05.2021 18:11:49 w Auchan
kumulacja napisał(a):

Czy w loterii Auchan są bramki, czy to po prostu kwestia szczęscia (i mojego pecha)?

Niestety, ale pierwsze nie wyklucza drugiego. emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6781421 Napisano: 14.05.2021 16:43:51 w SZUKAM....
Szukam...gdzie można dostać chusteczki nawilżane SMILE z postaciami Marvelowskimi? emotka  Liczyłam na Auchan...brak.  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6781215 Napisano: 13.05.2021 19:23:00 w Dziś cieszę się z.....
anaesth napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

tak ponoć grozi to bezpłodnością i już kobiety w moim otoczeniu rezygnują 

A skąd masz takie info? Chętnie bym poczytała w wolnej chwili emotka

Przecież to rozwiązanie jest w fazie testów...jest oficjalnym eksperymentem medycznym, to skąd mają być PEWNE odpowiedzi co się stanie za np. 3-4 lata? Tego się dowiemy za 3-4 lata. Narazie jest "gdybanie" i tyle. Jeśli chodzi o ingerencję w genetykę, jest to dość grząski grunt. Jest opcja na wiele komplikacji - np. wspomniana wyżej bezpłodność (o tym mówiła też moja lekarka), wzmożona zapadalność na nowotwory itd. Natomiast równie dobrze nic nie musi się stać. Zobaczymy. Nie dziwie się, że ludzie mają wątpliwości.  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6781208 Napisano: 13.05.2021 19:03:32 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
visserarthur napisał(a):

anialistopad napisał(a):

A 100 z eksperta Lewiatan?

Pewnie jutro zrobią, jak wczoraj weryfikację robili- wszak termin do 17.05, więc tuż tuż.

Na kontach mBankowych przelewy już są...na pozostałych będą zapewne jutro.  Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6781204 Napisano: 13.05.2021 19:00:30 w Dziś cieszę się z.....
nanajka81 napisał(a):

wraithbeauty napisał(a):

A ja się cieszę bo za tydzień dostanę pierwsza dawkę Pfizera emotka

a ja już po pierwszej dawce. niewiem czemu ludzie się tak bronią przed tą szczepionką?

zapewne dlatego, że to nie jest klasyczna "szczepionka" (Pfizer, Moderna) jak ją większość nazywa tylko terapia genowa emotka  i niektórzy boją się, co się stanie z ich organizmem za kilka lat - taka wersja "odpowiedzi" najczęściej się powtarza. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6781201 Napisano: 13.05.2021 18:57:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Dziękuję dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6781193 Napisano: 13.05.2021 18:30:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś z Was czeka jeszcze na "zestaw produktów Perwoll" ze smolarowej loterii Perwoll? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6780952 Napisano: 12.05.2021 22:14:20 w Auchan
aurorcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka

To powiem Ci tylko, że masz zdecydowanie nietypowy Auchan. Albo osoba w POK była nietypowa, względnie nie do końca "pouczona" o procedurach. emotka

Fakt, moze niedouczona, ale mega sympatyczna emotka  co mi tam... Ktos wyzej pytal o mozliwosc placenia bonami - swoje wydalam w jakies ~20 minut po odbiorze.

A też miałaś na bonie datę od kiedy możesz realizować?

Teraz spojrzalam do torebki dla upewnienia, wiec edytowalam post - loteryjne dalej mam, natomiast przy placeniu - akurat padlo z "pliczku" na bony z konkursu Persil Auchan emotka ...aczkolwiek myslalam ze to loteryjne.

A na tych masz datę od kiedy możesz realizować?

To są te bony z dzisiaj:
Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6780949 Napisano: 12.05.2021 22:04:10 w Auchan
aurorcia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka

To powiem Ci tylko, że masz zdecydowanie nietypowy Auchan. Albo osoba w POK była nietypowa, względnie nie do końca "pouczona" o procedurach. emotka

Fakt, moze niedouczona, ale mega sympatyczna emotka  co mi tam... Ktos wyzej pytal o mozliwosc placenia bonami - swoje wydalam w jakies ~20 minut po odbiorze.

A też miałaś na bonie datę od kiedy możesz realizować?

Teraz spojrzalam do torebki dla upewnienia, wiec edytowalam post - loteryjne dalej mam, natomiast przy placeniu - akurat padlo z "pliczku" na bony z konkursu Persil Auchan emotka ...aczkolwiek myslalam ze to loteryjne.

Na bonach mam info, że są ważne od 2021-05-08 do 2021-11-07 (zarówno 50 jak i 100 zł) i nie mam żadnej pieczątki na pół bonu, że to LOTERIA. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6780944 Napisano: 12.05.2021 21:58:38 w Auchan
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka

To powiem Ci tylko, że masz zdecydowanie nietypowy Auchan. Albo osoba w POK była nietypowa, względnie nie do końca "pouczona" o procedurach. emotka

Fakt, moze niedouczona, ale mega sympatyczna emotka  co mi tam...  Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

edzia21

#6780890 Napisano: 12.05.2021 18:51:02 w Auchan
sylzab2294 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka

Właśnie przed chwilą bon odbierał mój syn. Poza powyższymi danymi, Pani zażądała dowodu w celu weryfikacji danych, no i prosiła o podanie numeru telefonu i maila emotka

Pewnie zależy od Auchan emotka  sama się "narzuciłam" i zapytałam czy szukać dowodu (bo zanim przegrzebię torbę w poszukiwaniu portfela, a później portfel w poszukiwaniu dowodu to miną wieki) - babeczka powiedziała, że nie jest upoważniona do oglądania moich danych osobowych emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6780858 Napisano: 12.05.2021 16:51:09 w Auchan
Przed chwilą odbierałam bony w swoim Auchan...żadnego dowodu nie chcieli, pytali tylko o imię i nazwisko oraz wartość wygranego bonu. Dają formularz do wypełnienia: imię, nazwisko, adres zamieszkania, data i podpis...i wydają bon. Amen emotka

Edit: Nie miałam żadnego telefonu - podeszłam do POK i podpytałam, bo akurat byłam w Auchan emotka  wygrane weekendowe emotka Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6780543 Napisano: 11.05.2021 17:48:27 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
soulfly napisał(a):

beroxez napisał(a):

Czy ktokolwiek z Was otrzymał już nagrodę 1.,2. lub 3. stopnia z konkursu "Wybierz swoją nagrodę z Monster Energy!"? Nie ma żadnych zapisów w regulaminie dotyczących terminu wydania nagród emotka

W ciagu 2- 3 tyg. bedą wysylac,info z agencji.

A wiadomo już może czym są owe tajemnicze "vouchery na 450 zł"? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6780476 Napisano: 11.05.2021 13:55:26 w Smolar
Czy było już info z loterii "Lekkie Ż" z ostatniego dnia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6780247 Napisano: 10.05.2021 16:55:58 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

masza napisał(a):

fineessa napisał(a):

W MDW co i raz widze jak te same osoby wygrywają w loteriach i bardzo im zazdroszcze bo ja do tej pory nie wygrałam nic chociaż gram od dawna, trochę inwestuje i nic...Dlaczego szczęście akurat mnie omija?

spróbuj teraz w Auchan bez inwestycji emotka

Ale tam trzeba odebrać osobiście tak?

tak, ew. mozna dopytać czy mając dowód mamy, męża - wydadza nam bony.

A wiesz, że to jest karalne? Nie można posługiwać się czyimś dowodem. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

edzia21

#6780082 Napisano: 09.05.2021 20:07:00 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Niekoniecznie...patrząc na zainteresowanie tą akcją - to jakiś kosmos. Nawet w nocy (o 3, 4, 5)...ciężko coś trafić. Dodatkowo w moim AUCHAN co 5 minut nadają z megafonów o akcji i zachęcają do grania o bony, a ludzi multum. Bonów niby jest dużo, ale patrząc globalnie - mało. emotka  Moim punktem odniesienia jest też loteria milki/oreo/kaktusa...gdzie trzeba dodatkowo loda z kodem kupić, to masakra (i niby wygrane są co 3-4 minuty).  emotka

Ty to umiesz człowieka pocieszyć emotka Nic to, pozostaje próbować. Skończę tą loterię z tarczą albo na tarczy, to znaczy z bonem lub bez emotka

Trzymam kciuki za Ciebie emotka  czasami wystarczy tylko ten JEDEN strzał emotka Wyświetl w wątku >>
1 rare85 0

edzia21

#6780072 Napisano: 09.05.2021 19:01:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
domika napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

rare85 napisał(a):

W Auchan próbuję nad ranem, próbuję po nocy
Próbuję wieczorem, i w południe, bo może zaskoczy...
I tak próbować nie przestanę
W końcu ten bon w me ręce się dostanie! emotka


Amen emotka

Pewnie pod koniec loterii będzie luźniej, bo tylko raz można wygrać 100 zł i raz 50 zł. Jak wszyscy powygrywają już  swoje bony, będzie większa szansa.

Też na to liczę, bo jak dotąd wielkie nic.

Niekoniecznie...patrząc na zainteresowanie tą akcją - to jakiś kosmos. Nawet w nocy (o 3, 4, 5)...ciężko coś trafić. Dodatkowo w moim AUCHAN co 5 minut nadają z megafonów o akcji i zachęcają do grania o bony, a ludzi multum. Bonów niby jest dużo, ale patrząc globalnie - mało. emotka  Moim punktem odniesienia jest też loteria milki/oreo/kaktusa...gdzie trzeba dodatkowo loda z kodem kupić, to masakra (i niby wygrane są co 3-4 minuty). emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

edzia21

#6779917 Napisano: 08.05.2021 11:24:10 w Auchan
aleksandra008 napisał(a):

asper01 napisał(a):

aniachudoba napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Nie rozumiem po co ludzie grają w tej loterii i zaznaczają, że chcą bon tylko na 50 wygrac a nie na 100 zlotych? Nie wierzą w swoje szczescie? Czy nie potrzebują 100 zl w bo nie?

Bo można wygrać raz 50zl i raz 100 zł


"14. Każdy Uczestnik może wziąć udział w Loterii i grać o nagrodę główną, dodatkową i bonusową, zgodnie z zasadami opisanymi w niniejszym Regulaminie, z zastrzeżeniem iż podczas trwania loterii może wygrać jedną nagrodę główną, jedną nagrodę dodatkową i jedną nagrodę bonusową."

Czyli jak się wygrało 50 to już nie można wygrać 100? W końcu obie bonusowe są...

Nie są. Przeczytaj regulamin emotka  tam masz określone co jest nagrodą bonusową, a co dodatkową...łopatologicznie.  Wyświetl w wątku >>