Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6260333 Napisano: 27.09.2016 10:27:49 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Dalej będzie widać te wpisy zacytowane przez innych użytkowników, moja propozycja to ręczne ukrywanie postów (ikonka "ukryj" przy każdym poście). Jak tylko widzisz ulubiony nick, to jeden klik i post zwinięty emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6260318 Napisano: 27.09.2016 09:54:10 w Biedronka
luko922 napisał(a):

Proponuję zmienić nazwę strony na e-cebula.info  emotka
A ja lubię czasem cebulackie akcje, więc mogę czasem dorzucić jakiś fajny kejsik ode mnie.

Ooo. Np. w niektórych bankach w ramach umilenia oczekiwania serwują kawę. Można iść, napić się za darmo i wyjść emotka   

W banku dają w papierowych kubkach zazwyczaj.
Lepiej już pójść do dowolnego salonu fryzjerskiego, tam dostaniesz w filiżance i jeszcze jakieś ciasteczko do tego.
Powiesz, że myślisz o zmianie koloru włosów. Usiądziesz na wygodnej kanapie dostaniesz takie "katalogi" producentów farb, kawę, ciastka. Wypijesz, zjesz, poprzeglądasz i podziękujesz mówiąc, że wybór za trudny i musisz przemyśleć decyzję w domu emotka

Jeszcze jest patent a darmowy obiad. Idziesz do restauracji, zamawiasz coś, dostajesz, próbujesz (to ważne, zjadasz tylko max 3 kęsy, łyżki, widelce- w zależności co zamówiłeś), wołasz kelnera i mówisz, że jest niedobre (niedogotowane, spalone, śmierdzące, źle wyczyszczone, cokolwiek). Przychodzi manager, któremu tłumaczysz, że jesteś tak rozczarowany, że nie chcesz nowego dania, Ty po prostu wychodzisz bez płacenia za to (dlatego można zjeść tylko odrobinę). Czynności powtarzasz w kolejnych restauracjach, do momentu aż będziesz najedzony.

Jeszcze sposób na dodatkową gotówkę (w sklepie w którym bezproblemowo przyjmują zwroty np Kaufland). Kupujesz rzeczy za dokładnie 5 zł i 1 grosz. W kasie dajesz Pani banknot 200zł, Pani pyta, czy może coś drobniej, pokazujesz wtedy, że masz w portfelu jeszcze tylko monetę 5zł. Pani mówi, dobrze, proszę dać, będzie Pan winny 1 grosz. (oczywiście na paragonie nie widać, że zapłaciłeś mniej).
Idziesz do punktu obsługi klienta i zwracasz towary, dostajesz 5 zł i 1 grosz. Niby niedużo, ale "od ziarnka do ziarnka..."  emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6260261 Napisano: 27.09.2016 08:09:53 w Wkurza mnie...
Ja rozumiem, że nie da sie ukryć postów wybranych osób, bo na forum jest opcja "cytowania", więc już ten zacytowany post byłoby widać.
Ale o ile przyjemniej czytałoby się forum, żeby przy każdym poście byl guziczek "ukryj". Żeby można było ręcznie ukrywać posty, których nie chce się widzieć...
Widzisz nick "ulubionego" pieniacza i cyk post ukryty bez zgłębiania się w treść. Cieszysz się smakiem kawy i złotą jesienią za oknem... Wyświetl w wątku >>

koper

#6260088 Napisano: 26.09.2016 18:17:56 w Wkurza mnie...
petunija1 napisał(a):

koper napisał(a):

Przewijając stronę (szczególnie w komórce) bardzo łatwo jest niechcący nacisnąć na łapkę w górę albo w dół. Nie ma co się przejmować minusami- może to zwykła pomyłka emotka

No niech będzie. emotka

A zresztą, nawet jak specjalnie, to może ktoś inaczej interpretuje minusy.
Komuś bardzo zależało na konkursie, widzi w topie "informują", że już po ptakach, że zwycięzcy powiadomieni i daje łapkę w dół dla tej wiadomości, bo nie podoba mu się, że laureaci powiadomieni, a jego telefon milczy. Nic personalnego, tylko ten post go zasmucił.

Generalnie, więcej luzu i dystansu emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6260073 Napisano: 26.09.2016 17:55:21 w Wkurza mnie...
Przewijając stronę (szczególnie w komórce) bardzo łatwo jest niechcący nacisnąć na łapkę w górę albo w dół. Nie ma co się przejmować minusami- może to zwykła pomyłka emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6259843 Napisano: 26.09.2016 11:39:33 w WC - rozmowy o wszystkim
Nie masz tego jak sprawdzić. Możesz ją ewentualnie zapytać podczas rozmowy emotka
Jak dzwonisz do kogoś na jego polski numer, nawet jak on jest za granica, to Ty nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów za połączenie, smsy czy cokolwiek innego. Więc nie powinno mieć dla Ciebie większego znaczenia, czy rozmówca jest za granicą czy nie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6259571 Napisano: 25.09.2016 14:15:56 w WC - rozmowy o wszystkim
Jeżeli telefon ma w polskiej sieci i korzysta z roamingu to +48 Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6258815 Napisano: 23.09.2016 10:57:36 w Wkurza mnie...
taalvikki napisał(a):


(...)ja jestem miła dla kasjerek i innych klientów, więc nie walę kilku rzeczy na osobnych paragonach. jeżeli chcę za jednym razem zdobyć kilka paragonów, to grzecznie kupuję jedną puszkę, wychodzę, wchodzę ponownie i kupuję drugą (...) a nie zawracam d_py dzieleniem paragonów. panie kasjerki też są zmęczone - i takim dzieleniem i tłumaczeniem głupich akcji i innymi prostakami. ja im wolę oszczędzić dodatkowego problemu.

Proponuję iść o krok dalej. Czemu kasjerka ma się męczyć z wydawaniem reszty? Zakupy powinno się robić z kalkulatorem i zawsze mieć dokładnie odliczoną kwotę na zakupy zanim dojdzie się do kasy. W portfelu zapas drobniaków na "końcówki".
Brać z półek tylko rzeczy z kodami kreskowymi (pieczywo, warzywa, owoce wyłącznie zapakowane), żeby kasjerka nie musiała zapamiętywać kodów, albo szukać ich na jakiś listach, a potem wstukiwać ręcznie na kasę. 
Na taśmie układać rzeczy tak, żeby kasjerka musiała wykonać jak najmniej ruchów. Wszystkie kody kreskowe skierowane tak, żeby było jej łatwiej, żeby musiała tylko podnieść i przeciągnąć przez czytnik, żadnego obracania!
Bądźmy dla siebie mili! Wyświetl w wątku >>

koper

#6258774 Napisano: 23.09.2016 10:43:44 w SZUKAM....
shell napisał(a):

(...) A straszego praktycznie nie znam. Wiem gdzie idzie na studia i na co ale to odlegle miasto ( bilet odpada) , a ksiazke "tematyczna"dostanie od Ciotki. To ma byc cos "niezobowiazujacego" i "nieintymnego" ale przydatnego emotka

Kurcze, nawet etui na indeks odpada, bo teraz wszyscy mają elektroniczne indeksy emotka
Jak coś małego i niezobowiązującego, to może coś związanego z miastem rodzinnym, żeby pamiętał o domu.
Coś takiego sentymentalnego co będzie miał przy sobie, jakiś breloczek do nowych kluczy z logo rodzinnego miasta. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6258763 Napisano: 23.09.2016 10:34:30 w SZUKAM....
shell napisał(a):

szukam POMYSŁÓW na prezent urodzinowy dla 11latka (który ma wszystko) oraz prezent dla 19latka z okazji wybywania na studia do innego miasta

moze byc priv emotka

11 latek- zależy jakie ma zainteresowania. Jak gra w piłkę, to piłek nigdy za dużo (a można było wygrać trochę fajnych). Może jakaś gra komputerowa (pogadaj z rodzicami, żeby się dowiedzieć jakiej nie ma- może fifa16). No i oczywiście książka, jest tyle fajnych serii wydawniczych dla nastolatków. Musisz tylko upewnić się czy tej konkretnej już nie ma.

19 latek- jak chcesz coś praktycznego, to dowiedz się czego mu brakuje do "wyprawki na swoje". Będzie mieszkał w akademiku, czy na stancji? Może potrzebuje naczyń, sztućców, czy pościeli. 
Będzie miał daleko czy blisko na uczelnię? Może kupisz mu kwartalny bilet na komunikację miejską? 
No i oczywiście książka- może coś związanego z kierunkiem studiów, albo jakiś ciekawy przewodnik po mieście do którego się przeprowadza Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6256734 Napisano: 19.09.2016 21:32:20 w Wkurza mnie...
Bezradność?
Ja jak mantrę powtarzam sobie codziennie: "Jeżeli problem ma rozwiązanie, to nie ma się o co martwić, jeżeli jednak nie ma, to martwienie się niczego nie zmieni".
Działa, polecam emotka Wyświetl w wątku >>
2 kemli, brucee 0

koper

#6256731 Napisano: 19.09.2016 21:30:28 w Zjazd e-konkursowiczów
Joan, potrafisz zaintrygować emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, brucee 0

koper

#6256460 Napisano: 19.09.2016 13:11:21 w PLAGIATY
poprostuanette napisał(a):

W konkursie Belriso wygrał plagiat: https://belrisokrowka.pl/?vc zwyciezcy 2 tydzien. paulina K. Na rowery Indiana takie zdjecie dała Agnieszka P...

https://www.faceb...app/425042714278677/  

a na fp Belriso usuwaja komenatrze emotka

 Dlaczego po kliknięciu w pierwszy link wyskoczył mi komunikat "DZIĘKUJEMY ZA TWÓJ GŁOS?" emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6256397 Napisano: 19.09.2016 11:27:10 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
A może guziczek do ręcznego ukrywania postów tylko dla siebie? To znaczy, że przy każdym poście ikonka i jak w nią kliknę, to tekst tego postu zostanie zwinięty (ukryty), będzie widoczny tylko autor, data i godzina dodania. A zamiast tekstu aktywny napis "rozwiń", gdybym jednak chciała w bezsenną noc poczytać fascynujące wywody... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6256359 Napisano: 19.09.2016 10:23:17 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Czy dałoby się dodać na forum opcję blokowania postów wybranych użytkowników?
Jakaś mała ikonka przy profilu, żeby można było w nią kliknąć i wtedy posty tej osoby by się nam nie wyświetlały? Najlepiej też i te posty cytowane przez innych użytkowników.
O ile milej czytałoby się forum wtedy...
emotka
Wyświetl w wątku >>
1 kemli 0

koper

#6256354 Napisano: 19.09.2016 10:18:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
Dość tych śmieszków i ironii. Ja myślę, że sprawą powinien zająć się sam Prokurator Generalny. Musi najpierw oczywiście dodać 3 konkursy do bazy, żeby przeczytać całe forum i mieć jasny obraz sytuacji!
A może zgłosić do prokuratury też ustawienie tych ograniczeń dostępu? Kto znajdzie odpowiedni paragraf na blokowanie forum i ograniczenie dostępu do wybranych tematów niewinnym użytkownikom, którym nie chce się wyszukiwać konkursów?

emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6256333 Napisano: 19.09.2016 09:52:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
Jeszcze parę minut do dziesiątej zostało. 
Nie wiem jak inni, ale ja tam na punkty karne nie patrzę, większość nich jest po prostu za pisanie w nieodpowiednim temacie (często omyłkowe), dlatego nie oceniam nikogo na podstawie posiadanych punktów karnych.
Co innego same wypowiedzi na forum, to po nich wyrabiam sobie zdanie o użytkownikach!
Do tego "okejki" i "antyokejki" pod każdym postem... Tak, one dają do myślenia.
Może warto by było zgłosić do prokuratury osoby "minusujące" posty, taka "antyokejka" (oczywiście złośliwa, bezpodstawna i wredna) dopiero "oczernia" w oczach innych użytkowników...

emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6256092 Napisano: 18.09.2016 15:06:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
 Halo, Policja? Proszę przyjechać na Facebooka, to znaczy na e-konki!

emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6255790 Napisano: 17.09.2016 10:14:55 w Zjazd e-konkursowiczów
Ale Wam fajnie! Udanego spotkania życzę i szczerze zazdroszczę z drugiego końca Polski (po przekątnej)  emotka
Pogadacie, poznacie się lepiej, rozdzielicie uczciwie okoliczne Kauflany  emotka

Wypijcie zdrowie tych co daleko emotka

Udanej imprezy! emotka Wyświetl w wątku >>
1 silvia8 0

koper

#6255079 Napisano: 15.09.2016 19:20:50 w Dyskusje o wynikach konkursu
ultrixx napisał(a):

(...)
A dla sponsora mam radę: następnym razem rzućcie lepiej kilka tysięcy ologowanych toreb/ kubków/ kół ratunkowych czy poduszek, tak aby każdy kto tylko zechce wypełnił nimi pół piwnicy połowy powiatu i będzie spokój.
(...)


I to zdanie najlepiej podsumowuje całą dyskusję toczącą się i tu i na fb. 

Dużo badziewnych nagród, żeby ludzie nie bili się o jedną większą. Nie doszukiwali się podobieństw, nie nazywali komisji "grupą ludzi pozbawioną gustu", nie słali donosów, nie pisali reklamacji. A co najważniejsze nie marnowali czasu, i to nie tylko swojego czasu... Wyświetl w wątku >>
0 0