Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6096000 Napisano: 18.10.2015 19:41:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Można wysłać polecony na skrytkę pocztową. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6095173 Napisano: 16.10.2015 15:44:58 w Biedronka
tusienka napisał(a):

koper napisał(a):

A tak po przemyśleniu sprawy szeroko pojętej moralności...
Jaka jest różnica między pomocą dziecku przy pracy plastycznej na konkurs plastyczny, a napisaniem hasła konkursowego za męża, siostrę, mamę, ciocię, czy babcię na konkurs opisowy? emotka

ale masz porównanie. Faktycznie, oszukanie innego dziecka przez dorosłego to to samo.


Ja mówię o moralności. Oszukanie dorosłego jest bardziej ok niż oszukanie dziecka? Spoko. 
Na szczęście każdy ma swoje sumienie i postępuje zgodnie z nim...  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6095152 Napisano: 16.10.2015 15:26:43 w Biedronka
A tak po przemyśleniu sprawy szeroko pojętej moralności...
Jaka jest różnica między pomocą dziecku przy pracy plastycznej na konkurs plastyczny, a napisaniem hasła konkursowego za męża, siostrę, mamę, ciocię, czy babcię na konkurs opisowy? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6095143 Napisano: 16.10.2015 15:18:13 w Biedronka
Słuchajcie mnie też kurza, jak dorośli wysyłają swoje prace na konkursy plastyczne dla dzieci. Nie da się tego jednak udowodnić, i każdy powinien zostawić to własnemu sumieniu...
Jestem mamą uzdolnionej plastycznie 5-latki i ciężko mi uwierzyć, że nagrodzone prace rzeczywiście zrobiły dzieci 6 letnie, 5 letnie, a nawet 4 letnie.
Ale wśród nagrodzonych są też nastolatki i tak, w to akurat wierzę, że niejeden nastolatek mógłby zrobić te piękne prace i super, że wygrał!

To był konkurs plastyczny na najładniejsze prace, bez podziału na kategorie wiekowe.
Wygrały najładniejsze prace i wcale się nie dziwię, że wśród laureatów są głównie starsze dzieci. Co więcej uważam, że byłoby niesprawiedliwe gdyby dopracowany rysunek 13 latki przegrał ze śmiesznym rysunkiem 3 latka, żeby każdemu dać szansę, żeby poziom wygranych prac był zróżnicowany.  emotka

To tak, jakby oczekiwać w konkursie na hasła, żeby komisja konkursowa przyznała część głównych nagród "gniotom", bo przecież nie każdy ma takie zdolności, żeby wymyślać fajne hasła... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094858 Napisano: 16.10.2015 10:50:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czarnygreg napisał(a):

(...)
Swoją drogą, ciekawe, czy oni się wywiążą w ogóle, tyle, dni, nazwisk, numerów kont....chyba będzie zamieszanie,
cieszmy się na razie wirtualnymi nagrodami bo nie wiadomo czy się zamienia w realne, (...)

No właśnie! Tak sobie właśnie policzyłam, że już niemałą kwotę zainwestowałam w produkty, których bym w życiu bez konkursu nie kupiła. W prawdzie wygrałam całkiem przyzwoitą kwotę, ale na razie tylko wirtualnie. Ciekawe jak to będzie z tymi przelewami emotka
Wielka szkoda, że jeszcze nie ruszyli z wysyłaniem nagród, człowiek by przynajmniej wiedział na czym stoi... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094790 Napisano: 16.10.2015 08:56:37 w SZUKAM....
tereniagno napisał(a):

Mam pytanie odnośnie Wawela.Czy trzeba zakupić jakiś towar,żeby mieć paragon,bo w regulaminie nic nie wyczytałam?

https://www.wawel...AMIN_TOP_5_WAWEL.pdf

To jeszcze raz przeczytaj. Pierwsza strona pierwszy punkt (I), a konkretnie drugie zdanie, zaczynające się od słów: "W celu wzięcia udziału w konkursie..." Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094691 Napisano: 15.10.2015 21:52:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Pisz o cheetosach, czy tam innych chrupkach, które masz poprawnie opisane  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094608 Napisano: 15.10.2015 18:50:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rkvi napisał(a):

Eee, a co nie tak z paragonami z numeracją po sobie? emotka


Kolejne numery paragonu sugerują, że mamy do czynienia z tzw. zawodowym konkursowiczem, a tych, jak powszechnie wiadomo, należy eliminować!
Przecież przypadkowy konsument nie będzie robił zakupów na kilka paragonów, bo nie jest tak pazerny, jak zawodowy konkursowicz.
Przypadkowy konsument kupi swoje ulubione chrupki, zobaczy na nich informację o konkursie, dokupi odpowiednie picie, wróci do domu,ułoży hasło (najlepiej podczas konsumpcji), wyśle je i kolejnego dnia znów uda się na codzienne zakupy, podczas których, przy okazji, kupi chrupki i picie. Wygra, ucieszy się, opowie znajomym z pracy o fajnym, uczciwym(!) konkursie.
I takich ludzi chcemy nagradzać!
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094597 Napisano: 15.10.2015 18:39:34 w Kupię...
nasto napisał(a):

Szukam roweru dla  mężczyzny górskiego lub miejskiego nowego lub w b.dobrym stanie

Jeżeli szukasz rady, to rower dla mężczyzny górskiego, to może taki do skakania po skałkach, a dla mężczyzny miejskiego nowego lub w b.dobrym stanie, (czyli rozumiem takiego, który niedawno się do miasta przeprowadził i jeszcze nie przesiąkł do końca tą miejskością), to może rower trekkingowy, nadaje się i do jazdy po mieście i na wypady do lasu... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094588 Napisano: 15.10.2015 18:30:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jeszcze trzeba koniecznie napisać do nich i im przypomnieć, że zgodnie z regulaminem wysłane hasło powinno dotyczyć zakupionego produktu, więc niech koniecznie sprawdzają, czy ktoś kto pisał o Tropicanie pomarańczowej nie kupił przypadkiem tańszej jabłkowej! 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094581 Napisano: 15.10.2015 18:19:46 w Wkurza mnie...
*mia jakbrakuje sił, to podziel się z kimś ciężarem, we dwójkę będzie łatwiej udźwignąć. 
Mogę polecić powtarzanie sobie codziennie słów Dalejlamy: Jeśli problem da się rozwiązać, to nie ma się co martwić, jeżeli jednak nie da, to martwienie się niczego nie zmieni. 
U mnie działa...
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094399 Napisano: 15.10.2015 13:37:35 w Wkurza mnie...
asante napisał(a):

E, jak BRAĆ to Chorwat, a nie Polak emotka

Ech, piękna wyspa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094366 Napisano: 15.10.2015 12:56:51 w Biedronka
Zlikwidowali już tę wyskakującą informację o wykorzystanym numerze paragonu. Wszystko wchodzi, pytanie co robią z dublami... Podejrzewam, że to samo, co robili do tej pory... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6094163 Napisano: 15.10.2015 09:24:35 w Biedronka
Dzisiaj wcześniej ogarnia nas Moc- pewnie chcą zdążyć chociaż z jednym dniem przed przyjściem listonosza...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6093809 Napisano: 14.10.2015 16:27:07 w Biedronka
emotka  absurd to mało powiedziane! Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6093620 Napisano: 14.10.2015 12:57:38 w Wkurza mnie...
Ja wiem, że remonty trzeba robić i tak to właśnie jest jak się mieszka w bloku, ale akurat dzisiaj, kiedy miałam zaplanowany dzień posyłania zgłoszeń na konkursy (nadrabianie zaległości) sąsiad wierci i wierci i wierci i wierci...
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6093571 Napisano: 14.10.2015 12:07:29 w Biedronka
Mają przerwę bo przyszedł listonosz z workiem poleconych i muszą pokwitować odbiór każdego listu... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6093391 Napisano: 14.10.2015 09:35:00 w Biedronka
Panią Lidię z Sulejówka
Od Mocy Nagród rozbolała główka.
Płacz jej nie ustaje,
Lecz to nic nie daje,
Bo wciąż napływają rymowane słówka. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6092962 Napisano: 13.10.2015 16:58:22 w SZUKAM....
piter0073 napisał(a):

koper napisał(a):

piter0073 napisał(a):

szukam informacji dlaczego caly czas dostaje zwrotne smsy z kauflandu o niepoprawnej tresci, jestem pewien ze schemat smsa jest dobry...

Numer systemowy bez myślników wpisujesz?

jest myslnik.  Kaufland.xx-xxx.xxxxxx.odpowiedz
wpisuje dokladnie tak i nic... 

Myślnik jest w kodzie pocztowym. A potem numer systemowy 12 cyfr bez myślników Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6092943 Napisano: 13.10.2015 16:43:28 w SZUKAM....
piter0073 napisał(a):

szukam informacji dlaczego caly czas dostaje zwrotne smsy z kauflandu o niepoprawnej tresci, jestem pewien ze schemat smsa jest dobry...

Numer systemowy bez myślników wpisujesz? Wyświetl w wątku >>
0 0