Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#5278672 Napisano: 09.07.2012 02:47:15 w Dziś cieszę się z.....
Tak się naczytałam na forum jak prawie wszyscy narzekają na kamisowe grille w kształcie piłki.
Mojego grilla rozpakowałam i wypróbowałam w ten weekend i jest spoko. Ładnie się składa, równo stoi (mógłby mieć dłuższe nóżki tylko) wszystkie elementy dopasowane, ładnie trzyma temperaturę i wszystko się pięknie i równo grillowało.
I właśnie z tego się cieszę, z udanego weekenedowego grillowania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5278644 Napisano: 09.07.2012 02:32:53 w Wkurza mnie...
malenka89 napisał(a):

awi napisał(a):

Czemu Ty masz składać reklamację? Paczka dostarczona prawidłowo. Jeśli oni chcą jakąś dodatkową kasę za błędny ich zdaniem kod to niech się jej domagają a jeśli jest spór to niech zakładają sprawę.

Nie wiem, czy mogą sprzedać ten dług bez orzeczenia sądu...



no paczkę dostarczyli, a mnie wystawili fakturę za przeadresowanie, bo stwierdzili, że kod pocztowy jest zły, a taki kod pocztowy jest w dowodzie odbiorcy.
napisałam, że mogą mnie pozwać do sądu emotka



Ja bym poszła o krok dalej, skoro wystawiają fakturę za przeadresowanie, dlatego, że mają nieaktualną bazę kodów pocztowych, a Ty wysłałaś im na to dowód, a oni zamiast przeprosić za błąd, dalej idą w zaparte, to bym im napisała, że jak natychmiast nie anulują faktury i nie przeproszą za zamieszania, to zgłaszam na policję próbę wyłudzenia i od razu bym napisała do Rzecznika Praw Konsumenta.

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5278520 Napisano: 09.07.2012 01:17:11 w Rossmann
marcin_zelu napisał(a):

koper napisał(a):



O super, to był II etap Kuchni Polskiej Gerber?
Wygrałam I etap i nie dostałam informacji o II etapie
emotka



Tutaj na forum był wklejony link do II etapu




No to cudownie, za mało dokładnie śledziłam forum ostatnio, kurcze byłam pewna, że laureaci I etapu dostaną maila z informacją o II etapie, ale się pomyliłam jak widać emotka

Kurcze szkoda, bo zależało mi na tym domku dla mojej córeczki.

No ale trudno, czasem i tak bywa... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5278493 Napisano: 09.07.2012 01:06:33 w Rossmann
cuckoobell napisał(a):

Mi się udało w Hipp. I dobrze, bo ostatnio nic nie wygrałam.
A, i konkurencja w II etapie Kuchni Polskiej Gerber była tak mała (9 zgłoszeń na 50 nagród), że tylko czekać na odbiór nagrody emotka



O super, to był II etap Kuchni Polskiej Gerber?
Wygrałam I etap i nie dostałam informacji o II etapie
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5249816 Napisano: 21.06.2012 01:12:48 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza, że niektórzy tkwią jeszcze w głębokim PRL-u i zapominają, że klient nasz pan, a pacjent to też swego rodzaju klient.
Moja córeczka dostała skierowanie do alergologa, dzwonię do JEDYNEGO alergologa w moim mieście (prywatna placówki mająca umowę z NFZ) i chcę zapisać dziecko.
A co mówi pani w rejestracji? Że nie prowadzą zapisów z wyprzedzeniem. Zapisać się można tylko w dniu wizyty i tylko osobiście emotka
Zdziwiona pytam jak to, a pani mi podała daty kiedy przyjmuje alergolog i poinformowała, że rejestracja jest czynna od 7 rano, ale radzi przyjść nieco wcześniej, bo o 7 jest już ok 30-50 osób zazwyczaj, a oni zapisują i przyjmują tylko 10 pierwszych emotka
Czyli generalnie, żeby mieć pewność, że dziecko dostanie się do alergologa powinnam chyba przenocować pod drzwiami przychodni emotka

Trudno, do alergologa pojedziemy do innego miasta, bo nie zamierzam bić się z innymi rodzicami w kolejce i powtarzać pan tu nie stał.
A właśnie zastanawiam się czy nie napisać do NFZ, bo może oni nie zdają sobie sprawy jakiej jakości usługę świadczy ktoś za ich pieniądze... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5249126 Napisano: 21.06.2012 07:41:29 w Konkursowiczki w ciąży
Też jestem mamą zbuntowanej dwulatki emotka wszystko na nie, nawet jak coś chce zrobić, najpierw powie nie a potem to robi... Rzuca zabawkami, albo właśnie kubeczkiem i nie umiem sobie z tym poradzić. Na szczęście rzuca na ziemię, a nie w kogoś...

Ale poradziłam sobie z napadami szału. Jak czegoś jej zabraniałam, to potrafiła rzucić się na ziemię i rozpaczać. Ja na to po prostu nie zwracałam uwagi. Mówiłam, tylko raz, że jak tak krzyczy, to mamie się wyłączają uszy i nic nie słyszy i jak tylko się uspokoi to niech do mnie przyjdzie i powie na spokojnie o co jej chodzi.
Potem nawet na nią nie patrzyłam, tylko zajmowałam się czymś innym. W domu nie ma z tym problemu, w miejscach publicznych jest trochę trudniej, ale nie można odpuścić, dziecko musi mieć jasny komunikat, że takie zachowania nie przynoszą rezultatów, jak raz odpuścimy, to dziecko będzie testować granice naszej wytrzymałości. Moja córka zrobiła 4 takie akcje. Dwie w domu i dwie poza domem, ponieważ nic to nie dało, więc odpuściła szczęśliwie...

Oduczyłam ją też bicia i kopania. Jak tylko kogoś specjalnie uderzyła, brałam ją i mówiłam, że w tym domu nikt nikogo nie bije, nikt nie bije Iguni i Igunia też nie może nikogo bić. Nigdy!
Kazałam też jej iść za karę do kącika- dla niej to jest naprawdę dotkliwa kara i właściwie jedyna stosowana przez nas. Ale nie za często, żeby nie straciła na sile emotka

Konsekwencja, konsekwencja i jeszcze raz konsekwencja.
Na szczęście bunt dwulatka nie trwa wiecznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5234431 Napisano: 12.06.2012 04:14:25 w Rossmann
Też mam Cleanic Perofessional dobre i to
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5231142 Napisano: 11.06.2012 08:04:21 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza to, że moje dziecko ma zapalenie płuc i leży w szpitalu.
Wkurza mnie zdziwienie wszystkich na około, że mój mąż umie zająć się dzieckiem emotka to chyba normalne, że tato zajmuje się chorym dzieckiem, co w tym dziwnego, że raz nocuję w szpitalu ja, raz on, że w ciągu dnia też się zmieniamy. Jakoś jak przy dziecku ciągle siedzi mama, to nikt jej mężowi nie mówi, ale ma pan cudowną żonę, tak wspaniale zajmuje się waszym dzieckiem. A ja bez przerwy od pielęgniarek i innych matek słyszę, że taki mąż jak mój to skarb emotka
Żeby była jasność, nie narzekam na mojego męża, bo oczywiście jestem z niego bardzo zadowolona tylko wkurza mnie takie podejście, że jak matka zajmuje się dzieckiem to tak właśnie ma być, bo to jej obowiązek, a jak tato opiekuje się chorym dzieckiem to zasługuje na medal i niekończące się pochwały... emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5229288 Napisano: 09.06.2012 07:30:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Breloczek Tic-Tac List polecony PP. Wczoraj avizo w skrzynce, dziś odebrane na poczcie, a breloczek wygrałam gdzieś w połowie marca emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5223975 Napisano: 06.06.2012 09:22:55 w Wkurza mnie...
nocti napisał(a):

Bardzo nie wkurza, ale drażni, że ludzie zapłacili po 250 zł za te koszulki, a teraz alarm, że zawierają ołów, nikiel czy związki organiczne cyny.

http://biznes.int...i-sa-trujace,1806517



Po przeczytaniu artykułu jestem w ciężkim szoku emotka
W życiu bym nie pomyślała, że te koszulki mogą mieć taki skład emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5223707 Napisano: 06.06.2012 07:15:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ania1234 napisał(a):

Ciąg dalszy sprawy plagiatu w konkursie Palette.
Osoba, która ukradła moje hasło, notabene zaawansowana forumowiczka, ma pecha, że trafiła na mnie. Jak mnie coś wkurzy to tak drążę aż dopnę swego. I tym razem poruszyłam niebo i ziemię emotka I z tego co się dowiedziałam, to osoba ta poniesie konsekwencję swojego czynu.
Na moim przykładzie widać, że warto dochodzić swoich praw i tępić chamstwo. Zachęcam wszystkich do działania, bo inaczej złodzieje w dalszym ciągu będą zgarniać nagrody naszymi hasłami.



A ta sprawa została zgłoszona na policję? Ta osoba zostanie pociągnięta do odpowiedzialności za, nie wiem, wyłudzenie nagrody, czy coś w tym stylu, czy jedyną karą dla niej będzie odebranie przyznanej nagrody?
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5222989 Napisano: 05.06.2012 05:31:44 w Rossmann
ladyinred napisał(a):

mam pytanie: skoro nie pamietam, która drogerie zaznaczylam ( w konku playboya) to mam pisac do nich z pytaniem emotka czy obskoczyc wszystkie 6 rossmannow z mojego miasta jak juz bedzie termin odbierania? emotka (no w sumie 4 - bo 2 nigdy nie zaznaczam)



Jak już będą nagrody do odebrania, to zajdź do jednego Rossmana, oni tam mają listę laureatów i przy ich nazwiskach numer drogerii w której czeka nagroda, to Ci podadzą ten numer i powiedzą która to drogeria, jak nie trafisz do właściwej za pierwszym razem emotka

Ale oczywiście możesz spróbować napisać teraz do nich maila w tej sprawie, może odpiszą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5221844 Napisano: 05.06.2012 08:48:02 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

Dianek nikt nie przysle Ci mleka poczatkowego - tez pytalam ale dostawalam w odp ze im nie wolno bo nie moga ze tak powiem promowac karmienia sztucznego przed ukonczeniem 6 miesiaca kiedy to daje sie juz mleko nastepne.



No właśnie tak mi się wydawało, że skoro nie można reklamować mleka początkowego, to też nie można rozdawać próbek reklamowych... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5221752 Napisano: 05.06.2012 07:51:51 w Konkursowiczki w ciąży
Dianek o próbki mleka chyba najlepiej zapytać w aptece. Ale ja osobiście nie widziałam próbek mleka początkowego, tylko następnego, a Twój synek chyba nie ma pół roku jeszcze. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5220761 Napisano: 04.06.2012 05:17:49 w Wkurza mnie...
kamila10001 napisał(a):


2 ceny ( chciałam kupić bób bo bardzo lubię ale cena 35 zł zcięła mnie z nóg niemalże)



Nie martw się, to dopiero początek sezonu- bób jeszcze będzie dużo tańszy emotka emotka

A mnie wkurza pogoda, codziennie pada i pada, mam już dość siedzenia w domu z dzieckiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5219912 Napisano: 04.06.2012 12:11:01 w Rossmann
A ja naiwnie myślałam, że na Rossnecie jeszcze ludzie nie wstawiają linków w miejsce na napisanie tekstu
emotka

Ale jak widać moda na wizualizację hasła konkursowego przyszła i tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5214840 Napisano: 01.06.2012 08:09:44 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

Koper - w jakim mieście jest ta dentystka idealna? emotka



Dentystka jest w Białymstoku emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5214794 Napisano: 01.06.2012 07:46:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

wiecie co?
jeśli komuś szkoda kilka/kilkanaście złotych na zakup produktu konkursowego, to później nie będzie mu szkoda więcej kasy na odkupienie paragonu?

powinni wprowadzić wszędzie zapisy, że wysyła się numer paragonu i datę, numer i kwotę, to wtedy byłoby ukrócone

ale kto podrabia w programach graficznych, to i tak podrobi wszystko emotka i to mnie wkurza masakrycznie

poza tym wkurza mnie, że w poniedziałek czeka mnie wizyta u dentystki, aż strach się bać i lepiej nie myśleć o tej wizycie emotka



Ja osobiście bojkotuję konkursy promocyjne, w których nie trzeba podawać numeru paragonu. Przynajmniej nie denerwuję się przy ogłaszaniu wyników i nie przeglądam wkurzona wątku paragony
emotka

A co do dentysty, to ja niedawno poznałam dentystkę idealną! Jest niesamowicie profesjonalna, dokłada i DELIKATNA. Wyleczyła mi kilka zębów i nic mnie nie bolało, umie nawet tak podać znieczulenie, że wcale się tego nie czuje. To jest tylko dowód na to, że jak się chce to można... Czemu inni dentyści tacy nie są, to nie wiem. Cała moja rodzina chodzi do niej i wszyscy podzielają moje zdanie emotka
W prawdzie muszę jechać do niej prawie 100 km, ale po pierwsze wizytę u niej łączę z odwiedzinami rodziców, a po drugie w końcu przestałam bać się dentysty!

A co do tematu wkurzeniowego, to padający deszcz zrujnował moje plany związane z Dniem Dziecka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5211613 Napisano: 30.05.2012 11:56:46 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):


a co złego w tym zapisie? przynajmniej większe szanse na wygraną dla zwykłych ludzi a nie zawodowych/hurtowych wygrywaczy



Czyli każdy kto wygrywa coś częściej niż raz na 3-4 lata jest zawodowym/hurtowym wygrywaczem?

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5211582 Napisano: 30.05.2012 11:45:24 w Wkurza mnie...
kochaniutka napisał(a):


Nagrody nie może wygrać żaden uczestnik ani osoba zameldowana pod tym samym adresem, który wygrałjakąkolwiek nagrodę w innych loteriach i konkursach organizowanych przez Detal Koncept Sp. z o.o. w roku 2009,2010, 2011 i 2012 emotka


emotka emotka emotka
A to sobie wymyślili...
Wyświetl w wątku >>
0 0