Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6102387 Napisano: 28.10.2015 14:32:18 w Biedronka
No to teraz mam nadzieję, że przedstawiciel agencji dodał 3 konkursy do bazy, przeczytał dyskusję i od jutra przelewy będą opisane datą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6102340 Napisano: 28.10.2015 13:53:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
lager napisał(a):

czy to nie żart, że biedronka wysyła przelewy od dziś? emotka

Dodaj 3 konkursy, wejdź do topu Biedronka i dowiesz się wszystkiego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6102332 Napisano: 28.10.2015 13:49:33 w Biedronka
Jak już wysyłają każdą wygraną osobno, to ja tylko chcę, żeby przelewy były dobrze opisane, najlepiej żeby w tytule płatności była data wygranej.
Wtedy, jakby końcowa kwota nie zgadzała się z "notatkami", łatwo byłoby wyłapać czego brakuje i wiadomo by było o co trzeba się upominać...
No nic, czekam z niecierpliwością na przelewy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6102212 Napisano: 28.10.2015 11:00:03 w Biedronka
I co, jak nie wypłacą Ci nagrody to napiszesz w reklamacji, "ale na forum konkursowym Pani X cytowała wiadomość od Was, że można pisać o dowolnym produkcie!" Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6100190 Napisano: 23.10.2015 22:12:33 w WC - rozmowy o wszystkim
laurette napisał(a):

co sądzicie o takich "konkursach" - dostaję dość często info na @ tylko produkty się zmieniają

Alicja, pomóż nam przetestować nowe Dove antyperspiranty ZA DARMO!

Potrzebujemy tylko 4 wolontariuszy.
  Którą paczkę chcesz otrzymać? 
Pomóż nam przetestować nowe Dove antyperspirantyza darmo!

A dostajesz też maile napisane łamaną polszczyzną od byłego króla jakiegoś dziwnego afrykańskiego państwa, który chce przekazać Ci spadek po swoim ciotecznym wujku? Sam nie może tego spadku przyjąć przez jakieś zawirowania z prawem podatkowym w jego państwie. Szkoda żeby taka kasa się zmarnowała, dlatego postanowił przekazać pieniądze jakiemuś dobremu człowiekowi i padło na Ciebie emotka

Ja bym te"konkursowe" maile i maile od spadku wrzucała do jednego folderu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6098210 Napisano: 21.10.2015 14:55:28 w Biedronka
A może to chodzi o ilość samogłosek w haśle? Na hasło z większą ilością samogłosek już mam smsa, a na to z mniejszą ilością jeszcze nie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6098202 Napisano: 21.10.2015 14:49:15 w Wkurza mnie...
Spoko, osoby te również nie mogą wejść do tematu PARAGONY i za szukanie paragonów po innych tematach karniaki jakoś dostają... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6098194 Napisano: 21.10.2015 14:43:31 w Wkurza mnie...
ufff na szczęście Moc nagród ruszyła, to tematy się nieco przemieszają. Teraz ruszy lawina: zablokowali mnie, odblokowali mnie, dzień roboczy liczymy od jutra, liczymy od dziś, jaki adres banku wpisać, ile kopert użyć do odesłania oświadczeń, dlaczego wygrywać tak dużo, dlaczego nie zostawicie już tego konkursu innym, którzy też może chcieliby wygrać, czy muszę pisać i Mirindzie, jak macie opisane paragony, skąd mam wiedzieć które zgłoszenie wygrało, kiedy będą przelewy, czemu tak wolno lecą z listą, czemu tak szybko lecą z listą, ile dziś dni dadzą, hasła wybierają, hasła losują, hasła selekcjonują emotka


A tak zupełnie na serio, to na dobrą sprawę te konkursy są organizowane w Biedronce, Biedronka ma odrębny temat na forum. Dlaczego nie ma karniaków za dyskusje o biedronkowych konkursach np w temacie "dyskusje o innych konk."? Przecież tam chyba powinno się dyskutować o konkursach, które swoich tematów nie mają emotka

I już mnie nic nie wkurza, no może tylko odrobinkę wkurza mnie brak słońca za oknem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6098144 Napisano: 21.10.2015 14:13:36 w Wkurza mnie...
AAAAA luksus mnie zalewa w każdym temacie!!!
Smsy były, nie było, dlaczego ja nie mam, czy ktoś jeszcze też nie ma, lecą dniami, nie lecą dniami. 
Przecież tam wygrało kilka tysięcy osób, czy każda z nich musi napisać kilka postów o kolejności dochodzenia smsów, i to najlepiej każdy post w innym temacie przecież pasuje i Biedronka i mdw i informują i szukam i dyskusje o innych konk...? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6097923 Napisano: 21.10.2015 11:20:26 w Wkurza mnie...
misiamisiam napisał(a):

Tylko czasem mimo szczerych chęci tego lokalnego konka nie można dodać, bo jest w osiedlowym sklepiku i nie ma nawet regulaminu bo zasady ustala sobie sam właściciel. Jak się wygra to dzwoni i to wszystko. A wątek MDW to według mnie w zasadzie informacja dla innych z czego danego dnia się wygrało ale z drugiej strony to chyba też miejsce gdzie swoją wygraną można się pochwalić. Oczywiście jeżeli jest to konkurs na szerszą skalę i go nie ma w bazie to wtedy emotka

No dobra, tylko po co chwalić się wygraną z takiego konkursu?  emotka
Jak mi Pan z mojego ulubionego warzywniaka da gratis pęczek koperku, to zachowuję tę informację dla siebie  emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6097912 Napisano: 21.10.2015 11:12:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
barcza napisał(a):

co wy robicie a może ta osoba po pierwsze ze ma komputera po drugie nie uczyła się angielskiego przypominam ze kilkadziesiąt lat wstecz nie było angielskiego w szkole tylko rosyjski może była na zakupach w Biedronce zobaczyła ulotkę wysłała tak jak słyszała    ta nazwę i co a wy prawie tu lincz na niej robicie czy naprawdę nie macie co robić tylko tysiące haseł czytać. Może jej najbardziej na tych kosmetykach zależało i wygrała proponuje napiszcie do organizatora niech jej zabierze nagrodę wtedy pewnie będziecie zadowoleni .Co się stało z tym forum z dawnych lat szok    


Nie przesadzaj, nikt tu o odbieraniu nagród nie mówi  emotka
Ktoś nie ma komputera, nie ma internetu, podczas zakupów w biedronce zobaczył plakat z konkursem, zrobił sobie notatkę w notesie, kupił szampon czy inny produkt konkursowy (bo zakup był przecież wymagany), a po powrocie do domu wysłał smsa z hasłem. Może i w internecie nie miał jak sprawdzić pisowni, ale przecież mógł sprawdzić na etykiecie produktu, który kupił...  No ale lepiej napisać, że się nie dało... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6097874 Napisano: 21.10.2015 10:31:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
polarniczka napisał(a):

jesteśmy w Polsce mówmy po Polsku.... 

emotka Jak wysyła się CV do jakiejś firmy to najpierw sprawdza się dokładnie czym firma się zajmuje, jak poprawnie zapisać nazwę itp. Tak samo z konkursami, zanim napiszę o jakimś produkcie, to sprawdzam jak poprawnie napisać jego nazwę, kto jest producentem (bo może też się przyda). To zajmuje mniej niż minutę- znacznie mniej niż ułożenie konkursowego hasła...

Dbanie o polski język, to używanie polskich słów zamiast zagranicznych odpowiedników, np nie okres "soldów" a wyprzedaży, a nie spolszczanie nazw własnych...  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6097860 Napisano: 21.10.2015 10:21:01 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

targicola napisał(a):

tak patrząc na wycenę tego luksusowego zestawu to zawyżyli go o jakieś 20%(standart).Wg.ceneo wszystko powinno kosztować około 160złotych.......do 200 więc sporo brakuje...

to jest wartość wraz z kosztami przesyłki...

UUU... Czyli paczkę dostarczy nam listonosz razem ze "śpiewającym telegramem" chyba emotka  Dla mnie bomba, zawsze o tym marzyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6097773 Napisano: 21.10.2015 08:29:10 w WC - rozmowy o wszystkim
ludzka_istota 
Czekamy na Marty’ego McFly’a emotka  to już dziś emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6097540 Napisano: 20.10.2015 20:29:01 w Biedronka
Agnes napisał(a):

wy wierzycie ze oni naprawdę te hasła wybierali a nie losowali?

Tak, wierzę, że z pierwszego i ostatniego dnia przeczytali i wybrali najlepsze (wg nich najlepsze). A w pozostałe dni zgłoszeń było mniej niż nagród, więc nie musieli ani wybierać, ani losować... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6097331 Napisano: 20.10.2015 18:00:31 w Biedronka
Tylko pierwszego i ostatniego dnia jest 1000 wygranych, w pozostałe dni jest mniej (wystarczy wyszukać datę na stronie z wynikami i pokazuje ile jest wyników z każdego dnia).
2015-09-24 --- 1000
25 --- 812
26 --- 520
27 --- 511
28 --- 677
29 --- 792
30 --- 1000

Czyli dobrze zrobiłam odpuszczając sobie pierwszy i ostatni dzień konkursów z nagrodami dziennymi emotka  

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6096800 Napisano: 20.10.2015 11:04:33 w SZUKAM....
Wysyłaj tuż po północy, przynajmniej będziesz na górze listy zwycięzców i nie będziesz się niecierpliwić podczas wrzucania listy- Twoje nazwisko będzie jednym z pierwszych  emotka
Wysyłałam hasła rano, w ciągu dnia, wieczorem i nie zauważyłam żadnego związku między godziną wysłania, a wygraną. 
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6096785 Napisano: 20.10.2015 10:52:41 w Biedronka
mia napisał(a):

(...) Mam nadzieję jednak, że rozum im wróci i tym razem te tysiące haseł zostawią dla siebie...

Niestety, w regulaminie zapisali, że podadzą hasła na stronie. Jak tego nie zrobią, to dostaną pewnie całą masę wiadomości i reklamacji... 

A swoją droga zrobiłam dokładnie tak samo jak dziewczyny- posłałam dość banalne hasło, bo żal mi było lepszych pomysłów "marnować" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6096197 Napisano: 19.10.2015 11:17:07 w Biedronka
tusienka napisał(a):

koper napisał(a):

Plagiat w konkursie plastycznym?

podpisywanie się pod pracą kreska w kreskę skopiowaną z cudzego pomysłu nie uważasz  za plagiat?

Ja po prostu jestem zdziwiona, że i w konkursach plastycznych ludzie plagiatują cudze prace  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6096187 Napisano: 19.10.2015 11:01:04 w Biedronka
Plagiat w konkursie plastycznym?
Wyświetl w wątku >>
0 0