Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6301059 Napisano: 15.12.2016 22:18:21 w WC - rozmowy o wszystkim
delvitto napisał(a):

doradźcie proszę, jak i gdzie można bezpiecznie korzystać ze stron z filmami? Gdzie nie wejdę, tam trzeba się rejestrować, i każą wysyłać drogi sms, pomimo, że reklamują się że za darmo:( zarejestrowałam się jakiś czas temu na zalukaj, ale mimo tego, nie mogę tam wejść, bo strona niby przeciążona:( mogę też coś zapłacić, jednorazowo, albo jakiś abonament ( ale nie netflix), a boję się, że mogę się wkopać w jakieś subskrypcje sms:( help!

Jak nie netflix, to HBO GO, ale z nimi taki problem, że żeby wykupić to, to trzeba mieć wykupiony też pakiet HBO w TV, więc wychodzi drogo.
Innych LEGALNYCH serwisów z dobrymi filmami nie znam, a przecież nie pytasz na publicznym forum o pirackie serwisy, które są mało wiarygodne, nigdy nie wiadomo, kiedy zostaną zamknięte, a płacenie im jakichkolwiek pieniędzy nie jest bezpieczne i na dobrą sprawę nie gwarantuje dostępu do żadnej bazy.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6300650 Napisano: 15.12.2016 11:45:11 w Wkurza mnie...
efka napisał(a):

Dostałam pilne skierowanie więc chyba jest możliwość , by przyjęli mnie od razu. Ale tak jak pisałam, u nas nawet nie ma endo, co przyjmuje na NFZ. Tak czy inaczej kasę trzeba wydać. Ale dostanę w maju 500+ to się rozliczę z moim dzieckiem emotka

Zastanów się jeszcze z tą prywatną wizytą. Mówisz, że koszty dojazdu będą wyższe niż cena wizyty w prywatnym gabinecie w Twoim mieście. Pamiętaj, że nie chodzi o koszt samej wizyty. Lekarz nie stawia diagnozy patrząc głęboko w oczy. Będzie musiał zlecić Ci badania, za które sama zapłacisz. Badania z krwi przed każdą wizytą + USG tarczycy, może z tego wyjść całkiem pokaźna suma. Rzeczywiście specjalista na NFZ jest aż tak daleko? Sama jeżdżę co 3 m-ce, prawie 100 km do lekarza i zawsze staram się to jeszcze połączyć z zakupami konkursowymi w sklepach, których u mnie nie ma  emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6300189 Napisano: 14.12.2016 12:39:49 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Wyciągnąłem z szafy zimowe rzeczy z zeszłego roku. Okazało się, że mieszczę się tylko w szalik. Wkurza mnie to emotka

Admin powinien przenieść ten post do tematu "dziś cieszę się z...", bo Każdy kilogram obywatela z wyższym wykształceniem szczególnym dobrem narodu! Wyświetl w wątku >>

koper

#6299673 Napisano: 13.12.2016 10:51:53 w Czy informują/ informowali?
Czy zwycięzcy ostatniego etapu pudliszek z C4 są już powiadomieni?  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6299553 Napisano: 12.12.2016 22:12:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marzanna napisał(a):

Takie sytuacje już zdarzały się wielokrotnie i zawsze pośpiech był złym doradcą. Mieli do północy wysłać SMSy, ale po co zarywać noc, skoro można zrobić losowanko i puścić SMSy zniecierpliwionym konkursowiczom  emotka  

Serio?
Serio uważasz, że wylosowali laureatów w pośpiechu bo ktoś do nich zadzwonił?
Gdyby nikt nie dzwonił, przeczytaliby wszystkie zgłoszenia, wybrali najlepsze odpowiedzi?
A może już wcześniej wybrali/wylosowali i dziś wysłali smsy niezależnie od telefonu? Albo zapomnieli wysłać smsów, i dzięki przypomnieniu te smsy dziś poszły?
Serio myślisz, że ludzie siedzą w agencji i mówią: Dobra Helena, czytamy! Ok Krysia, to czytamy i wybieramy, no chyba, że ktoś zadzwoni z e-konków. Wtedy losujemy i wysyłamy smsy.
emotka

Wyświetl w wątku >>

koper

#6299439 Napisano: 12.12.2016 19:29:45 w Kaufland konkursy
Ten konkurs z zestawami olałam, nawet nie chcę myśleć, że TAKIE COŚ mogłoby zastąpić budżet... Wyświetl w wątku >>
3 joan, bethan, mia 0

koper

#6299421 Napisano: 12.12.2016 18:52:06 w Kaufland konkursy
Szykuje nam się jakiś świąteczny budżet? Ma ktoś może jakieś przecieki? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6298931 Napisano: 11.12.2016 12:21:41 w Kalendarze adwentowe 2016
maggie napisał(a):

https://www.stabilo.com/advent/pl kalendarz stabilo nie na Facebooku

Na pierwszej stronie tego topu, w pierwszym poście są wklejone tegoroczne kalandarze adwentowe. Stabilo na fb też tam jest.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6297927 Napisano: 08.12.2016 15:08:47 w Pomocy!!!!
Dodam jeszcze, że warto napisać w CV o swoich zainteresowaniach, wystarczy hasłowo, ważne tylko, żeby było prawdziwie. 

Osoba, która będzie przeprowadzać z Tobą rozmowę jest po Twojej stronie i chce podczas rozmowy wyciągnąć z Ciebie wszystko co najlepsze. Jeżeli zauważy, że jesteś zdenerwowana, to może właśnie zacząć pytać o zainteresowaniach, żeby rozładować atmosferę i trochę Cię odstresować zanim przejdzie do wypytywania Cię o jakieś merytoryczne kwestie.
Więc jak ktoś wpisuje w zainteresowaniach literatura, czy film, to dobrze by było jakby przed rozmową zastanowił się jaką książkę ostatnio czytał, jaki film widział, jakie gatunki najbardziej lubi i co można powiedzieć o ulubionym pisarzu, reżyserze, czy aktorze. 
Nie należy wpisywać w zainteresowania banałów zerżniętych z gotowych wzorów CV, tylko trzeba wpisać swoje faktyczne zainteresowania o których umie się powiedzieć kilka mądrych zdań.
Zanim wpiszesz konkursy, to też się zastanów jak tę myśl chciałabyś ewentualnie rozwinąć na rozmowie, jak w 2 zdaniach opowiedziałabyś czym dla Ciebie są konkursy. Żeby potem nie wyszło z tego "eeee, no konkursy, lubię wygrywać i dostawać nowe rzeczy, ostatnio wygrałam czajnik, bo napisałam w smsie, że nie mogę powstrzymać cieknącej ślinki, gdy widzę parówki berlinki." Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

koper

#6297917 Napisano: 08.12.2016 14:43:41 w Pomocy!!!!
Jak koniecznie chcesz, to wpisz na końcu CV
ZAINTERESOWANIA: Literatura rosyjska XIX wieku, konkursy konsumenckie, haft krzyżykowy, geocaching i skoki spadochronowe

Jak zostanie miejsce, to możesz dodać jeszcze szczególne umiejętności emotka

 Wyświetl w wątku >>

koper

#6297840 Napisano: 08.12.2016 12:57:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie umiem w loterie, no nie umiem w loterie, a szczególnie nie umiem w loterie z bramkami.
Actimel 28 kodów i nic Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6297443 Napisano: 07.12.2016 17:15:41 w WC - rozmowy o wszystkim
dolly napisał(a):

A mnie to kompletnie nie irytuje. Jaki mial powód?  Nie wiem. Wiem za to, że kochający mężczyzna, chce sie cieszyć i wykrzyczeć to calemu światu.  Lewy zrobil to najlepiej jak umiał, a Ze akurat jest znany?  Trudno. I tak długo wytrzymali w tajemnicy.

Fajnie, ok, niech ogłasza, niech się cieszą, bo mają świetny powód do radości!
Mnie nie irytuje to, że ogłosił, ale to, że teraz WSZĘDZIE o tym trąbią. Wyświetl w wątku >>
2 mia, 79magda 0

koper

#6297248 Napisano: 07.12.2016 12:28:18 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ja przegapiłam powrót monarchii w Polsce? Czy Państwo Lewandowscy mają jakieś prawa do tronu?
Gdzie nie spojrzę, widzę informacja o ciąży... Jakby chodziło o nasze krajowe Royal Baby...
emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6296653 Napisano: 06.12.2016 11:19:53 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
Tak, piekę na papierze, kiedyś spróbowałam na podkładce silikonowej i wszystko mi się pokleiło  emotka
Najważniejsze jest, żeby ciasteczka z blaszki zdejmować jak już całkiem ostygną a okienko landrynkowe będzie twarde i nieklejące emotka
No i trzeba pamiętać, że landrynki, jak to landrynki, od ciepła lub wilgoci się trochę roztapiają- tak samo będzie w tych ciasteczkach potem... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6296625 Napisano: 06.12.2016 11:00:17 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
ludzka_istota napisał(a):

Pierniczki z okienkiem- czy landrynki muszą być mocno roztłuczone?

Wcale nie muszą być potłuczone, ja zawsze wkładam całą landrynkę i ładnie się roztapia i "wypełnia" pierniczkowe okienko. Wyświetl w wątku >>

koper

#6296074 Napisano: 05.12.2016 12:08:59 w Biedronka
mia napisał(a):

Frama napisał(a):

Dodałam do bazy:
http://promocja.t...romocja-w-biedronce/

Uwaga: Wysyłka kuponu pocztą lub dostarczenie osobiste.
Zakładam, że razem z kuponami napłyną roboty z modeliny, miksujące i migające lub/i torty urodzinowe dla marki Tefal z fajerwerkami... emotka

Nie ma co dramatyzować, przecież to będą nic nieznaczące dodatki do kuponu, na które komisja nawet nie spojrzy, a oceni tylko to, co zostało napisane na kuponie emotka Wyświetl w wątku >>
2 mia, joan 0

koper

#6295951 Napisano: 05.12.2016 08:33:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
Czekam aż ktoś wygra hasłem o rzyganiu tęczą... I obawiam się, że w końcu się doczekam... Wyświetl w wątku >>

koper

#6295202 Napisano: 02.12.2016 19:36:16 w Biedronka
andii napisał(a):

od 5.Xll są jakieś wafle tasso w promocji za 1,99 , czy  ktoś się orientuje czy to gerarda????

Raczej nie, ich cena sprzed obniżki to 2,49 zł a najtańsze ciasta konkursowe u mnie były za 2,99 zł (biszkopty nadziewane) Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

koper

#6295082 Napisano: 02.12.2016 15:44:33 w Wkurza mnie...
Natie77 napisał(a):

Do aurorcia i koper emotka  Karniak i ukrzyżowanie proponuję. Nie mierzcie wszystkich swoją miarą, pozdrawiam, bo jak widać cuda się zdarzają, a Wam życzę większego powodzenia w wygrywaniu niż snuciu teorii spiskowych emotka

Ps. Kosz na śmieci to nie tylko kontener, są jeszcze takie biurowe emotka  


No cud jak nic! Ale w końcu mamy Adwent, kto by pomyślał, że okienko adwentowego kalendarza ukryło się własnie w koszu na odpady "suche zmieszane". emotka

Jakbym "mierzyła wszystkich swoją miarą", to bym chyba nikogo nie podejrzewała o oszustwa konkursowe, bo zawsze liczba moich zgłoszeń jest równa liczbie posiadanych przeze mnie paragonów na konkurs, nawet taki w którym nie podaje się numeru paragonu.

Przepraszam, że niesłusznie oskarżyłam Cię o konkursowe cwaniactwo emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6295079 Napisano: 02.12.2016 15:35:01 w PLAGIATY
ultrixx napisał(a):

Widzę, że jest sporo postów z propozycją zakupu nagród z Elseve. Powodzenia! Może się okazać, że w pakiecie się dostanie splagiatowane hasełko i wszystkie konsekwencje z tym związane.

Och, za niewielką cenę można sobie kupić tyle emocji! Może nawet pierwsza w życiu wizyta na sali sądowej! I to poszukiwanie prawnika specjalizującego się w prawie autorskim.

Na dobrą sprawę, to ktoś, kto wygrał ten konkurs splagiatowanym tekstem, to właśnie jakby był rozsądny to sprzedałby teraz "zwycięski numer", najlepiej "osobie z własnym paragonem" i tym samym pozbył się ewentualnych późniejszych problemów i nieprzyjemności. Genialne emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0