Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koper

koper

#6310774 Napisano: 13.01.2017 19:06:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
cleopatra napisał(a):

podbijam, zróbcie zasady jak w wątku wyniki konkursu....powinien byc odnośnik do konkursu z którego jest nagroda (w bazie), bo pisanie "kubek z fb" to co to ma być?


Nie zgadzam się!
Wyniki konkursu które są na stronie może wpisać każdy, nie tylko laureat, a w mdw wypowiadają się tylko Ci którzy wygrali.
Z tego tematu "odpadły" już osoby, które nie lubią mieć pw zasypanych wiadomościami w stylu "a co wygrało?" i Ci, którzy mają dość słuchania/czytania o sobie tekstów w stylu "a ten to ponawygrywał już dość!". Jak jeszcze odpadną Ci, którym się nie będzie chciało szukać na szybko linków w bazie, do konkursu który na pewno w niej jest, to zrobi tam się strasznie pusto.

A tak, jak wyniki, które są na stronie, każdy może sobie sam znaleźć, to wpisy w mdw dają nam informacje, których sami nie znajdziemy. Czy już informują z jakiegoś konkursu, na jakim są etapie w informowaniu, itp.

To, że jakiś Łoś od czasu do czasu wpisze sobie "książka z fb", żeby podbudować własne ego,  mi osobiście jakoś tak super szczególnie nie przeszkadza... Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

koper

#6310567 Napisano: 13.01.2017 11:22:43 w WC - rozmowy o wszystkim
defed napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Potrzebuję pomocy w dobraniu rozmiaru sukienki dla dziewczynki. Chcę siostrzenicy kupić sukienkę. Nie mam pojęcia jaki rozmiar wybrać...
dla 11 letniej dziewczynki 152 rozmiar będzie ok? następny to 164 emotka  
ma ktoś córcię albo kogoś w rodzinie w tym wieku i mi pomoże? emotka

rozmiary ubrań dla dzieci to wzrost w cm  emotka  zawsze lepiej kupić o rozmiar za duży

O rozmiar za duży warto kupować młodszym dzieciom, które szybko rosną. Niemowlakom, czy kilkulatkom można kupować ciuszki "na wyrost", ale 11 letnia dziewczynka chyba jednak powinna już dostać coś w swoim rozmiarze emotka

Jak to chodzi o siostrzenicę, to albo sama oszacuj ile ona ma wzrostu w porównaniu do Ciebie emotka Albo zadzwoń do siostry i zapytaj emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6310561 Napisano: 13.01.2017 11:14:57 w Dyskusje o wynikach konkursu
qst napisał(a):

Przecież jasno napisali ze na koszt organizatora. Wiec jaki problem?
I bardzo dobrze niech sprawdza cwaniaków co na widma powygrywali a później jaki to organizator zły bo nagrody niechce wydać
Mówicie ze problem jest ze nie chcecie przekazać nagrody na osobę która odbierała a przecież to pewnie odbierał ktoś z rodziny to jaki problem? Organizator zapłaci za notariusza przekazecie nagrodę dla tej osoby a ona później wam ją odda? No chyba was rodzina nie oszuka na 500zł?
A jak nie to powiedzcie ze ok termin wam pasuje notariusz może przyjechać wszystko potwierdzić ze taka osoba istnieje itp i ze nagroda u niej się znajduje (osoby która wygrała) i nikomu jej przekazywać nie będziecie. Proste.
W tej sytuacji co zaproponował organizator a ktoś dalej widzi w tym problem i nie chce się zgodzić to jasne jest ze coś przekombinowal i wie ze straci nagrodę.

Zgadzam się z tym, że jak ktoś grał na rybki akwariowe to fajnie, że organizator stara się to jakoś udowodnić. Niemniej jednak jak to zwykle bywa organizator strzelił z armaty do muchy i rykoszetem oberwały rodziny, które wygrały 2 nagrody, jedną mąż, a drugą żona. Listonosz przyniósł dwa listy jednocześnie, mąż pokwitował odbiór obu. Bo przecież to była zwykła zwrotka, a nie protokół przekazania nagrody. Nie było tam żadnego "do rąk własnych"... 
Teraz organizator żąda, żeby żona przekazała swoją nagrodę mężowi, a jak to zrobi, to mąż i tak straci do niej prawo, bo: 
Każdy Uczestnik (jedna osoba biorąca udział w Loterii) ma prawo tylko do jednej Nagrody II stopnia uzyskanej, jako wygrana w Loterii. w przypadku stwierdzenia przypisania więcej niż jednej Nagrody II stopnia do tego samego Uczestnika, Uczestnikowi przysługuje prawo tylko do pierwszej przypisanej Nagrody II stopnia.

Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6310427 Napisano: 12.01.2017 21:22:32 w Konkursowiczki w ciąży
Możesz kupić drogie preparaty p/rozstępom dla kobiet w ciąży. Zaszkodzić nie powinny, ale efekt zależy od systematyczności. Jak będziesz regularnie masować skórę to masz duże szanse na to, że rozstępów nie będzie wcale, albo chociaż będą małe i nie będzie ich zbyt wiele. 
Drogi preparat wklepywany od czasu do czasu "jak się przypomni", da dużo mniej niż codziennie wmasowywana zwykła oliwka dla dzieci, czy nawet olej kokosowy. 

Kiedyś wygrałam zestaw kosmetyków Palmer's. Odpowiadał mi ich zapach, konsystencja, miło się je wsmarowywało emotka  
Ale czy efekt był lepszy niż przy oliwce? Trudno mi to ocenić emotka   Wyświetl w wątku >>
1 mysia 0

koper

#6309946 Napisano: 11.01.2017 19:17:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
 Generalnie nie chwalę się nagrodami, ale tak się cieszę, że kolejna agencja docenia prace wykonane samodzielnie przez dziecko! emotka emotka emotka  
Moja "pomoc" ograniczyła się wypowiedzenia zdania: "Pamiętaj kochanie, żeby pokolorować również tło" i do sugestii, żeby pracę zrobić na na kartce z bloku technicznego, a nie na kartce do drukarki, na których zazwyczaj sobie rysuje...
TESCO BICemotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6309411 Napisano: 10.01.2017 11:47:50 w SZUKAM....
zdolnabestia napisał(a):

joan napisał(a):


Dziwne, bo i w tytule i w tagach jest słowo "kamis" emotka

Jeszcze dziwniejsze jest to, że link:
http://www.kamis.pl/smaki-25-lecia
można dodać przez formularz dodawania konkursu, jakby nie było go w bazie, a dokładnie taki link jest podany jako trzeci w tym konkursie dodanym do bazy.

A nie jest tak, że jak konkurs jest w zakończonych konkursach, to można  już dodać nowy konkurs z takim samym linkiem?  Wyświetl w wątku >>

koper

#6309228 Napisano: 09.01.2017 18:54:09 w Biedronka
toka napisał(a):

wydaje mi się czy jakoś mało tych nagród z Command Biedronka ? emotka  

Można policzyć adresy mailowe innych laureatów Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6308941 Napisano: 09.01.2017 11:48:14 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

Dlaczego wczoraj niektórzy użytkownicy FB zmienili status na:
- banan ?
- emotka ?

Bo zamiast umówić na coroczne usg piersi i przy okazji do gina na cytologię i przypomnieć o tym przyjaciółce/siostrze/szwagierce/mamie/córce, to wolą napisać śliwka na fb, czując w duchu, że robią coś wielkiego i uratują wiele kobiecych istnień... Wyświetl w wątku >>

koper

#6308610 Napisano: 07.01.2017 16:46:06 w Pomocy!!!!
banka-manka napisał(a):

Czy jest jakaś strona gdzie można szybko sprawdzić czy jest jakaś awaria w przesyłaniu sygnału telewizji naziemnej? 
Mamie znikły wszystkie programy. Na żadnym nie ma sygnału. Nie wiem czy to wina anteny, bo siadła od mrozu, telewizora czy coś z głównym sygnałem.  Antena do sprawdzenia najwcześniej jutro. 

Zawsze można popytać na jakimś lokalnym forum czy inni w okolicy mają podobny problem.  Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6308301 Napisano: 05.01.2017 22:00:13 w Wkurza mnie...
edith napisał(a):

(...) co ma kościół do sterylizacji kotów?? emotka  (...)


Chyba nie chodziło o samą sterylizację, tylko co dzieje się ze świeżo urodzonymi kotkami... że jak ktoś kto chodzi do kościoła może się ich "pozbywać"... Wyświetl w wątku >>

koper

#6307953 Napisano: 05.01.2017 11:50:41 w Wkurza mnie...
lukasz261182 napisał(a):

o i prosze meszczyzni znowu zostali dyskriminowani w konkursie metamorfozy mogo brac udzial tylko kobiety LOL

Nic mnie tak nie wkurza jak dyskriminowani meszczyzni, którzy czegoś nie mogo emotka Wyświetl w wątku >>

koper

#6307910 Napisano: 05.01.2017 10:25:51 w SZUKAM....
Jest może jakiś konkurs na który trzeba kupić Ariel lub Persil, albo może szykuje się w najbliższym czasie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6307866 Napisano: 05.01.2017 08:46:51 w Dyskusje o wynikach konkursu
To wszystko jest tak absurdalne, że aż brakuje słów. To nie był żaden protokół przekazania nagrody. Żółtą zwrotkę podpisuje ten kto odbiera przesyłkę. To nie była przesyłka "do rąk własnych". U mnie takie rzeczy odbiera i podpisuje ten, kto akurat otworzył drzwi listonoszowi, nawet jak adresat siedzi w pokoju obok...
U mnie ta agencja ląduje w specjalnej zakładce, tuż pod MC emotka Wyświetl w wątku >>
2 joan, canti0 0

koper

#6307775 Napisano: 04.01.2017 20:56:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
Halszka napisał(a):

Może trafi się rezerwa emotka
choć to pewnie marzenie hi hi 

Nie wydaje mi się. Nie po to agencja robi takie schody, żeby tę kasę dać komuś innemu, tylko raczej, żeby nic nie wypłacać...
Wyświetl w wątku >>

koper

#6305959 Napisano: 30.12.2016 13:23:55 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ech, Baron o mnie zapomniał, ale te czekolady były tak dobre, że i tak warto było zagrać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6305867 Napisano: 30.12.2016 10:50:23 w Wkurza mnie...
lola.lola napisał(a):

Wkurza mnie jutrzejszy Sylwester. A jeśli nie "wkurza" to na pewno przytłacza - sama nie wiem... Kiedyś tygodniami wyczekiwałam tej największej imprezy w roku a teraz zupełnie nie mam na to ochoty.
W perspektywie mam wyjście na imprezę ze znajomymi chłopaka, których zupełnie nie znam. Nastrój mi siada, najchętniej zakopałabym się jutro pod kołdrą i zasnęła od razu po północy  emotka

Myślę, że do tego trzeba dorosnąć. Ja też kiedyś miałam sylwestrową spinkę. Wszyscy od października rozmawiali o planach sylwestrowych, ale tak właściwie po co?
Czy serio akurat w tę jedną jedyną noc w roku trzeba się dobrze bawić? Trzeba mieć świetny humor i imprezowe samopoczucie? Akurat kiedy trzeba 3x dłużej czekać na taksówkę? 
Teraz na pytanie o sylwestrowe plany odpowiadam, że na razie mam zaklepany tylko termin.
Nie chodzę na duże imprezy z masą nieznanych mi osób- bo nie lubię!
Sylwestra spędzam albo w kameralnym gronie najbliższych znajomych, tak bez spiny, albo nawet sami w domu. I nie mam z tym najmniejszego problemu.  Wyświetl w wątku >>

koper

#6304540 Napisano: 24.12.2016 10:20:30 w Kalendarze adwentowe 2016
gryszelm napisał(a):

Czy z Kalendarza Orsey powiadamiają na bieżąco lub jest jakaś lista laureatów?

Na fb napisali, że wyniki będą po zakończeniu całego konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

koper

#6302702 Napisano: 19.12.2016 19:47:01 w WC - rozmowy o wszystkim
Ostrzegam, tylko dla ludzi o mocnych nerwach...
https://www.faceb.../?type=3&theater Wyświetl w wątku >>

koper

#6302299 Napisano: 19.12.2016 09:04:18 w WC - rozmowy o wszystkim
A największy plus jest taki, że pies będzie już zaszczepiony, wysterelizowany/wykastrowany, zaczipowany.
Mój brat tak szukał psa jak przeprowadzili się do nowego domu. Chodzili z rodziną do okolicznego schroniska i zaprzyjaźniali się z różnymi psami. Po kilku spotkaniach wrócili do domu z mniej więcej roczną suczką. Wiedzą, że większa nie urośnie, jest już nauczona podstawowych zachowań (np. nie załatwia się w domu). Jest już z nimi ładnych kilka miesięcy i jest to najbardziej radosny pies jakiego znam emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

koper

#6302042 Napisano: 18.12.2016 11:12:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dorothy napisał(a):

jaka jest dzisiejsza odpowiedź w kalendarzu JYSK? nie potrafię znaleźć...

Już nie pamiętam, ale wpisywałam w google każdą z tych odpowiedzi + wyraz Jysk i przy wyszukiwaniu jednej z nich w grafice było pełno zdjęć tego wieszaka. Wyświetl w wątku >>