Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6268772 Napisano: 13.10.2016 10:37:49 w SZUKAM....
rzepkam napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie: czy jak kupuję jakiś produkt promocyjny to musi być to oddzielny paragon? Czy może być ten produkt być wraz z innymi produktami? Jestem nowicjuszem w tej dziedzinie, proszę o pomoc emotka

Oczywiście, że może być z innymi produktami. Tylko pamiętaj, że jak odeślesz paragon do organizatora, to nie będziesz już miał jak zwrócić/zareklamować innych produktów z tego paragonu.
Uważaj też, żeby nie mieć produktów na dwa różne konkursy na tym samym paragonie (no chyba, że z regulaminu wynika, że trzeba będzie ewentualnie wysyłać tylko skan).
Jak osobiście wolę mieć każdy konkurs na osobnym paragonie, często robię też "normalne" zakupy na ten sam paragon, ale staram się, żeby paragon nie był zbyt "długi", bo potem jest problem ze skanowaniem, no i produkt konkursowy mam zawsze na górze listy produktów.
Jeżeli na konkurs trzeba kupić produkty za określoną kwotę, np produkty Hortex za 10 zł, to wtedy kupuję na osobny paragon, żeby mieć "jasny obraz sytuacji", a jak przy kasie są naliczane jakieś zniżki o których wcześniej nie wiedziałam, to jest czas na dobranie czegoś, bo od razu widać, że kwota jest zbyt mała.  Wyświetl w wątku >>

koper

#6268375 Napisano: 12.10.2016 15:19:55 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

WF na studiach wyższego stopnia emotka Latanie po sali jak za czasów liceum emotka

Studia są dla studentów, a nie studenci dla studiów. Pogadaj z samorządem studenckim, może da się zorganizować coś ciekawszego. Jakieś zajęcia z samoobrony, basen, czy cokolwiek innego. Na wielu uczelniach w ramach tych zajęć można wybrać coś interesującego. Jedni chodzą na szachy inni na aikido czy siatkówkę i wszyscy są zadowoleni.  Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

koper

#6268056 Napisano: 12.10.2016 09:13:38 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
No do Jasnej Anielki! Czemu ja nie mogę wygrać tej głupiej konsoli?
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6267691 Napisano: 11.10.2016 15:02:39 w Wkurza mnie...
hoduniek napisał(a):

a mnie wkurza, ze dodałam już z 5 konkursów a dopiero jeden przeszedł... nie mam dostepu do tematu o biedrze i zapowiedziach  emotka

Cierpliwości, a dla pocieszenia dodam, że w Biedronce trwa dyskusja o tym do kogo zadzwoniło już Albedo z winiar, a do kogo nie.
A konkursy z zapowiedzi niedługo będą w bazie, jak np ten z Tesco w którym trzeba kupić mrożonki Hortex za 10 zł, żeby wygrać szklany słoik z uchem, słomką i "dziurawą" pokrywką za 3,50 zł emotka
Uszy do góry, dużo nie tracisz, a forumowe zaległości szybko nadrobisz  emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6267030 Napisano: 10.10.2016 16:21:09 w Wkurza mnie...
letnil napisał(a):

a mnie wkurza wymog podania 3-4konkursow na miesiac....
(...)
Proste... ale jak ktoś siedzi tu cały czas  (...)


Jak większość użytkowników forum mam pracę, rodzinę, dzieci, dom, gotowanie, sprzątanie i zajmujące hobby na głowie.
Jednak w moim napiętym grafiku jestem w stanie wygospodarować KWADRANS miesięcznie na znalezienie i wklepanie tych 3-4  konkurów do bazy. Wyświetl w wątku >>

koper

#6266309 Napisano: 08.10.2016 22:53:27 w Biedronka
delvitto napisał(a):

właśnie wysyłałam kilka smsów na colę, w smartfonie, i niechcący dotknęłam palcem wyślij, i poszedł sms z niepełnym, trzycyfrowym numerem emotka  wcześniej zdążyłam kilka wysłać, co zrobić, jeśli zażądają wszystkie paragony, przecież takiego im nie dam...

Zadzwonić do Smolara w poniedziałek i wytłumaczyć co się stało i poprosić o usunięcie tego konkretnego zgłoszenia.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6266293 Napisano: 08.10.2016 21:57:15 w SZUKAM....
Finezyjna napisał(a):

Szukam lalki ręcznie szytej dla córki, możecie polecić mi jakieś strony? Lub może macie jakieś doświadczenie w tym temacie.

Ja z czystym sumieniem polecam dziewczyny z Ala ma kota
http://www.alamakota.net/ala_ma_kota
Widziałam wiele ich prac, wszystkie super.
Mają niesamowite pomysły i szyją przepiękne lalki.
Jak do nich napiszesz i opowiesz jaką chciałabyś lalkę, np. podobną do córki, albo z akcesoriami zgodnymi z zainteresowaniami córki to na pewno coś fajnego Ci uszyją. 
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6266191 Napisano: 08.10.2016 15:23:46 w WC - rozmowy o wszystkim
Są takie wkładki żelowe (przezroczyste) i żelowe "poduszeczki" w różnych kształtach do naklejenia w środku buta, w miejscach które są twarde i ocierają.  Zapiętki żelowe.
U mnie się sprawdzają właśnie w nowych butach, potem jak już się buty rozchodzą, to odklejam te żelowe elementy i już jest ok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6265035 Napisano: 06.10.2016 11:39:59 w PLAGIATY
I ja pamiętam jak kiedyś w konkursie rossmanowym nasza forumowiczka (czy tam ktoś z jej rodziny) wygrała wypasionego robota kuchennego przepisem spisanym z popularnego bloga kulinarnego. Rossmann zazwyczaj nie publikuje nagrodzonych prac, ale akurat wtedy napisali artykuł w którym zacytowali nagrodzone prace.
Nie pamiętam dokładnie jak to się skończyło, czy to Rossmann stanowczo zareagował, czy ona sama zwróciła nagrodę (a może wcale jej nie przyjęła). W każdym razie forumowiczka przepraszała i na jakiś czas zniknęła z rossmannowego tematu. 
Może ktoś pamięta lepiej? Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6264476 Napisano: 05.10.2016 11:15:39 w SZUKAM....
shell napisał(a):

czy ktoś w poprzednich Lay's, jak zdobył pufę, a nie wygrał TV w etapie, to później wygrał TV w innym etapie, bez zdobycia pufy? może być priv

Tak były takie osoby, ale z etapu na etap coraz mniej. Było to wyraźnie widać po listach laureatów Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

koper

#6264429 Napisano: 05.10.2016 10:19:21 w PLAGIATY
Brakuje mi ikonki która łapałaby się za głowę i mówiła jakieś niecenzuralne słowa...

Czyli wg nich można użyć kradzionego zdjęcia i własnego hasła, bo stworzona całość jest już unikatowa.
Można też użyć kradzionego hasła i własnego zdjęcia.
Można sobie wklejać w programach graficznych produkt do zdjęcia, bo to już tworzy nowy, oryginalny obraz.

Brakuje mi też ikonki, która by udawała, że wymiotuje...

edit: A tak na marginesie, to wydaje mi się, że jedyne co osiągniemy, to to że następnym nie opublikują galerii zwycięskich prac... Wyświetl w wątku >>

koper

#6264353 Napisano: 05.10.2016 09:02:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
cudaczek121 napisał(a):

Wygrałam zestaw Winiary,ale na tą infolinię nie mogę się dodzwonić- non stop zajęte.Może jak ktoś się dodzwoni skutecznie, to niech napisze, co i gdzie trzeba odesłać, bo jak tak 1000 osób jednego dnia nagle zacznie do nich wydzwaniać, to trochę lipa

Jak się uda dodzwonić to proszą o podanie imienia, nazwiska i numeru telefonu i informują, że oddzwonią! Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6263510 Napisano: 03.10.2016 19:00:53 w Wkurza mnie...
Zakupy są do środy, a zgłoszenia można wysyłać do niedzieli. Obojętnie którą datę "zakończenia" wpisze się w formularzu to będą na forum ludzie, którzy coś przegapili. I zamiast złościć się na siebie, że nie przeczytało dokładnie się regulaminu, to lepiej złościć się na kogoś kto dodał konkurs do bazy... Logiczne.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6263333 Napisano: 03.10.2016 14:45:55 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
Ten "guzik" ze strzałką "do góry" emotka emotka emotka
Właśnie tego mi brakowało na stronie, uwielbiam emotka Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

koper

#6263095 Napisano: 03.10.2016 09:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Dobre zadanie. Trzeba wpisać hasło, a nawet dwa hasła. Myślę, że "efekt wizualny"nie będzie miał znaczenia... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6263077 Napisano: 03.10.2016 08:55:55 w Biedronka
Przeczytaj sobie jakim tłuszczem jest posmarowany ten papirus. Ja odpuściłam, ale patent na smażenie mięsa w papierze do pieczenia polecam, ale z dobrym olejem i własnymi przyprawami emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6263071 Napisano: 03.10.2016 08:43:06 w Biedronka
Ja liczyłam na budynie, kisiele, galaretki. Nic nie było, tylko cytrynowe galaretki z pianką... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6261543 Napisano: 29.09.2016 11:38:50 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Dziewczyny, po wielu, wielu próbach w tym roku dopiero odkryłam coś co działa cuda.
CZARNY BEZ
Zrobiłam wiosną syrop z kwiatów czarnego bzu, we wrześniu zrobiłam też z owoców (owoce jeszcze są). Kwiaty są dużo smaczniejsze, ale owoce też działają.
MAGIA.
Dziecko nawet jak się czymś zarazi to zdrowieje w dwa dni (przechodzi katar i wszystko).
Wszyscy co rano pijemy herbatkę w czarnym bzem. U męża w pracy wszyscy chorzy- on jako jedyny zdrowy.
Koleżanki, które zbierały bez razem ze mną ,mają podobne spostrzeżenia (ich dzieci też nie chorują).

Czarny bez jeszcze rośnie (owoce), zerwanie go nic nie kosztuje... Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

koper

#6260896 Napisano: 28.09.2016 09:33:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

Dokładnie,  też to zauważyłam.  Dublowane konkursy powinny być usuwane. Mógłby się ktoś tym porządnie w końcu zająć. 

Najłatwiej jest je wyłapać przeglądając konkursy kończące się danego dnia Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6260354 Napisano: 27.09.2016 10:57:20 w Biedronka
aleks1983
Nie do końca rozumiem dlaczego się tłumaczysz. Każdy ma swoje sumienie i postępuje zgodnie z nim.
Przeznaczyłaś kasę na pieluchy więc jest ok, a jak ktoś kupi sobie piwo, to już nie będzie ok? Każdy kto ma ochotę wyda SWOJE pieniądze na kawę i dostanie zwrot za tę kawę, czyli będzie miał kawę za darmo, a co zrobi z pieniędzmi to już chyba sprawa drugorzędna. Wyświetl w wątku >>
2 kalka, jokan 0