Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika edzia21

edzia21

#6854314 Napisano: 14.04.2022 16:04:19 w Paragony na trwające konkursy
Kupię (szukam) PALMOLIVE ITM (zwracam 100% ceny za paragon z mydełkiem Palmolive) emotka  PW Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6854286 Napisano: 14.04.2022 13:39:58 w Avanti
madllen napisał(a):

aneta411 napisał(a):

"kalmia86 napisał(a):Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi
żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie"

Może godzina magiczna? Bo ja też ok. 15:30 kupowałam i kodu nie dostałam (produkt właściwy).

U mnie też zakup około 15 i wczoraj kodu w aplikacji nie miałam a sprawdzałam kilkukrotnie o różnych porach, nawet zalogowałam się ponownie do aplikacji. Dziś sprawdzam i kod się pojawił. Dodam, że nigdzie nie zdążyłam napisać, obyło się bez interwencji. Zatem sprawdzajcie może i u was kod pojawił się. 
Ps. kupowałam zwykłe pepsi 0,5 L  w tej EKO butelce 

Dzięki za cynk - u mnie również pojawił się kod (za malinową PEPSI 0,5l bez eko butelki)  emotka Wyświetl w wątku >>
2 andii, madllen 0

edzia21

#6854232 Napisano: 13.04.2022 23:37:33 w Avanti
ameryka napisał(a):

Wszystko ok. Zakup właściwego produktu promocyjnego. Kod po chwili. Z Żywcem Zdrój Albedo też od razu był kod. 

A który produkt kupiłaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6854215 Napisano: 13.04.2022 21:24:24 w Avanti
mietowa napisał(a):

edzia21 napisał(a):

mietowa napisał(a):

rooney napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Żappka... Ktoś jeszcze nie ma kodu z konkursu Pepsi? emotka  Napisałam e-mail do Żabki tak jak w przypadku Żywca wszyscy piszą, ale zero odp.... 

Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie....

no to piona, tak samo emotka  a ja szczęśliwa ułożyłam sobie zgłoszenie na przerwie w pracy i jeszcze w ostatnich minutach tejże pobiegłam po pepsi do żabki emotka  po zakupie dostałam tylko wiadomość push z powiadomieniem, że przyznano mi kod, ale po kliknięciu nic się nie otwierało... co za fail z tymi żappkowymi konkami... emotka

Też jeszcze zerkacie w nadziei co jakiś czas do apki? emotka . U mnie też odpowiedzi przygotowane, dopieszczone... emotka

U mnie również kodu brak...ale połasiłam się na malinową Pepsi 0,5...bez EKO-sreko butelki emotka

Do tego też mam zastrzeżenia. W regulaminie ani słowa, że mają być z recyklingu (tam, gdzie wymienione są produkty). Mąż twierdzi, że mu wyskakiwały push upy z info o konkursie również po zakupie zwykłych pepsi, nie tych eko. Ale dobra, poszedł po te drugie. Wciąż nic. Ogólnie czuję konkursowy niesmak. 

Również sugerowałam się regulaminem, gdzie były wymienione jedynie smaki i pojemności...nie pomyślałam o EKO wydaniu. Dopiero teraz luby mnie uświadomił, że chyba dałam ciała. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6854209 Napisano: 13.04.2022 21:19:17 w Avanti
mietowa napisał(a):

rooney napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

rooney napisał(a):

Żappka... Ktoś jeszcze nie ma kodu z konkursu Pepsi? emotka  Napisałam e-mail do Żabki tak jak w przypadku Żywca wszyscy piszą, ale zero odp.... 

Też brak kodu od 15:30. Napisałam a w odpowiedzi dostałam maila pt."oceń wykonanie zgłoszenia". Tylko mnie to zirytowało bo odpowiedzi nie dostałam. Kodu do tej pory też nie... A zależało mi żeby pierwszego dnia puścić... Ciekawe czy ten kod w ogóle przyjdzie....

no to piona, tak samo emotka  a ja szczęśliwa ułożyłam sobie zgłoszenie na przerwie w pracy i jeszcze w ostatnich minutach tejże pobiegłam po pepsi do żabki emotka  po zakupie dostałam tylko wiadomość push z powiadomieniem, że przyznano mi kod, ale po kliknięciu nic się nie otwierało... co za fail z tymi żappkowymi konkami... emotka

Też jeszcze zerkacie w nadziei co jakiś czas do apki? emotka . U mnie też odpowiedzi przygotowane, dopieszczone... emotka

U mnie również kodu brak...ale połasiłam się na malinową Pepsi 0,5...bez EKO-sreko butelki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6853660 Napisano: 09.04.2022 21:33:55 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
nikos napisał(a):

edzia21 napisał(a):

ZIMA Z LIDLEMczy były wysyłane już jakieś nagrody?https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-zima-z-lidlem-18#.YlHMFXhBypo

Nie

ufff, dzięki. Myślałam, że przegapiłam. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6853653 Napisano: 09.04.2022 20:11:43 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???

edzia21

#6853538 Napisano: 08.04.2022 17:34:47 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony ITM (szukam):
- Palmolive Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6853537 Napisano: 08.04.2022 17:29:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
maverick napisał(a):

faworek napisał(a):

aniolka2310 napisał(a):

fineessa napisał(a):

monisss napisał(a):

fineessa napisał(a):

Jak długo czekaliście na pojawienie się kodu w aplikacji Żabki

parę minut - zanim doszłam do tego gdzie ona jest emotka  skomplikowany ten proces... 

ja tez dopiero doszłam gdzie on jest emotka

A czy mozecie zdradzić gdzie on jest? emotka  Szuuuukam i nie widzę emotka

też szukałam i szukałam, stwierdziłam, że jestem za stara na takie rzeczy ;d 

Kod chyba nie pojawia się gdy nie mamy na profilu uzupełnionego nr telefonu, u mnie tak było emotka Można zjechać na dół, i zobaczyć to 

Pojawia się. U mnie numeru tel brak...a kod jest. Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6853129 Napisano: 06.04.2022 13:12:13 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragony (szukam): JACOBS i GOPLANA z Itm emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6852743 Napisano: 04.04.2022 11:11:43 w Czy informują/ informowali?
Czy Super-Pharm odzywało się do kogoś z racji czwartkowych "nieodebranych"?  Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6852477 Napisano: 01.04.2022 16:44:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
franiaa1 napisał(a):

W jury był Niekryty Krytyk i to młodszy brat mojej koleżanki z podstawówki 1-3 emotka i chyba już zawsze będzie mi się kojarzył latający z pieluchą emotka

Czyli publicznie przyznajesz się do tego, że LICZYSZ NA AUTO po znajomości? emotka

Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6852471 Napisano: 01.04.2022 16:27:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Zgadnijcie kto ma samochód z Letyshops 🤪

Na pewno nikt z naszych nie ma merca- jeden wielki przekręt sądząc po dzisiejszej rozmowie z ukraińskim pracownikiem Letys..Na pocieszenie po tej wkur... rozmowie wpadło 50 zł z Winiar, za zakupy się chociaż zwróciło emotka

Od początku domyślałam się, że to taki...chwyt marketingowy (czułam w kościach), wiec nawet udziału nie brałam emotka
Oczywiście, mam nadzieję że się mylę - życzę Wam wygranej. Wyświetl w wątku >>

edzia21

#6852242 Napisano: 31.03.2022 14:35:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Z jakiego nr dzwoni superpharm, może być priv

Nie ma mnie w domu, ale luby raportuje, że numer: 669190323 dobija sie na rozne telefony...wiec to chyba oni (mam nadzieje) emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

edzia21

#6851919 Napisano: 29.03.2022 17:28:34 w Czy informują/ informowali?
Czy SMOLAR dzisiaj informowal z CENTRUM? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6851590 Napisano: 27.03.2022 16:30:58 w Czy informują/ informowali?
frodo napisał(a):

edzia21 napisał(a):

Czy Super-Pharm odzywało się do kogoś z Was? Chyba do dzisiaj był termin? (z naciskiem na "chyba") emotka

Chyba w smsie zwrotnym było, że laureaci zostana powiadomieni w ciagu 14 dni roboczych.

Sugerowałam się jednie wpisami w NA CO CZEKAMY emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6851529 Napisano: 26.03.2022 19:17:10 w Pomocy!!!!
rare85 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

rare85 napisał(a):

Mam problem z kupującym na olx. Kupiony towar z wysyłką olx. Jako, że to nagroda to napisałam, że sprzęt jest nowy, na gwarancji (kupujący wiedział, że to z konkursu). Dostał przesyłkę i... się zaczęło. Do paczki dołączyłam protokół przekazania nagrody od organizatora, który w razie czego jest podstawą reklamacji (wartość ok. 300 zł sprzedane za 200 zł). Kupujący nie potwierdził na olx, że wszystko ok z paczką - poszło zgłoszenie, że coś nie tak i mam się "ustosunkować". Nie było paragonu - taką wiadomość dostałam od kupującego. No tak, pisałam, że to nagroda, nigdzie nie pisałam,że posiadam dowód zakupu, a sprzęt jest nowy i na gwarancji. Tak też napisałam do olx. Teraz kupujący pisze, że pójdzie zwrot... Ok, ale sprawa już zgłoszona i wyjaśniania przez olx. Co teraz? Jak postąpić? Towar dostanę może z powrotem a jak olx mi kasę w tym czasie przeleje? Dodam tylko, że odnoszę wrażenie, że to "upierdliwość" kupującego, na kazde pytanie odpowiedziałam, a "przyczepił" się tego paragonu... No i chciała kupić jeszcze taniej i z odbiorem, na co się nie zgodziłam (z różnych względów). I teraz dyskutować? Czekać na zwrot? Tyle rzeczy sprzedałam a teraz takie cos po raz pierwszy mnie spotkało

Popełniłaś mały błąd...trzeba było przed wysyłką zaznaczyć jasno, że NIE MA PARAGONU! Niektórzy kupujący wiążą sztywno gwarancję jedynie z paragonem (nie uznając protokołu), stąd też problem. I z protokołami też uważaj...upewnij się, że na jego podstawie faktycznie jest gwarancja. Niektóre oficjalne serwisy nie respektują PROTOKOŁÓW - ma być paragon i koniec (i nie ważne, że z konkursu, że organizator wystawił bla bla bla).

Mogłam, gdybym... emotka to wiem, teraz chodzi o to co dalej? Czekać aż olx to wyjaśni? Czy kupujacy może zwrócić towar tylko dlatego że nie ma paragonu, o który nawet nie zapytał, o którym nie ma mowy w opisie oferty sprzedaży? Zgłosił w Olx, że coś nie tak, ja napisałam wyjaśnienia, sprawa jakby "zawieszona", brak towaru, brak pieniędzy... Zapytałam o to jak postąpić dalej

Swoją wypowiedź napisałam tak "na przyszłość", wiem...że "mądry Polak po szkodzie". Natomiast jeśli chodzi o daną sytuację - niczego nie doradzę, bo nie sprzedaję z wysyłką przez olx (jedynie odbiór osobisty), unikam jak ognia. Czasami wolę poczekać dłużej, niż użerać się z januszerią. Współczuję.  Wyświetl w wątku >>
2 rare85, cb656 0

edzia21

#6851520 Napisano: 26.03.2022 18:30:52 w Pomocy!!!!
rare85 napisał(a):

Mam problem z kupującym na olx. Kupiony towar z wysyłką olx. Jako, że to nagroda to napisałam, że sprzęt jest nowy, na gwarancji (kupujący wiedział, że to z konkursu). Dostał przesyłkę i... się zaczęło. Do paczki dołączyłam protokół przekazania nagrody od organizatora, który w razie czego jest podstawą reklamacji (wartość ok. 300 zł sprzedane za 200 zł). Kupujący nie potwierdził na olx, że wszystko ok z paczką - poszło zgłoszenie, że coś nie tak i mam się "ustosunkować". Nie było paragonu - taką wiadomość dostałam od kupującego. No tak, pisałam, że to nagroda, nigdzie nie pisałam,że posiadam dowód zakupu, a sprzęt jest nowy i na gwarancji. Tak też napisałam do olx. Teraz kupujący pisze, że pójdzie zwrot... Ok, ale sprawa już zgłoszona i wyjaśniania przez olx. Co teraz? Jak postąpić? Towar dostanę może z powrotem a jak olx mi kasę w tym czasie przeleje? Dodam tylko, że odnoszę wrażenie, że to "upierdliwość" kupującego, na kazde pytanie odpowiedziałam, a "przyczepił" się tego paragonu... No i chciała kupić jeszcze taniej i z odbiorem, na co się nie zgodziłam (z różnych względów). I teraz dyskutować? Czekać na zwrot? Tyle rzeczy sprzedałam a teraz takie cos po raz pierwszy mnie spotkało

Popełniłaś mały błąd...trzeba było przed wysyłką zaznaczyć jasno, że NIE MA PARAGONU! Niektórzy kupujący wiążą sztywno gwarancję jedynie z paragonem (nie uznając protokołu), stąd też problem. I z protokołami też uważaj...upewnij się, że na jego podstawie faktycznie jest gwarancja. Niektóre oficjalne serwisy nie respektują PROTOKOŁÓW - ma być paragon i koniec (i nie ważne, że z konkursu, że organizator wystawił bla bla bla). Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6851443 Napisano: 25.03.2022 21:09:49 w Czy informują/ informowali?
Czy Super-Pharm odzywało się do kogoś z Was? Chyba do dzisiaj był termin? (z naciskiem na "chyba") emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

edzia21

#6851412 Napisano: 25.03.2022 17:51:45 w Wkurza mnie...
lasiglasty napisał(a):

banka-manka napisał(a):

Cena za litr oleju pod koniec roku ma wynosić około 50 zł (wczoraj miałam okazje rozmawiać z handlowcem zaopatrzeniowcem; takie są prognozy).

A w konkursach dalej będą do wygrania bony po 100 zł. Będziemy sobie mogli za wygraną kupić 2 litry oleju emotka

o ile w ogóle będą konkursy...bo ich ilość drastycznie spada, szkoda emotka  kiedyś to było. Tęsknię za tymi czasami. Wyświetl w wątku >>