Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#4952434 Napisano: 13.01.2012 03:13:57 w Z jakiego konkursu ta nagroda??? / Wygrałem - ale
gryszelm napisał(a):

amif napisał(a):

jenny21 napisał(a):

przyszredł dziś toster Tefal - nie wiem skąd? Ktoś ma pomysl albo tez dostal? jaki konkurs?


może z Nutelli


Na tosterze z Nutelli jest charakterystyczny napis...Uwielbiam zimowe poranki...
a skąd są te magnesiki na lodówkę z karteczkami bobby? Dotarły dziś 4 w rozerwanej kopercie...



powinny być jeszcze papierowe torby, a wszystko razem za polubienie profilu polska gotuje na fb było Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4952323 Napisano: 13.01.2012 02:27:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Zesataw deserów Winiary PP
notesiki na lodówkę i papierowe torby bobby, też PP Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4951096 Napisano: 12.01.2012 08:40:23 w Konkursowiczki w ciąży
emilka1705 napisał(a):

mówią ze po porodzie wypadają włosy, ale moja mała będzie miała już za 2 dni 3 miesiące, a ja włosy po myciu dosłownie wyciągam garściami! Kurcze myślałam, że to normalne. Karmię małą, słaba nie jestem waże 8-9kg mniej niż przed ciąża. Chyba pójdę na morfologie
emotka emotka
nastraszyłyście mnie:) może to przez brak witamin.




Tymi włosami to tak się nie martw emotka w ciąży, ze względu na wysoki poziom estrogenów włosy prawie wcale nie wypadają. Albo przynajmniej wypada ich mniej. Zauważyłaś, że w ciąży miałaś jakby więcej włosów i były takie mocniejsze? A właśnie ok 3 m-cy po porodzie poziom estrogenów spada i włosy nadrabiają, zaczynają wypadać te które powinny wypaść w czasie ciąży i te które teraz akurat wypadają. U niektórych kobiet jest to tak rozłożone w czasie, że tego prawie nie zauważają, a inne mają wrażenie, że włosy wypadają garściami. Dodatkowo jeszcze podwyższona prolaktyna też wpływa na wypadanie włosów, ale wszystko w końcu wróci do normy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4950638 Napisano: 12.01.2012 05:05:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
czapka orlenowa, kurier DHL emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4950015 Napisano: 12.01.2012 12:46:43 w Wkurza mnie...
goralecka napisał(a):


a jest gdzies w sieci lista placowek, ktore maja takowa umowe z NFZ podpisana?wiem, ze teraz sa zawirowania bo nie wszyscy maja jeszcze umowy podpisane itd. Ale ciekawa jestem czy w ogole cos takiego istnieje.




wejdź na stronę nfz ze swojego województwa, ja mieszkam w podlaskim i na stronie: http://www.nfz-bialystok.pl/index.php

w zakładce dla pacjenta można znaleźć właśnie wyszukiwarkę z lista świadczeniodawców wyłonionych w konkursie na 2012 rok

http://83.12.126..../2012/index_2008.php



Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4948099 Napisano: 11.01.2012 12:53:46 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

Jestem w 23 tygodniu i przytyłam 3 kg
Dziewczyny czyli najpierw pobiorą mi krew na czczo potem pije glukozę i za 2 godziny pobierają znowu ?? dobrze to rozumiem ??



Zobacz co masz napisane na skierowaniu. masz zaznaczone 75g po 1 i 2h ?

To pobiorą Ci na czczo, dadzą do wypicia glukozę (polecam wcisnąć sobie cytrynę, żeby nie zemdliło), i potem pobiorą po godzie i po po 2 godzinach od wypicia. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4948093 Napisano: 11.01.2012 12:49:15 w Konkursowiczki w ciąży
monika1985monik napisał(a):

My także po wizycie ale Pani doktor powiedziała że za mało przybieram na wadzę emotka dostałam też skierowanie na glukozę bleeeeee i dopiero w domu zauważyłam że mam zaznaczone 75g po 1 i 2 h emotka wie któraś może dlaczego tak w 1 ciąży miałam z 50g i po 1 godzinie



50g glukozy do wypicia i badanie po godzinie, to tak jakby wstępne badanie, jak wszystko jest ok, to dobrze, a jak wynik jest niepokojący to powinno się zrobić 75g i badanie po godzinie i po dwóch. Po prostu lekarz od razu przeszedł do drugiego kroku, żeby jakby coś wyszło nie tak nie trzeba było powtarzać badania, niektórzy właśnie tak robią. Nie ma się czym przejmować, pewnie wszystko wyjdzie dobrze emotka

A co do przybierania na wadze, to przecież to bardzo indywiduwalna sprawa, ja przez całą ciążę przytyłam tylko 6 kg (na poczatku nawet waga mi spadała przez mdłości), a córeczka urodziła się spora (3300g),a ja 3 dni po porodzie ważyłam o 1 kg mniej niż przed ciążą emotka
Nie jest aż tak istotne ile kobieta przybiera na wadze, bo to wcale nie musi się przekładać na wagę dziecka, więc tym bardziej nie ma co panikować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4946380 Napisano: 10.01.2012 12:12:10 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zegarek z gfk zamówiony pod koniec grudnia, dotarł listem poleconym PP Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4946202 Napisano: 10.01.2012 10:37:03 w Rossmann
kotek11 napisał(a):

koper napisał(a):

Będzie nowy konkurs Garnier/Nestle. Trzeba kupić dowolny produkt gerber/nestle i wysłać zdjęcie rodziny podczas wpólnego gotowania lub jedzenia. Do wygrania warsztaty żywieniowe i zestawy produktów.
Wczoraj jak robiłam zakupy w Rossmanie to na półkach ze słoiczkami wisiała informacja o tym konkursie a na portalu jeszcze nic nie ma emotka


a jakas data byla na ulotkach emotka



No właśnie nie było, wisiała informacja na półce, byłam pewna, że konkurs już trwa, kupiłam nawet produkty (ale nie tylko ze względu na konkurs) a po powrocie do domu ze zdziwieniem stwierdziłam, że na portalu jeszcze nic nie ma emotka mimo, że na tej ulotce było napisane szczegóły na rossnet.pl czy coś w tym stylu Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4945961 Napisano: 10.01.2012 07:46:50 w Rossmann
Będzie nowy konkurs Garnier/Nestle. Trzeba kupić dowolny produkt gerber/nestle i wysłać zdjęcie rodziny podczas wpólnego gotowania lub jedzenia. Do wygrania warsztaty żywieniowe i zestawy produktów.
Wczoraj jak robiłam zakupy w Rossmanie to na półkach ze słoiczkami wisiała informacja o tym konkursie a na portalu jeszcze nic nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4942270 Napisano: 07.01.2012 07:22:39 w Wkurza mnie...
masza napisał(a):

mnie Empik .com;
wygrałam kod rabatowy do Empik z Pawełka na FB, który będzie ważny od przyszłego tygodnia z powodu awarii, ale wrzuciłam sobie juz towary do koszyka/ Dziś zaglądam a tam zmieniona cena towarów i to znacznie:( czy nie jest tak jakby towar w koszyku już na mnie czekał? Może się zmienić jego cena? emotka emotka



Przeczytaj sobie regulamin tych kodów rabatowych.

http://www.empik.com/rabat

szczególnie punkt 4
4. Rabat uzyskany w związku z użyciem w zamówieniu kodu rabatowego – nie łączy się z innymi rabatami lub promocjami na stronie empik.com.

Czyli nawet jak masz w koszyku coś w promocji, to z tym kodem tak jakby zapłacisz za pełną cenę produktu. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4941522 Napisano: 07.01.2012 09:56:29 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Dziewczyny? Jakie kosmetyki są potrzebne maleństwu? Mam zrobić listę dla teściowej do apteki i nie wiem kompletnie...



Moim zdaniem taki niezbędnik z apteki, który powinien być już w domu jak wracamy z noworodkiem ze szpitala to:
*paracetamol z czopkach, w razie jakby dziecko zaczeło w środku nocy gorączkować
*dobry termometr, do którego mamy zaufanie...
*sól fizjologiczna w małych ampułkach do przemywania oczu
*coś do pielęgnacji pępuszka, są różne szkoły, jedni używają fioletu, inni chusteczek z alkoholem itp
*wyjałowione gaziki- przydatne przy pępku wg mnie
*coś do kąpieli dziecka- zależy w czym chcesz kąpać, ale to można też w drogerii kupić
*coś do smarowania dzieciaczka po kąpieli- ale to też można w drogerii kupić
*jakiś krem do pupy- też można w drogerii

ja osobiscie bezpieczniej też się czułam z tym, że miałam w domu opakowanie mleka początkowego, w razie jakby mi nagle pokarmu zabrakło emotka

No i takie akcesoria, jak butelki ze smoczkiem itp. ew smoczek uspokajacz jak ktoś planuje stosować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4941504 Napisano: 07.01.2012 09:39:18 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
U mnie w tym roku sama drobnica, a chciałabym w końcu coś konkretnego, może magiczny wątek pomoże... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4941295 Napisano: 06.01.2012 10:44:24 w Pomocy!!!!
awi napisał(a):

Ze sloganizer.pl:

« korupcja - lata doświadczeń w biznesie. »

« korupcja nie szczypie w oczy i ułatwia rozczesywanie włosów! »

emotka



a u mnie właśnie:

korupcja sprawia, że marzenia stają się rzeczywistością...

emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4939910 Napisano: 05.01.2012 10:17:36 w Dyskusje o wynikach konkursu
ati88 napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):


Powinni rozdać 3000 segregatorów, bo 2 też się liczy, czyli 30 dni emotka Ja też mam segregatory i nie mam zamiaru ich odbierać, za daleko mam, żeby się fatygować. Moje nagrody mogą dodać do tych na DS emotka


ja paczkomat mam z 2-3km od mojego mieszkania ale i tak nie wiem czy będę je odberać...
mogli zamiast tych segregatorów dac jakies przyprawy




hihi a ja szybki rachune zrobiłam 31-2 i wyszło mi 29 emotka emotka emotka zwalę to na późną porę i końcówkę infekcji z której właśnie wychodzę.
Nie chce mi się znowu czytać tego regulaminu, ale te segregatory króre mam w domu, każdy z nich miał w środku 3 paczki przypraw, więc chyba te konkursowe też mają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4939880 Napisano: 05.01.2012 10:02:42 w Dyskusje o wynikach konkursu
mariolakal napisał(a):

mia napisał(a):

No i miałam rację co do moich przeczuć odnośnie Prymata emotka
Przenoszę się do Wkurza mnie emotka



I ja również... Wysłałam 2 hasła /jedno długie, a drugie krótkie/ i tylko segregator mi wpadł... Kurde, jakich haseł Oni oczekują ??? emotka
Daliby stówkę to zagrałabym dalej, ale w tej sytuacji: mam ich gdzieś... emotka




I etap trwał od 2 do 31 grudnia, czyli przez 29 dni. Codziennie 100 segregatorów do wygrania, czyli razem 2900 powinni rozdać, a lauretów 3-go stopnia trochę ponad 2100. Czyli wpłynęło mniej zgłoszeń niż organizator przewidział nagród.

tym bardziej cieszę się z wygranego segregatora emotka w domu mam już takie dwa, a najbliższy paczkomat mam ok 30 km od domu, sama radość emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4939679 Napisano: 05.01.2012 08:31:41 w Pomocy!!!!
gracet napisał(a):

pomóżcie mi ułożyć hasło antykorupcyjne emotka potrzebuję dla syna do szkoły na WOS



Korupcji mówię stanowcze NIE!
Więc CBA nie szuka mnie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4939310 Napisano: 05.01.2012 05:37:21 w Rossmann
ksantypa napisał(a):

byly 3 strony pod wynikami i tam byl regulamin a treaz zniknał? emotka czyzby zcytali nasze wypowiedzi




WYCI¡G z regulaminu konkursu Zasady konkursu Świąteczna kartka


1. Organizatorem Konkursu jest Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000048967, zwany dalej Organizatorem.

2. Adres Organizatora Konkursu: Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. Z o.o. Ul. Św. Teresy 109, 91-222 Łódź, tel. +48 42/61 39 100, fax +48/61 39 999, e-mail: firma@rossmann.com.pl.

3. Uczestnik konkursu musi być osobą pełnoletnią.

4. Fundatorem nagród w Konkursie są handliwi partnerzy Rossmanna

5. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja na portalu, akceptacja całości Regulaminu i wyrażenie przez Uczestnika bezwarunkowej zgody na zastosowanie wszystkich jego postanowień.


6. Zwycięzcami konkursu zostaną użytkownicy, którzy wysłali najwięcej kartek za pośrednictwem strony rossnet.pl/ekartka. Warunkiem zaliczenia punktu jest obowiązek kliknięcia przez adresata na przesłany mailem link z kartką pocztową.


7. Każdy Uczestnik Konkursu może wygrać tylko jedną nagrodę.

8. Listę zwycięzców konkursu opublikujemy na portalu 6 stycznia 2012r. o godzinie 12.00. Uczestnicy zostaną także powiadomieni o wygranej mailem.

9.Warunkiem otrzymania nagrody jest wpisanie w swoim profilu prawidłowego adresu zamieszkania.

10. Nagrody będą przesłane pod podany w profilu adres w terminie 3 tygodni od opublikowania wyników.

11. Jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu jest regulamin dostępny w siedzibie Organizatora.


Łódź, 05.12.2011.
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4939300 Napisano: 05.01.2012 05:32:00 w Rossmann
Ja mam nagrodę 17 stopnia, zestaw produktów soxo emotka Konk szybko odpuściłam, nie pamiętam ile dokładnie miałam kartek, coś chyba ok 60-80 odebranych, na pewno mniej niż 100.
A odpuściłam, bo stwierdziłam, że o główną nagrodę nie jestem w stanie walczyć emotka a zależało mi na nagrodzie 14 stopnia, zestawie Nivea Baby, bo i tak kupujemy te kosmetyki córeczce. prawie wcelowałam z liczbą kartek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4938300 Napisano: 05.01.2012 08:29:21 w Zostań testerem.
Ekspertko!
Potwierdź adres do nowej kampanii ARIEL kapsułki piorące na www.streetcom.pl!

Wiem, że potwierdzenie adresu nie jest jednoznaczne z zakwalifikowaniem się do kampanii, ale jakby się udało, to byłaby to moja pierwsza kampania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0