Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#5026322 Napisano: 19.02.2012 01:19:36 w Konkursowiczki w ciąży
Mnie też szyli na żywca (ok 40 szwów) i zdecydowanie gorzej wspominam szycie niż sam poród, ale mój poród trwał zdecydowanie krócej, bo niby wody odeszły mi o 1 w nocy, ale pierwszy skurcz miałam po podaniu oksytocyny o 10, a o 13.05 już moja córeczka (ważąca jedynie 3300g) była na świecie. A i tak byłam strasznie wymęczona i ledwo żywa, ale to pewnie głównie przez utratę krwi.

Tak, że na prawdę jestem pod ogromnym wrażeniem wyczynu Agusi! Przez 1,5 doby rodzić SN tak duże dziecko. Jeszcze raz wielkie gratulacje, zasłużyłaś na jakiś medal emotka
Chociaż największą nagrodą, jest przytulenie zdrowego, ślicznego dziecka emotka

Pozostałym świeżym mamusiom też oczywiście gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5025951 Napisano: 19.02.2012 08:16:38 w Konkursowiczki w ciąży
Gratulacje Agusia, byłaś niesamowicie dzielna, 1,5 doby rodzić, kurcze, na prawdę niesamowite! Dobrze, że trafiłaś na świetne położne i, że już po wszystkim emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5024714 Napisano: 18.02.2012 09:54:01 w skojarzenia
nałóg- papierosy Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5024014 Napisano: 17.02.2012 07:38:57 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

grusia napisał(a):

Zeby paczki nie chlonely zbyt wiele tluszczu mozna do niego dodac kieliszek, dwa wodki emotka




i daj to potem dziecku emotka emotka emotka



A czemu nie? Przecież alkohol cały wyparuje podczas smażenia w wysokiej temperaturze.
Ja do pączków dodaję łyżkę spirytusu i łyżkę ekstraktu waniliowego, który jest również jest na alkoholu. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5023046 Napisano: 17.02.2012 09:55:59 w Konkursowiczki w ciąży
Ja ten wątek osobiście uwielbiam, i czytam każdego dnia i czekam na moment kiedy tu napiszę, że mam dwie kreski na teście :>

A, że dziewczyny piszą tu czasem głupoty piszą, i mają do tego prawo, od tego jest ten wątek, od wymieniania doświadczeń.

Ale akurat jeżeli chodzi o Dianek, to moim zdaniem super, że jest tak świadoma tego co ją czeka, tak dobrze poinformowana, dziewczyna wie czego chce, wie jakie są realia i mam ogromną nadzieję, że wszystko pójdzie po jej myśli i z porodem i z wielorazówkami i z kolejnymi porodami w domu

emotka

A co do bólu porodowego, to przecież sprawa bardzo indywidualna. Ja osobiście na ból jestem dość wrażliwa, przeżyłam złamanie, ból pooperacyjny i leczenie kanałowe zęba emotka
Ale bólu porodowego nie umiem porównać do żadnego z nich! To zupełnie inny rodzaj bólu. To ból, który ma jakiś sens, miałam bóle z krzyża, podobno najgorsze, dostałam oksytocynę, która podobno sprawia, że skórcze są bardziej bolesne, a samego porodu wcale nie wspominam źle! Bolało, ale był to ból do wytrzymania, świadomie zrezygnowałam ze znieczulenia, nie potrzebowałam go! Dużo bardziej niż sam poród, bolało mnie szycie po porodzie, a znieczulenie zewnątrzoponowe chętnie bym wzięła na cały okres połogu

emotka

I trzymam mocno kciki za Agusię, moje dwie drobne koleżanki urodziły SN duże dzieci (ok 4kg) właśnie na Żelaznej- myślę, że Agusia bardzo dobrze wybrała sobie szpital do rodzenia w Warszawie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5016534 Napisano: 14.02.2012 09:20:12 w Konkursowiczki w ciąży
Agusia, dobrze zrozumiałam, te rowery trzymaliście w na miejscu parkingowym w garażu podziemnym, do którego mieli dostęp wszyscy lokatorzy? Jeżeli tak, to raczej administrator nie poniesie za to odpowiedzialności niestety.

Na policję zgłoście jak najszybciej, a dobrze by było gdzieś po okolicy porozwieszać ogłoszenia, może ktoś coś widział, raczej rzucają się w oczy osoby na rowerach w środku lutego, może na jakimś lokalnym formum zadaj takie pytanie. Może akurat ktoś w okolicy zwrócił uwagę na zimowych rowerzystów.

Mi dzień przed planowanym terminem porodu jakiś burak ukradł aparat fotograficzny i telefon komórkowy, oczywiście nie odzyskałam tego emotka
Myślałam, że chociaż stres z tym związany spowoduje, że szybko urodzę, a urodziłam dopiero 10 dni po terminie emotka

Trzymaj się, staraj się nie martwić i bądź dobrej myśli, może akurat tym razem policja się postara... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5015960 Napisano: 13.02.2012 08:43:32 w Rossmann
icotynato napisał(a):

koper napisał(a):

Odebrałam dzisiaj z kartkowego konka zstaw soxo. emotka 4 pary skarpetek do tego z jednej odpadł jakiś ozdobny zwierzak, tylko ślad po kleju został.


jakie te skarpetki, damskie, męskie czy jakies dla dzieci?



Wszystkie są damskie

Jedne są takie, to właśnie w nich brakuje jednego misia, kotka, czy co to tam ma być:

http://soxo.pl/pr...amp;products_id=5227

Drugie są takie:

http://soxo.pl/pr...php?products_id=5225


Trzecich i czwartych nie znalazłam na tej stronie, ale trzecie są trochę w tym stylu:

http://soxo.pl/pr...amp;products_id=5334

tzn z takiej jakby dzianiny, tylko, że sa całe w biało- zielone paski i misia na górze mają innego i wyhaftowanego.

a czwarte są bez żadnych ozdób, dużo cieńsze, tak jakby gumowane żółte w cienkie czarne paski.

Wszystko zapakowane w stylową reklamówkę soxo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5015490 Napisano: 13.02.2012 06:09:08 w Rossmann
Odebrałam dzisiaj z kartkowego konka zstaw soxo. emotka 4 pary skarpetek do tego z jednej odpadł jakiś ozdobny zwierzak, tylko ślad po kleju został. Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5007572 Napisano: 10.02.2012 10:10:21 w Wkurza mnie...
ania1234 napisał(a):

sonata napisał(a):

stoneface napisał(a):

a mnie wkur... walentynkowe konkursy, niestety jeszcze klika dni trzeba się pomęczyć emotka


Mnie też. Czekam na konkurs foto w Castoramie: 14 lutego Walę Tynki emotka



A co to za konkurs? emotka




hehhehe, to chyba nie konkurs a żart
:D

Ale dzięki za to pytanie, weszłam w ten wątek, żeby napisać co mnie wkurza, a teraz się śmieję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5003701 Napisano: 08.02.2012 05:51:08 w Rossmann
Dwa nowe konkursy na portalu i poprawili z tymi kapsułkami ariela. Już nie ma mylących pralek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5002891 Napisano: 08.02.2012 01:07:50 w Konkursowiczki w ciąży
dagmara napisał(a):

Wczoraj o 13.40 zawitał do nas Ignacy Kazimierz (3300 i 51 cm). Urodził się w domu, poród trwał 1,5 godziny (trzy skórcze parte). Cała rodzina zczęśliwa.



Mały Ignaś emotka Gratulacje, a poród w domu- strasznie zazdroszczę, tak niecierpię tej całej szpitalnej oprawy... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5002018 Napisano: 08.02.2012 07:18:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
monia24 napisał(a):


masz rację, trzeba trzymać język za zębami. Ale powiem Ci szczerze że my dochodu nie mamy ani połowy na rok z 70 000 które były pokazane że wygrał w jednej grze, i moje dzieci się nie obawiają pustej lodówki.



No niby to dużo, tylko nie wiadomo na jak długo musi im starczyć, kiedy będzie kolejna wygrana i w jakiej wysokości, czy za pół roku, czy za rok, czy za dwa. A do utrzymania 5 osobowa rodzina, a z tego co zrozumiałam, to żona też nie miała pracy emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5001858 Napisano: 07.02.2012 10:24:11 w Rossmann
maria1980 napisał(a):


tablecik za niecałe 400 zł po który trzeba pojechać do Sopotu?He ,he -ja akurat do Sopotu mam całą Polskę do przejechania więc się nie opyla:)




A tego jakoś nie doczytałam emotka Ale konkurs i tak mnie nie interesuje emotka
A swoją drogą jakieś mocno niedopracowane te najnowsze konkursy, Ariel ma okładkę z konkursu który będzie w marcu dopiero, a w regulaminie soxo jest taki kwiatek:
18. Lista laureatów Konkursu zostanie zamieszczona na portalu rossnet.pl w dniu 30 listopada 2011r. o godz. 12.00.

Łódź, 02.11.2011.

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5001666 Napisano: 07.02.2012 08:54:20 w Rossmann
dzasmina napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Dwa nowe konkursy - jeden z filmikiem reklamowym, drugi - foto. Coś czuję, że znudziło się im losowanie opisówek. Nagrody takie sobie.


nuuuda, ale jeszcze jest nadzieja emotka
09.02 - Konkurs L’Oreal - Czysta Skóra Active
09.02 - Czekoladowy plebiscyt Original Source
10.02 - Konkurs Astor na 60-tą rocznicę

może tam będzie coś dla mnie
emotka




Ten czekoladywy plebiscyt mnie zaciekawił emotka

też liczę na jakieś fajne konkursy w końcu... Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5001652 Napisano: 07.02.2012 08:49:54 w Zostań testerem.
grusia napisał(a):

Synek juz dzis prawie pol kaszki opanowal emotka o dziwo morelowej emotka Pozostala jeszcze duza paczka bananowa i 12 malych do rozdania emotka .Swoja droga nie widzialam jeszcze w sklepie takich duzych 400g opakowan.



W Biedronce są duże paczki kaszek.

Moja córcia zacznie jeść te kaszki od jutra, chyba też od morelowej zaczniemy, a już 2 próbki rozdane emotka jeszcze 10 zostało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5001264 Napisano: 07.02.2012 06:38:56 w Wkurza mnie...
A mnie dziś wkurza Tic Tac. Kupiłam w prawdzie tylko dwa opakowania, z jednego pudło, a na drugim kod jest całkowicie nieczytelny, tak jakby były wydrukowane dwa kody jeden na drugim emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#5000166 Napisano: 07.02.2012 12:31:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kurier Siódemka- paczka Nestle ambasadorki streetcom emotka a w niej 2 duże paczki kaszki + 12 próbek do rozdania emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#4999261 Napisano: 06.02.2012 10:32:28 w Zostań testerem.
Właśnie dostałam maila od Siódemki, że firma STREETCOM - NESTLE WARSZAWA nadała przesyłkę do mnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

koper

#4992347 Napisano: 03.02.2012 04:19:49 w Rossmann
Nowy konkurs
http://www.rossnet.pl/ob

można wygrać paczkę tamponów za 9,49zł
emotka Wyświetl w wątku >>
0 0