Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6189184 Napisano: 27.04.2016 09:29:26 w Wkurza mnie...
tusienka napisał(a):

Wkurza mnie... w sumie nie wiem kto bardziej mnie wkurzył emotka
Mąż zrobił zakupy na konkurs prosi o kupon konkursowy w Lewiatanie, a Pani w sklepie chciała udać mądrą i mówi mu ,że mu go nie wyda, bo zakupy muszą być za minimum 100 zł !!!!!!!!! emotka
A ten ćwok zamiast zadzwonić do mnie zapytać o co kaman to wpada do domu bez kupony z pretensjami, że nie umiem regulaminu przeczytać  emotka emotka

To ten konkurs z oddzielnymi nagrodami w każdym sklepie, gdzie szefem komisji konkursowej jest kierownik sklepu?

Może kasjerka usłyszała od kierownika: Halina nagrodzimy tylko tych klientów, którzy robią tu porządne zakupy, powiedzmy powyżej 100 zł. 
Halina źle zrozumiała i postanowiła kupony wydawać tylko do "dużych" zakupów. 

Może nie ma co się wkurzać, bo jakby mąż dostał kupon, Ty byś się naprodukowała nad zgłoszeniem, które by nie przeszło paragonowej selekcji w sklepie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6188135 Napisano: 25.04.2016 11:04:37 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Że na dzień dobry trafiłam na fejsbukowy konkurs Gatty, a tam jedna z moich "ulubionych" konkursowiczek i jej talę...

https://www.faceb...p;type=3&theater

emotka  Kartony grozy

Miałam rozszerzyć moją konkursową działalność o konkursy foto (do tej pory foto tylko kulinarne ogarniałam), ale jak to trzeba iść w takim kierunku, żeby wygrać, to ja jednak zostanę przy konkursowym gotowaniu do zdjęć... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6187828 Napisano: 24.04.2016 09:31:33 w Kaufland konkursy
oryginalny80 napisał(a):

Jakby ktoś miał za dużo weny twórczej, i chciał się podzielić jakimś wierszykiem, to chętnie skorzystam, bo w głowie brak pomysłów a konkurs do dziś. Odwdzięcze się jakimiś kodami i dobrym slowem emotka

Takie tam 3 wierszyki napisane na szybko, na kolanie emotka

Po pierwszej wiosennej burzy mokrym psem w domu śmierdzi, ten zapach mnie nuży. Dlaczego pies, gdy tylko wiosnę poczuje musi się w kałuży taplać i swą wonią humor mi psuje?

Dym szczypie w oczy, biegnę zamknąć okna i już wiem, że nadeszła wiosna radosna. Sąsiad łąki wypala, przy okazji troszkę  śmieci, a ja krztusząc się i kaszląc numer straży wybieram po raz trzeci. 

Salbutamol wdycham i jego zapachem się delektuję, gdy tylko moja astma wiosnę poczuje. Skurczem oskrzeli wiosenne pyłki witam i o antyhistaminowe tabletki w aptece pytam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6186880 Napisano: 21.04.2016 12:00:57 w Kaufland konkursy
rkvi napisał(a):

Szukam informacji jakie produkty trzeba kupić na konkurs "Troszczymy się", bo nie otwiera mi się regulamin.

Zakupy trzeba było zrobić do wczoraj. Zgłoszenie można wysłać do niedzieli.

"Okres trwania sprzedaży promocyjnej objętej konkursem: od dnia 07.04.2016r. do dnia 20.04.2016r.Okres nadsyłania zgłoszeń do konkursu: od dnia 07.04.2016r. do dnia 24.04.2016r" Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6182304 Napisano: 10.04.2016 20:08:08 w Rossmann
kate87 napisał(a):

HEJ A MOZE KTOS NAPISAC JAKIE JEST HASLO Z KRZYZOWKI. W ROSSKU BYLAM DWA RAZY I DLA MNIE ZABRAKLO GAZETKIemotka

Jest podane stronę wcześniej (3481) Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6181346 Napisano: 07.04.2016 15:35:00 w Wkurza mnie...
snowflake, z gimnazjum, to był tylko żart  emotka

Doskonale rozumiem, o co Ci chodzi, ale może i Ty postaraj się zrozumieć, że są osoby, które zamiast olewać dyskusje o nich na forum i komentarze "życzliwych", wolą ich unikać... Wcale nie znaczy, że przejmują się wyliczeniami i pytaniami wysyłanymi w wiadomościach prywatnych, tylko wolą ich wcale ni otrzymywać, tym bardziej, że wystarczy tylko przestać pisać o wygranych w mdw... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6181290 Napisano: 07.04.2016 14:04:35 w Wkurza mnie...
Nie wiem, w gimnazjum nie byłam, więc na poziomie tekstów nie za bardzo się znam  emotka

Jak ktoś pisze w mdw bo ma potrzebę chwalenia się nagrodami, to pewnie dalej będzie to robił olewając głupie zaczepki na forum i w wiadomościach prywatnych, ale jak ktoś robi to, żeby "pomóc" innych rozeznać się, które konkursy są już rozwiązane, które startery warto sprawdzić i czy wszystkich zwycięzców poinformowali jednocześnie, to raczej przestanie. Ja przestałam.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6181205 Napisano: 07.04.2016 11:50:19 w Wkurza mnie...
Dziwię się osobom, które chwalą się na forum "większymi" nagrodami i nie dziwi mnie to, że coraz więcej osób nie chwali się nawet najmniejszymi "pierdołami". 
A wkurza mnie to, że pewnie za jakiś czas, jedynym sposobem żeby dowiedzieć się czy jakiś konkurs został rozwiązany, będzie kontakt z agencją... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6180354 Napisano: 05.04.2016 16:20:27 w Kaufland konkursy
Mam nową gazetkę.  emotka  Od czwartku nasz ulubiony konkurs z bonami. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6179738 Napisano: 04.04.2016 15:12:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dobija mnie już ta paczka sprzątaczka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6173776 Napisano: 16.03.2016 16:14:14 w Pomocy!!!!
Może Cię zaskoczę, ale nie robię kawy z wodą z octem, w ten sposób tylko odkamieniam ekspres  emotka  Wystarczy go potem przepłukać czystą wodą i po occie nie ma śladu... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6173708 Napisano: 16.03.2016 14:29:58 w Pomocy!!!!
bruce napisał(a):

Czy ktoś z Forum mógłby mi polecić jakiś sklep z AGD oprócz tych w necie (albo inny, np. hipermarket?), gdzie na pewno mogłabym zakupić odkamieniacze do ekspresów Dolce Gusto na kapsułki i czy ktoś z Forum wiedziałby może przy okazji, czy takie odkamieniacze "pasują" do każdego typu takich ekspresów? Z góry dzięki za pomoc.  emotka emotka

Mam taki ekspres od kilku lat i "od zawsze" odkamieniam go wodą z octem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6173029 Napisano: 15.03.2016 13:55:37 w SZUKAM....
lola.lola napisał(a):

Z dotarciem do Tesco mam zawsze problem emotka  może zobaczę w Auchan choć na stronie ciasta proponowali trochę inne te jajeczka


W rossmanie możesz sprawdzić Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6172855 Napisano: 15.03.2016 09:08:31 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

(...) Ktoś dostał smsa o blenderze a ktoś nie mimo iż mają chyba do któregoś tam kwietnia czas na powiadomienie i wysyłkę. (...) LUDZIE JAK REG, MÓWI ŻE MAJĄ CZAS TO MAMY CZEKAC A NIE NA MIESIĄC WCZEŚNIEJ PRZEZYWAĆ.... Bo ja nie mam smsa a inny ma.... emotka emotka
(...) 

Jak ja to doskonale rozumiem. Najpierw 5 tyś wpisów w mdw: chyba wygrałam blender, bo licznik po moim zgłoszeniu pokazywał mniej niż 5 tyś.
Potem wpisy w każdym możliwym wątku na ten temat, od cieszę się, że wygrałam blender, przez szukam, czy to prawda, że wygrałam blender, po wkurza mnie, że nie mam pewności, że wygrałam blender.
A teraz kolejne 5 tyś wpisów w mdw się szykuje: dostałam smsa potwierdzającego, że wygrałam blender.
Potem już tylko 5 tyś wpisów: dostałam już blender (oczywiście, bez podania przewoźnika, bo przecież, ktoś już pisał 14 stron wcześniej, można sobie znaleźć!).
I na koniec jakieś 3 tyś wpisów: sprzedam blender emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6172399 Napisano: 14.03.2016 08:47:44 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

skoro od rozpocżęcia to już dawno powinienem mieć 0 emotka chyba każdy z adminów liczy po swojemu,jak mu się podobaemotka


Żaden admin nie wklepuje tego ręcznie emotka
Licznik dodanych konkursów pokazuje konkursy nadesłane i zaakceptowane w ciągu ostatnich 60 dni, jest o tym w FAQ
https://www.e-konkursy.info/faq/faq Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6172237 Napisano: 13.03.2016 14:48:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Oni chcą uniknąć sytuacji, że nagrodzą kilka razy tę samą osobę (zgłoszenia na rodzinę, chomiki, itp). Na stoiskach monopolowych jest monitoring. Wybierając zwycięzców będą sprawdzać o której godzinie wpłynęło zgłoszenie i przeglądać monitoring z danego dnia i godziny ze wszystkich sklepów. Takie to proste  emotka

edit: Ewentualnie chcą zadbać o życie prywatne konkursowiczów, o poszerzenie kręgu znajomych. Widzicie w sklepie kogoś, kto kupuje produkt konkursowy taki jak Wy. Może przypadek. Ale jak po zakupach zostawia torby w szafkach przy BOK-u i wraca na stoisko z alkoholem i wysyła tam smsa, to już wiecie, że to konkursowy kumpel! Zagadujecie, wymieniacie się numerami telefonów (początkowo tylko konkursowych, bo przecież nie podacie obcej osobie swojego numeru  emotka  )
Umawiacie się na kawę/piwo i dyskutujecie o konkursach  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6169244 Napisano: 05.03.2016 17:55:02 w Wkurza mnie...
A nie prościej byłoby zmienić na "basisutek"?  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6168361 Napisano: 03.03.2016 14:28:36 w Pomocy!!!!
Jaki to był konkurs? Jaki organizator? Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6157563 Napisano: 08.02.2016 21:44:07 w Konkursowiczki w ciąży

Kwas foliowy oczywiście.
Zrób  cytologię i najlepiej też usg ginekologiczne.
Jeżeli palisz to oczywiście rzuć palenie, ogranicz alkohol, przyjrzyj się swojej diecie, zadbaj o dobrą formę emotka
Wylecz zęby.
Możesz sobie zbadać toksoplazmozę.
Możesz się też zaszczepić przeciwko WZW jeżeli jeszcze nie masz tego szczepienia.
Najlepiej idź do swojego zaufanego ginekologa i podpytaj jak warto się przygotować do "starań"  i przyszłej ciąży emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6155893 Napisano: 05.02.2016 12:48:58 w SZUKAM....
escada napisał(a):

 nie wiecie czy da sie jakoś oszukac  ekspres na kapsułki (Dolce Gusto Piccolo z konka w Tesco) w sensie używać wiele razy tych samych? jakoś je napelniać samodzielnie kawą? ktoś może próbował?

Na YT jest dużo filmików, np tu:
https://www.youtu.../watch?v=9al3l6iMdik

Ja moje próby zakończyłam na przecinaniu zużytej kapsułki, nie wiem jaki trzeba mieć do tego nóż, ja bałam się, że stracę palce  emotka  i stwierdziłam, że chrzanię to i będę dalej normalnie kupować kapsułki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0