Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6466329 Napisano: 22.02.2018 13:21:47 w Wkurza mnie...
atyde25 napisał(a):

Nie wiem czy mnie to wkurza ale nie podoba mi się wychowywanie dzieci w obecnych czasach.Rozkazywanie mamie tego nie zjem co innego mi ugotuj ,babcia co nosi tornister skaczącemu obok zdrowemu dziecku nie ,że ręce chore czy nogi wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Podsuwanie wszystkiego pod nos i wychowywanie pokolenia egoistów i niedorajd życiowych:(

Tu akurat bym nie przesadzała. Tornister powinien ważyć nie więcej niż 10% masy ciała dziecka.
Moja córka waży 20 kg. Tornister ma najlżejszy jaki udało mi się znaleźć- waży ok 1 kg. Do tego 0,5 l wody. Leciutka śniadaniówka z kanapką i owocami, chusteczki i mamy 2kg, czyli max ciężar jaki powinna mieć na plecach. A gdzie, zeszyty i ćwiczenia? Strój na wf lub ręcznik, kostium i okularki na basen? Piórnik i podręczniki powinno się teoretycznie móc zostawiać w szkole- ale nie u nas niestety... A jak do tego dojdzie książka wypożyczona z biblioteki... Plecak mojego dziecka potrafi ważyć nawet 7 kg. Noszenie tornistra przez babcię niestety nie jest takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka... Wyświetl w wątku >>

koper

#6466248 Napisano: 22.02.2018 12:16:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
donia7 napisał(a):

Pierwszy raz w życiu nie mam bonu z kauflanda emotka   emotka

No właśnie, ja pierwszy raz od dawna nie mam budżetu, nie podoba mi się to emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6465548 Napisano: 20.02.2018 15:39:28 w Kaufland konkursy
Zakupy za dwadzieścia kilka złotych, wydruk, znaczek, koperta. W sumie wydatki to ok 30 zł 
Czyli z wygranego bonu 50 zł,  ponad połowa to "koszty".
Czuję się taka wygrana emotka Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

koper

#6465252 Napisano: 19.02.2018 21:45:57 w Wkurza mnie...
slonko365 napisał(a):

Moja córka gdy była malutka w "Zdrowaś Mario" Zamiast "módl się za nami grzesznymi" mówiła "módl się za nami grzecznymi" - i miałam problem czy dziecko z tej niewinności wyrywać i poprawiać...  emotka


Moje dziecię przez pierwszy rok w katolickim przedszkolu, witało się tam ze wszystkimi mówiąc "Cześć Boże", zamiast "Szczęść Boże"emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6465012 Napisano: 19.02.2018 10:46:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier inpost- zestaw kreatywny z Bic Tesco. Idealne wyczucie, bo lauteatka akurat dziś rano się rozchorowała i  nie poszła do szkoły, a paczka bardzo poprawiła jej humor  emotka  Siadamy do robienia perfum emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6464374 Napisano: 16.02.2018 11:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

41.Zabrania się handluopakowaniamizKodemiKodami.WprzypadkustwierdzeniaprzezOrganizatora, iż Uczestnik kupił sameopakowaniepoProdukciePromocyjnymlub Kod (bez produktuobjętego promocją), wówczas taki Uczestnik zostaje wykluczony z Loterii.
widzieliscie ?


Nieźle! Czekam na regulamin w którym będzie zapis o obowiązku zjedzenia przez uczestnika produktu promocyjnego. Weryfikować by to mogli przez wyrywkową kontrolę resztek pokarmowych w...  Wyświetl w wątku >>

koper

#6464367 Napisano: 16.02.2018 11:42:54 w SZUKAM....
agusia222 napisał(a):

czy przychodzi potwierdzenie na mejla z konkursu ,, Wielka Loteria Urodzinowa Kaufland "?


Po wysłaniu zgłoszenia? 
Nic nie przychodzi.

Przychodzi informacja o wygranej, i potem przysyłają jeszcze maila po pozytywnej weryfikacji odesłanego parag.onu. Wyświetl w wątku >>
1 agusia222 0

koper

#6464272 Napisano: 16.02.2018 09:16:18 w PLAGIATY
emotka deseczka napisał(a):

Witajcie. Zgadnijcie jakie hasło wygrało Opla  Crossland X w konkursie Galerii, albo zobaczcie: http://www.galeriapiastow.pl/pl/konkursy/wyniki_konkursu_wygraj_samochod_z_galeria_piastow.html

emotka  nie wierzę. To niemożliwe. Ciekawe kto był w komisji konkursowej.
Mam nadzieję, że ten konkurs przynajmniej organizowała Pani Krysia z marketingu, a nie jakaś mniej lub bardziej poważna agencja reklamowa. emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6463885 Napisano: 15.02.2018 09:02:59 w Dziś cieszę się z.....
Cieszę się, że miałam wczoraj przemiłe walentynki. 
Cały dzień był udany, szczególnie popołudniowe, dobre wiadomości emotka  To zdecydowanie był niezwykły dzień...

A teraz mam w domu piękne kwiaty i aż chce się pisać teksty na konkursy, ale najpierw ogarnę paragony do odesłania do organizatorów emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6463753 Napisano: 14.02.2018 19:23:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elsa001 napisał(a):

Uwaga na bony z Polomarketu z konkursu "POLOwanie na nagrody w POLOmarket"
nie działają/nie są aktywowane. Po prostu bon jest zablokowany emotka

 

To takie papierowe bony mogą być zablokowane?
Dzięki, że piszesz, bo jutro rano bym się zdziwiła na zakupach... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6462944 Napisano: 13.02.2018 11:47:38 w Dyskusje o wynikach konkursu
monisss napisał(a):

ja też uważam,że to straszne.. i powinni to zrekompensować... i trzeba próbować, tylko pytam czy kiedyś już ktoś miał taki przypadek i dostał jakąś rekompensatę...


Mnie kiedyś (dawno temu) Smolar, w jakimś konkursie Henkela, poinformował o wygraniu nagrody dziennej (jakiś robot kuchenny), a byłam laureatką nagrody dodatkowej (chyba bon do sklepu). W ramach rekompensaty, wysłali sporą paczkę produktów Henkel. 

Tylko sytuacja wtedy była mniej oczywista niż tu...
Konkurs był podzielony na etapy dzienne, w każdym do wygrania był jeden robot i ileśtam bonów (chyba bonów). W regulaminie roboty były nazwane "nagrodami dziennymi",  a bony "nagrodami dodatkowymi".

Dostałam smsa z informacją, że wygrałam nagrodę dzienną i zgodnie z definicjami z regulaminu mogłam się spodziewać, że jest to robot, ale z drugiej strony, bony niby też można było nazwać nagrodami dziennymi, bo codziennie były rozdawane... Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

koper

#6461389 Napisano: 08.02.2018 17:39:12 w Wkurza mnie...
Claudia77 napisał(a):

a mnie wkurzają paragony Kaufland już prawie niektóre niewidoczne, koszmarrrrrrrrrrrrrrrrrr

Zgadzam się, nie rozumiem dlaczego, ale te paragony najszybciej "znikają", a przechowuję je tak jak wszystkie inne. Już się nauczyłam, że kauflandowym paragonom robię zdjęcie w dniu zakupu... Wyświetl w wątku >>
1 Claudia77 0

koper

#6460030 Napisano: 05.02.2018 17:37:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
Takie wygrane lubię chyba najbardziej- Zestaw zabawek kreatywnych z BIC Tesco samodzielnie wyrysowany przez moje dziecko emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6458884 Napisano: 02.02.2018 10:49:38 w SZUKAM....
calliope napisał(a):

Czy spotkał ktoś może pomidorowe produkty Mutti w Netto, Stokrotce lub Żabce?

Chodzi o jakiś konkurs z tymi produktami? Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6458616 Napisano: 01.02.2018 14:57:33 w Wkurza mnie...
Odpaliłam wczoraj nowy starter, nowy numer, doładowałam, wysłałam kilka smsów konkursowych i dziś o 6 rano obudził mnie telefon z firmy windykacyjnej...
Pierwszy raz tak mam. Pewnie się nie odczepią bo przecież mi nie uwierzą, że to nieaktualny numer... 
Najchętniej wywaliłabym tę kartę sim w cholerę, ale zagrałam już w konkursach...  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

koper

#6455896 Napisano: 24.01.2018 15:54:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

asantesana napisał(a):

mietowa napisał(a):

dzikuska21 napisał(a):

czy ktos może mi podpowiedziec czy streamline lubi jak sie w hasło wplecie nazwe colgate czy nie?

Tak, zawsze. Nawet, kiedy konkurs dotyczy kawy  emotka
Nie mogłam się powstrzymać emotka .

A co, po kawie się nie myje zębów?  emotka

nie zapomniec napisac o czerwonym dywanie emotka

Do ulubionych colgate dodaję gdy na czerwonym dywanie staję. Wyświetl w wątku >>

koper

#6455697 Napisano: 23.01.2018 21:15:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
biokoo napisał(a):

Co robicie z tymi wszystkimi towarami których macie w nadmiarze, które kupujecie na konkursy? Rozdajecie gdzieś ? Mówię o słodyczach, proszkach itp.

Nie kupuję jakiś ogromnych ilości produktów konkursowych i staram się raczej wybierać produkty które prędzej czy później wykorzystamy sami albo komuś oddamy (np słodycze jako dodatki do prezentów urodzinowych itp). Zdarza się jednak, że coś zalega w domu, zazwyczaj są to jakieś rzeczy z zestawów produktów króre wygrałam zamiast głównej nagrody   emotka  Mam na nie specjalną szafkę i raz w roku oddaję to wszystko na Szlachetną Paczkę lub inne akcje charytatywne.  Wyświetl w wątku >>

koper

#6455366 Napisano: 22.01.2018 22:57:54 w Wkurza mnie...
babariba napisał(a):

cudaczek121
 - Ciebie zlinczować? No coś ty! Każdy ma prawo do swojego zdania i to rozumiem.
Nasz psiak chce jeszcze walczyć - więc my walczymy jeszcze z nim. Granicą będzie utrata przez niego woli życia.
Ale prawdą jest, że już teraz nie wyobrażam sobie tego momentu - chodzę, popłakuję non stop, próbuję się jakoś przygotować... Nie zdawałam sobie sprawy, że to będzie aż tak boleć...

Czytam historię Waszej walki j przyponina mi się trudna decyzja podjęta jakieś 15 lat temu. Dla nas granicą był moment w którym pies przestał chodzić i leżąc przestał nawet merdać ogonem (merdanie, to za duże słowo, chodziło o takie jedno machnięcie w odpowiedzi na ciepłe słowo, gest itp). Gdy tego zabrakło, to wiedzieliśmy, że to już koniec naszej walki... Bolało jak cholera, byłam wtedy nastolatką i do dziś pamiętam ten ból, a w portfelu, obok zdjęć męża i dzieci, noszę też zdjęcie Karusia. Nigdy więcej nie zdecydowałam się na kolejnego psa i myślę, że nigdy już się zdecyduję... Trzymajcie się!  Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

koper

#6454736 Napisano: 20.01.2018 12:51:57 w SZUKAM....
kermit napisał(a):

Kiedyś ktoś mnie zapytał na pw czy jak dzwonią z konkursu x to czy pytają o nr tel... emotka

Wbrew pozorom to wcale nie jest głupie pytanie, szczególne gdy ktoś korzysta z telefonu dual sim.  Ja już wyrobiłam sobie odruch zerkania na ekran, żeby sprawdzić przed odebraniem na którą kartę sim dzwonią... Wyświetl w wątku >>

koper

#6454559 Napisano: 19.01.2018 17:55:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
@ o godz. 16.30 50zł Kauf. Zgłoszenie wysłałam ostatniego dnia etapu  emotka Wyświetl w wątku >>