Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6320669 Napisano: 10.02.2017 09:40:21 w Wkurza mnie...
bc14 napisał(a):

jestem masochistka i robilam bez znieczulenia i choc ani raz niewzdryglam z bolu to chyba mojego lekarza  przeroslo plombowanie bez znieczulenia , ciagle dopytywal czy boli ja mowilam.ze jest ok ale on chyba sie bal.... czekam do poniedziałku

A tak z ciekawości, to czemu robisz bez znieczulenia? Boisz się zastrzyku? Wiesz jak teraz robią to dentyści? Najpierw smarują dziąsło żelem znieczulającym (takim fajnym o owocowym smaku). Potem wbijają igłę (ale tego wcale nie czuć bo dziąsło jest znieczulone żelem!), wpuszczają odrobinkę znieczulenia i czekają aż znieczuli jeszcze bardziej dziąsło (mój nawet wtedy masuje dziąsło, żeby się szybciej rozeszło) i dopiero wbijają igłę ponownie (czego znowu wcale nie czuć) i wpuszczają resztę znieczulenia i wcale nie czuć jak ono się rozchodzi (kiedyś było to mało przyjemne), bo dziąsło jest już znieczulone i nic nie czuć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6320654 Napisano: 10.02.2017 09:09:05 w Pomocy!!!!
lb ja na Twoim miejscu nie prosiłabym o naprawę sukienki, tylko o zwrot pieniędzy, bo przecież oni znowu Ci przykleją ten haft zamiast go przyszyć, będziesz tylko tracić kasę na wysyłkę. A jak na sukience bardzo Ci zależy, to zaniosłabym ją do jakiegoś zakładu krawieckiego (często są przy pasmanteriach) i pokazała tam jakiejś miłej Pani i zapytała czy to da się przyszyć i ile to by ewentualnie kosztowało.  Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

koper

#6320651 Napisano: 10.02.2017 09:03:14 w Wkurza mnie...
bc14 napisał(a):

czy mozliwe.ze po  plombowaniu zeba moze on bolec? ( juz dwa dni po wizycie)
wczesniej nie bolalo, poszlam kontrolnie do dentysty a teraz caly czas go czuje...
jeszcze wspomniany dentysta mial na koszulce napis " Trust me, I'm denstist"

wkurzam sie bo cenil sie za usluge emotka i boli

Mój dentysta zawsze mówi, że przez 2-3 dni ma prawo trochę poboleć, a jakby bolało dłużej, to każe zgłosić się ponownie. Zazwyczaj mnie nie boli, ale ostatni ząb właśnie bolał mnie przez 2 dni po wyleczeniu, chociaż przed leczeniem nie bolał wcale. Po ok 2 dniach przestał boleć i wszystko jest ok...
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6320110 Napisano: 08.02.2017 16:31:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Ja na prawdę jestem w szoku że to jest patent na wygrywanie

https://www.faceb...2tn%22%3A%22R9%22%7D

Wygrała... Teraz już rozumiem dlaczego te kartony są ciągle w użyciu, one wygrywają! emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6319967 Napisano: 08.02.2017 11:05:47 w Zdjęcia naszych wygranych
marta_1234 napisał(a):


Dziś kurierem 7 dotarl kalendarz Indiani z kalendarza adwentowego murator. W takim właśnie stanie jak na zdjęciu . Z reklamocja nie zamierzam się bawić, bo zwyczajnie brak mi chęci i sił do tego.

To nie baw się w reklamacje, tylko wyślij im mailem dokładnie to samo zdjęcie i poczekaj na reakcję. Może zachowają się jak ludzie, a jak nie to olejesz skoro nie masz na to czasu i sił.  Wyświetl w wątku >>

koper

#6319759 Napisano: 07.02.2017 16:41:10 w SZUKAM....
Walentynki fajna rzecz emotka  Ja osobiście bojkotuję tylko te wszystkie "serduszkowe" gadżety i inne durnostojki, wolę praktyczne prezenty. Z okazji walentynek kupujemy sobie zawsze prezenty, z których będziemy korzystać razem. Bo walentynki to takie święto miłości, a miłość, to wspólne spędzanie czasu... Zazwyczaj kupujemy jakąś fajną planszówkę, w którą będziemy razem grać, albo film na dvd, który wspólnie obejrzymy, raz też była podwójna kołdra emotka Był taki jeden rok, w którym mieliśmy w tym czasie masę pilnych wydatków i jako prezenty zrobiliśmy sobie nawzajem takie książeczki z kuponami na różne rzeczy, w stylu "śniadanie do łóżka", "przygotowanie lunchu do pracy", "przeczytanie na głos 10 stron wybranej książki", czy "wyprasowanie 4 ubrań" I to był chyba najfajniejszy prezent walentynkowy emotka   Wyświetl w wątku >>

koper

#6315961 Napisano: 30.01.2017 15:44:35 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wkurza mnie, że widzę tu podobieństwo do Jana Pawła II emotka

emotka

Czemu się wkurzasz? To się nazywa sztuka uniwersalna.
Do wyrzeźbionej twarzy dodajesz dziurkę w brodzie- masz PAD
Zamiast dziurki robisz koloratkę i papieskie nakrycie głowy i jest JPII

Co ważniejsze, wyboru bohatera można dokonywać już po złożeniu zamówienia przez klienta!  Wyświetl w wątku >>

koper

#6315215 Napisano: 27.01.2017 19:01:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mczarna napisał(a):

koper napisał(a):

A wielkopolski zmienił regulamin? Wydaje mi się, że miało być zdjęcie wigilijnej potrawy, a teraz nie widzę takiego zapisu.

To po co by tyle czasu konkurs trwał i to etapami? To by nie miało sensu...

No właśnie dlatego zapamiętałam ten zapis, bo wydał mi się absurdalny jak go czytałam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6315212 Napisano: 27.01.2017 18:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A wielkopolski zmienił regulamin? Wydaje mi się, że miało być zdjęcie wigilijnej potrawy, a teraz nie widzę takiego zapisu. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6314985 Napisano: 27.01.2017 11:24:28 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

Ja kiedyś takie pudełko od razu taśmą zakleiłam, ale i tak nic to nie pomogło emotka Musze poszukać jakiejś instytucji charytatywnej w moim mieście, może organizują jakieś zbiórki żywności, to będę oddawać.


Poszukaj jakiejś świetlicy środowiskowej w okolicy. Takiej do której dzieciaki z "trudniejszych" domów mogą zajść po szkole, odrobić lekcje i takie tam. 
Myślę, że w każdym mieście są takie miejsca. Ja w moim 30 tyś. mieście znalazłam taką i oddaję tam wiele rzeczy okołokonkursowych.  Wyświetl w wątku >>

koper

#6314562 Napisano: 25.01.2017 21:06:12 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
joan napisał(a):

Czy ktoś ma pomysł, do jakiego dania mogłabym użyć Cydru Lubelskiego (który został mi z konkursu)?

Posiadam cydr klasyczny (jabłkowy) i miodowy, oba mają po 4,5% alkoholu.

emotka

PS: Nie, nikt z mojego najbliższego otoczenia nie pije alkoholu emotka

Możesz zrobić z nich grzańce. Jak nie pijecie alkoholu, to zagotuj- cały alkohol wyparuje. Dodajesz korzenne przyprawy i gotowe emotka

Myślę, że fajne mogą wyjść naleśniki, do których zamiast wody gazowanej doda się cydr.
A jak już jesteśmy przy cieście naleśnikowym to możesz poszukać przepisu na warzywa w cieście piwnym (oczywiście piwo zamieniając na cydr). 

edit: cydr ma taki winny posmak. Risotto z cydrem zamiast wina powinien być ok emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

koper

#6312541 Napisano: 19.01.2017 14:38:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kajeczka napisał(a):

emotka kubki z kalendarza adwentowego Russell Hobbs na instagramie (PP) 

U mnie też kubki- Paczka Pocztowa priorytetowa

Każdy kubek owinięty papierem i folią stretchową i włożone do kartonu, karton ten dokładnie zaklejony szarą taśmą, następnie owinięty folią stretchową (jakieś 5-6 warstw) i ponownie  oklejony z szarą taśmą (bardzo szczelnie).
Otwarcie paczki zajęło mi prawie 10 minut emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6312440 Napisano: 19.01.2017 10:36:55 w WC - rozmowy o wszystkim
aniabania napisał(a):

Czasem się zastanawiam, czy ludzie którzy piszą komentarze pod wiadomościami na portalach informacyjnych są niespełna rozumu? Rzadko to czytam, ale dziś akurat "przewinęłam" w dół pod wiadomością o osobach zasypanych lawiną we Włoszech. To co tam znalazłam to jakiś horror. Jakby ktoś sączył jad w serce. Nie wiem jak to określić, ale po przeczytaniu 4-5 pierwszych "komentarzy" zrobiło mi się niedobrze.
I teraz tak - ja mogę tego nie czytać. To najprostsze i najszybsze rozwiązanie. Ale to ogólnodostępne treści. To czytają (mniej lub bardziej świadomie) dzieci, młodzi ludzie. Czy naprawdę nie da się jakoś ogarnąć tej fali nienawiści i durnoty?


Ludzie są idiotami. A dodatkowo, wydaje im się się, że w internecie są anonimowi i zdecydowanie bardziej "odważni". Piszą rzeczy, których nigdy nie wypowiedzieliby głośno w towarzystwie...

Nigdy nie zapomną komentarza, który przeczytałam na lokalnym forum, pod artykułem informującym o wypadku samochodowym w którym zginęła moja teściowa.  Wyświetl w wątku >>

koper

#6312416 Napisano: 19.01.2017 09:50:14 w Wkurza mnie...
"Karty odkryły nie jedno imię lecz dwa" emotka
I tym podobne bzdury emotka

Czy im serio opłaca się wysyłać takie smsy? Czy gdzieś tam na świecie są ludzie, którzy się na to łapią, dają się wciągnąć i odpisują???? Wyświetl w wątku >>

koper

#6311748 Napisano: 17.01.2017 12:04:18 w Kaufland konkursy
Ma ktoś jakieś przecieki z kolejnej gazetki? 
Bo nie wiem, czy mam dziś, jak jakiś mugol, kupić Lenora, czy może opłaca się poczekać do czwartku... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6311661 Napisano: 17.01.2017 09:53:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ten zapis w regulaminie mieli mega durny. Najpierw żałowałam, że odebrałam od nich telefon dzień przed Wigilią, a potem zmodyfikowałam swoje plany i poleciałam na pocztę 23 grudnia przed czternastą, żeby list wyszedł z mojej poczty jeszcze przed Świętami. 

Ja bym jednak próbowała się wytłumaczyć, może przymknął oko i zrozumieją, że był to świąteczny okres.... Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

koper

#6311658 Napisano: 17.01.2017 09:51:02 w Wkurza mnie...
bc14 napisał(a):

http://www.poczta...i-zagranicznym-1.pdf

chyba ich popieściło... list polecony 5,2zł! list pol. piorytetowy 6,8zł
wczoraj paczkę pocztexem ale przez sendit wysyłałam za 11zł..

Dzięki za cennik emotka

Podwyżka wcale mnie nie dziwi. Tracą przecież przeogromnie na przetargu na dostarczanie listów z sądów. Dali takie ceny w przetargu, żeby wykosić konkurencję (co im się zresztą udało...), a teraz to my im łatamy dziurę...  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6311634 Napisano: 17.01.2017 09:19:36 w Wkurza mnie...
bridget napisał(a):

 poczta znów podnosi ceny listów i paczek - idzie się wkurzyć

Paczek też? Czytałam wcześniej, że tylko listów. 
Masz może gdzieś nowy cennik? Nie mogę go znaleźć.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6311025 Napisano: 15.01.2017 11:05:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

Powrót do  źródeł - karton rządzi. 

https://www.faceb...p;type=3&theater

Szkoda, że w Laysowych kominach nie ma galerii. Chętnie bym zobaczyła jak wygląda paczka chipsów z kartonowym uśmiechem emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6310786 Napisano: 13.01.2017 19:42:39 w Wkurza mnie...
kozuszka38 napisał(a):

http://www.polski...-moze-powodowac-raka       Wkurza mnie,że po zjedzeniu niezliczonej ilości słoików tego przysmaku czytam taki artykuł. A właściwie nie wkurzam się tylko jest mi przykro emotka   


A mnie to akurat cieszy.
Ja zrobi się z tego jakaś większa burza w mediach, to może poprawią skład. A co ważniejsze, może zrobią jakąś fajną akcję promocyjną (czyt. konkurs) emotka  jak im sprzedaż spadnie emotka Wyświetl w wątku >>