Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#4828275 Napisano: 14.11.2011 01:43:51 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
torba od Kasi listem poleconym pp Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4828151 Napisano: 14.11.2011 01:12:04 w Rossmann
nie mam jj, ale z nazwiskiem na p i tylko jednym zgłoszeniem szanse miałam minimalne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4827740 Napisano: 14.11.2011 10:26:07 w Rossmann
maa napisał(a):

o ktorym konkursie nivea z torbami mowicie - mozecie dac linka z wynikami?


http://www.rossne...k.aspx?contestId=953

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4825765 Napisano: 12.11.2011 05:00:32 w co chcielibyście wygrać?
Może po wypowiedzeniu życzeń na głos w tym wątku uda się wygrać emotka
odkurzacz
ekspers do kawy, ciśnieniowy, porzadny i nie na kapsułki
jakiś fajny tablet
cicha zmywarka mogłaby wpaść
wycieczka
samochód Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4819288 Napisano: 09.11.2011 10:19:17 w Rossmann
Ja mam w koszu 57, ale gra wciąga emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

koper

#4815064 Napisano: 07.11.2011 02:24:05 w skojarzenia
młodość- naiwność Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

koper

#4811394 Napisano: 05.11.2011 08:18:05 w Konkursowiczki w ciąży
Z pieluszkami dobrze jest się dowiedzieć wcześniej- zadzownić do szpitala, w którym chce się rodzić. Ja musiałam mieć własne pieluszki od początku. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4811145 Napisano: 05.11.2011 05:50:27 w Rossmann
radosna napisał(a):

Czy w każdym konkursie Rossmanna pokazuje się wiadomość o wybraniu drogerii do odebrania nagrody? Weszłam sobie na konkursy, które zaliczyłam, a tam z prawej strony widnieje informacja nie wybrano miejsca odbiory nagrody. I to mnie zmartwiło. Zawsze wybieram miejsce, o ile ono jest. Przed chwilą brałam udział w konkursie HIPP, tam też nie wybrałam miejsca odbioru nagrody, bo nie pojawiła się taka informacja. Czy to błąd na stronie? Czy przez to nie wezmą mojej pracy pod uwagę?



Z HIPP nagrody chyba będą rozsyłane, a nie do odbioru w drogerii, ale może się mylę, trzeba zerknąć znowu do regulaminu Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4810813 Napisano: 05.11.2011 02:00:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iva napisał(a):

bc14 napisał(a):

wróć i poproś aby kierownik sklepu zrobił Ci adnotacje z tyl paragonu,ze to produkty Timotei emotka i przybil pieczątke emotka


Dzięki emotka ..JaK wygram to tak zrobię emotka



A jak odmówi (ma do tego prawo, niestety), zawsze możesz poprosić o wystawienie faktury Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4807129 Napisano: 04.11.2011 09:10:43 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

A teraz z innej beczki, kobitki moje piersi oszalały, zaczęły tyle produkować mleka, że Kubuś nawet 1/100 tego nie wypije, codziennie wszytko przesiąknięte, zwłaszcza w nocy, czy to się ureguluje??




Ureguluje się, spokojnie emotka A na razie niczym się nie martw i często zmieniaj wkładki laktacjne. Osobiście polecam te rossmanowe, chłonne i tanie, ja ich używałam do końca laktacji. Później oczywiście tak na wszelki wypadek tylko emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4801236 Napisano: 01.11.2011 09:08:00 w Konkursowiczki w ciąży
Gratulacje kolejnej mamie emotka
A co do karmienia, to każda mama wie, co jest najlepsze dla dziecka. Najlepsza dla dziecka jest szczęśliwa mama!
Ja wiedziałam, że chcę karmić piersią, dla własnej wygody, bo nie ma kłopotu z butelkami, smocznami, doborem mleka, szczególnie jak się jest po za domem! Mogliśmy z maleńkim dzieckiem jeździć na wycieczki. Dziecko urodziłam pod koniec maja i w wakacje, jak były upały, to całe dnie spędzaliśmy na jeziorem, jakbym karmiła butelką, byłoby to trudniej zorganizować. Nie mówię, że by się nie dało, ale przy karmieniu piersią po prostu było łatwiej. No i można w nocy, prawie się nie budząc, wziąć dziecko do łożka i nakarmić piersią.
No i wszystkie stresujące sytuacje dla dziecka, jak np szczepienia, wystarczyło podać pierś i dziecko zapomina o całym świecie emotka
Początki nie były łatwe, pomógły właśnie herbatki laktacyjne i ogromna ilość balsamu z lanoliną emotka Zdecydowaliśmy, że raz na dobę będziemy dawać mleko modyfikowane. Do pierwszej pobudki w nocy wstawał mąż i dawał butelkę, dzięki temu mogłam się trochę wyspać emotka Potem wszystko się unormowało i dziecko po wieczornym karmieniu piersią przesypiało 6 godzin, więc już z modyfikowanego zrezygnowaliśmy, dostawała tylko od czasu do czasu, co parę dni i nie częściej niż raz na dobę.

Ale pamietam jak denerwowały mnie dobre rady, jak słyszałam np, że dziecko takie drobne, że na pewno mam jałowy pokarm i muszę dokarmiać sztucznie, albo, że jak się karmi butelką, to przynajmniej wiadomo ile dziecko zje.
Albo z drugiej strony, żebym nie faszerowała dziecka chemią w sztucznym mleku, jak mam swoje. Ale mnie to denerowało, sami z mężem najlepiej wiedzieliśmy co jest najlepsze dla naszego dziecka.
Nawet na początku zmieniłam pediatrę, po tym jak podczas wizyty tłumaczył nam, że robimy generalnie krzywdę dziecku mieszanym karmieniem i, że powinien być sam cycek.
Teraz moja córeczka ma prawie 1,5 roku, piersią karmiłam 14 m-cy, jak będziemy mieli drugie dziecko, to pewnie tak samo będziemy chcieli karmić.

Tak czy siak, uważam, nie powinno się wsadzać nosa w sprawy karmienia nieswojego dziecka!
Moim zdaniem dla dziecka równie dobre jest mleko modyfikowane jak i cyc. Tylko pierś jest wg mnie wygodniejsza emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4798355 Napisano: 31.10.2011 01:30:11 w Wkurza mnie...
tato999 napisał(a):

wera napisał(a):

koper napisał(a):

Wkurzyłam się bo listonosz domofonem obudził mi dziecko, a wkurzam się, bo tego głupiego domofonu nie można przyciszyć i już nie pierwszy raz akurat jak dziecko ma popołudniową drzemkę, to musi dokładnie w tym czasie przyjść listonosz lub kurier z nagrodą.
I przez to zamiast cieszyć się z nagrody, wkurzam się, że moja córcia spała pół godziny zamiast 2 godzin, oczywiście teraz już spać nie chce, a wiem, że przez to wieczorem będzie strasznie marudna emotka



Ja odwieszam słuchawkę i nikt się nie dodzwoni emotka




dokładnie emotka

kurier ma Twój numer telefonu a listonosz zostawi awizo emotka

znajomi czy rodzina też pewnie Twoim numerem telefonu dysponują emotka a reszta nieważna emotka

bo chyba nad gazetkami reklamowyi płakać nie będziesz emotka



Tak tak, tylko trzeba jeszcze o tym pamietać... Ja sobie przypominam o tym, że mogłam odwiesić słuchawkę jak domofon już dzwoni a ja biegnę do niego z językiem na brodzie, żeby jak najszybciej odebrać, licząc naiwnie, że może tym razem zdażę zanim dziecko się obudzi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4798345 Napisano: 31.10.2011 01:27:03 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

My już wczoraj wyszliśmy emotka ))
Mały to ssak nr.1 emotka
jest taki słodki, że ciągle go tulę i całuję emotka
a jak ssie cyca to się uśmiecha emotka




Słodkie momenty emotka Mój mąż naszą córeczkę przez pierwsze miesiące nazywał Ssak Naczelny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4798324 Napisano: 31.10.2011 01:22:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Właśnie listonosz przyniósł list polecony z bransoletką Lemoniq w środku. Wygrałam ją tydzień temu w konkursie na fb na profilu Polityki, i już przyszła, strasznie szybko
emotka

Link do konka był w topie teraz. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4798309 Napisano: 31.10.2011 01:17:52 w Wkurza mnie...
Wkurzyłam się bo listonosz domofonem obudził mi dziecko, a wkurzam się, bo tego głupiego domofonu nie można przyciszyć i już nie pierwszy raz akurat jak dziecko ma popołudniową drzemkę, to musi dokładnie w tym czasie przyjść listonosz lub kurier z nagrodą.
I przez to zamiast cieszyć się z nagrody, wkurzam się, że moja córcia spała pół godziny zamiast 2 godzin, oczywiście teraz już spać nie chce, a wiem, że przez to wieczorem będzie strasznie marudna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4795950 Napisano: 30.10.2011 02:57:54 w Konkursowiczki w ciąży
agulecece napisał(a):

witam mam pytanie do mam karmiacych bo ja zapomnialam czy można jesć wieprzowine jak sie karmi?



Karmiłam 14 m-cy jadłam wszystko oprócz truskawek, bo po truskawkach moja córeczka miała wysypkę.
Na początku tuż po porodzie byłam na lekkostrawnej diecie, nic smażonego ani wzymającego, ale potem jadłam generalnie wszystko, trzeba po prostu obserwować dziecko. U nas obyło się bez kolek i tym podobnych historii mimo całkowicie normelnej diety bez ograniczneń, oczywiście bez kofeiny i alkoholu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4795056 Napisano: 30.10.2011 08:05:52 w skojarzenia
0 0

koper

#4795006 Napisano: 30.10.2011 07:17:18 w Dziś cieszę się z.....
A ja dziś cieszę się z tego, że mam kolejną rocznicę ślubu emotka Mąż upiekł mój ulubiony sernik, a dziecko dało pospać do godziny 8 i to nowego czasu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0