Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6155639 Napisano: 05.02.2016 10:15:00 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

Czy Wasze dzieci również siadają na kokardkę a nie po tureckuemotka

w "naszym" przedszkolu siada się po indiańsku, córka jeszcze siada po japońsku--> nauczyła się na Aikido, prawidłowo wykonany siad japoński też jest bardzo dobry dla kręgosłupa. Podchwyciły to Panie z przedszkola i uczą dzieci też tak siadać  emotka

Ale masz rację, z tym siadaniem po turecku... wszyscy tak siadają, a nikt już tak nie mówi  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6151509 Napisano: 28.01.2016 13:33:11 w Pomocy!!!!
@banka-manka

Paczka będzie dwukrotnie awizowana u adresata, a potem wróci do Ciebie, ale żeby ją odebrać będziesz musiała dopłacić za przesyłkę zwrotną.
Tu masz w cenniku, rozdział VII
http://cennik.poc...rajowym_01042013.pdf

Pieniędzy nie odzyskasz, nie ma takiego przepisu, który może to nakazać, możesz tylko poprosić adresata, żeby zwrócił Ci koszty przesyłki, może ruszy go sumienie, zawsze warto spróbować.

Jak ktoś mnie prosi o wysyłkę za pobraniem, to zgadzam się, ale zaznaczam, że boję się, że w razie gdyby kupujący się rozmyślił i  nie odebrał przesyłki, ja poniosę niepotrzebne koszy. Proszę o przedpłatę na konto w wysokości kosztów przesyłki i ewentualnego zwrotu paczki do mnie, a kwota pobrania to będzie koszt przedmiotu - koszt ewentualnego zwrotu przesyłki. To jest jedyna opcja na którą się zgadzam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6150296 Napisano: 26.01.2016 11:02:54 w BelVita - konkurs śniadaniowy
Ale tam był serek wiejski i 2 kromki chleba z masłem, a do tego malutka paczka ciastek... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6150016 Napisano: 25.01.2016 19:08:21 w Biedronka
joan napisał(a):

(...)

Przypomniał mi się cytat z pewnej książki podróżniczej: Chińczycy zjedzą wszystko, co ma 4 nogi; oprócz stołu...

No niestety te gotowe dania w pudełeczku wyglądają tak, jakby jakiś Chińczyk już raz je zjadł... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6150003 Napisano: 25.01.2016 18:53:34 w Biedronka
kasiulll napisał(a):

Czy ktoś znalazł z Biedronce produkty GO ASIA Konspola? Od dziś jest oferta azjatycka, ale one chyba nie są jej częścią... Są w stałej ofercie? Bo nigdzie ni widu...

Te produkty stoją w lodówce. Są 3 rodzaje kurczaków w sosie z ryżem lub makaronem i pierożki.
Wszystko wygląda, delikatnie mówiąc, tak mało apetycznie, że zrezygnowałam z zakupu zanim przeczytałam skład... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6149050 Napisano: 22.01.2016 15:36:06 w Kaufland konkursy
Lista jest już 4 razy wklejona (dzięki cytowaniu), ktoś jeszcze na tej stronie, czy czekamy aż zacznie się 1268 strona? emotka

A może ktoś umie zacytować tak, żeby lista pojawiła 2x w jednym poście?  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6144874 Napisano: 14.01.2016 11:57:02 w Wkurza mnie...
Po pierwsze, łysy też używa szamponu, szampon dobiera się do skóry głowy. Niby czym łysy ma myć głowę? 
Po drugie jest OGROMNA różnica pomiędzy kupieniem paragonu przed zagraniem w konkursie (od tego jest zresztą oddzielny wątek na forum), a graniem bez paragonu i szukaniem go dopiero po ewentualnej wygranej.
Po trzecie nie rozumiem ludzi, którzy sprzedają swoje paragony oszustom i kombinatorom. Przecież, żeby taki delikwent nie był pewien, że kupi na forum odpowiednią ilość paragonów, i to często za śmiesznie niską cenę (zdarza się nawet taniej niż koszt produktów konkursowych  emotka ), to nie zdecydowałby się na granie bez paragonu. 
Po czwarte, przez całą sytuację masa uczciwych ludzi omija szerokim łukiem konkursy w których nie podaje się numeru paragonu, na czym też dobrze wychodzą Ci bardziej "sprytni".
Po piąte, tak rozumiem, że paragon można zgubić, niechcący zjeść, spalić, upuścić do kibla, wyprać razem ze spodniami, wyprasować w kieszeni koszuli, itd, ale nie oszukujmy się, nie zdarza się to zbyt często...
Po szóste, liczba moich zgłoszeń konkursowych zawsze jest równa liczbie posiadanych przeze mnie paragonów i nie wychodzę na tym najgorzej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6144798 Napisano: 14.01.2016 10:17:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
Przekazuje się prawa autorskie do konkretnego zdjęcia, tego jednego, które się wysłało, a nie do pomysłu na zdjęcie. Jak ktoś wygrał zdjęciem psa biegnącego po łące, to nie może już tego psa sfotografować w biegu, na tej samej łące i wysłać na inny konkurs? Może... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6134329 Napisano: 18.12.2015 17:25:22 w Konkursowiczki w ciąży
Drewniane tory i drewniana kolejka. Świetna zabawka na długie lata, można dokupować potem kolejne tory przy innych okazjach. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6134043 Napisano: 18.12.2015 12:12:42 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Mój piekarnik jest zepsuty. Trwa konkurs, gdzie nagrodą jest piekarnik. Żeby wziąć udział, trzeba upiec ciasto w piekarniku. Szach mat! emotka

Do konkursu trzeba zgłosić po prostu ciasto, czy koniecznie pieczone ciasto?
Bo jest dużo ciast bez pieczenia, np, spód z pokruszonych ciasteczek i mus owocowy, czekoladowy z jakimś "zagęstnikiem", żeby ciasto dało się kroić po schłodzeniu.
Sernik na zimno.
Rolada lodowa.

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6133530 Napisano: 17.12.2015 11:15:02 w Rossmann
marzennia111 napisał(a):

Nowy Skarb nr 1/2016 http://gotoshop.pl/zielona-gora/discounts/skarb-01-01-2016-31-01-2016-rossmann/   
tylko konkursów nie widzę emotka

I to jest dopiero prawdziwa świąteczna niespodzianka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6131540 Napisano: 14.12.2015 17:49:25 w WC - rozmowy o wszystkim

koper

#6127525 Napisano: 08.12.2015 23:14:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Zobaczcie jaka jest wartość regulaminowa głównej nagrody i odpiszcie im, że dziękujecie za słodką propozycję, ale nie potrzebujecie zapasu słodyczy na kilka lat, o wartości xxx zł A zresztą regulamin konkursu nie przewiduje zamiany nagrody na inną o takiej samej wartości (no chyba, że przewiduje). Możecie też dodać, że ewentualnie, w drodze wyjątku, zgadzacie się na zamianę nagrody na gotówkę, jeżeli oczywiście taka forma rozwiązania problemu Was interesuje. 
No i koniecznie, koniecznie, koniecznie trzeba napisać reklamację w regulaminowym czasie i w regulaminowy sposób.

Powodzenia i trzymam kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6124854 Napisano: 04.12.2015 13:04:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
giulietta napisał(a):

joan napisał(a):

A w kolejnym etapie: Pimpek, Azor, Mruczek, Snupi... emotka

emotka  emotka  no ciekawe skąd się PESEL w razie czego wytrzepie....

"się wygeneruje" Datę urodzenia (w przybliżeniu) i płeć Pimpusia się ustali, resztę numeru dopasuje się i sprawdzi w weryfikatorze. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6124829 Napisano: 04.12.2015 12:44:36 w Pomocy!!!!
Poszukaj w ustawieniach telefonu jakiejś opcji blokowanie numeru, przekazywanie połączeń, bo można albo numer zablokować, albo połączenia przychodzące z jakiegoś numeru przekazywać na inny numer.
Albo wpisz w google swój model telefonu + blokowanie numeru i zobacz co Ci wyskoczy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6116836 Napisano: 20.11.2015 22:51:50 w Biedronka
Film stał się prywatny, bo to prywatna piosenka o ulubionym sklepie i autora zaniepokoiła gwałtownie rosnąca liczba wyświetleń.

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6116796 Napisano: 20.11.2015 22:07:35 w Biedronka
Stara, dobra, sprawdzona metoda to wysłanie paczki na adres agencji. Ma się świecić, ruszać, grać. Wszystkim znudzonym czytaniem haseł poprawia humor, a nagrodzony zostaje przecież tylko dołączony tekst, a nie otoczka.

O jakich reklamacjach mówicie?
Po pierwsze z regulaminu nie wynika, że mieli opublikować hasła.
Po drugie nie wiadomo, czy ktoś wysłał im filmy, piosenki, prezentacje i laurki. (sam film na YT to żaden dowód)
Po trzecie, nawet jak ktoś coś takiego wysłał, to nie wiadomo co komisja konkursowa z tym zrobiła, może olała i dalej czytała hasła z smsów, bo brzydzi się "lizusami" emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6116768 Napisano: 20.11.2015 21:39:00 w Biedronka
Nie wiadomo co nagradzali, może filmy na YouTube to zwykły zbieg okoliczności, ludzie różne rzeczy nagrywają i wrzucają do internetu.
A co do ilości znaków, to link do filmu ma mniej niż 100 emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6116756 Napisano: 20.11.2015 21:29:53 w Biedronka
I tu też pewnie zupełnie przypadkowo wrzucona piosenka o biedronce, akurat w czasie trwania leonowego konkursu emotka
Zupełnie przypadkowo tekst piosenki pasuje do konkursowego zadania (może tylko trochę za dużo znaków  emotka  )
https://www.youtu.../watch?v=oiFfoB-ad9E Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6116388 Napisano: 20.11.2015 16:01:55 w WC - rozmowy o wszystkim
Cały paragon jest dowodem zakupu Wyświetl w wątku >>
0 0