Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6510271 Napisano: 17.07.2018 13:43:48 w Przedszkolaki i przedszkola :)
benasia napisał(a):

Tornister dla 1-klasisty - co myślicie o Herlitz Smart? Co prawda z minusów zauważyłam,że nie ma twardego spodu -poza tym wydaje mi się porządny a synowi podoba się jeden wzór. Polecacie ?  emotka  

Ten tornister ma fajny sztywny spód. Jest wygodny i lekki. Moja córka nosiła go cały rok i mam nadzieję, że jeszcze ponosi. Polecam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6508850 Napisano: 12.07.2018 17:31:50 w SZUKAM....
cb656 napisał(a):

Ta ikonka, na tej grafice, jest druga od lewej w drugim od góry rzędzie.

Według mnie druga z prawej emotka


Dzięki, już poprawiłam Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6508764 Napisano: 12.07.2018 14:10:58 w SZUKAM....
estrelitta napisał(a):

Hmm może to goopio zabrzmi, ale podpowie mi ktoś jak napisać wiadomość prywatną na instagramie?


W prawym górnym rogu masz taki jakby samolocik z papieru. Klikasz w niego i masz wiadomości. Jak klikniesz na plusik, to tworzysz nową wiadomość.


Ta ikonka, na tej grafice, jest druga od prawej w drugim od góry rzędzie. Wyświetl w wątku >>

koper

#6508689 Napisano: 12.07.2018 12:22:15 w Zdjęcia naszych wygranych
golocia napisał(a):

Jak wygląda kosz piknikowy  z tuńczyka princess. Czy moze ktoś wrzucić zdjęcie:) 





Jest świetny, duży, solidny. W środku ma torbę termiczną zapinaną na zamek i wyposażenie (sztućce, talerze itp.), jest dobrej jakości (a w koszach piknikowych różnie z tym bywa).
W zestawie jest nawet solniczka, pieprzniczka i korkociąg emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6500927 Napisano: 21.06.2018 21:01:38 w Dziś cieszę się z.....
U mnie wieje i się chmurzy bardzo. Cudownie by było jakby popadało, tym bardziej, że za oknem mam żółto zamiast zielono... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6500332 Napisano: 20.06.2018 14:50:52 w Dziś cieszę się z.....
mietowa napisał(a):

Dziecię moje pierworodne po 1 roku szkoły uzyskało średnią 5,69 emotka . Moja duma  emotka emotka emotka . A tak drżałam ("ojojojoj, a jak sobie nie poradzi?") emotka

Ale super! U mojej pierwszoklasistki teoretycznie nie ma stopni, tylko oceny opisowe, ale nagroda za świadectwo będzie  emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

koper

#6499397 Napisano: 18.06.2018 12:41:52 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Czy dałoby się może ustawić jakieś powiadomienie o zbliżającej się blokadzie niektórych tematów?
Oczywiście tej blokadzie związanej z dodawaniem konkursów do bazy.
Niby zawsze mam w planie regularne dodawanie konkursów, ale zawsze wychodzi to jak wychodzi i po prostu pewnego dnia okazuje się, że nie mogę wejść do niektórych wątków, co bywa czasami dość uciążliwe.
Fajnie by było jakby powiedzmy tydzień przed "wygaśnięciem ważności" dodanych konkursów przychodziła automatyczna wiadomość. Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, venix 0

koper

#6498242 Napisano: 14.06.2018 17:44:00 w Wkurza mnie...
barcza napisał(a):

koper napisał(a):

Właśnie usiadłam do wklepywania kodów z ptasiego mleczka zakupionego na imprezę  emotka  
Na stronie przywitał mnie komunikat:
13.06.2018 zakończyliśmy
przyjmowanie zgłoszeń
do losowań nagród dziennych


Jestem mistrzynią wybiórczego czytania regulaminów i wkurzam się teraz sama na siebie...  emotka

bo na e-konkursach u nas zła data zakończeniLoteria "Obgryzaj, znajduj, wygrywaj"
  • Konkurs trwa od: 15.04.2018 do: 15.10.2018
  • Wyświetleń: 3703
  • Opublikowano: 10.04.2018 08:30
  • Udział wzięło: 97
  • Organizator: PMICombera Sp.z o.o.

W bazie jest dobrze, bo konkurs trwa do 15.10.2018 roku. Do tego dnia można kupować i szukać pianki w paski i zgłaszać się do organizatora po zwycięski rejs. Do wczoraj dodatkowe nagrody dzienne... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6498162 Napisano: 14.06.2018 16:28:22 w Wkurza mnie...
Właśnie usiadłam do wklepywania kodów z ptasiego mleczka zakupionego na imprezę emotka  
Na stronie przywitał mnie komunikat:
13.06.2018 zakończyliśmy
przyjmowanie zgłoszeń
do losowań nagród dziennych


Jestem mistrzynią wybiórczego czytania regulaminów i wkurzam się teraz sama na siebie... emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6497123 Napisano: 12.06.2018 20:02:01 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

cb656 napisał(a):

ace napisał(a):

defed napisał(a):

Wysokość mieszkania też gra rolę: im wyżej, tym mniej owadów. U mnie na 4p. to nawet komarom nie chce się latać, więc całe lato śpię przy otwartym oknie, bez wspomagaczy typu Rajd

u mnie się mięsa nie je a muchy są. Ale ja mieszkam na 1 piętrze

Potwierdzam - jadam mięso i muchy są, mimo iż to 10 piętro emotka

może razem uda nam się jakiś schemat ułożyć emotka

emotka  2 pietro. Mieso jemy, ale tylko max 3 razy w tygodniu. W domu ani jednej muchy. Ale to pewnie dlatego, że w każdym oknie moskitiera  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6495274 Napisano: 06.06.2018 22:08:44 w Dziś cieszę się z.....
agakaz2 napisał(a):

koper napisał(a):

To cieszy bardziej niż jakakolwiek wygrana! Odebrałam wynik badania, z którego wynika, że po dwóch latach leczenia jestem zdrowa  emotka emotka emotka

Super cieszę się z Tobą. Ja teraz po operacji czekam na wynik wyciętej tkanki  emotka

Trzymam kciuki, żeby u Ciebie wieści były od razu pozytywne.
Mi 2 i pół roku temu, po zobaczeniu wyników i usłyszeniu diagnozy, świat się na chwilę zatrzymał. Ale dziś wszystko jest już OK!
 emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6495239 Napisano: 06.06.2018 20:27:27 w Dziś cieszę się z.....
To cieszy bardziej niż jakakolwiek wygrana! Odebrałam wynik badania, z którego wynika, że po dwóch latach leczenia jestem zdrowa emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6487734 Napisano: 09.05.2018 06:36:45 w Dyskusje o wynikach konkursu
mczarna napisał(a):

Chciałam skomentować wyniki Granda,ale słów mi brak

To może tylko powiedz, że wyniki Granda to granda... Wyświetl w wątku >>
2 joan, mia 0

koper

#6484948 Napisano: 25.04.2018 18:23:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

czy ze STAR ktos dostał juz przelew????

Ja miałam  jakieś 2 tyg po wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6484640 Napisano: 24.04.2018 21:07:35 w Zdjęcia naszych wygranych
cotomabyc napisał(a):

brawooooooo
Pieeeekna nagroda!
Masz jakis filmik z odbioru ? Ale to musiala byc radocha!!!!!!!  

Dziękuję emotka
Nie mam filmu emotka   Nawet zdjęć nie było, tylko gratulacje od przedstawicieli agencji, ale i tak było bardzo fajnie, szczególnie za sprawą przemiłych pracowników salonu Toyoty  emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6484490 Napisano: 24.04.2018 14:36:29 w SZUKAM....
biokoo napisał(a):

dobre - ale to kurczę chyba nic innego bym nie robiła tylko opisywała para-gony emotka Nie mam na tyle czasu żeby na każdym pisać wszystkie dane emotka

Dane piszę skrótowo, tak tylko żebym wiedziała o co chodzi emotka  i robię to od razu po wysłanou zgłoszenia i serio nie zabiera to zbyt wiele czasu emotka Wyświetl w wątku >>
2 defed, biokoo 0

koper

#6484487 Napisano: 24.04.2018 14:29:05 w SZUKAM....
biokoo napisał(a):

dzięki a jak je segregujesz? Bo mi sie zdarza miec takie ktore sa na dwa konkursy...albo więcej

Powiem jak ja segreguję.
Par-agony trzymam w albumie na zdjęcia. W każdej przegródce jest par-agon i karteczka z opisem jaki to konkurs itp. Jak na jeden konkurs zgłaszam kilka par-agonów to na odwrocie ołówkiem piszę datę, etap podane przy rejestracji dane...
Mam 2 albumy. W jednym są aktualne konkursy i te jeszcze nie rozwiązane, a w drugim, z jednej strony, te w których wygrałam (wywalam je jak dostanę nagrodę), a z drugiej strony te w których liczę na rezerwę.

Nic nie ma prawa się wtedy pomylić  emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

koper

#6483532 Napisano: 20.04.2018 18:35:26 w Zdjęcia naszych wygranych
 Odebrałam dzisiaj Toyotę Aygo z noworocznego konkursu w Kauflandzie emotka  Niby do tej pory, przez te moje kilka ładnych konkursowych lat, wygrałam wiele fajnych nagród, również głównych, ale to jest mój pierwszy wygrany samochód i emocje które temu towarzyszą są niesamowite emotka   
Nigdy nie zapomnę dnia w którym odebrałam telefon z informacją o wyganej. Przez dobre kilka godzin nie mogłam przestać się uśmiechać  emotka
Kochani moi, życzę Wam wszystkim, z całego serca, takich emocji, takich wygranych i niech wszystkie samochody lądują zawsze na naszym forum! emotka   Wyświetl w wątku >>

koper

#6483264 Napisano: 19.04.2018 19:48:35 w Visa Konkursy
bruce napisał(a):

tomaszq napisał(a): Halszka napisał(a):

koper napisał(a):

Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy... emotka

To samo  emotka Jest chociaż cień nadziei emotka  ile zgłoszeń do loterii? Dziesiątki czy setki? emotka  

emotka Proszę... emotka emotka Wy na serio tyle tego wysyłacie? 

Ja w tym tygodniu wysłałam 12 zgłoszeń i płaczę nad tą rezerwą... Paszporty i chęć na wyjazd są, ale aż tak głupio życzyć  przegranej laureatowi głównemu...  Wyświetl w wątku >>
2 brucee, darog 0

koper

#6483222 Napisano: 19.04.2018 17:13:29 w moje dzisiejsze wygrane :)
Visa- wyjazd do Rosji- laureat rezerwowy...emotka Wyświetl w wątku >>