Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika staszek

staszek

#5469057 Napisano: 24.11.2012 07:29:45 w Wkurza mnie...
awi napisał(a):

trebor1 napisał(a):

mia napisał(a):


3) Że nie mam cyfrowego Polsatu emotka


a co się wydarza takiego w cyfrowym, że wartowałoby go mieć?



Jak to co? Telewizory można wygrać emotka


a mnie jak Cyfrowy Polsat wkurza... Mam go, na konkurs miałam przygotowane 3 hasła i co? Spóźniłam się o 1 dzień emotka
Pamiętałam, pamiętałam i oczywiście zostawiłam na ostatnią chwilę. I pomyliłam ostateczny termin składania prac... Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5466729 Napisano: 23.11.2012 01:17:58 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Widzę, że temat ŚLUBÓW I WESEL nadal na topie.
I tak Was czytam i czytam i dochodzę do wniosków, że nie ma sensu dyskutować, bo i tak każda para ma wizję swojego ślubu ( czy też wesela) i dążą do realizacji swoich planów i OK, są zadowoleni i uważają, że było cudnie i wspaniale. Inni zaś nie mają potrzeby udowadniania, że się kochają, są ze sobą, są sobie wierni i ślubu im nie trza i też Ok, a to kto ile wyda na wesele to inna bajka. My z mężem mieliśmy uzbierane pieniądze, a część dostaliśmy od rodziców.
Jedni się zorganizują w kilka miechów, inni potrzebują więcej czasu, a jeszcze inni w kilka dni to załatwią emotka

staszek, muszę przyznać, że mieliście romantyczny dzień ślubu emotka


:) tak miało być emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5466604 Napisano: 23.11.2012 12:15:04 w Konkursowiczki w ciąży
a my wydaliśmy ok. 3 tys zł emotka obiad w restauracji dla rodziny najbliższej. Wyszło ok. 30 osób. a potem we dwoje w domu się upiliśmy i było super emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5464557 Napisano: 22.11.2012 10:22:26 w Rossmann
dochaaa napisał(a):

staszek napisał(a):

jestem na liście nivea invisible, ale maila nie mam. Czekać czy pisać do nich?


czekaj, ja na @ z konkursu domowe SPA tez długo czekałam ale się doczekałam emotka



dzięki emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5464528 Napisano: 22.11.2012 10:09:04 w Rossmann
jestem na liście nivea invisible, ale maila nie mam. Czekać czy pisać do nich? Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5438962 Napisano: 07.11.2012 08:22:42 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

staszek napisał(a):

a ja pierwszy raz wysłałam hasełko do kauflanda, na szybciora, co mi do głowy przyszło. Na 2 smsy 1 bonik emotka



Ja za pierwszym razem to samo i wygrałem... Zgłoszeniem, które nie było nawet na pół smsa. A w następnych konkursach się siliłem i nic emotka



może to po prostu było szczęście początkującego w kauflandzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5438910 Napisano: 07.11.2012 08:06:37 w Kaufland konkursy
a ja pierwszy raz wysłałam hasełko do kauflanda, na szybciora, co mi do głowy przyszło. Na 2 smsy 1 bonik emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5438073 Napisano: 07.11.2012 01:32:26 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
szprotka napisał(a):

Bony Kaufland - opek. Sympatyczny Pan pyta się czy wieżć do domu czy do pracy emotka



do mnie chyba avon z ofeminin, ale pan nie był sympatyczny. Kiedy usłyszał, że mnie nie ma w domu, bo jestem w pracy to z pretensją, że po co do domu zamawiałam skoro mnie nie ma emotka
niekoniecznie zrozumiał, że nie zamawiałam tylko wygrałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5437784 Napisano: 07.11.2012 11:24:18 w Kaufland konkursy
ewachem napisał(a):

staszek napisał(a):

dala napisał(a):

ewachem napisał(a):

frodo napisał(a):

dag napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy wysyłał ktoś sms na ten nowy konkurs?Czy on jest faktycznie,czy blef?


Powstrzymuję do wyjaśnienia sprawy, na pewno zapytam jeśli zadzwonią z info o wygranej


Ja wysyłałam, w gazetce było info o nowym konkursie


przychodzi normalna zwrotka


Na pewno ten konkurs to nie blef. W moim sklepie są jak zazwyczaj małe ulotki o konkursie. Zgłoszenie już wysłałam - tradycyjną zwrotkę dostałam emotka



a co to za konkurs? jest gdzieś info oprócz gazetki?


narazie tylko w gazetce



dzięki, z dzwonieniem to nie żart. Do mnie dzwonili naprawdę. Żeby być dokładnym o 10.57
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5437735 Napisano: 07.11.2012 11:09:04 w Kaufland konkursy
dala napisał(a):

ewachem napisał(a):

frodo napisał(a):

dag napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Czy wysyłał ktoś sms na ten nowy konkurs?Czy on jest faktycznie,czy blef?


Powstrzymuję do wyjaśnienia sprawy, na pewno zapytam jeśli zadzwonią z info o wygranej


Ja wysyłałam, w gazetce było info o nowym konkursie


przychodzi normalna zwrotka


Na pewno ten konkurs to nie blef. W moim sklepie są jak zazwyczaj małe ulotki o konkursie. Zgłoszenie już wysłałam - tradycyjną zwrotkę dostałam emotka



a co to za konkurs? jest gdzieś info oprócz gazetki?
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5437571 Napisano: 07.11.2012 10:11:38 w Kaufland konkursy
sambolera napisał(a):

staszek napisał(a):

kaufland dzwoni emotka dbamy o Twój rodzinny portfel



to to haslo na co oszczedasz cala rodzina?



tak, to Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5437570 Napisano: 07.11.2012 10:10:54 w Kaufland konkursy
kod 03-780 Warszawa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5437554 Napisano: 07.11.2012 10:04:59 w Kaufland konkursy
kaufland dzwoni emotka dbamy o Twój rodzinny portfel Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5436852 Napisano: 06.11.2012 06:46:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
kosmetyki z kobieta.mag i książka z polskich księgarni Powrót do miasta świateł Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5435886 Napisano: 06.11.2012 10:18:44 w Konkursowiczki w ciąży

staszek

#5435733 Napisano: 06.11.2012 08:42:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
zizzola94 napisał(a):

Ehh, nie mogę już patrzeć jak się męczycie ...

Przykład:
Kupujecie produkty Nestle, otrzymujecie paragon o numerze np. 22076 i co? Chcecie mi powiedzieć, że zgłaszacie ten numer tylko ze swojego telefonu?
Hmm ... może część z Was tak, ale znaczna część zgłosi ten numer paragonu również z telefonu męża, siostry, etc. czyli mając jeden paragon dokona 3 zgłoszeń - ot takie niewinne nagięcie zasad.

Wy to zrobicie 3 razy a są osoby które to zrobią 50 razy, są i też takie (co uświadomiła mi ta loteria) osoby które to zrobią kilka tysięcy razy.

Nie trzeba się tutaj bawić w drukowanie paragonów!!!

Wystarczy 100 prawdziwych w pełni legalnych paragonów zduplikowanych z 1000 kart sim i już się robi 100 tys. zgłoszeń.

Ci zwycięzcy własnie po tyle statystycznie musieli zgłaszać (po około 50-100 tys. dziennie) aby zbierać tyle nagród, baaa w ostatnie dni to musiało być nawet 200 tys. zgłoszeń (masakra emotka )

Zawaliła agencja na kilku polach, niezabezpieczony formularz www, brak wymogu wysyłania wszystkich zgłoszonych paragonów, wystarczyło wysłać ten zwycięski, etc. tak niestety był skonstruowany Regulamin - pewnie ta cała sytuacja też jest nauczką dla Agencji.

Nie piszę pod swoim nickiem, bo wygrałam kilka ekspresów (liczba jednocyfrowa) i pewnie zaraz byłabym powieszona, że też powtarzałam numery etc.



a czy to nie jest tak, że jak podajesz nr paragonu to tylko raz możesz dać takie zgłoszenie? Przecież rejestruje się, że dany nr już wziął udział w konkursie.
Chyba, że specjalnie się tak nie dzieje, by dać przyzwolenie na tego typu praktyki
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5434216 Napisano: 05.11.2012 12:19:35 w TESCO konkursy
iaziaz napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ale co, oni będa to ręcznie segregować ? Nie wierzę, według mnie to się pomylili z początkami, w hortexie pewnie chcieli dać TESCO.HORTEX, tak jak ktoś z resztą mówił, że na jakiejś ulotce tak było napisane.


http://www.tesco..../36-hortex/index.php

na banerze tak wlansie pisze

tesco.hortex



ale w regulaminie już inaczej jest, więc co jest właściwe? emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5426194 Napisano: 30.10.2012 10:13:01 w TESCO konkursy
luko922 napisał(a):

mia napisał(a):

luko922 napisał(a):

Ja bym na waszym miejscu napisał reklamację. Po co robią konkurs i obiecują określone nagrody, jak potem wysyłają badziewie ? Niech nie robią wcale, jak mają ściemniać...


Reklamację do MC? emotka
Jak już kompletnie nie będę miała co robić, to może wtedy się tym zajmę... emotka
Już z poprzednich wygranych krzyżówek mi tylko te ich świetne nagrody leżą i zalegają, więc raczej się zastanowię nad celowością brania udziału w kolejnej...




Aha, to MC emotka emotka

A tak btw, dostał ktoś już kosmetyki z czasówki? Gdzie było do wygranie 50 zestawów ?



ja czekam ciągle na nie
Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5425437 Napisano: 29.10.2012 06:28:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
książka z gastronautów Wyświetl w wątku >>
0 0

staszek

#5419855 Napisano: 25.10.2012 06:23:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw pism wnętrzarskich Wyświetl w wątku >>
0 0