Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6215540 Napisano: 16.06.2016 14:37:10 w Wkurza mnie...
Pokazuje mi, że droga w jedną stronę zajmie mi prawie 7 godzin, chyba odpuszczę  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6215530 Napisano: 16.06.2016 14:30:18 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

no kilo ,bo jak kupuje pół torebki to jest pół kilo emotka  


A z jakiej części Polski jesteś? Może będzie mi się opłacało pojechać moim "rodzinnym" samochodem po bób i sprzedawać u mnie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6215482 Napisano: 16.06.2016 13:55:58 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

(...)
Aha, a po ile u Was bób? Bo uwielbiam i się napaliłam, ale widziałam ceny tylko po 24 zł i 12 zł za paczkę emotka

 
U mnie 13 zł za 500g...
 
Ale jaki pyszny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6215346 Napisano: 16.06.2016 11:55:52 w Kaufland konkursy
ziolko napisał(a):

(...)
Jest tak mało marek biorących udział w konkursie, bo piłka nożna to z reguły męski sport, więc trzeba kupić "męskie marki".
(...)


Uwielbiam takie teksty emotka
Dobra, mogę zrozumieć, że wywalili podpaski, ale kurcze mężczyźni nie piorą i nie zmywają?  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6215232 Napisano: 16.06.2016 10:49:35 w Kaufland konkursy
visserarthur napisał(a):

Może tutaj podpisał te piłki, skoro zgarnęli od PG z żoną kasę za 3 reklamy, to trochę piłek mógł podpisać emotka

Wiesz co, myślę że on szanuje swój czas. Pospisywanie piłek zajmuje go całkiem sporo. 
A jakby na piłkach był jego własnoręczny podpis to trąbili by o tym nie tylko w regulaminie, ale i na ulotkach i plakatach w sklepie. 
No i cena regulaminowa piłki byłaby ciut wyższa... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6215155 Napisano: 16.06.2016 09:09:01 w Kaufland konkursy
Bardziej mi to wygląda, że najpierw ze wszystkich zgłoszeń 100 piłek, a potem po 3 najlepsze z każdego sklepu po bonie.  "Jeden laureat konkursu może otrzymać nie więcej niż jedną nagrodę."

Tak to czytam i czytam. Kompletnie niepotrzebne mi produkty konkursowe. 
Ryzyko wygrania "super potrzebnej" piłki zamiast bonu. 
Chyba pierwszy raz od dawna odpuszczę sobie mój ulubiony konkurs... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6214451 Napisano: 15.06.2016 11:17:28 w WC - rozmowy o wszystkim
Skopiowane z tematu mdw:
nawrotka napisał(a):
aleks1983 napisał(a):

2 czteropaki:) jeden na znaleziony paragon:) chyba od dziś zacznę szperać w paragonach:)

nie wstydźmy nazywać się rzeczy po imieniu - szperać w śmieciach ;D mnie też udało się wygrać pufę ze znalezionego na ziemi paragonu pod biedronką :D




Niesamowite szczęście, ktoś zgubił paragon z przyklejonymi pustymi opakowaniami po promocyjnych Lay'sach. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6214336 Napisano: 15.06.2016 09:22:32 w Kaufland konkursy
A jest już gdzieś regulamin? Może to pomyłka w druku. Wybitnie nie pasują mi te produkty. Nawet z praniem czekałam do jutra, bo Lenor mi się skończył  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6213003 Napisano: 13.06.2016 16:39:47 w SZUKAM....
noisy0000 napisał(a):

Może ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak to  rozumieć:

"Wi-Fi w lobby za opłatą (ok. 5EUR/dzień, ok. 20EUR/tydzień), brak Wi-Fi w pokojach"

Czyli wykupienie internetu na tydzień kosztuje 20 euro od osoby, czy z otrzymanego hasła będą mogły korzystać np wszystkie osoby, które ze mną jadą?
Miał ktoś już tak?

Zazwyczaj wtedy jest przypisane do określonego urządzenia, hasło wprowadzone w tablecie, nie będzie działało w innym telefonie. 
Poszukaj sobie, czy korzystniej nie wyjdzie kupienie na miejscu karty sim i korzystanie z internetu od lokalnego operatora telefonii komórkowej Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6213000 Napisano: 13.06.2016 16:36:12 w SZUKAM....
mmaddamm napisał(a):

jaka jest waga pufy?
Kurier bez mojej wiedzy odwiozł ją od razu na pocztę i nie wiem kto ją odbierze...
Waga i wielkość?

Pufa jest duża, ale bardzo lekka, moje 6-letnie, drobne dziecko nosi ją bez najmniejszego problemu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6210973 Napisano: 09.06.2016 14:41:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
scrabble napisał(a):

Hej, dostałam właśnie smsa: "Gratuluję, jesteś laureatem nagrody II stopnia, torba. Wyślij oryginał paragonu oraz oświadczenie... Smolar" 
Co to za konkurs? Nie podpisali a torba? Nie kojarzę żadnej poza fit&easy a tam już paragon wysłałam. 

Carefree  Hebe Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6210884 Napisano: 09.06.2016 12:57:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szindy napisał(a):

Tak z ciekawości: kto się pochwali ile starterów konkursowych posiada?emotka

Ja jestem konkursową płotką, wysyłającą zazwyczaj 1-2 zgłoszenia na konkurs ("trochę" więcej w konkursach typu premia kibica emotka  ) 
Mam mój stały numer telefonu, telefon męża (ale to służbowy z zablokowanym wysyłaniem smsów premium) i dwa startery konkursowe w telefonie dual sim. Startery co kilka miesięcy wymieniam na nowe  emotka
Może mało imponujący wynik, ale na szczęście moje "konkursowe statystyki" są zadowalające emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6206662 Napisano: 03.06.2016 10:05:49 w PLAGIATY
Co zrobić takie czasy. Zauważysz kieszonkowca w autobusie, zrobisz raban, to jeszcze się kierowca ochrzani, że jesteś kapusiem i donosicielem...  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6199282 Napisano: 19.05.2016 10:39:40 w Wkurza mnie...
Aurorcia, ja na Twoim miejscu bym nie odpuszczała. To jakiś cwaniak, racja jest po Twojej stronie! Ja bym nie zgadzała się na zwrot, bo bałabym się, że odeśle inny rower... Ludzie są zdolni do różnych rzeczy...
Ja przed wysłaniem paczki robię zdjęcia pakowanej rzeczy, jak ją wkładam do pudełka, jak zabezpieczam w pudełku itp, żeby ktoś mi potem nie starał się wmawiać, że wysłałam niekompletną rzecz. 
Mąż miał sytuację taką, gdy sprzedawał kilka roczników jakiegoś pisma branżowego. Kupujący po otrzymaniu paczki twierdził, że brakuje 10 numerów i to wśród nich są te na których mu najbardziej zależało, ble ble ble... Nie chciał tego odsyłać, bo koszty przesyłki spore, tylko chciał, żeby zwrócić mu część (prawie połowę) wpłaconej kwoty. Na zdjęciach z pakowania było widać, że liczba gazet się zgadza, do tego, akurat na wierzchu był jeden z tych numerów, którego niby brakowało. Kupujący odpuścił bez słowa...  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6195869 Napisano: 12.05.2016 21:09:36 w Żegnamy zmarłych
Jej, nie wierzę emotka  
Uwielbiałam ją emotka Wyświetl w wątku >>
[*] 0

koper

#6195681 Napisano: 12.05.2016 14:25:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cudaczek121 napisał(a):

Masza86 napisał(a):

czy wygrał ktos z galeo robot Bosha?? pytam bo nie wiem czy odsyłac dane i paragon , choc pani wczoraj upomniała mnie ze przysle meila z potrzebnym dokumentami?? meila 2 dzien brak emotka

Ja niestety nie wygrałam, bo nigdzie nie mogę znaleźć tych przypraw.Czy są np. w Piotrze i Pawleemotka

Są w Kauflandzie Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6194910 Napisano: 11.05.2016 11:42:09 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Doradźcie: mam zamiar kupić zmywarkę pod zabudowę - to moja pierwsza zmywarka. Nie chcę kupić byle jakiej ale budżet jaki mam przeznaczony to 1500zł. Na co zwracać uwagę przy zakupie tzn co się przydaje itd. Wiem,że niektóre mają program wyparzania dla dzieci czy jakoś tak,że może mniej chemii używa lub bardziej płucze - przydaje się?
I jakiej firmy polecacie,żeby się nie psuła? Myślałam o Beko, Hotpoint Ariston lub Whirlpool.
Czekam na wasze porady  :)  

Ja mam Bosch, jestem zadowolona. Mój tato ma od prawie 10 lat Beko. Co do awaryjności, to my akurat dobrze trafiliśmy,ale to może zależeć od konkretnego egzemplarza...

Wg mnie najważniejszą rzeczą jest głośność! Zwracaj uwagę na ilość decybeli (zawsze są podane w opisie). Wiadomo, im mniej, tym lepiej. Wg mnie warto dopłacić za cichą pracę.

Koszyczek na sztućce niepotrzebnie zabiera miejsce, oddzielna szuflada jest wygodniejsza i bardziej praktyczna.
Wyświetlanie programu i czasu na podłodze też jest przydatne, nie trzeba otwierać zmywarki, żeby sprawdzić ile czasu jeszcze zostało, albo czy jeszcze suszy, czy już skończyła.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6193706 Napisano: 09.05.2016 14:41:04 w Wkurza mnie...
Świat jest tak skonstruowany, że z biologicznego punktu widzenia żyjemy po to, żeby przekazać nasze geny dalej. 
Jak okrutnie by to nie brzmiało, to naturalną koleją rzeczy jest pochowanie swoich rodziców. Jest to straszne, ciężkie, czasem traumatyczne, ale taka jest kolej rzeczy.
Moment, w którym zostaje "zaburzona kolejność pokoleń" jest jednak jeszcze gorszy. Nie jesteśmy w najmniejszym stopniu gotowi na śmierć dziecka, bo dzieci powinni żyć dłużej niż rodzice...
Myślę, że nie ma dla człowieka bardziej traumatycznego i trudnego momentu niż śmierć własnego dziecka. Nikomu, absolutnie nikomu, nawet najgorszemu wrogowi, nie życzę takiego przejścia.  Pewnie właśnie dlatego zawsze gdy dowiem się (np. z mediów) o śmierci jakiegokolwiek dziecka, odczuwam jakiś niepokój. 
Chcę powiedzieć, że według mnie każda śmierć jest straszna, smutna, niesprawiedliwa, przedwczesna, ale to śmierć dziecka jest straszniejsza, smutniejsza, bardziej niesprawiedliwa i przedwczesna niż śmierć dorosłego... Coś mi się wydaje, że tak naprawdę zrozumiałam to dopiero gdy sama zostałam mamą. 
Nie jest to robienie z dzieci "nadludzi", to jest empatia. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6190718 Napisano: 30.04.2016 11:15:31 w SZUKAM....
benasia napisał(a):

Czyn usunąć z ubrań ślady z trawy? Vanish sobie poradzi?

Po Vanishu za wiele bym się nie spodziewała, ale polecam gorąco mydełko Backmanna. Kosztuje ok 5 zł i starcza na dość długo (u mnie przy dziecku intensywnie plamiącym ubrania na ok miesiąca). Zapieram plamę tuż przed praniem w pralce (właściwie po prostu moczę i trochę pocieram mydełkiem) i piorę w pralce jak zawsze. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby czegoś nie odeprało. Nie niszczy też kolorów.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6189927 Napisano: 28.04.2016 13:15:45 w WC - rozmowy o wszystkim
asiek07095 napisał(a):

potrzebuje podpowiedzi od osób kretywnych. Za miesiąc mój tata bierze ślub. Czas pomyśleć o prezencie. Ojciec mówil do ciotki że zbiera na nową łazienkę, ale ja nie chce mu dawać pieniędzy, wydaje mi się że tak nie wypada. A wiec co mogłoby być fajnym prezentem. Zdecydowanie nie chcą rzeczy kuchenno-pościelowo-ręcznikowych. Liczyłam na jakąś fajną wygraną ale chyba nic z tego

Rozejrzyj się po okolicy, może jest jakieś małe spa, w którym można kupić vouchery na jakieś konkretne zabiegi/masaże. Może nawet mają jakiś pakiet romantyczny dla par.  Wyświetl w wątku >>
0 0