Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6273883 Napisano: 23.10.2016 17:27:34 w TESCO konkursy
okrysia napisał(a):

czy w konkursach sms-owych w Tesco Magazyn używać polskich liter typu "ł" "ą" w regulaminie nic nie jest na ten temat napisane, może ktoś ma jakieś doświadczenie w tej kwestii? bardzo proszę  emotka

Używanie polskich znaków znacznie zwiększa ilość znaków w smsie, to po pierwsze, a po drugie nigdy nie masz gwarancji, że u adresata te znaki wyświetlą się poprawie, a nie jako ciąg dziwnych "żuczków". Ja tam nie widzę najmniejszego sensu w używaniu polskich znaków, nie widzę też sensu w braniu udziału w konkursach organizowanych przez  Media Contact, ale to inna bajka emotka Wyświetl w wątku >>
1 okrysia 0

koper

#6273652 Napisano: 22.10.2016 16:37:32 w Wkurza mnie...
bibeck napisał(a):

wkurzają mnie opisy produktów na paragonach, w większości przypadków nie da się jednoznacznie zidentyfikowac marki emotka

To rób zakupy na ogólnopolskie zakupy w Kauflandzie. Tam bez marudzenia i zbędnych pytań drukują paragon zastępczy z dokładnie opisanymi towarami. Wyświetl w wątku >>
1 bibeck 0

koper

#6273543 Napisano: 22.10.2016 10:40:33 w Wkurza mnie...
neuronus napisał(a):

Wkurza mnie, że ludzie w Kauflandzie, oprócz "normalnych" produktów, muszą jeszcze kupić piwo, jakby nie mogli bez tego wytrzymać...

Mnie jeszcze bardziej wkurzają tacy, którzy nie dzielą zakupów na kilka paragonów i potem znajdujesz taki paragon w wózku, a na nim 3 produkty graal, ferrero rocher i 2 szampony Elseve... emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6273533 Napisano: 22.10.2016 09:54:02 w Smolar
Oczywiście, że można wygrać jednym paragonem, albo jednym z pięciu, dziesięciu, piętnastu. Jest to tak zwany "wypadek przy pracy". Ale nie ma co się oszukiwać- większość laureatów (a nagród głównych to podejrzewam, że nawet wszyscy) miała po kilkaset, albo i więcej losów... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6273278 Napisano: 21.10.2016 16:17:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
Co do Kauflandu, to w ich konkursie na otwarcie któregośtam sklepu wygrałam "wypasioną" nagrodę zwykłym tekstem. Z tego co wiem, to nie tylko ja- na forum więcej było tekstowych wygranych. Oby i tak było tym razem emotka Wyświetl w wątku >>
2 ultrixx, joan 0

koper

#6272901 Napisano: 20.10.2016 21:30:05 w Biedronka
zuzola napisał(a):

mam problem przy wypełnianiu ankiety z testowania płynów,
zadanie 3- ILE LITRÓW PŁYNÓW DO PŁUKANIA TKANIN KUPUJESZ ŚREDNIO W ROKU? WPISZ W POLE PONIŻEJ POJEMNOŚĆ W LITRACH. wpisuje cyfre no i "litry" na wszystkie sposoby ale nie przechodzi,jak tam piszecie?

A nie wystarczy wpisać samej cyfry? Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6272831 Napisano: 20.10.2016 19:10:37 w WC - rozmowy o wszystkim
Ban czy czarniak to raczej nie, ale taki post pewnie zostanie usunięty po zgłoszeniu emotka

Wiadomo było, że handel paragonami nie zniknie, paragonowe podziemie reaguje prywatnymi wiadomościami po przeczytaniu zwykłych informacji na forum. I to zarówno "Hej, widzę, że wygrałeś, a może brakuje Ci paragonów", jak też "Hej, nie wygrałeś może w konkursie xxx, a zostały Ci jakieś paragony?"
emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

koper

#6272614 Napisano: 20.10.2016 14:28:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
olus15 napisał(a):

A widzieliście prace na konkurs o piłce nożnej organizowanym w Biedronce? Nie brałam udziału ani w jednym , ani w drugim ,bo stwierdziłam , że szkoda energii dzieci na konkurs dla dorosłych "dzieci", więc moja opinia jest obiektywna. W obu wygrały prace  osób z tego forum , które mają malutkie dzieci , a owe prace były na poziomie co najmniej przyzwoicie rysującego dorosłego. Sami tworzymy tego typu sytuacje i potem się dziwimy , że nasze dzieci nie wygrywają potem zwykłymi rysunkami i ich wielkimi chęciami. Szkoda .... Niemniej jednak jest to w dużej mierze wina komisji, że nagradza takie prace i zachęca dorosłych do takich praktyk w kolejnych konkursach.

Moja córka ma świetne pomysły na prace plastyczne. Chodzi też na różne kreatywne zajęcia dla dzieci. Bardzo ładnie rysuje, ale STOSOWNIE DO SWOJEGO WIEKU. Często w domu robimy jakieś prace- ja rzucam temat, potem rozmawiamy o pomyśle i ona to robi. Czasem to praca na jakiś konkurs (nigdy nie mówię, że to chodzi o konkurs). Czasem udaje się jej coś wygrać, ale to pewnie dlatego, że wybieram konkursy bez "wypasionych" nagród. Po pierwsze wychodzę z założenia, że dużo bardziej ucieszy ją pościel z postacią z bajki, wyprawka szkolna, czy zestaw klocków niż jakiś sprzęt elektroniczny, a po drugie, mam nadzieję, że "kreatywnym kombinatorom" nie będzie się chciało męczyć dla takich "marnych" nagród.  Wyświetl w wątku >>
2 agicho, joan 0

koper

#6272575 Napisano: 20.10.2016 13:55:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
damiangoogle napisał(a):

Ja nie widzę żeby w MDW ktoś sie chwalil coca cola ...

a ja widzę i w mdw i w informują Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6272362 Napisano: 20.10.2016 10:36:03 w Czy informują/ informowali?
magalan83 napisał(a):

Kaufland troszczymy się... jyz poinformowani??

Nie, chyba jeszcze nawet nie wybrali, a informować mają jakoś na początku listopada Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6272360 Napisano: 20.10.2016 10:34:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

Każdy kwitek jest inny, O ILE jest na nim wyraźne rozróżnienie typu "dowód sprzedaży" albo "AID", wpisuję dokładnie to, co na kwitku. Gorzej, jeśli się czegoś trzeba domyślać. Miałam kwitek z piekarni, gdzie nie było numeru paragonu czy dowodu sprzedaży, a jedynie "nrTRX" - ja wiem, że to "transakcja", ale czy Albedo to wie/ Wyrzuciłam kwitek do śmieci; i tak cierpię na deficyt szczęścia w loteriach, nie ma się co podkładać...

Ale czemu wyrzuciłaś? Ja bym wysłała do nich skan i poprosiła o wskazanie którą pozycję gdzie wpisać w formularzu.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6272348 Napisano: 20.10.2016 10:18:31 w Czy informują/ informowali?
alea napisał(a):

a z Kaufland syoss  informował ? do 19 go mieli czas 

Czekamy na listę tu:
http://akon-mp.pl/konkursy.html Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6272277 Napisano: 20.10.2016 08:46:24 w WC - rozmowy o wszystkim
czeko napisał(a):

Mam takie pytanko- nie chce dostać bana więc się upewnie:) Konkurs sie skonczył, ja zapomniałam wysłać zgłoszenia. Czy moge się oglosic z tym paragonem jeśli jeszcze nie ma wyników?

To może z innej strony.
Jak nazywa się wątek do wymian paragonowych?
podpowiem, że to temat "paragony na TRWAJĄCE konkursy"

Czy konkurs o który Ci chodzi jeszcze TRWA czy już się SKOŃCZYŁ?

Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

koper

#6270408 Napisano: 17.10.2016 09:28:16 w Wkurza mnie...
neuronus napisał(a):

Mimo wszystko wkurza mnie, że nie mogę wejść na konkursy Kauflandu,  to jakaś przesada. Nie mogę się przez to podzielić swoimi przemyśleniami i korespondencja z organizatorami z użytkownikami forum. emotka


Och jak szlachetnie. Nie chcesz wchodzić do zablokowanych wątków, żeby czerpać z nich informacje, ale żeby dzielić się z nami swoją wiedzą. Za taką postawę powinieneś dostać dożywotni dostęp do całego forum, ale pewnie inni (zazdrośni) użytkownicy forum się nie zgodzą.
Ale skoro tak bardzo chcesz dać coś od siebie społeczności e-konkursowej, to mam wspaniały pomysł! Możesz dać 3 nowe konkursy do bazy! Wyświetl w wątku >>

koper

#6270218 Napisano: 16.10.2016 16:38:07 w Czy informują/ informowali?
elucha25 napisał(a):

Witam,

proszę o pomoc - wyjaśnienie! Zgłosiłam kod z Almette do loterii i  dostałam taki email:

Zgodnie z Regulaminem Loterii, prosimy o przesłanie oryginału PARAGONU
potwierdzającego zakup Produktu, z którego Kod został zgłoszony do
Loterii, WIECZKA opakowania Produktu z widocznym i czytelnym Kodem oraz
numeru ID zgłoszenia. Nieprzesłanie w/w dowodów skutkuje wykluczeniem
Zgłoszenia z Loterii. Dotyczy Kodu nr Y5...

O co Im biega?

O co im biega?
Dokładnie o to co napisali.
Musisz im wysłać paragon i wieczko ze zgłoszonym kodem, bo inaczej Twoje zgłoszenie wcale nie weźmie udziału w losowaniu.

Robią tak wyrywkowo, bo kody nie są unikatowe. Możliwe, że ktoś już przed Tobą kupił serek z takim samym kodem i go już zgłosił, albo zostałaś wylosowana do dodatkowej weryfikacji... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6269493 Napisano: 14.10.2016 13:21:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magalan83 napisał(a):

Konkurs Lubella gdzie znajdę kody z opakowań? Czy promocyjne opakowania sa oznaczone konkursem? Czy każda paczka bierze udział?

Na opakowaniu jest nalepka z kodem Wyświetl w wątku >>
1 magalan83 0

koper

#6269319 Napisano: 14.10.2016 08:47:51 w SZUKAM....
magchem napisał(a):

calliope napisał(a):

wypłata 50 zł z panelu opinie   emotka

co to za strona?


Proszę:
http://lmgtfy.com/?q=panel+opinie


(cytat wklejony w topu "dziś dotarła nagroda") Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6269246 Napisano: 13.10.2016 22:18:28 w Kaufland konkursy
Frama napisał(a):

Chciałam jej zwrócić uwagę, że nie może być piwa... ale w tym momencie sobie pomyślałam, że poczekam... a Ty koleżanko i tak zwrotu nie dostaniesz.


Czemu ma nie dostać? Przecież kolejna koleżanka będzie jej to w BOK-u "kontrolować".
Wiem, że robią kopie paragonów, ale serio myślicie, że ktoś to będzie jeszcze sprawdzał potem? Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6269069 Napisano: 13.10.2016 15:37:17 w Dyskusje o wynikach konkursu
Zdjęcie z trzema paniami siedzącymi na dywanie z gazet. 3 pokolenia czytające 4 kąty (chyba, że najmłodsza jest w ciąży, żeby były 4 pokolenia) jest bardzo fajne.
A jeszcze bardziej podoba mi się zdjęcie z wiolonczelą.
Moim zdaniem te dwa zdjęcia w pełni zasłużyły na wygraną.  Wyświetl w wątku >>
1 newlevel 0

koper

#6269053 Napisano: 13.10.2016 15:27:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
newlevel napisał(a):

A co myślicie o wynikach I etapu Neckermann - konkurs dla nowożeńców (..)


Wiem, że niby nie prosisz o głos na swoją pracę, tylko prosisz o opinię, ale sugerujesz, że Twoja to na "najlepsza" i najbardziej pracochłonna. Nie oszukujemy się- masz nadzieję, że każdy komu będzie się chciało wejść w podany przez Ciebie link, obejrzy finałowe filmiki i zagłosuje na ten najlepszy, żeby wynik konkursu był sprawiedliwy...
Wiedziałeś jakie są zasady gdy brałeś udział w konkursie. Wierzę, że bardzo się napracowałeś i z całego serca życzę wygranej, ale taka forma konkursu sprzyja nadużyciom i rzadko jest uczciwa. A tutaj głosować można przez fb... Jeżeli wśród finalistów jest ktoś nieuczciwy to wygra głosami oddanymi gdzieś w Indiach (farmy lajków, kupowanie głosów i te sprawy). Nie mówię, że tak będzie, ale jest takie ryzyko.

Taka moja rada, wklejaj ten link na facebooku w poście "publicznym", jak administrujesz jakiś fanpage to może wykup za kilka $ reklamę, żeby miał większy zasięg. Poszukaj jakiś forów dla "domorosłych filmotwórców" i oczywiście forów ślubnych i tam spamuj.
I uwierz, na tym forum kto miał zobaczyć Twój filmik to już zobaczył, a kolejne posty o tym samym tylko irytują.

Powodzenia emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0