Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#5641301 Napisano: 24.04.2013 14:27:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka posty mi się dublują Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641300 Napisano: 24.04.2013 14:26:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nie zazdroszczę kapsułek, tylko wkurza mnie AŻ TAKA chciwość ludzka emotka spoko rozumiem, jak tam sobie w małżeństwie grają, na męża/żonę/kochanka 2-3 zestawy, niech wygrywają, ale tyle? jak dla mnie koniec tematu, nigdy więcej już nie napiszę co myślę, bo to jak widać nie ma sensu Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641287 Napisano: 24.04.2013 14:11:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Ranyści... ludzie skończmy ten temat!
Życzyć było brzydko, ale pazerność też piękna nie jest.
Uświadomić sobie trzeba, że każdy z nas kto tu zawitał, prędzej czy później kończy z ideałami... emotka
Doskonale rozumiem edzię, bo moje reakcje dwa lata temu były identyczne. Teraz po prostu już chyba okrzepłam, co wcale mnie tak bardzo nie cieszy. emotka



emotka emotka emotka dziękuję Mia, dokladnie, czas skończyć z ideałami... w sumie od niedawna wyszlam poza kręgi konkursów na FB i to co widzę, trochę mnie zalamuje emotka ale pora się przyzwyczaic i nie mowic glosno co sie mysli, moj blad, moj blad emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641279 Napisano: 24.04.2013 14:07:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No i co ja Ci poradzę, że taka niewychowana, impulsywna i brzydka jestem? emotka trudno najwyzej los sie obróci i mi sie pralka popsuje emotka tfu tfu tfu, aczkolwiek jeszcze przed zakupem jestem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641271 Napisano: 24.04.2013 14:00:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emotka dobra, przyznam że przegielam z ta pralka, ale i tak uwazam ze to jest chore (takie pazerstwo) i na tym pozostanmy emotka i zakonczmy. Może ta osoba, ktora grala ma na celu oddanie nagrody na szczytny cel? emotka dobra nie ma co, milego dnia wszytkim! Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641257 Napisano: 24.04.2013 13:51:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
0 0

edzia21

#5641255 Napisano: 24.04.2013 13:50:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola rozwaliłaś mnie na łopatki emotka dziękuję, najlepiej załóż mi kartotekę emotka ale najpierw spójrz na siebie i zobacz czy jesteś bardziej uczciwa? Akurat to co Ty tu wywaliłaś to jest NIC. Tym bardziej że raz mi sie zdarzylo, ze kupilam reddsy i nie zagrlam (nie wiedzialam ze trzeba w tym samym) i oddalam parogony za symboliczne grosze potzrebujacym, czy to jest az takie nieuczciwe?

Bilety do kina na rmf maxx w sensie 2 (ja + osoba towarzyszaca) tez jest nie uczciwe? Napisz najlepiej do nich ze nieuczciwe ze daja podwójne bilety. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641244 Napisano: 24.04.2013 13:42:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Nie emocjonujmy się już emotka

Co do samego konka, to teoretycznie wyniki mogły być bardziej urozmaicone; zakładam, że ci, co grają jedynie o nagrody bardzo dużej wartości, odpuścili ten konek.

BTW, jaką odpowiedź na pytanie konkursowe posłaliście?


Dziękuję joan emotka może trochę przesadziłam z tym popsuciem pralki, ale ponosi człowieka emotka Tym bardziej jak coraz bardziej dostrzegam zawistność ludzi i ciągły "niedosyt" ileż mozna? emotka

Agnes, dziękuję za zrozumienie emotka i miło mi poznać drugą taką, jak widać chyba stanowimy nisze, nikogo oczywiscie nie posądzając emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641237 Napisano: 24.04.2013 13:36:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zaczytana-pola napisał(a):

edzia21 napisał(a):


to chyba lepiej, że nie widzimy, bo jak się widzi takie wały to się nóż otwiera. Życzę tej osobie żeby się udławiła tymi kapsłukami, albo zeby jej sie pralka popsuła, jesli to czyta! emotka i tyle


emotka Bo co? Bo wygrała za dużo?


Nie, wygrała za mało, szkoda ze całej puli nie zgarnęła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641234 Napisano: 24.04.2013 13:35:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kammaro napisał(a):

edzia21 napisał(a):


to chyba lepiej, że nie widzimy, bo jak się widzi takie wały to się nóż otwiera. Życzę tej osobie żeby się udławiła tymi kapsłukami, albo zeby jej sie pralka popsuła, jesli to czyta! emotka i tyle


aż przykro się to czyta emotka


a mi się przykro ogląda takie wyniki. Pewnie dla tego, że nie jestem jeszcze aż tak popsuta konkursami, jak co niektórzy. Nie gram na tysiąc kont, nie gram na rodzine, nie mam miliona numerów żeby słać na sąsiadów, znajomych, rybki w akwarium sms-ów, tylko uczciwie, bo jeszcze wierzę w człowieka. Ale chyba najwyższy czas zatracić wiarę i stać się rownie popsutą i kombinować, żeby wyrwać jak najwięcej a później na Allegro, o to właśnie chodzi? Wierzę, że są jeszcze ludzie uczciwi, którzy grają bez cwaniakowania i najgorsze jest to, że również dostają po cenzura. Możecie mnie teraz zjechać, ogolnie spływa mi to. Bo pewnie odezwą się tacy, którzy to sami robią. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641228 Napisano: 24.04.2013 13:30:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
enfamka napisał(a):

edzia21 napisał(a):


to chyba lepiej, że nie widzimy, bo jak się widzi takie wały to się nóż otwiera. Życzę tej osobie żeby się udławiła tymi kapsłukami, albo zeby jej sie pralka popsuła, jesli to czyta! emotka i tyle



żałosne... kiedyś to się na Tobie odbije, jak można być tak zawistnym?


Sorry, zawistni są dla mnie ci, którzy grają na tysiac kont i tyle w temacie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641181 Napisano: 24.04.2013 12:49:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

to chyba lepiej, że nie widzimy, bo jak się widzi takie wały to się nóż otwiera. Życzę tej osobie żeby się udławiła tymi kapsłukami, albo zeby jej sie pralka popsuła, jesli to czyta! emotka i tyle


Etam, nóż to się może otworzyć, gdy się pierwszy raz trafi na taki przypadek. Potem człowiek widzi te wyniki i myśli "no, nie udało się, ale nagrody trafiły do najlepszych i nie zgarnął ich organizator" emotka



a Pan Sławuś czasami ze Starogardu nie jest? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641176 Napisano: 24.04.2013 12:46:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

edzia21 napisał(a):

http://www.tesco....sy/02-magazyn-tesco/ wyniki Tesco magazynu ... PERSIL co oni do kuuuurrrki mają z tym Starogardem Gdańskim.. zapas na 3 lata, porażka. A człwoiek się zastanawia, czemu nie wygral, skoro blyskawicznie wysłał.
emotka emotka emotka


Trzeba przyjąć, że każdy konkursowicz w czymś się specjalizuje. Jeden robi świetne fotografie, drugi wymiata w grach, trzeci ćwiczy w czasówkach. I jeśli ktoś tylko odnajdzie "miejsce dla siebie", jest w coraz lepszy w tym, co robi. Zwykle po prostu nie widzimy list laureatów emotka



to chyba lepiej, że nie widzimy, bo jak się widzi takie wały to się nóż otwiera. Życzę tej osobie żeby się udławiła tymi kapsłukami, albo zeby jej sie pralka popsuła, jesli to czyta! emotka i tyle Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5641168 Napisano: 24.04.2013 12:41:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
http://www.tesco....sy/02-magazyn-tesco/ wyniki Tesco magazynu ... PERSIL co oni do kuuuurrrki mają z tym Starogardem Gdańskim.. zapas na 3 lata, porażka. A człwoiek się zastanawia, czemu nie wygral, skoro blyskawicznie wysłał.
emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5640494 Napisano: 23.04.2013 14:51:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ale jakie to ma być w końcu oświadczenie, odnośnie czego? Bo już tak jest wszytko zakręcone że szoook emotka , że jestem pełnoletnia, że mieszkam w Polsce, że brałam udział czy co? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5640399 Napisano: 23.04.2013 13:15:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

smolar ostatnio schodzi na psy... w każdym razie coraz bardziej się stara o to emotka może starają się dogonić MC albo Mysiorków?? emotka



Pewnie tak... trochę zgloszeń wysłałam, wód zapas mam na rok... a nawet dziennej nie udalo mi się wyhaczyć, a tu taki cyrk. Troszkę mnie to boli, bo aż w takie szczęście nie wierzę. Niestety... Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5640370 Napisano: 23.04.2013 12:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeśli chodzi o konkurs http://www.smolar...Laureat%C3%B3w_1.pdf to jakiś chory przekręt chyba. Z tego co pamiętam, skuter byl wybierany z puli wszytkich zgloszen i dodatkowo osoba, ktora wygrala juz nagrode dzienna nie mogla tym zgloszeniem wygrac skutera - muslaia wyslac nowe zgloszenie. I patrzac na wyniki, az mi sie wierzyc nie chce, ze ktos wygrywajac w 5 dniu wyslala kolejne zgloszenie i PRZY TAKIEJ KONKURENCJI jeszcze zgarnąl skuter. Nic tylko w lotto grac emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5640322 Napisano: 23.04.2013 12:30:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgol napisał(a):

apoccalipsa napisał(a):

ale po co mam wnikać w regulamin jak dostałam od nich wytyczne co mam przysłać? emotka nie sądzę, aby to oświadczenie było potrzebne


Dzwoniłam tam, oświadczenie jest konieczne, można dosłać emotka



A ktos wczesniej psial ze wyslala tylko to co chcieli w mailu i dzwonil i Pani mowila ze jest OK i teraz tylko czekac na nagrode... to juz nie wiem emotka ja wysyalalam tez jedynie opakowania, skan dowodu i tyle, mozecie podac numer do ncih? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5639558 Napisano: 22.04.2013 14:00:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kachakacha napisał(a):

O jakim smaku będzie ta nowa warka?



limonka, wystarczylo wpisac w google ;D Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5639529 Napisano: 22.04.2013 13:41:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asiakali napisał(a):

Dane do halls-a wysyłacie poleconym?



ja wysłałam poleconym i zapakowałam tyle opakowań, na ile rzeczywiście razy wyłałam zgłoszeń, pomimo że chcieli 1... wczesniej mailam zamiar wyslac tylko 1, ale co mi tam... Wyświetl w wątku >>
0 0