Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika wuada

wuada

#6278399 Napisano: 02.11.2016 13:55:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłka Lays i słuchawki na chłopaka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6274236 Napisano: 24.10.2016 14:37:22 w moje dzisiejsze wygrane :)
kawiarka Woseba Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6265195 Napisano: 06.10.2016 14:45:08 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bon na 30zł do smacznaherbata.pl z loterii Herbapolu. Wyświetl w wątku >>

wuada

#6265178 Napisano: 06.10.2016 14:16:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W loterii Herbapolu wylosowałam właśnie bon do sklepu Smaczna Herbata na 30zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6264146 Napisano: 04.10.2016 17:53:12 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kuchenny Winiary emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6230538 Napisano: 18.07.2016 18:04:44 w TESCO konkursy
Czy ktoś otrzymał już przedpłaconą kartę Sodexo z Piłkarskiego Konkursu i sprawdzał saldo?
U mnie 0,00 zł emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6229960 Napisano: 16.07.2016 14:55:52 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

wuada napisał(a):

Muszę dać na forum upust swojej frustracji, bo się we mnie gotuje...

Dzisiaj chwilę po wyjściu z Żabki, opamiętałam się że nie wziełam paragonu na konkurs Cheetos (zamieszanie wynikło pewnie z tego, że kupowałam też Lotka). Wracam więc do kasy i proszę kasjerkę uprzejmie o paragon. Na co kasjerka oburzona odpowiada że mi dała, że "ona zawsze, wszystkim klientom daje". Powtarzam więc, że nie mam i że nie dała. "Ja zawsze klientom paragon daje , no chyba że klient nie bierze to wyrzuca". Tłumaczę więc, że zależy mi na paragonie i czy mogłaby sprawić, czy przypadkiem nie wyrzuciła. Kasjerka zrobiła się czerwona na twarzy schyliła się po kubeł, podsunęła mi go pod twarz i nakazała samej sobie szukać. emotka  
Wyciągnełam pierwszy z góry zwitek papieru, który okazał się moim paragonem. Bez słowa udałam się w stronę wyjścia, a kasjerka rzuciła na odchodne, tak żeby cała kolejka słyszała :  "Pfff, paragon na 4 zł jej potrzebny".

Ja rozumiem, że mogła odruchowo i automatycznie wyrzucić ten paragon po wydrukowaniu do kosza. Wcale nie miałam o to pretensji. Ale ja mam prawo zażądać paragonu, a ona ma obowiązek go wydać.

Mnie kiedyś też w Żabce, zanim pozbierałem zakupy, to już nie było paragonu. Mówię do kasjerki- poproszę paragon na moje zakupy, ona- trzeba było od razu zabrać a tak wyrzuciłam. Pytam kiedy, bo ja stoję jeszcze przy kasie, nie odchodziłem nigdzie i paragonu pani nie darowałem ani nie prosiłem o zniszczenie, wrecz przeciwnie- czekam na paragon. Ona- nie mam już. Poprosiłem kierownika i było krótko- proszę przeszkolić tą panią i uświadomić, że paragon jest własnością klienta a nie sprzedawcy a teraz proszę nakazać tej pani wydanie mi mojego paragonu. Czerwona ze złości grzebała w koszu (nie wiem dlaczego, bo jeszcze nikt po mnie nie kupował, więc powinien być na wierzchu) i podała mi paragon. Teraz zawsze , nawet przy zakupie bułki, paragon podaje mi obok zakupów albo wkłada z zakupami do koszyka

Żaluję, że wtedy tego nie zrobiłam i mam wielką ochotę jutro pojechać do tej Żabki i poprosić o kontakt do kierownika. Co jak co, ale grzebanie w kuble przy kolejce klientów było trochę upokarzające. Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6229951 Napisano: 16.07.2016 14:37:24 w Wkurza mnie...
Muszę dać na forum upust swojej frustracji, bo się we mnie gotuje...

Dzisiaj chwilę po wyjściu z Żabki, opamiętałam się że nie wziełam paragonu na konkurs Cheetos (zamieszanie wynikło pewnie z tego, że kupowałam też Lotka). Wracam więc do kasy i proszę kasjerkę uprzejmie o paragon. Na co kasjerka oburzona odpowiada że mi dała, że "ona zawsze, wszystkim klientom daje". Powtarzam więc, że nie mam i że nie dała. "Ja zawsze klientom paragon daje , no chyba że klient nie bierze to wyrzuca". Tłumaczę więc, że zależy mi na paragonie i czy mogłaby sprawić, czy przypadkiem nie wyrzuciła. Kasjerka zrobiła się czerwona na twarzy schyliła się po kubeł, podsunęła mi go pod twarz i nakazała samej sobie szukać. emotka  
Wyciągnełam pierwszy z góry zwitek papieru, który okazał się moim paragonem. Bez słowa udałam się w stronę wyjścia, a kasjerka rzuciła na odchodne, tak żeby cała kolejka słyszała :  "Pfff, paragon na 4 zł jej potrzebny".

Ja rozumiem, że mogła odruchowo i automatycznie wyrzucić ten paragon po wydrukowaniu do kosza. Wcale nie miałam o to pretensji. Ale ja mam prawo zażądać paragonu, a ona ma obowiązek go wydać. Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6227702 Napisano: 11.07.2016 13:30:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
W sieci jakich sklepów dostanę małe paczki M&M'sów? (40g)
U mnie w Tesco nie ma emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

wuada

#6209835 Napisano: 08.06.2016 07:02:16 w TESCO konkursy
Czy do Piłkarskiego konkursu mogą być Cheetosy? Czu trzeba kupić Lay'sy? Wyświetl w wątku >>
0 0