Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6495408 Napisano: 07.06.2018 11:33:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

alan84 napisał(a):

mnie wkurzaja wszedzie te koszulki... z.podpisem tego tamtego...

Żeby to chociaż podpis był autentyczny a nie nadrukowany emotka  

oj mnie też ! i te piłki ! jak takich carów to mam że hoho ino do szkoły na loterię daję emotka

nawet się mi grać nie chce w te konki, chyba ze zupe gotować z takich nagród emotka

Ino mnie nie linczujcie za narzekanie, ale takie jest moje zdanie, mnie takie fanty nie rajcują, tak samo jakies gry lubisiowe, czy reczniki, będąc w super hotelu co wyciągnę ręcznik z belriso? ponarzekałam idę lepiej coś ugotować na jakiś fajny konkurs emotka Ale życzę powodzenia tym którzy się cieszą z takich nagród, wszak nie wszystko jest dla wszystkich. Wyświetl w wątku >>

anula81

#6493425 Napisano: 30.05.2018 14:41:48 w Informują
na instagramie ofemini inforumuje pod zwycięskimi zdjęciami o wygranej z tego konka https://www.e-kon...a-cie-o-poranku.html Wyświetl w wątku >>

anula81

#6492041 Napisano: 24.05.2018 16:35:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bzowapani napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy tuńczyk princes zawsze dotąd wrzucał wyniki w środę ? czy ja coś pomyliłam niewiem czy dziś 4 tura powinna być czy nie ;/

10 DNI ROBOCZYCH WCZORAJ MINĘŁO I CISZA...

właśnie wrzucają wyniki powoli ale wrzucają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6491665 Napisano: 23.05.2018 17:24:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy tuńczyk princes zawsze dotąd wrzucał wyniki w środę ? czy ja coś pomyliłam niewiem czy dziś 4 tura powinna być czy nie ;/ Wyświetl w wątku >>

anula81

#6490585 Napisano: 18.05.2018 11:02:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy agencja studio vertus zawsze tak zwleka z wynikami ? chodzi mi o ten konkurs  https://www.e-kon...intermarche.html   , no chyba, ze wsio powiadomione a mi umknęło na forum, niby 30 dni roboczych wypada chyba 21.05.

Ktoś pisał, że jest z nimi w kontakcie i że najpierw wyniki miały być po weekendzie majowym, potem na początku tego tygodnia. Ja myślę, że dziś będą- bo mija 30 dni.



dziękuję ci za odp. jakoś nawet nie widziałam posta że ktoś coś już pisał w tej sprawie emotka czyli jest jeszcze nadzieja, że coś wpadnie emotka pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6490581 Napisano: 18.05.2018 10:57:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy agencja studio vertus zawsze tak zwleka z wynikami ? chodzi mi o ten konkurs  https://www.e-kon...intermarche.html   , no chyba, ze wsio powiadomione a mi umknęło na forum, niby 30 dni roboczych wypada chyba 21.05. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6488989 Napisano: 13.05.2018 14:20:11 w SZUKAM....
szukam osoby, która ma kogośw Anglii, kto jest często w PL. lub bedzie w najblizszym czasie, mój dziadek się opamiętał, że ma funty po 10 i 20 te co wyszły już u nas z obiegu, a można je w Anglii spokojnie spożytkować, ktoś zechciał by mi pomóc w wymianie za opłatą oczywiscie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6488487 Napisano: 11.05.2018 11:22:30 w Informują
nutella śle @, z tego ostatniego etapu Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6485097 Napisano: 26.04.2018 11:37:48 w Informują
tuńczyk 2 etap w końcu rozesłał @ Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6485084 Napisano: 26.04.2018 11:05:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
princes tuńczyk, niby wyniki ogłosili z 2 tury, wczoraj mojej foty nie było, a dziś jest, czy tylko mi się wydaje że oni ciągle te zdjecia zmieniają ?

pozostaje czekać na @ ... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

anula81

#6480740 Napisano: 10.04.2018 10:59:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mam dziś zaćmienie, czy ja dobrze rozumiem zapis regul.kinder, że jeśli mam 4 kinder kanapki na paragonie jako szt, nie wielopaki, to mogę zgłosić się 4 razy do loterii ?


Będę wdzięczna za odp.

Każdy z Uczestników może dokonać zakupu dowolnej liczby Produktów Promocyjnych stwierdzonego odpowiednim dowodem dokonania zakupu Produktu
Promocyjnego i nadesłać do Loterii tyle Zgłoszeń na podstawie danego
dowodu dokonania zakupu Produktu Promocyjnego ile zakupionych Produktów
Promocyjnych wynika z dowodu dokonania zakupu. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6480394 Napisano: 09.04.2018 11:12:35 w Dyskusje o wynikach konkursu
@zielonooka85 Fajnie, że to opisałaś, miałam kiedyś taką sytuację parę lat temu już nawet nie wiem z czego to był konkurs, zrezygnowałam, oddałam im te szmatki, nie jestem jakąś ikoną mody/blogerką/czy laską która ubiera się we wszystko co narzucają reklamy, nie bo nie, ciuchy które mi proponowali były beznadziejne, traktowali mnie jak ... zabłąkaną owieczkę, czytaj po co tu przyszłaś! Po moim niezadowoleniu zostałam pzreproszona i tyle.

Podobna sytuacja miała miejsce w Cetniewie z konkursu nestle porusza, wygrany pobyt ze spa, dziewczyny pisały, ze pani w Spa byle jakie kosmetyki im nakładałay z łaską robiły zabiegi, zostało to zgłoszone do obsługi zarówno ośrodka w cetniewie jak i organizatorom konkursu, ale tutaj organizator stanał na wysyokosci zadania, i jak ja realizowałam voucher to panie ze Spa same dzwoniły, proponowały zabiegi, i starała się kosmetyczka bardzo i była bardzo miła.


Takie vouchery wyjazdy, to zawsze jest nuta niepewności, już się nauczyłam, wiecie co robię? dzwonię i pytam czy klient z voucherem jest traktowany jak damozjad hahah serio, działa zawsze, potem jak jadę pierwszy raz w takie miejsce jestem traktowana jak należy!

Tak samo i bardzo często jest z voucherami do sklepów, ostatnio konkurs Avanti tutaj w bazie był walentynkowy, do wygrania bon an 100zł do esotiq, przyszedł voucher na bieliznę zestaw, i co? i znów panie w dużym mieście nic nie wiedzą jak go zrealizować, jak wykorzystać, ale już doświadczona, podaję na ladę smartfona, z korespondencją z Fp esotiq, panie czytają i już nagle wszytsko wiedzą, jeszcze tylko telefon do szefostwa jak to nabić na kasę, i klientka wychodzi ze sklepu z bielizną za 250zł, ja szanuję te sprzedawczynie, ale na litość boską, ktoś powinien informować pracowników.


Takie  przypadki można mnożyć, to samo było w Fotojoker z konkursu ze snicersami, czarna dziura, nikt nic nie wie, jak nabić , jak zrealizować, dopiero jak człowiek"wyłudzacz konkursowy" powie proszę zadzwonić zapytać, okazuje się że się da !!!! Wyświetl w wątku >>

anula81

#6479375 Napisano: 04.04.2018 14:06:00 w Informują
instagram smolar informuje o nagrodzie magnum biedronka -pw o 14.03 Wyświetl w wątku >>

anula81

#6478848 Napisano: 02.04.2018 17:57:24 w Ambasadorinnowacji - Philips
Karolcia90 napisał(a):

anula81 napisał(a):

akurat dziś sie wątek odświeżył, a myślałam ostatnio o tej amasadzie, bo zamówiłam szczotki dodatkowe te końcówki do visa pur i do dziś ich nie ma, dostał ktoś ?

P.S
Visa Pur wygrane na aukcji i na pudełku było info żeby się zarejestrować i zostanie wysłana dodatkowa końcówka

Ja zarejestrowałam produkt, nie miałam oczywiście paragonu, bo produkt zdobyłam na licytacji. Wysłałm wiec protokół przekazania nagrody. Jak po miesiącu nic nie przyszło napisałam do Philipsa w tej sprawie. Dali mi kontakt do osoby zajmującej się tą promocją. Napisałam do tej Pani i dostałam odpowiedź, w której poinformowała mnie że wyłącznie paragon uprawnia do dostania gratisowej szczoteczki. Szkoda, bo wiem, że niektórym Ambasadorom się udało...no nic. Peszek, albo natrafiłam na jakąś służbistkę sztywno trzymającą się regulaminu...

Dobrze wiedzieć to i ja spróbuję, dam znać co mi się udało dowiedzieć. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>

anula81

#6478216 Napisano: 29.03.2018 14:03:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
IV etap henglein listonosz przyniósł foremki list polecony Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6477368 Napisano: 27.03.2018 10:53:13 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dpd wozi foremki z upiecz z kasią od smolara za I etap i są dwie foremki jak na zdjeciu konkursowym zielona i czerwona Wyświetl w wątku >>

anula81

#6473195 Napisano: 15.03.2018 09:23:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dpd wozi już bony C4 z Bambino I etap Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6470555 Napisano: 07.03.2018 07:48:33 w Biedronka
poprostuanette napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Biedronka robi dużo konkursów, w których nie ma towaru. Jak jest, to na lekarstwo, a przeważnie towar jest dopiero po zakończeniu konkursu emotka

Też nad tym ubolewam. Dzisiaj wygrzebałam gdzieś spomiędzy FA ostatnie mydło Palmolive w płynie. Cogate za to mnóstwo, ale zakup past zupełnie mnie nie interesuje. emotka

I pojawiła się "dobra zmiana"... sklepy od pon. do pt. czynne od 6.30, zaś w pt. i sb. do 22.00.

Nie wiem jak u Was u mnie najtaniej wychodzi żel pod prysznic Palmolive emotka  po 3,55 jest emotka

U mnie pasta w promocji. Niecale 3 zl...taka w filetowym opakowaniu

a te zwrotki jak nie przyszly to co tetaz? słać jeszcze raz ? mowie o kobietą być emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6470442 Napisano: 06.03.2018 18:57:58 w Biedronka
u mnie stare kapsułki po 19,95 buuuuuuuu 


czy macie zwrotki z tego E ? Wyświetl w wątku >>
0 0