Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6116189 Napisano: 20.11.2015 13:48:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Vivacia napisał(a):

Vivacia napisał(a):

A to zwycięskie hasło łaciatego etapu 5: To dla Ciebie rano wstaję, a Twój smak mi siłę daje. Gdy czarne myśli mnie nachodzą, dzięki Twej bieli w niepamięć odchodzą. Panuj Łaciate kolejne lata, niech smakiem nas kusi każda Łaciata.


Lubię steki wołowe, nie powiem, ale jakoś nie mam ślinotoku na widok krowy na łące  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6116035 Napisano: 20.11.2015 11:29:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rogalino napisał(a):

(...) Niedługo nikt nic nei będzie pisał w "moje dzisiejsze wygrane"
Jak początkowo nie podobały mi się blokady konkursowe, tak teraz wprowadziłbym je w każdym wątku  emotka

Czasem jak wygram coś fajnego i tak bardzo, bardzo się ucieszę, że chcę się podzielić tą moją radością. Wchodzę do wątku mdw, i gdy już mam pisać post, przypominam sobie dlaczego jednak nie powinnam tego robić, zamykam okno przeglądarki i dzwonię do męża, żeby się pochwalić  emotka

A co do blokady tematów- myślę dokładnie tak samo... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6113224 Napisano: 17.11.2015 13:51:53 w Wkurza mnie...
snowflake napisał(a):

A mnie wkurza ING - właśnie przeczytałam, że od końca stycznia nie będzie darmowych wypłat z wszystkich bankomatów emotka

Też mnie to wkurza, będę miała w moim mieście 3 bankomaty z których będę mogła korzystać za darmo...

Niestety, ale banki przygotowują się to zapowiadanego "podatku bankowego". Pieniądze publiczne nie biorą się z kosmosu, wszyscy się na nie składamy...  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6112455 Napisano: 16.11.2015 11:50:55 w Pomocy!!!!
Dziś przed wieczorem będzie na koncie, ING tak ma... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6109185 Napisano: 09.11.2015 12:43:54 w Pomocy!!!!
bzowapani napisał(a):

(...)
ja zazwyczaj chodzę z drugą osobą po zakupy konkursowe i bierzemy po dwa zestawy, każda po jednym, więc kupujemy jako oddzielne osoby. kiedy nie mam takiej możliwości, to kupuję jedną rzecz/zestaw wychodzę i wchodzę do sklepu po raz drugi. też nie lubię sprawiać zamieszania.

a jeżeli już będziesz kupować na 3 paragony, to jednak uważam, że milej będzie jak jednak grzecznie kasjerce wyjaśnisz, że chcesz mieć na 3 paragonach. przyczyny podawać nie musisz, ale kultura jednak jest fajna i sprawia, że milej się pracuje, a kasjerka nie musi się dopytywać, o co chodzi. tylko, za przeproszeniem, buc, ustawia ograniczniki i ani be ani me.


Nie przesadzasz trochę?  Jak masz ochotę kilka razy przejść cały sklep i kilka razy stać w kolejce "żeby nie sprawiać zamieszania", to super. Moje gratulacje, ja wybieram wygodniejszą opcję postawienia ograniczników na taśmie.
Robię zakupy na jeden, dwa, czasem trzy paragony. Nigdy nie tłumaczyłam kasjerce, ani ludziom w kolejce za mną dlaczego tak robię. Nigdy też kasjerka nie dopytywała mnie o co chodzi... Mówię dzień dobry, proszę, dziękuję, do widzenia, uśmiecham się miło i nie jestem bucem  emotka

Jak muszę załatwić dwie różne sprawy w tym samym urzędzie, to też załatwiam to za jednym zamachem, chociaż może jakiś "nie buc" przyjechałby dwa razy. Dzwoniąc do przychodni umawiam na wizytę, a właściwie na 3 wizyty, siebie, męża i córkę zamiast zadzwonić 3 razy. Jak w kiosku kupuję gazetę i chcę zagrać w lotto (dwie oddzielne kasy, ale jeden sprzedawca), to też załatwiam to za jednym razem. Na poczcie też wysyłam kilka listów i nawet mieszam i wysyłam i listy i paczki w jednym okienku, zamiast stać kilka razy w kolejce, a jak po imprezie to ja dzwonię po taksówki dla kilku osób jadących w różnych kierunkach, to bez tłumaczenia proszę o 3 taksówki na adres, zamiast zadzwonić 3 razy... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6107710 Napisano: 06.11.2015 11:11:42 w Wkurza mnie...
Pani Kasiu nie mogę dać Pani podwyżki, bo doszły mnie słuchy, że dodatkowe pieniądze WYDA Pani w sklepie! Wcale się Pani z nich nie ucieszy, a nawet jeżeli, to ucieszy się Pani dużo mniej, niż Pani Halinka, która zawsze o nich marzyła, włoży je do ramki i powiesi nad kominkiem i będzie podziwiać w długie jesienne wieczory. Może i pracuje Pani lepiej, wydajniej, niż Pani Halinka, ale ważniejsze jest to, co kto zrobi z otrzymaną podwyżką,  a nie za co ją dostaje. 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6107172 Napisano: 05.11.2015 14:00:00 w Wkurza mnie...
poprostuanette napisał(a):

niech każdy robi co chce z wygranymi... wygrał więc i zapracował na to. Nikt mi nie mówi że pensja moja nie może być wydana na kolejną pare butów (no chyba że mąż emotka ) i tak smao nikt mi nie będzie mówił czy sprzedaje nagrody czy nie emotka

Nawet mąż nie może wtrącać się do tego co robimy z nagrodami, bo nagrody, tak samo jak spadek, nie wchodzą do wspólnoty majątkowej  emotka
Uwielbiam konkursy, bo dzięki nim mam wiele rzeczy, których nigdy bym sobie nie kupiła, bo by mi było żal na nie pieniędzy, a jak już wygrałam, to mam emotka
Uwielbiam konkursy, bo wygrywam fajne prezenty dla bliskich.
Uwielbiam konkursy, bo z konkursowych zakupów zostaje mi masa chemii, którą przeznaczam na szlachetną paczkę (część nagród też przekazuję). 
Uwielbiam konkursy, bo dzięki nim wyjeżdżamy na wakacje, na które nie byłoby nas stać. 
Uwielbiam konkursy, bo jak wygram kasę, lub uda mi się spieniężyć "niepotrzebne" nagrody, to mogę podreperować budżet domowy, zapisać dziecko na fajne zajęcia dodatkowe, kupić coś ekstra.
Uwielbiam konkursy, bo już samo granie sprawia mi ogromną przyjemność! 
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6107011 Napisano: 05.11.2015 12:36:33 w Informują
Kaufland- jesienny budżet- sms przed chwilką emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6106997 Napisano: 05.11.2015 12:29:44 w Pomocy!!!!
Nie musisz nikogo prosić. Ustawiasz na taśmie produkty na pierwszy paragon, stawiasz taki plastikowy ogranicznik oddzielający zakupy, wykładasz produkty na drugi paragon, ogranicznik i zakupy na trzeci paragon.
Kasjerka pewnie nawet tego nie skomentuje , to żaden wstyd... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6106795 Napisano: 05.11.2015 08:22:59 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Jak nie pasują Ci indyjskie smaki, to najprościej będzie wykorzystać mleko kokosowe do koktajlu owocowego.
Możesz sobie zmiksować w blenderze mleko kokosowe i ananasa, albo mleko kokosowe i mango, a żeby koktajl był bardziej kremowy możesz dodać banana. 
Możesz sobie pokombinować do jakiego owocu pasuje Ci kokosowy posmak i zrobić jakiś fajny mix.

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6106283 Napisano: 04.11.2015 11:23:40 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

no właśnie - u mnie w GLS od wielu lat ten sam kurier jeździ (i każe mi złazić na dół z 4piętra)

Nieźle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6106188 Napisano: 04.11.2015 09:23:10 w Biedronka
Przecież czas na przelewy mają do połowy grudnia, a jest dopiero początek listopada, spokojnie...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6105986 Napisano: 03.11.2015 19:27:13 w Kaufland konkursy
Sprzedaż od 5 do 18.11, a zgłoszenia od 5 do 22.11
"W jaki sposób Vizir pomaga Ci w oszczędzaniu?"
Produkty, nagrody i format smsa jak zwykle. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6105760 Napisano: 03.11.2015 13:35:37 w SZUKAM....
A co rmf do abonamentu? Przecież to nie są media publiczne, nie są opłacane z abonamentu  emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6105583 Napisano: 03.11.2015 10:31:20 w Biedronka
KONIEC emotka
Koniec pisania, koniec zakupów, koniec sprawdzania wyników!
Jeszcze tylko polecieć na pocztę z ostatnią kopertą i czekać na przelewy.

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6105400 Napisano: 02.11.2015 22:33:14 w SZUKAM....
marta85 napisał(a):

3 konkursow ktore moglabym zglosic, nie potrafie znalezc nic czego jeszcze nie byloby w bazie emotka moze ktos pomoze

Portal dlalejdis.pl i pokrewne, tam praktycznie codziennie pojawiają się nowe konkursy, które można dodać do bazy Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6104322 Napisano: 31.10.2015 09:18:19 w Biedronka
taalvikki napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

wystarczyło słać o odpowiedniej godzinie emotka


akurat ja nie miałam na myśli godziny, tylko sposób konstruowania tekstu  :)


Ciekawe teorie emotka
Moja skuteczność wyniosła ponad 80%, grałam w najróżniejszych godzinach w ciągu całego dnia, o pełnej godzinie i "w różnych minutach" i nie zauważyłam żadnej zależności czasowej. Grałam wtedy, kiedy akurat miałam czas na wysłanie hasła...
A co do sposobu konstruowania tekstu to wygrywałam i grą słów i dłuższym nierymowanym opisem i dłuższą rymowanką i krótkimi głupimi rymowankami w stylu "by jelita mieć przetkane, pij jabłkową Tropicanę" (no dobra, tego nie wysłałam, chociaż kusiło  emotka  )

Fajnie było, ale cieszę się, że już po konkursie emotka Nie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nie byłam w Biedronce po 29.10 i zamierzam zrobić sobie dłuższą przerwę... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6104317 Napisano: 31.10.2015 09:01:38 w Biedronka
ita1987 napisał(a):

Koniec mocy... niewiele tych 50tek uzbierałam, ale na wadze za to przybyło dobitnie... trochę się cieszę, że konkurs się skończył, gdyż pora wziąć się za siebie! I w końcu muszę rozpocząć wygraną kurację antycellulitową od capivit co przyszła do mnie w zeszłym miesiącu! Niech zrobią jakiś Fit konkurs, niech mnie zmobilizują! Czekam na konkurs z warzywami na patelnie! Figuro - powracaj! 

Chyba lepiej z konkurs z kaszami i z warzywami na parze  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6104122 Napisano: 30.10.2015 18:58:47 w Biedronka
siasiolka napisał(a):

giulietta napisał(a):

emotka emotka  a to serum wyszczuplające dziś już po 7 zł  emotka  emotka  inne sieci niech biorą przykład, a nie po 24 z groszami emotka  

Podobno jak się dostarczy minimum 25 przegranych paragonów z Mocy i okaże przy kasie to dostaje się rabat 50% na serum emotka   emotka emotka

 emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6103248 Napisano: 29.10.2015 19:08:23 w WC - rozmowy o wszystkim
W Bułgarii nie masz gwarancji ładnej pogody... Może się zdarzyć, że przez sporą część urlopu będzie np. chłodno i deszczowo, w Grecji takiego ryzyka raczej nie ma...
Wyświetl w wątku >>
0 0