Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#5668095 Napisano: 03.06.2013 18:43:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
piwo Corneliusowe Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5667278 Napisano: 02.06.2013 17:15:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
właśnie dokładnie... układanki- moja zmora. ale na szczęście, mój facet jest inteligentniejszy ode mnie w tych sprawach emotka jeszcze jedna mi została i czeka i kwiczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5667260 Napisano: 02.06.2013 16:32:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
też bede miala ponad 11 tys emotka jak zrobie zalegle zadanie emotka aaale duzo punktow stracilam przez glupote emotka wiec na pewno mozna wiecej miec. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5667173 Napisano: 02.06.2013 13:50:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marlena083 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

ivanotta napisał(a):

lola.lola napisał(a):



A ja mam jeszcze takie orientacyjne pytanie odnośnie konkursu Activii... jaką macie mniej więcej liczbę uzyskanych punktów emotka


malutkoo koło 8tys



ja tak samo jak Iva emotka



ja coś koło 9 tys.


ja mam ponad 10 tys, jeszcze bez jednego zadania emotka ale nawet nigdy nie udalo mi sie wygrac karty ;/ czyli są lepsi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5666790 Napisano: 01.06.2013 16:31:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gabiks napisał(a):

ada9901 napisał(a):


A mnie się wydaje, że może przywrócą ranking, który był zaraz po północy i usuną tych co punkty dograli. Wysyłałam pytanie do organizatora co będzie z takimi osobami. Zobaczymy co odpiszą. W mieście, w którym brałam udział, po zakończeniu, zrobiłam printscreen, więc raczej powinni przywrócić wyniki z północy i usunąć nieuczciwych, a jak nie to poleci reklamacja emotka




Zgadzam się że powinni przywrócić ranking z północy a co do usuwania to raczej punktów nie osób z tego względu że to błąd organizatora że nie zablokował rankingu. Tak samo dla mnie jest dziwne jak to możliwe, że niektóre osoby zdobywały po 40-45 rejestracji w ciągu 30 min i tak kilka razy.


jak ktoś się zna na programowaniu i napisze sobie programik, to mysle ze to problemu wiekszego nie robi...aczkolwiek nie znam się na tym temacie, ale juz nie jedno widzialam, nie jedno slyszalam i nie raz szczeka mi opadla z wrazenia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5666492 Napisano: 01.06.2013 00:19:25 w Wkurza mnie...
calliope napisał(a):

Mnie też wkurza Auchan, specjalnie czatowałam do tej pory i teraz już nie zasnę emotka niedobre chłopy mnie wygryzły i nie pozwoliły powalczyć o lepszy bon emotka



może będzie weryfikacja? u mnie w ciągu ostatniej pół godziny pojawiły się osoby, których wczesniej nie bylo w pierwszej 15... i zajeli miejsca 1 i 2. Mam nadzieje, ze oragnizator cos z tym zrobi Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5665620 Napisano: 30.05.2013 21:15:45 w Inne mniejsze markety
monikar napisał(a):

luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

malenka89 napisał(a):

wracając do konkursu Disney w Leclerc, w regulaminie jest zapis "Śmieszne zdjęcie swojej osoby" czyli w końcu dziecka czy uczestnika? emotka


A czy czasem tam nie jest tak, że uczestnikiem ma być dziecko?
No właśnie - ma być, czy może być...
Te ich regulaminy w tym roku są strasznie niejasne. emotka



Też mnie ta kwestia bardzo interesuje. Ktoś ma jakieś wcześniejsze doświadczenia ?



Żeby wysłać swoje zgłoszenie trzeba uzupełnić formularz, który ma dwie opcje: pierwsza gdy osobią biorącą udział jest dziecko (osoba niepełnoletnia) wtedy formularz uzupełnia rodzic i druga kiedy uczestnik jest osobą pełnoletnią. Z tego wnioskuje, że niby dorośli także mogą brać udział w tym konkursie ale pewności nie mam.



pewnie udział mogą brać dorośli...ale czy będą brani pod uwagę? To jest pytanie! Jednak, coraz bardziej jestem zdania, ze ejst to konkurs typowo skierowany na dzieciaczki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

edzia21

#5664891 Napisano: 29.05.2013 20:05:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
targicola napisał(a):

ziolko napisał(a):

kimolotek napisał(a):

na jakim dniu zatrzymala sie woseba z polo wie ktos moze?>



też mnie to interesuje


ta loteria to jak widać Wielka Tajemnica.Póki co nie zauważyłem wpisu jakiegokolwiek zwycięzcy.Nagród 5 dziennie i nikt nie trafił?Coś tu zaczyna "wałkiem" pachnieć emotka Obym się mylił,bo sam czekam za kilkoma dniami emotka



Ja już smolara i jego "loterie" omijam szerokim łukiem, po niescislosci w ich wielkiej loterii wody z almy... ściema jak byk. A jesli chodzi o ilosc nagrod - 5 jest tylko w weekend, w tygodniu sa chyba 2 Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5664152 Napisano: 28.05.2013 22:49:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wazka napisał(a):

Czy jak w tymbarku kliknę w kapselek i wyskoczy mi np wygrałes koszulkę to musze coś jeszcze robić? bo tam cos pisze o potwierdzeniu nagrody ale u mnie nic takiego sie nie otwiera i ten kapselek też nie znika żeby można jeszcze raz kliknąc i nie wiem czy u mnie cos nie działa poprawnie czy tak ma być? emotka



tak, na dole musisz wcisnac ze decydujesz sie/wybierasz/potwierdasz ta nagrode, a nastepnie pokazuje Ci sie formularz i go wypelniasz i wysylasz Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5663927 Napisano: 28.05.2013 19:19:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
selon napisał(a):

Jest może lub była ( tylko nie zauważyłem) jakaś dyskusja na temat nowej edycji Monopoly w McDonalds emotka ?
Bo ciekawi mnie które to naklejki są ogólnodostępne, a na które sobie ludzie ostrzą zęby emotka
Bo przypominam sobie że przy poprzednich edycjach takie tematy były emotka



a lipa z tą loterią, w tamtym roku koleżanka pół nocy przekopywała mi kody w macu i nie znalazła brakującego emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5660109 Napisano: 23.05.2013 19:24:14 w Rossmann
bethan napisał(a):

jenny21 napisał(a):


ja u nich kiedys wygralam spoko nagrody - moze nie glowne ale takie wartosciowe, a potem nic, jakby nazwisko zbanowane wlasnie, a na inne nie probowalam..


Jestem tego pewna, kiedyś wygrywałam co konkurs, potem nagle się urwało. Zaczęłam wysyłać na inne nazwiska z rodziny i znów zaczęli nagradzać. Powiem szczerze, że przez to wcale mi się tam grać nie chce już.



Ja mam dokładnie to samo... piękne wygrane praktycznie co konkurs przed olimpiadą, na olimpiadę wpadło sporo, a po ... szkoda słów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5658239 Napisano: 21.05.2013 16:23:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
79magda napisał(a):

iwona-galik napisał(a):

Ja znalazłam ostatnio ciekawy konkurs dla pasjonatów gotowania emotka https://restaurac...swoje-ulubione-danie
Restauracja wpadła na fajny pomysł interakcji z Klientami, a mianowicie to uczestnicy konkursu zgłaszają swoje propozycje zmian na temat jedzenia czy wystroju. Uważacie, że to się uda? Że będzie duży odzew?



Uważamy, że musisz jeszcze poćwiczyć i poczytać trochę na temat skutecznego marketingu emotka



emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5657969 Napisano: 21.05.2013 11:48:56 w Inne mniejsze markety
deva napisał(a):

dzwonili jeszcze do kogoś z Leroya??



na pewno wczoraj wieczorem jeszcze dzwonili, dzisiaj nie wiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5657965 Napisano: 21.05.2013 11:46:05 w Inne mniejsze markety
mariolakal napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mariolakal napisał(a):

Czy woseba z polo dała jakiś znak życia z pierwszego dnia promocji /15 maja/ ?



u mnie cisza, a poszło zgłoszenie 15tego... ale smolar coraz mniej mi się podoba z "ichnymi" loteriami - wyciągając pewne wnioski po super loterii w almie.



Dowiedziałam się, że dzisiaj dzwonili z wygraną z 18 maja, chilliii już po ptokach...
PS. Żadnych szczegółów naprawdę nie znam, więc proszę nie pytać na PW... emotka



to lipeczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5657301 Napisano: 20.05.2013 16:51:44 w Inne mniejsze markety
mariolakal napisał(a):

Czy woseba z polo dała jakiś znak życia z pierwszego dnia promocji /15 maja/ ?



u mnie cisza, a poszło zgłoszenie 15tego... ale smolar coraz mniej mi się podoba z "ichnymi" loteriami - wyciągając pewne wnioski po super loterii w almie. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5657275 Napisano: 20.05.2013 16:34:20 w Inne mniejsze markety
ania1234 napisał(a):

Po jakim czasie oddzwaniają na nieodebrane z Leroy Merlin? Będę wdzięczna za info emotka



po godzinie Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5656989 Napisano: 20.05.2013 13:16:22 w Inne mniejsze markety
awe napisał(a):

kimolotek napisał(a):

kiedy mozna spodziewac sie wynikow z cifa?


wieczorem



ostatnio były tuż przed 17 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5656441 Napisano: 19.05.2013 12:08:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

pytanie do osób, które wygrały na wizaz.pl

czy na tej stronie bierzecie udział tylko w konkursach, czy też udzielacie w inny sposób np. na forum

jakoś nie mam szczęścia do wygrywania tam


ja też nic nie mam - ani 1 aktywności, a wygrałam w 2 konkursach na 3 w jakich udzial wzielam ogolnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5655807 Napisano: 17.05.2013 20:39:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z WOSEBY smolar już do kogoś się odzywał z pierwszego dnia? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0