Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6241058 Napisano: 15.08.2016 11:25:46 w Kaufland konkursy
delvitto napisał(a):

luko922 napisał(a):

(...)

A ciekawe też czy paragony wykorzystane, żeby dostać 25zł w akcji lojalnościowej mogą być wykorzystane w konkursie o auto. 

a jaka to jest akcja lojalnościowa w kauflandzie? rzadko bywam, więc nie wiem...:(


Ja często bywam i nic nie wiem, co to za aukcja? Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6240739 Napisano: 13.08.2016 09:11:12 w Wkurza mnie...
Do wątku paragony zaglądam, bo dzięki temu łatwiej jest mi wyrobić sobie zdanie o konkretnych forumowiczach. Żałuję tylko, że są tam głównie wpisy sprzedających, bo dzięki temu Ci biedni, którym chomik zjadł paragon, nie muszą się ujawniać bo załatwiają sprawę na pw. 

Czyli generalnie zgadzamy się, że granie bez paragonu to oszustwo, "nadprogramowe wygrane" zdarzają się tylko kombinatorom. 
Rzeczywiste zgubienie, zniszczenie paragonu to marginalne przypadki... A jak komuś zdarza się w co drugim konkursie, to może czas pomyśleć o innym systemie przechowywania paragonów emotka

Rozumiem, że ktoś kupuje/sprzedaje paragon w trakcie trwania konkursu, bo chce zagrać, a nie ma jak zrobić zakupów w danym sklepie.

To może zrobić paragonową rewolucję i w wątku "paragony" będzie można pisać tylko o trwających konkursach? I karniaki za szukanie/sprzedawanie paragonów z zakończonych konkursów. 

Wyświetl w wątku >>

koper

#6238456 Napisano: 07.08.2016 18:43:21 w Kaufland konkursy
infatne napisał(a):

W „P&G troszczy się o przyszłych olimpijczyków” wreszcie nie ma podzialu na ilosc bonow na sklep ? Dobrze wyczytalam ?

Oficjalnie nie ma, ale w zgłoszeniu podaje się kod pocztowy... Może będą starali się rozdzielić bony po całej Polsce, kto ich tam wie emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6235988 Napisano: 01.08.2016 16:43:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
edzia21 z całego serca życzę Ci wytrwałości i stalowych nerwów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6235980 Napisano: 01.08.2016 16:26:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ir napisał(a):

Dawno mnie tu nie było, ale czy to prawda z Biedrą?

http://www.wykop....;utm_campaign=buffer

Najprawdziwsza prawda.
Laureatka konkursu, polubiła zdjęcie innej laureatki tego samego konkursu.
Z tego polubienia jasno wynika, że cały konkurs był ustawiony. Przecież to logiczne.
A jak się dorysuje jeszcze kilka strzałek na tym obrazku, to można rozwiązać zagadkę bursztynowej komnaty, ale ciii
emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6231602 Napisano: 21.07.2016 11:30:41 w Wkurza mnie...
Ludzie kochani, wyszukanie i dodanie konkursu do bazy wymaga trochę więcej zachodu niż napisanie wpisu na forum.
Nie można karać ludzi za tworzenie bazy konkursowej. A jak ktoś pomyli się w opisie czy datach to przecież można zgłosić błąd i moderator poprawi. Serio myślicie, że ktoś celowo podaje złe daty dodając konkurs do bazy? 
Zresztą chyba każdy z nas czyta jednak regulaminy konkursów...
Wyświetl w wątku >>

koper

#6231011 Napisano: 19.07.2016 22:30:11 w WC - rozmowy o wszystkim
szindy napisał(a):

szindy napisał(a):

szindy napisał(a):

Czy osoby które pomagają Wam robić zakupy konkursowe (maż, żona, brat, siostra, mama, tata itp) partycypują w ewentualnej nagrodzie lub w przychodach z jej sprzedaży?


Tutaj nie chodzi o to, że "jeśli coś im jest potrzebne to im zazwyczaj daje". Chodzi o sytuacje w której ktoś z rodziny mówi, ze a i owszem pomoże, kupi dany produkt (oczywiście ja finansuje owy zakup) ale tylko jeśli w razie ewentualnej wygranej podzielę się przychodem ze sprzedaży owej nagrody.


Lekkie przegięcie. To ja bym już chyba wolała "zlecić" zakupy na forum...
Wyświetl w wątku >>
2 defed, M46D4M 0

koper

#6229487 Napisano: 15.07.2016 10:40:54 w Wkurza mnie...
scrabble napisał(a):

Wkurzają mnie zakupy promocyjne z moim facetem, zawsze narobi mi wstydu ! emotka
Wypracowaliśmy już system zakupów incognito. Głupio mi kupować na kilka paragonów to powtarzam mu żeby udawał, że się nie znamy. Płacimy osobno, pakujemy do 2 reklamówek itd.
Wczoraj pojechaliśmy do Biedry po Kamis. Zapłacił za swoje zakupy, pakuje je a kasjerka pika moje. Ma już odchodzić, nagle się odwraca i mówi " Pani taka malutka, słabiutka, pomogę Pani zanieść zakupy." I pakuje moje produkty do swojej reklamówki. Złapał to raz dwa i poszedł. Ja jeszcze nie zdążyłam zapłacić... Kasjerka się za nim odwraca, patrzy na mnie zszokowania i pyta "Państwo są razem czy wezwać ochronę?"  emotka
Dobrze, że tam nie ma luster, bo nie chciałabym zapamiętać widoku swojej miny. Babeczka w kolejce za mną prawie się poryczała ze śmiechu. Długo nie wejdę do tej Biedronki. 

emotka emotka emotka

Żaden wstyd i dziękuję za poprawienie mi humoru emotka  
Następnym razem rzuć się na niego i wyrywaj swoje zakupy z jego torby, albo coś w tym stylu. Może ktoś to nagra i wrzuci na yoytube i będziecie pokazywać to na imprezach rodzinnych emotka Wyświetl w wątku >>
2 dydys, bethan 0

koper

#6229091 Napisano: 14.07.2016 13:41:05 w Rossmann
Dziękuję bardzo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6228991 Napisano: 14.07.2016 11:44:55 w Rossmann
Czy może ma ktoś rozwiązanie krzyżówki z lipcowego skarbu? Nie dostałam papierowego wydania i nie mam jak rozwiązać w wydaniu elektronicznym.
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6226661 Napisano: 08.07.2016 09:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

koper - ale przecież jak raz przyznali pufę to drugi raz nie dadzą na to samo nazwisko, bez hec.

Przecież ludzie grają nie tylko na siebie...
Jak się wygra nastą pufę, tym razem na ciotecznego szwagra wujka Czesia, a telewizora znowu brakuje. Wszyscy w rodzinie są już obdzieleni, a sprzedać żółtego potworka nie jest tak łatwo, szczególnie jak mieszka się w małym mieście, to nie odsyła się danych na wygraną pufę, żeby w kolejnym tygodniu zagrać na żonę ciotecznego szwagra wujka Czesia- może ona wygra telewizor.  Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

koper

#6226644 Napisano: 08.07.2016 08:46:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wyniki podają na bieżąco, zarówno pufy jak i telewizory. Termin wysłania danych na pufę jest taki, że przed odesłaniem wiadomo czy wygrało się telewizor w danym etapie czy nie. 
Może ludzie rezygnują z wygranej kolejnej pufy, jeżeli wiedzą, że nie mają też i telewizora w tym etapie.


Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6226479 Napisano: 07.07.2016 18:04:14 w WC - rozmowy o wszystkim
cleo1985 napisał(a):

powie mi ktoś co to znaczy, że ileś tam osób wzięło udział w konkursie? Jak można to sobie zapisać, że się w czymś udział brało?

Przy nazwie konkursu masz taką czerwoną kropkę, jak w nią klikniesz, to rozwijają się opcje i możesz sobie wybrać m.in. "konkurs z moim udziałem" Wyświetl w wątku >>

koper

#6224937 Napisano: 05.07.2016 09:35:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cherry_coke napisał(a):

mama2006 napisał(a):

...

może o to chodzić, na na paragonie mam napis Rama mix oleju maślany. Czyli nic nie wskóram, paragon odesłany, pieczątki juz nie przystawię, nie pomyślałam żeby tak dokładnie opisywać paragon. A swoją drogą , to mogliby w regulaminie robić takie zapisy, bo w następnym konkursie wymyślą, że na paragonie musi być zapisana np. waga 

Im więcej osób będzie dochodziło swoich praw tym większa szansa, że kiedyś coś się zmieni. 
Czasami wystarczy dodać adnotację, że reklamacja została wysłana "do wiadomości" UOKiK, a sprawa zostaje momentalnie rozwiązana  emotka

Ja od siebie dodam, że na tego typu ogólnopolskie konkursy (do agencji robiących problemy) lubię robić zakupy w Kauflandzie. Nienawidzę prosić o pieczątki w sklepach, a w Kauflandzie idzie się do BOK-u, podaje pani paragon, prosi się o wydrukowanie paragonu zastępczego (pani nigdy nie zadaje pytań) i za kilka sekund, oprócz paragonu fiskalnego mam w ręku kartkę A4 (firmowy papier Kauflandu) z przedrukowanym paragonem. Zgadzają się wszystkie daty, kwoty, numery paragonu, tylko produkty są znacznie dokładniej opisane niż na paragonie fiskalnym. 
Oczywiście do agencji wysyłam oba paragony- fiskalny i zastępczy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6223791 Napisano: 01.07.2016 14:50:39 w Wkurza mnie...
Spam z radia zet na wszystkich telefonach emotka  co za miła agencja znowu nas sprzedała?  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6223613 Napisano: 01.07.2016 11:38:34 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
donia7 napisał(a):

emotka jeszcze nic nie wygrałam w TYM miesiącu 

U mnie to samo, co za miesiąc- żadnej nagrody, a były przecież już nawet jakieś wyniki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6222400 Napisano: 29.06.2016 15:11:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusia222 napisał(a):

szukam linka, gdzie można sprawdzić adres banku- oświadczenie premia kibica biedronka

Pierwszy post na pierwszej stronie tematu Premia Kibica Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6221462 Napisano: 28.06.2016 10:33:01 w Wkurza mnie...
ace napisał(a):

buncia88 napisał(a):

"Napisz jednozdaniowe hasło" a nagradzane przez organizatora są jakieś z d*py wywody emotka

dokładnie. Albo dokończ zdanie...

I tłumaczenie organizatora w stylu: Laureat nie tylko dokończył zdanie jak większość uczestników, ale poszedł o krok dalej i napisał kilka własnych zdań. Czyli włożył w wykonanie zadania więcej pracy, wykazał się większą kreatywnością, zaskoczył nas i dał się zapamiętać! Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6216293 Napisano: 17.06.2016 20:36:57 w Wkurza mnie...
Ja jeszcze uwielbiam teksty w stylu:
No dobra, weź przysyłaj mi linki do konkursów w których grasz, albo uważasz, że warto zagrać, bo nie chce mi się tego szukać i nie mam na to czasu. A Ty i tak szukasz dla siebie, to co Ci zależy wysłać to do mnie.
A możesz podesłać mi kilka przykładowych tekstów którymi coś wygrałaś w tej agencji, żebym wiedziała w jakim kierunku iść.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6215696 Napisano: 16.06.2016 18:46:14 w WC - rozmowy o wszystkim
Pufa z Lay's jest moim największym zaskoczeniem konkursowym 2016 roku.
Wiedziałam, że jest wielka i żółta.
Żałowałam, że trzeba ją wygrać, żeby mieć szansę na telewizor.
Wygrałam, byłam pewna, że oddamy ją do świetlicy, gdzie oddajemy większość nadprogramowych wygranych i zabawek po dziecku.
A tu się okazało, że pufa jest tak wygodna, że zostaje z nami.  Miłość od pierwszego "usiądnięcia"  emotka
Co więcej, odwiedzający nas niekonkursowi znajomi, po wypróbowaniu naszego nowego siedziska sami biorą udział w konkursie. Wyświetl w wątku >>
0 0