Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#5803619 Napisano: 08.01.2014 20:39:53 w MC - Agencja inna niż wszystkie

To nie sa carrefoury i nic nie maja wspolnego z nimi! Panu S sie cos pokiełbasilo... jeden z listy to sklep blisko mojego domu i to jest zwykly spozywczak zza lady u pani jadzi emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5803613 Napisano: 08.01.2014 20:33:32 w MC - Agencja inna niż wszystkie
Mysle ze nikt nie zobaczy tych konsoli na wlasne oczy... toż to nowość na rynku, słupy czekają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5802812 Napisano: 07.01.2014 21:21:52 w Gratulacje! Dla wygranych!
i ja się przyłączam do serdecznych gratulacji - pięknie! petunija1 emotka emotka emotka szerokości na drogach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5800663 Napisano: 03.01.2014 20:16:02 w TESCO konkursy
koza.k90 napisał(a):

edzia3, z księżyca spadłaś emotka emotka

mamy pisać sprawie przekrętów do organizatora tychże przekrętów emotka


emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5800134 Napisano: 02.01.2014 22:20:53 w TESCO konkursy
bruce napisał(a):

masza napisał(a):

Może wspólnie gdzieś to zgłosimy, bo przecież to żenujące jest już takie kantowanie...


Najgorsze, że dalej to robią, pomimo skarg, pretensji, zgłaszania, lamentowania, straszenia, ubliżania. Dosłownie w głowie się nie mieści, że np. Tesco nadal powierza im swoje konkursy. emotka emotka


też nad tym głęboko ubolewam i bardzo się dziwię... emotka nie wiem co musiałoby się stać, żeby te konkursy zaczął robić ktoś normlany. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5800114 Napisano: 02.01.2014 21:43:24 w TESCO konkursy
mia napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Eksperci Tesco na FB to Lemon Sky z wrocka emotka


Lata mi, kto to jest. emotka
Bardziej jestem ciekawa, jakie brednie zapodadzą w odpowiedzi. A poza tym mam ochotę się dzisiaj z kimś pożreć. emotka


eeee chodzilo mi tylko o to ze to nie Sławek... a swoja droga wiszą mi bonik do tesco, to juz ich prześwietliłam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5800103 Napisano: 02.01.2014 21:34:09 w TESCO konkursy
Eksperci Tesco na FB to Lemon Sky z wrocka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799840 Napisano: 02.01.2014 14:49:03 w Carrefour konkursy
Myślę, że GRAF jest agencją nie w ciemię bitą i sobie nie pozowli na takie szachrajstwa emotka Spokojnie, spokojnie, poczekajmy na ostateczny ranking! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799485 Napisano: 02.01.2014 00:32:05 w Biedronka
marta_dorota napisał(a):

edzia21 napisał(a):

marta_dorota napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały tablet w jesiennym bingo w biedronce - e jubileusz - czy dostał ktoś jakiś dokument, który świadczy o gwarancji tabletu? emotka Pisał ktoś do agencji w tej sprawie? emotka



Pisałam na ten sam mail na który trzeba było odesłać dane i skany - na razie jakiejkolwiek odpowiedzi brak.



Dzięki! emotka Miałam też właśnie do nich pisać na tego maila, jakbyś dostała odp to prosze napisz co i jak emotka jakby co to za pare dni ja napiszę.


Ok emotka Jak się odezwą to na pewno dam znać emotka Pewnie jeszcze nie ruszyli pełną parą w nowym roku emotka Mam nadzieję, że odpiszą.


Odpiszą na pewno emotka a jak nie to przez FB emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799477 Napisano: 01.01.2014 23:54:45 w Biedronka
marta_dorota napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały tablet w jesiennym bingo w biedronce - e jubileusz - czy dostał ktoś jakiś dokument, który świadczy o gwarancji tabletu? emotka Pisał ktoś do agencji w tej sprawie? emotka



Pisałam na ten sam mail na który trzeba było odesłać dane i skany - na razie jakiejkolwiek odpowiedzi brak.



Dzięki! emotka Miałam też właśnie do nich pisać na tego maila, jakbyś dostała odp to prosze napisz co i jak emotka jakby co to za pare dni ja napiszę. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799467 Napisano: 01.01.2014 23:30:08 w Biedronka
sosna napisał(a):

tereniagno napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Mam pytanie do osób, które wygrały tablet w jesiennym bingo w biedronce - e jubileusz - czy dostał ktoś jakiś dokument, który świadczy o gwarancji tabletu? emotka Pisał ktoś do agencji w tej sprawie? emotka


Nie dostałam jeszcze tabletu emotka


Ja też nie dostałam - z drugiego etapu


aaaa, bo pierwszo etapowe już doszły przed świętami emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799395 Napisano: 01.01.2014 20:42:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Aleście się wzięli za tego Smolara! To tak na miły początek roku 2014? emotka
Akurat to moim skromnym zdaniem jedna z najporządniejszych agencji, pod wieloma względami.

edzia21 napisał(a):

(...) zastanawia mnie gdzie się podziały te tysiące z żabki? emotka jasne kilka wpadło, alke czemu akurat tylko kilka? Polarków za to od groma. (...)


Odpowiedź jest prosta:
a) Mimo wszystko kart było dziennie 2,5 raza mniej niż żabio-zieloniutkich polarków;
b) Większość ludzi na forum nie lubi informować o tak "dużych" wygranych jak karta 1000 zł.
Poczekaj, aż będą wysyłać i wtedy śledź forum, dopiero się zdziwisz, ile zobaczysz wpisów: "Gdzie do diaska moja karta/y?", "Czy tylko do mnie nie doszła jeszcze karta z Somersby?" itp. emotka

Edit:
Żeby była jasność - nie wygrałam w Somersby NIC, nawet złamanego polarka.



to będzie miłe zdziwienie emotka
dzięki mia za obszerne objaśnienie emotka ale myślę, że nie jedno mają za uszami - ta alma do tej pory nie daje mi spokju emotka nie ma to jak kopać sobie dołki własnoręcznie stworzonym regulaminem. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799391 Napisano: 01.01.2014 20:36:32 w Biedronka
Mam pytanie do osób, które wygrały tablet w jesiennym bingo w biedronce - e jubileusz - czy dostał ktoś jakiś dokument, który świadczy o gwarancji tabletu? emotka Pisał ktoś do agencji w tej sprawie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799284 Napisano: 01.01.2014 16:52:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Smolar ogólnie jakaś jedna wielka lipa... zastanawia mnie gdzie się podzialy te tysiące z żabki? emotka jasne kilka wpadło, alke czemu akurat tylko kilka? Polarków za to od groma. Kiedyś był konkurs w almie...nie pamiętam już o co tam chodziło emotka ale była jedna nieścisłość - w zasadach było jasno określone, że można wygrać tylko 1 nagrodę na 1 numer i jeśli ktoś wygrał dzienną (losowanie) to już nie mógł wygrać głównej (taki haczyk) i co? Jeden numer wygrał i dzienną w losowaniu i główną w losowaniu... była też tu o tym mowa na forum, ale mi to ostro śmierdzi, Smolarek śmiszny emotka


Nie miałam pojęcia o tych zagadkowych niejasnościach, bo rzadko gram w tych konkach Smolara. Widzę, że to chyba kolejna firma, która szybko trafi na "Czarną listę"... emotka Ewidentnie widać łamanie regulaminu i naginanie go pod potrzeby innych (w sensie: znajomych). emotka


są "specyficzni"...kilka ich krzywych numerów i akcji i niejsaności - na szkodę konkursowiczów. emotka wg mnie do końca czyste i uczciwe to nie jest z ich strony, ale mogę tylko gdybać Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799278 Napisano: 01.01.2014 16:45:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Smolar ogólnie jakaś jedna wielka lipa... zastanawia mnie gdzie się podzialy te tysiące z żabki? emotka jasne kilka wpadło, alke czemu akurat tylko kilka? Polarków za to od groma. Kiedyś był konkurs w almie...nie pamiętam już o co tam chodziło emotka ale była jedna nieścisłość - w zasadach było jasno określone, że można wygrać tylko 1 nagrodę na 1 numer i jeśli ktoś wygrał dzienną (losowanie) to już nie mógł wygrać głównej (taki haczyk) i co? Jeden numer wygrał i dzienną w losowaniu i główną w losowaniu... była też tu o tym mowa na forum, ale mi to ostro śmierdzi, Smolarek śmiszny emotka

i oczywiście nie był to nikt z forum emotka

btw. sorry ze takl bez skaldu i od PUPY strony, ale jeszcze jestem "wczorajsza"... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5799023 Napisano: 31.12.2013 18:05:09 w Rossmann
zezowaty_kot napisał(a):

A jeszcze zapytam - można brać udział w konkursach wiele razy? Tyle ile kupię produktów tyle mogę wysłać zgłoszeń?


tak, każdy kod na konkurs to 1 zgloszenie i nie ma ograniczen, co do ilosci posiadanych kodow emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5798226 Napisano: 29.12.2013 23:47:46 w Rossmann
ekuc2 napisał(a):

aerdna napisał(a):

bruce napisał(a):

A ja chciałabym zapytać (przepraszam z góry, jeśli to całkiem głupie i kretyńskie pytanie), bo kompletnie nie rozumiem tych obecnych zasad konkursowych drogerii Rossmann emotka , czy biorąc udział w kilku konkursach, muszę zakupić kilka wymaganych produktów na różnych paragonach (każdy produkt oddzielnie), czy można razem, na jednym, i wtedy otrzymuję do każdego konkursu osobny kod, ale - tylko na ten jeden paragon? emotka Dzięki z góry za odpowiedź i pomoc. emotka



Wg Rossmanna możesz mieć 1 paragon np. na 5 produktów (5 róznych konkursów) i wtedy drukuje Ci się 1 paragon + 5 paragonów z kodami do konkursów (każdy na inny konkurs).

Tylko co w momencie jak wygrasz 2x na 2 rózne konkursy ? Przy odbiorze nagrody z konkursu A oddasz Pani paragon + paragon z kodem, a co oddasz przy odbiorze nagrody z konkursu B ?

Nie wiem czy zaakceptują ksero, wiec wg mnie lepiej wszystko osobno kupować.


nie oddaje się paragonu on jest tylko do wglądu kasjerki emotka


nie wiem jak u Was...ale NIGDY kasjerka nie chciała ode mnie żadnego paragonu...nawet ostatnio odbierałam RIMMELA i stara regułka "proszę przygotować numer nagrody otrzymany w mailu oraz dowód osobisty" Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5797605 Napisano: 27.12.2013 22:45:41 w Rossmann
bridget napisał(a):

a z pasta do zebow kiedy sie skonczył? tez przeoczyłam..


też o 16:00 Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5797576 Napisano: 27.12.2013 21:31:27 w Rossmann
mariolakal napisał(a):

Gdzie mozna sprawdzic, o ktorej godzinie skonczyl sie dany konkurs ? Zebralam sie wreszcie dzisiaj coby wziac udzial w jednym... Widze tylko: zakonczony... Regulaminu brak... O co tam biega ? emotka



w regulaminach konkursów było podane, że każdy z konkursów trwa do dzisiaj do 16:00 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#5797402 Napisano: 27.12.2013 14:34:02 w Rossmann
joan napisał(a):

Reni napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

a na pierwsze pytanie odpowiedź w cztery pory roku to krem do cery suchej prawda emotka


no właśnie to jest wielka niewiadoma: sucha albo szorstka... emotka


Oj niestety to prawda emotka


wydaje mi się że sucha emotka Wyświetl w wątku >>
0 0