Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika staszek

staszek

#4920688 Napisano: 27.12.2011 11:58:45 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Kosmetyki Tołpa Spa. Dotarły w piątek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4889081 Napisano: 09.12.2011 11:00:41 w skojarzenia
stallone - strzelanka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4877399 Napisano: 05.12.2011 01:48:34 w Konkursowiczki w ciąży
benasia napisał(a):

agusia147 napisał(a):

merynosek napisał(a):

staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.



Kurde, jak za taką kasę dajecie radę wyżyć i jeszcze dziecko utrzymać??? My wspólnie mamy ok. 8 tys. i uważam, że to mało, by mieć dziecko. Same opłaty zjadają ponad 3 tys. a i odłożyć coś trzeba.
Podziwiam odwagę.


Przepraszam, że się wtrącę emotka Mamy 1200zł na naszą trójką, fakt mieszkamy z moimi Rodzicami i tak jakoś dajemy radę. I nawet udaje się coś odłożyć... Wszystko zależy od dobrego rozplanowania wydatków emotka Nie stać nas na frykasy ale Synek ma wszystko co potrzebuje emotka



Mnie wypowiedź staszka nieco zabolała, bo nam to w zupełności starcza na wszystko i jeszcze na oszczędności coś odłożymy na jakieś wakacje czy coś... Zastanawiam się co on ma do opłacania, że wychodzi mu 3000.Bo my nawet jak mieliśmy telewizję z n i mamy w sumie kilka telefonów i nam max koło 600-800zł wychodzi...


No zgadzam się jak można mieć tyle pieniędzy i nie wyżęć? emotka emotka
My mamy tylko pensję męża trochę wiecej niż krajowa, i jakoś nam dobrze. Mamy neta, 4 tel, cyfrowy polsat i budujemy dom. Fakt raz na kilka miesięcy wpadnie kilka stówek, czasem bony się wygra - ale nasz mały ma wszystko, a odłożone też coś było by wybudowac dom -jak się pieniadze skończą odłożone to wtedy coś się będzie myśleć.
Nie rozumię jak można mieć tyle kasy i ludziom nie starcza...



A gdzie wyczytałaś, że nie wystarcza? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4874367 Napisano: 04.12.2011 12:45:17 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

MOja mama raz na 2 miechy dawała z 5 tyś.. Materiały na dom zbieraliśmy ponad 2 lata( nawet z wesela, a w poślubnej nie byliśmy, ani na żadnych wakacjach)ja byłam raz za granicą to wpadło trochę kasy. Mąż sam dom wybudował i w środku remontował, ale jeszcze nie wszystko gotowe. Auta są z lat 90- tych więc majątku nie kosztują, są na gaz, także jeździmy gdzie chcemy.
I to wszystko, bez KREDYTU emotka
wiem, wiem dla jednych to nic,ale dla mnie i męża to bardzo dużo.



To nie jest nic, macie rację, że to bardzo dużo. Pogratulować. No i luz macie, że bez opłat, czynszu i kredytu, bo to nieźle zżera kasę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4874311 Napisano: 04.12.2011 12:21:37 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

agusia147 napisał(a):

dianek napisał(a):

noo.. pierwszy raz mnie spotkała taka sytuacja że ktoś coś chce pomóc... strasznie miłe emotka

a faceci to wiesz - albo nie zauważą, albo się wstydzą, albo w ogóle nie wiedzą o co chodzi emotka jak to faceci emotka



W markecie Real miałam ostatnio taką sytuację: stoję w kasie dla ciężarnych, przede mną facet z bułami w jednej łapie i gyrosem z grilla w drugiej łapie i patrzy raz na mnie, raz na napis kasa dla ciężarnych i tak w kółko i nic, ani me ani be emotka


Miałam to samo w Tesco, ja już miałam wielki brzuch,facet przede mną, baba przy kasie też widziała, że jestem w ciąży i NIC.
Za to w wioskowym sklepie tłum przede mną i ekspedienka wołała, żebym podeszła pierwsza, ale mi było miło emotka

A co do zarobków, mój mąż sam pracuje(ok 3 tyś na miesiąc), mamy nowy dom wybudowany,wyposażony w nowy sprzęt, 2 auta(mercdes, opel astra kombi.
Dla dziecka mamy dużo używanych rzeczy: wózek, łóżeczko, nosidełko, fotelik, ciuszki i dajemy radę, a żyjemy normalnie.
Tu chodzi o GOSPODARNOŚÆ i dobrą organizacje i oszczędność emotka

A co do lumpexów ja nie jestem nauczona i nie chodzę do nich, kupuję jak agusia na wyprzedażach, na targu, aczkolwiek zazdroszczę nowych z metkami firmowych ciuszków za 5 zeta emotka



I wszystko sami za te 3 tys. zł? Budowa domu, samochody itp, czy rodzice może pomogli, w sensie dali kasę na dom. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4873639 Napisano: 03.12.2011 10:02:13 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

agusia147 napisał(a):


Dianuś sama wiesz że za takie 2600 da się wyżyć i wiele polskich rodzin wielodzietnych żyje nawet za mniej. Dziwią mnie ludzie co się zachowują jakby z księżyca spadli, co pytają jakim cudem można wyżyć, ba da się, co więcej starcza nawet na przyjemności w stylu pójście do kina... Ty się kuruj, nie ma co chorować, zwłaszcza teraz.



Wiem emotka I wiem za ile i jak komfortowo można żyć nawet w cholernie drogim Krakowie (od Wawy to my nie odstajemy, tylko pensje niestety niższe emotka ). I wiem ile jeszcze nam zostaje na oszczędności (dom, emeryturka, wakacje...)
Stąd moje gratulacje emotka Bo normalnie prawie z krzesła spadłam czytając te wypowiedzi o kasie...


No kuruję się kuruję... zaraz chyba zalegam do spania... tylko męża zmobilizuje do zrobienia mi jakiejś kolacji (bo ja już w piżamce pod kołdrą, nie mam zamiaru wychodzić emotka )



Zgadza się, że da się wyżyć. Tylko jak to zrobić za 2600, kiedy masz kredytu na mieszkanie 1600, a gdzie reszta opłat, które wynoszą tyle samo co kredyt? Fajnie jest, gdy ktoś może mieszkanie kupić za gotówkę, ja nie mogłam, bo nie miałam z czego. Dlatego teraz mam tak duże opłaty, ale radze sobie i to jest najważniejsze. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4873370 Napisano: 03.12.2011 08:30:59 w Konkursowiczki w ciąży
dianek napisał(a):

8 tys i nie mieć na dzieciaka? lol
nic tylko pogratulować gospodarności emotka

słuchajcie dzisiaj normalnie rzecz niesłychana się stała
cały dzień łaziliśmy po mieście - trzeba było ostatecznie wybrać drzwi i podłogę do mieszkania, dopytać o kuchnię w Ikei i takietam...

w Ikei oczywiście dzikie tłumy, po zakupach wpadliśmy na hot-dogi żeby nie umrzeć z głodu w drodze do domu
kupiliśmy, podchodzimy do stolików (tych takich barowych co się je na stojąco - do siedzących się nawet nie dało podejść tyle ludzi)
kładziemy jedzonko na stole, zdejmujemy kurtki bo ciepło i nagle przychodzi do mnie babka z drugiego końca sali - z krzesłem i się pyta czy chcę może krzesło, bo ona może postać emotka zgłupiałam normalnie, nie wiedziałam co powiedzieć... babeczka anioł normalnie przytargała mi krzesło przez ten tłum bo zobaczyła babe w ciąży...



Ale czy zarobki są wyznacznikiem tego czy trzeba mieć dziecko czy nie? Nie sądzę. Ja nie jestem jeszcze na nie gotowa, czuję się jakbym miała 16 lat i nadal tak chcę. Knajpki, wyjazdy, koncerty itp. A na dziecko może kiedyś przyjdzie czas. Na pewno jeszcze nie teraz. Każdy żyje jak chce.
A napisałam, że ja bym się bała zdecydować na nie mając np. 2600 czy 1200, bo po prostu bym się bała. Skoro kredyt za mieszkanie wynosi gruuuubo ponad 1 tys. zł to ja przy takich dochodach musiałabym iść pod most. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4873169 Napisano: 03.12.2011 07:35:24 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

staszek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

powiem Wam szczerze, z tego co widzę po znajomych (nie wiem czy to jest reguła) - im więcej się ma pieniędzy, tym na mniej starcza..
My mamy niewiele, ale każdy wydatek jest zaplanowany. Porównuję ceny, kupuję zamienniki (bez utraty jakości) i nie wstydzę się tego, że chodzę czasami do lumpeksów, kupuję używaną odzież na allegro. Nie można mieć wszystkiego emotka



Kochana, a co złego w lumpeksach? Połowa moich ciuchów stamtąd pochodzi.



Mnie zawsze otoczenie wbijało do głowy, że lumpeksy to jakaś ujma dla człowieka. W życiu nie byłam w lumpeksie, wolę polować na okazje na Allegro. Ostatnio kupiłam świetną nową sukienkę w sumie za niewielkie pieniądze.



To dziwne otoczenie... Ja się cieszę i chwalę dookoła jak uda mi się coś fajnego w lumpeksie upolować. Nie widzę w tym nic złego ani upokarzającego. A jak się kupi firmowy ciuch za 5 zł, czasami jeszcze nowy, bo z metką, to dopiero jest frajda



A i spojrzenie zazdrośników że ty przyoszczędziłeś emotka



Dokładnie, uwielbiam ciuchlandy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4873146 Napisano: 03.12.2011 07:27:24 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

staszek napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

powiem Wam szczerze, z tego co widzę po znajomych (nie wiem czy to jest reguła) - im więcej się ma pieniędzy, tym na mniej starcza..
My mamy niewiele, ale każdy wydatek jest zaplanowany. Porównuję ceny, kupuję zamienniki (bez utraty jakości) i nie wstydzę się tego, że chodzę czasami do lumpeksów, kupuję używaną odzież na allegro. Nie można mieć wszystkiego emotka



Kochana, a co złego w lumpeksach? Połowa moich ciuchów stamtąd pochodzi.



Mnie zawsze otoczenie wbijało do głowy, że lumpeksy to jakaś ujma dla człowieka. W życiu nie byłam w lumpeksie, wolę polować na okazje na Allegro. Ostatnio kupiłam świetną nową sukienkę w sumie za niewielkie pieniądze.



To dziwne otoczenie... Ja się cieszę i chwalę dookoła jak uda mi się coś fajnego w lumpeksie upolować. Nie widzę w tym nic złego ani upokarzającego. A jak się kupi firmowy ciuch za 5 zł, czasami jeszcze nowy, bo z metką, to dopiero jest frajda Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4873100 Napisano: 03.12.2011 07:09:11 w Konkursowiczki w ciąży
efelinkaaa napisał(a):

powiem Wam szczerze, z tego co widzę po znajomych (nie wiem czy to jest reguła) - im więcej się ma pieniędzy, tym na mniej starcza..
My mamy niewiele, ale każdy wydatek jest zaplanowany. Porównuję ceny, kupuję zamienniki (bez utraty jakości) i nie wstydzę się tego, że chodzę czasami do lumpeksów, kupuję używaną odzież na allegro. Nie można mieć wszystkiego emotka



Kochana, a co złego w lumpeksach? Połowa moich ciuchów stamtąd pochodzi.
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4873092 Napisano: 03.12.2011 07:06:47 w Konkursowiczki w ciąży
ale się dyskusja zrobiła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4873084 Napisano: 03.12.2011 07:02:55 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

merynosek napisał(a):

staszek napisał(a):

agusia147 napisał(a):

Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.



Kurde, jak za taką kasę dajecie radę wyżyć i jeszcze dziecko utrzymać??? My wspólnie mamy ok. 8 tys. i uważam, że to mało, by mieć dziecko. Same opłaty zjadają ponad 3 tys. a i odłożyć coś trzeba.
Podziwiam odwagę.


Przepraszam, że się wtrącę emotka Mamy 1200zł na naszą trójką, fakt mieszkamy z moimi Rodzicami i tak jakoś dajemy radę. I nawet udaje się coś odłożyć... Wszystko zależy od dobrego rozplanowania wydatków emotka Nie stać nas na frykasy ale Synek ma wszystko co potrzebuje emotka



Mnie wypowiedź staszka nieco zabolała, bo nam to w zupełności starcza na wszystko i jeszcze na oszczędności coś odłożymy na jakieś wakacje czy coś... Zastanawiam się co on ma do opłacania, że wychodzi mu 3000.Bo my nawet jak mieliśmy telewizję z n i mamy w sumie kilka telefonów i nam max koło 600-800zł wychodzi...



Nie chciałem nikogo urazić... kredyt mieszkaniowy sporo zżera, czynsz, opłaty, rata za samochód (używany) i wychodzi 3 tys. Niestety... a pieniędzmi dobrze chyba gospodarujemy, bo się udaje odkładać. I nie kupujemy nie wiadomo czego. spożywka to mnóstwo rzeczy dyskontowych, bo jakościowo są takie same jak te niby firmowe. Powtórzę, że podziwiam osoby, które potrafią za niewielkie pieniądze (np. 1200) utrzymać się i odłożyć. Szacun. U mnie kredyt mieszkaniowy więcej wynosi niż 1200, a mieszkanie nie nowe i raptem 40 m. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4872916 Napisano: 03.12.2011 05:48:56 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Kochana każdy ma niepewną sytuację w tych czasach. Ja nie pracuję, mąż ma stypendium doktoranckie, którego jest 2600, czasem coś dorobimy i jakoś leci.



Kurde, jak za taką kasę dajecie radę wyżyć i jeszcze dziecko utrzymać??? My wspólnie mamy ok. 8 tys. i uważam, że to mało, by mieć dziecko. Same opłaty zjadają ponad 3 tys. a i odłożyć coś trzeba.
Podziwiam odwagę.
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4856635 Napisano: 26.11.2011 09:46:07 w skojarzenia
pogrzeb - żałoba Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4743653 Napisano: 10.10.2011 12:03:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Książka „Nos Edwarda Trencoma” z mediafm.net Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4677192 Napisano: 15.09.2011 10:51:30 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw musztard Kamis, nie pożałowali emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4652372 Napisano: 05.09.2011 11:56:07 w skojarzenia
narodziny - popijawa Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4635617 Napisano: 27.08.2011 09:21:49 w skojarzenia
wyrok - więzienie Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#4630774 Napisano: 25.08.2011 12:14:21 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
otwieracz tyskie Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek