Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kursykon

kursykon

#5001969 Napisano: 08.02.2012 12:47:48 w Dyskusje o wynikach konkursu
gregory napisał(a):

w konkursie santandera - mikolaj przybywa trzy razy oczywiscie nie zabrakló pani moniki. ale tym razem nie udało jej sie trafic autka tylko ipoda. ciekawe czy sie cieszy czy smuci



sorka a gdzie dokładnie znaleźliście wyniki, jakąś listę nagrodzonych?
Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4999387 Napisano: 07.02.2012 02:14:00 w Reklamacje wyników konkursów
W Stocku na chłopski rozum powinni byli wybrać główną wśród nagród dziennych, takie było również
moje przekonanie. Ale z drugiej strony to jest coś o co wielu bije pianę. A mianowicie rzecz gustu. Z nim jest tak jak z d..ą. Każdemu podoba się inna. A co więcej codzień może podobać się inna. Mając np.1000sztuk do wyboru i zmienność nastrojów, humory, lepsze i gorsze dni komisji przemnożone przez ilość jej członków wyniki posiedzeń konkursowych mają szansę się różnić zależnie od dnia pomimo niezmiennego składu. Może to wcale nie takie złe, a na pewno daje nadzieje innym uczestnikom, że może warto do końca nie tracić nadziei emotka
choć przyznam, że zdarzają się ewidentne złamania regulaminu z pogranicza albo i wprost oszukujące uczestników. Zastanawia mnie jak podchodzi do tego UOKiK. Ciekawi mnie podejście tej instytucji do tej kwestii. Jeżeli ktoś wysyłał do nich coś to niech napisze czy w formie skargi, zapytania, zgłoszenia czy jakoś inaczej i w jaki sposób się z nimi kontaktował? i jak się to potoczyło? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4880136 Napisano: 06.12.2011 11:53:20 w PLAGIATY
joan napisał(a):

toka napisał(a):

moim zdaniem powinni odrzucić nazwy które zostały juz wczesniej użyte jako nazwa lokat w innych bankach-inne nazwy jako nazwa dla lokaty są przecież nowymi propozycjami


Również jestem za taką opcją emotka



I ja się z tym zgadzam. Sam fakt że jest lokata Cumulus w jednym banku jak również Maximus w innym nie oznacza, że plagiatem jest połączenie tych słów. Co więcej to właśnie owo połączenie jest swoistą oryginalnością. Tak samo jak lokata Atutowa to wcale nie jest plagiat lokaty Atut. Natomiast nazwa Atut nie powinna sie pojawić w zwycięskich hasłach skoro inny bank używa jej. Inna sprawa to kwestia oryginalności. Widać nie zależy bankowi PKO BP na oryginalności i rozpoznawalności skoro wybiera nazwy lokat podobne do innych banków a tym bardziej dwie zbliżone do siebie nagradza. Powiedziałbym więcej, dziwi mnie bardzo dysonans pomiędzy kierunkiem w jakim reklamowo idzie PKO BP a wybranymi hasłami. Z jednej strony miliony złotych (duuuże miliony) idą na niesztampowe kreowanie wizerunku (Szymon Majewski) a komisja wybiera hasła, które jak ktoś już dobrze określił w większości nadawałyby się na nazwy placówek powiatowych banków spółdzielczych. Sprzeczne sygnały wysyłają i przede wszystkim będąc na miejscu kierownictwa wyciągnąłbym konsekwencje w stosunku do osób odpowiadających za wizerunek banku. Dla mnie cały czas jest to moloch w którym stołki chcą zachować niedołęgi i stare pierdziele.
Natomiast czytając komentarze pod artykułami dot.tego konkursu na różnych portalach to cały czas jad się sączy i rośnie poziom frustracji wśród tych, którzy nie zostali nagrodzeni. Śmieszą mnie komentarze chcących powoływać społeczne komisje do rozstrzygania konkursów lub piszący w swej nieomylności, że wszystkie konkursy z nagrodami w postaci samochodów są ustawione. Może i się zdarzają przekręty ale moim zdaniem nie ma lepszego sposobu rozstrzygania kreatywnych konkursów jak ustanowienie kilkuosobowego jury. Najgorsze natomiast co może być to oddanie głosu internautom i zliczanie głosów. Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4360218 Napisano: 12.05.2011 09:24:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
malineczka23 napisał(a):

79magda napisał(a):

ewunia63 napisał(a):

Proszę o pomoc. 9 maja pojawiły się wyniki z BOŚ Banku, niestety nie znalazłam swoich danych ani danych mojej córki na liście zwycięzców. W banku zakładając lokate upierałam się, że chcemy wysłac prace pocztą. Pani odpowiedziała, że jest to niemożliwe. Zaniosłysmy więc osobiście do banku. Pani odbierając prace zachwycała się nimi. Kontakowałam się z osoba zajmującą się konkursem i dzisiaj otrzymałam wiadomość, że nasze prace wogóle nie dotarły i przez to nie brały udziału w konkursie. Jestem wściekła....

Co robić w takiej sytuacji? Nie mam żadnego potwierdzenie, że Pani przyjęła kupon. Była tylko z nami córki koleżanka.




emotka złóż oficjalną reklamację. Przede wszystkim - możesz odtworzyć jakoś swoją pracę? Prześlij ją pocztą razem z reklamacją, za potwierdzeniem odbioru.



tak reklamacje, głównie w banku w którym składałaś prace przecież chyba w każdym banku są kamery czyli dowód ze byłaś w tym banku i składałas prace, możesz od nich dostać niezłe odszkodowanie!!!!!!!!!!!!



skąd ta pewność, że powinnaś znaleźć swoje i córki dane na liście zwycięzców?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4337714 Napisano: 05.05.2011 07:35:56 w Wkurza mnie...

kursykon

#4318887 Napisano: 28.04.2011 12:33:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
errorr napisał(a):

http://www.tvn24....s_ami,wiadomosc.html . Takie tam do poczytania emotka




należało się Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4316476 Napisano: 26.04.2011 11:27:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
asiabuczkowska napisał(a):

http://konkursfotograficzny.com.pl/ czy wiecie cos na temat wyników tego konkursu? miały być 14 kwietnia i nadal brak emotka



wchodziłem tam niedawno i faktycznie na jakąś ściemę wygląda, pamiętam kiedyś konkurs samsunga, który rozstrzygnęli dokładnie rok po terminie:) to było niezłe
Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4281065 Napisano: 11.04.2011 12:12:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dotarła porcelana z Posti, cała i zdrowa a ja i tak jedną z filiżanek potłukłem:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4252090 Napisano: 28.03.2011 10:36:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
po jakim czasie od wygranej dostaliście porcelanę Posti? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4194515 Napisano: 05.03.2011 12:07:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
5,6 i 9 zdjęcie w wygranych to jakieś nieporozumienie Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4194506 Napisano: 04.03.2011 11:53:23 w Dyskusje o wynikach konkursu
kittykot napisał(a):

Ale plagiat!
I kilka innych też wygląda na plagiat.



a które wyglądają? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4193346 Napisano: 04.03.2011 03:59:10 w Dyskusje o wynikach konkursu
Co myślicie o wynikach konkursu http://www.mikolajistnieje.pl/ ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4193338 Napisano: 04.03.2011 03:57:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
agamaty napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

Mam pytanie o regulamin Garniera...

W regulaminie: http://www.facebo...e_id=137814492951582

jest wzmianka (§ 9, pkt 6)
Wraz z zamieszczeniem wypowiedzi pisemnej w treści maila, użytkownik gwarantuje, że to on jest właścicielem wszelkich praw, a w szczególności praw autorskich do tych treści. Użytkownik udziela Organizatorowi niewyłącznej, bezpłatnej, globalnej i czasowo nieograniczonej licencji, z prawem do udzielania sublicencji, na korzystanie z danych treści. Licencja obejmuje prawo do korzystania przez Organizatora z tych treści w każdej formie we wszystkich środkach przekazu (szczególnie: prasa, Internet, telewizja, mobilne platformy komunikacyjne). Prawa te obejmują w szczególności: zwielokrotnianie (w tym wytwarzanie techniką cyfrową), rozpowszechnianie, publiczne odtworzenie, nadawanie i remitowanie, wyświetlenie, a także publiczne udostępnianie utworu w taki sposób, aby każdy mógł mieć do niego dostęp w miejscu i w czasie przez siebie wybranym. W razie, gdy Użytkownik nie jest właścicielem praw do przez niego dodanej treści, gwarantuje on, że uzyska od twórcy uprawnienie do korzystania z utworu i udzielenia licencji, co najmniej w zakresie opisanym w niniejszym rozdziale. Użytkownik oświadcza, że rozumie te warunki i zgadza się z ich treścią.

Czyli w tym przypadku - wysyłając zdjęcia na ten konkurs przekazujemy organizatorowi prawa autorskie, prawda? Byłam kiedyś w podobnej sytuacji: ktoś napisał mi, że nie mogę wstawić dwa razy tego samego zdjęcia do konkursu, tylko u mnie nie było takiego zapisku..
Napiszcie mi, czy to oznacza, że wysyłając zdjęcia do Garniera (powiedzmy, że fotka wygra) przekazujemy organizatorowi licencję i nie możemy posługiwać się zdjęciem drugi raz (przez jakiś czas)..?



moim zdaniem prawda - biorąc udział w konkursie przekazujesz pełnię praw do zdjęcia



Wg mnie w tym przypadku możesz dalej się posługiwać tym zdjeciem gdyż nie udzieliłaś licencji wyłącznej tylko niewyłącznej
Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4157270 Napisano: 20.02.2011 01:56:51 w Najdurniejsza rzecz jaką dostaleś...
iwciaj71 napisał(a):

wkładka na nietrzymanie moczu,ale jak na razie to ja z tym nie mam problemu emotka



ja na przykład nie trzymam moczu, od razu go w sedes albo pisuar więc jakby produkt dla mnie ale co do groma miałbym z tą wkładką robić? ma ktoś jakiś pomysł? Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4157268 Napisano: 20.02.2011 01:41:04 w Oddam za darmo
Oddam się ładnej dziewczynie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4151022 Napisano: 17.02.2011 08:03:48 w Zabawa - Zniszcz życzenie
miałabys złoty dotyk ale smierdziałoby Ci z ust:)

chciałbym PIS i PO u władzy:) pliss odpiszcie jak najszybciej Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4150995 Napisano: 17.02.2011 07:55:43 w Zabawa - Zniszcz życzenie
opanowałabyś ale urwałoby ci ręce

chciałbym przegrać w jakims konkursie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4150823 Napisano: 17.02.2011 06:57:27 w Zabawa - Zniszcz życzenie
Spełniłaby 3 życzenia a US nałożyłby podatek od nieuzasadnionego wzbogacenia i nieujawnionych dochodów tj.70 czy 90 %

chciałbym przegrać w jakims konkursie:) Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4150799 Napisano: 17.02.2011 06:49:30 w Zabawa - Zniszcz życzenie
masz 10 lat mniej ale choroby zostały te same:)

chciałbym umrzeć Wyświetl w wątku >>
0 0

kursykon

#4150775 Napisano: 17.02.2011 06:43:04 w PLAGIATY
A może znacie albo to ktoś z forum kto zalogował się jako mtruszczek1 na portalu zbudujtaniej.pl i wstawił kradzione zdjęcie jako swoje i wygrał prawdopodobnie podbijając głosy? a możecie więcej przeczytać w opinii prawniczej na portalu foto http://www.swiato...a-pytania-22754.html Wyświetl w wątku >>
0 0