Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6295075 Napisano: 02.12.2016 15:27:53 w Wkurza mnie...
gosia16 napisał(a):

jeszcze jedna perełka schowała się w topie paragony na trwające konkursy  emotka   Jogurtu za 1,50 nie kupić emotka


Oj tam oj tam. Jogurt był kupiony, ale jeden. Zgłoszeń poszło 10, a udało się wygrać 2 razy. No kto by pomyślał, że w taki sposób powstają "nadprogramowe wygrane" na które osobiście mam alergię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6295059 Napisano: 02.12.2016 15:10:19 w Wkurza mnie...
Natie77 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

Natie77 napisał(a):

A mnie wkurza to,że zawsze mówię swojemu partnerowi,żeby zachowywałnasze paragony.. ale on uważa,że konkursy to bzdura. Tak więc, mój zegarek i jego 500zł z Elseve poszło się....

PS. Wątek chyba zadziałał po kilka minut po napisaniu posta, stwierdziłam,że o zgrozo przeszukam kosz na śmieci.. i znalazłam je! 

Napisz mi na pw, z jakiego dnia potrzebujesz paragon, to Cię poratuję - być może będzie pasował.Jednakże odpowiem dopiero w poniedziałek, bo mam awarię netu w domu

Hej dziękuje Tobie i dziękuje wszystkim,którzy się odezwali z pomocą emotka  Paragony już zostały cudem znalezione emotka


Och, cóż za dyskretny sposób na obejście zamknięcia tematu paragony. 
I jeszcze takie zakończenie sprawy. Konkurs zakończył się 20 listopada, trwał długo, ale nawet zakładając, że zakupy zostały zrobione ostatniego dnia trwania konkursu i wtedy zostały puszczone zgłoszenia, to paragony leżały spokojnie 10 dni i nagle, w dniu ogłoszenia wyników partner bierze je  i wyrzuca do kosza. A magia forum sprawia, że paragony zostają, w stanie nienaruszonym, odnalezione w koszu.
Wcale nie kupione od kogoś kto odezwał się w wiadomości prywatnej z ofertą "pomocy", nie nie. Paragony odnalazły się w koszu. Cud.  Wyświetl w wątku >>

koper

#6294493 Napisano: 01.12.2016 19:33:01 w SZUKAM....
huda83 napisał(a):

Szukam fajnej książki do nauki niemieckiego. Mam już książkę A.Drummer, więc to odpada.


Do nauki języków polecam gorąco DARMOWĄ i bardzo fajną aplikację na telefon/tablet itp- DUOLINGO
Na początku rozwiązuje się test, po którym automatycznie przydzielony jest poziom nauki.
Jest cała masa lekcji i tematów do wyboru. Samemu wybiera się intensywność nauki (jak dużo lekcji dziennie).

Ćwiczy się zarówno słownictwo, mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu jak i gramatykę. 

Generalnie ta aplikacja to dla mnie bomba emotka

Jak nie zna się angielskiego, to niestety można się uczyć tylko angielskiego (kurs wtedy jest po polsku).
Ale jak zna się angielskie (i to wcale nie biegle) to można spokojnie uczyć się innych języków (niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i wielu, wielu innych), ale kurs jest wtedy po angielsku.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6293441 Napisano: 30.11.2016 16:18:52 w Kaufland konkursy
dzasmina napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Gratuluje naszym 2 forumowiczkom auta emotka , reszty zwycięzców nie kojarzę  emotka
Ale jednak mam obiekcje czy wygrały TYLKO hasła

i to była moja pierwsza myśl po rzuceniu okiem na listę.

Nie mówcie tak. Ja tak lubię mój mały świat konkursowy w którym przegrywam uczciwie z regulaminowymi zgłoszeniami, najzwyczajniej w świecie lepszymi od mojego.

Przecież to niemożliwe, że przy takim ogromie konkursów plastycznych, fotograficznych, filmowych, ktoś marnowałby swój potencjał na wysyłanie niezgodnych z regulaminem zgłoszeń na konkurs hasłowy. A nawet jeżeli, to gdzie znajdzie się tak naiwny organizator konkursu, który doceni cwaniaka, zamiast odrzucić go podczas wstępnej selekcji zgłoszeń...

Wygrały same hasła, lepsze od moich i tego się będę trzymać. emotka

edit: 
To ja może dodam coś, bo widzę, że zostałam źle zrozumiana.

Doskonale wiem ile konkursów wygrywają cwaniacy. Sama nie raz i nie dwa trafiłam np na youtube na jakiś "super" filmik, czy inny przedpotopowy pokaz slajdów. Widziałam masę makiet, mniej lub bardziej świecących, słyszałam wyciskające łzy piosenki. Generalnie wiem na czym świat konkursowy stoi. 

Chodzi mi tylko o to, że dopóki organizator nie pokaże cudownych prac, nie zamieści linków, czy zdjęć na swoim fb, nie dopisze pod wynikami, że docenił wyjątkową kreatywność niektórych uczestników, to ja wolę myśleć, że przegrałam ze zgłoszeniami zgodnymi z regulaminem. Tylko tyle i aż tyle... Wyświetl w wątku >>

koper

#6290995 Napisano: 25.11.2016 19:42:04 w Kaufland konkursy
Dzięki, akurat w poniedziałek nie będę miała jak odebrać. Miałam nadzieję, że dziś dostanę, a tak będę bujać się z kurierem... Ech Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

koper

#6290987 Napisano: 25.11.2016 19:37:47 w Kaufland konkursy
No i nie dostałam bonów... Wszyscy dzisiaj dostali? Czy jest ktoś taki jak ja?  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6290856 Napisano: 25.11.2016 16:18:44 w Kaufland konkursy
A to spoko, może i mój kurier się doczłapie emotka  
Zawsze jakieś poruszenie było na forum w "tym dniu", a dziś jakoś nic nie zauważyłam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6290853 Napisano: 25.11.2016 16:16:19 w Kaufland konkursy
A dziś przypadkiem nie powinny dochodzić bony z ostatniego budżetowego konkursu? Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6290830 Napisano: 25.11.2016 15:45:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Zapomniałam dodać do mojej listy paczki sprzątaczki, wysłałam kilka zgłoszeń na początku konkursu i do dziś cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6290601 Napisano: 25.11.2016 10:27:15 w Biedronka
jokan napisał(a):

Monika11 napisał(a):

ja odpowiadałam na pytanie bez całego schematu i też podziękowali emotka

no ale mozna tylko dokonczyc zdanie, czy pisac poczatek tez?


No właśnie. Czy ktoś wygrał u JETa bez pisania początku zdania? Nigdy tego nie sprawdzałam, zawsze pisałam początek, a może niepotrzebnie.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6290508 Napisano: 25.11.2016 08:14:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
10 zgłoszeń loteria DPD
14 zgłoszeń Graal
15 zgłoszeń Lubella
16 zgłoszeń Actimel
24 zgłoszenia Wypasione

Nagród oczywiście 0!

Jak ja mam serdecznie dość loterii to tylko ja wiem... Wyświetl w wątku >>

koper

#6289634 Napisano: 24.11.2016 11:49:39 w Biedronka
To może podsumujmy:
1.Tak, JET zawsze chce takie szczegółowe dane. Macie racje, kompletnie nie opłaca się u nich grać  emotka
2. Do tego tablety które są do wygrania to szajs, nie ma sensu o nie grać  emotka
3. Produkty konkursowe są pod biedronkowymi markami, jak Magnetic itp, a z tyłu jest napisane na opakowaniu "Wyprodukowano dla bla bla bla przez Dr Gerard" i jest logo Biedronki.
4. Najtańszy produkt jaki ja znalazłam to Biszkopciki paryskie z nadzieniem za 2,99 zł
5. W smsie trzeba napisać początek zdania podany w regulaminie. NIE MA OGRANICZENIA ILOŚCI ZNAKÓW W ZGŁOSZENIU. 

A reszta zależenie od teorii w którą się wierzy:
Wybierają długie/krótkie zgłoszenia.
Lubią rymy/prozę.
Losują wygrane zgłoszenia.
Mają tajne bramki, trzeba wstrzelić się w określoną godzinę.
Uczciwie i rzetelnie wybierają najlepsze zgłoszenia.
Wybierają gnioty, żeby dać szansę mugolom.
Ze wszystkich zgłoszeń losują 100 szczęśliwców i z nich wybierają najlepsze praca.
Wyświetl w wątku >>

koper

#6289489 Napisano: 24.11.2016 09:13:42 w Biedronka
izak1000 napisał(a):

koper napisał(a):

Byłam dzisiaj w najbliższej biedronce i dobre pół godziny spędziłam czytając etykiety słodyczy, bo niestety tylko drobnym druczkiem jest napisane co wyprodukował Dr Gerard. Najtańsze znalazłam biszkopty nadziewane jakimiś kremami po 2,99zł, czyli paragon za 8,97 zł.
Szału nie ma jak za produkty, które i tak się do niczego nie przydadzą.

Możesz je przekazać  na świąteczną zbiórkę żywności,która odbywa się  już w  sklepach.( innym  na pewno sprawią radość..)

Tak zrobię. Mam jeszcze w okolicy taką świetlicę dla dzieci z "trudnych" rodzin. Jest jeszcze szlachetna paczka do której w grudniu zawsze dokładam nadmiarową chemię, kosmetyki, zabawki i produkty żywnościowe, ale zawsze staram się oddawać takie produkty jakich sama bym używała. Staram się żeby taka paczka dla kogoś potrzebującego była taką paczką "wow", żeby były w niej produkty których raczej sami sobie nie kupują. Z ogromną przyjemnością włożę tam czekolady Milka, czy Ferrero Rocher, a najtańsze ciasta z Biedronki jest mi po prostu głupio komuś dawać... Wyświetl w wątku >>

koper

#6289469 Napisano: 24.11.2016 08:53:57 w Biedronka
Byłam dzisiaj w najbliższej biedronce i dobre pół godziny spędziłam czytając etykiety słodyczy, bo niestety tylko drobnym druczkiem jest napisane co wyprodukował Dr Gerard. Najtańsze znalazłam biszkopty nadziewane jakimiś kremami po 2,99zł, czyli paragon za 8,97 zł.
Szału nie ma jak za produkty, które i tak się do niczego nie przydadzą. Wyświetl w wątku >>

koper

#6289205 Napisano: 23.11.2016 19:26:34 w Biedronka
No właśnie! Strach to jeść, wstyd dać komuś w prezencie. Nie cierpię takich konkursów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6289202 Napisano: 23.11.2016 19:22:50 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

A na jaką kwotę szacujecie najtańsze zakupy tego Gerarda? Bo przyznam, że jeszcze nie jadłam tych produktów, a ostatnio w moim domu słodyczy jadamy bardzo mało.

Paragon na konkurs będzie na bank kosztował mniej niż 10 zł. Te słodycze są tanie, mają fatalny skład (tłuszcz palmowy, syrop glukozowo fruktozowy i masa spulchniaczy i innych chemicznych dodatków), a do tego są mało smaczne... Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

koper

#6289191 Napisano: 23.11.2016 19:11:07 w Biedronka
Akurat Jet chyba jeszcze nie zrobił konkursu z ograniczoną ilością znaków. Zawsze wygrywam u nich dłuższymi wypowiedziami Wyświetl w wątku >>

koper

#6289022 Napisano: 23.11.2016 14:58:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

nie wiem czy to jakiś żart, ale zobaczcie jakie zdjęcie wygrało w konkursie "SchwarzkopfLooks". Albedo się popisało, nie ma co...

http://schwarzkopflooks.com.pl/

A co? Powinna wygrać prześcieradłowa instalacja na ziemi, koniecznie z dzieckiem? Albo rower zrobiony z pustych opakowań? Czy jednak palmy i plaża zrobione z kartonu?  Wyświetl w wątku >>

koper

#6288543 Napisano: 22.11.2016 17:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
huda83 napisał(a):

Nie wiem, czy to dobry wątek, ale mam pytanie odnośnie odbioru nagród - czy jeśli wymagają podpisu na protokole, to muszę to zrobić osobiście? Czy wystarczy, jak napiszę upoważnienie na teściową i wręczę jej swój dowód osobisty? Mają prawo się czepiać?

Niestety, ale mają prawo się czepiać. Chociaż zazwyczaj tego nie robią. Zdarza się nawet, że kurier sam podpisuje protokół i paczkę zostawia w tajnym umówionym miejscu, albo u sąsiada emotka
Wszystko zależy od kuriera, wzajemnego zaufania (skąd np kurier ma wiedzieć, czy osoba odbierająca to nie tzw "tajemniczy klient").  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6285663 Napisano: 17.11.2016 10:14:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wiem jak to się dzieje, ale moja lista "nagrody na które czekam" skraca się i skraca z każdą wizytą kuriera, bo nic nowego do niej nie dopisuję... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0