Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6587798 Napisano: 07.04.2019 17:32:48 w WC - rozmowy o wszystkim
powiedzcie mi, może jest tutaj ktoś, kto rezerwował hotel przez bookingcom, czy to tak jak pisze wybiera się termin, ilosc osób, wiek dzieci, rezerwuje i płaci, i przyjeżdżamy do hotelu i sie tylko meldujemy? akurat nie chodzi o PL dlatego tak nie dokońca się będzie można tam dogadać, wiec nie wiem jak to wygląda. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6580898 Napisano: 15.03.2019 15:11:14 w Giełda Kodów ; )
przygarnę kody tic tac za fajny zestaw kosmetyków pisz pw  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6579682 Napisano: 12.03.2019 15:10:34 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

anula81 napisał(a):

a develey strajkuje w tym meisiącu, czy już informowali za luty i mi umknęło?

9 marca ktoś się chwalił zakupami od Develey

dziękuję, czyli informowali ;D Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

anula81

#6579674 Napisano: 12.03.2019 14:47:17 w Czy informują/ informowali?
a develey strajkuje w tym meisiącu, czy już informowali za luty i mi umknęło? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6579358 Napisano: 11.03.2019 17:53:08 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
kurcze chyba czas ponarzekać!!! pusto cosik, tylko pogoda dobija, jak nie huragan to zima, chce nagrodę by humor sobie poprawić w mig! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6570998 Napisano: 13.02.2019 15:57:55 w Czy informują/ informowali?
estrelitta napisał(a):

Barilla za zeszły tydzień?

też czekam,  myślę że jeszcze nie słali Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6570990 Napisano: 13.02.2019 15:27:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nikusia88 napisał(a):

e-e napisał(a):

nikusia88 napisał(a):

Chciałabym pozdrowić Pana "wnuczka", który wysłał dziś swoją babcię do naszego rodzinnego Pubu z prośbą o kapsle z Heinekena. emotka
Mimo iż przysporzyłeś sobie sporej konkurencji wśród naszych (zainteresowanych tematem) pracowników, serdecznie zapraszam Cię w weekend, a osobiście postaram się by coś Ci odłożyć emotka  


nie wierze....serio ? to już chyba uzależnienie i to nie od alkoholu, ale od konkursów! Nowa metoda na wnuczka ;D


Hihihi taka babcia to skarb emotka   

Ja w konkursach paragonowych praktycznie nie gram, chyba, że  używam makaron, czy inny produkt emotka kiedyś będąc w tesco pani z pod kas samoobsłuchowych do wora brała paragony, to nie był nikt z obsługi, znam tam osoby, które pracują, sama bym sie nawet nie odwazyła zapytać czy mogę, ale są osoby co się nie krępują, i w tedy konkursy paragonowe idą precz, jeśli ktoś wysyła zgłoszenie, a nie musi nic kupować, co innego jest w sieciach w których paragony są bez sensu opisane, w tedy nawet znalezony paragon nie wiesz czy pasuje czy nie ;D bo jak coś leży w wózku to biorę, wczoraj np. znalazłam paragon na tymbarka, nagrody pożal się P.Boże, wklikałam i co? i nic nawet zielonego, brzydkiego winter coś tam nie trafiłam emotka   Ale nie wszędzie każdy musi grać, więc ja życzę powodzenia w tych loteriach obecnych, tych szalikach znów w biedrze emotka tych tymbarkach, luty znów obfituje w .... gadżety! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6570305 Napisano: 10.02.2019 17:21:09 w Zdjęcia naszych wygranych
pytacie na pw o fote huśtawki z fantazji, ale dopiero dziś je rozpakowałam, masa foli, paleta,kartony emotka wszystkie przyszły grey, poduszki również ciemne, są piękne, duże, wygodne, widać ich jakość, to nie byle co z sieci za 300zł, można się w nich zakochać emotka











  emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6569873 Napisano: 08.02.2019 10:29:03 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
przyjechały huśtawki z Fantasi za pierwszy dzień co omyłkowo wysłali @ emotka Wozi zupełnie inny kurier nie wiem jaka nazwa, dzwoni wczesniej, są na paletach, ładnie owiniete, wystarczy podpis, nie ma protokołu emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6569332 Napisano: 06.02.2019 11:34:28 w WC - rozmowy o wszystkim


czy jest tutaj ktoś kto może pomóc, instalowałam na nowo, pzrenosiłam z karty na tel i odwrotnie, nie działa mi nic ;(  pisałam do ekonków ale nie mogę  nawet przez @ wysłać zdjęcia, jakieś fatum :! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6568676 Napisano: 04.02.2019 11:28:36 w WC - rozmowy o wszystkim
czy dzała wam aplikacja ekonkursy? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6568294 Napisano: 02.02.2019 14:15:14 w Żegnamy zmarłych
@Mia wyrazy współczucia, śmierć zawsze przychodzi nagle, niespodziewanie, 4 lata temu pochowałam tatę, mlody 65lat, do dziś jak oglądam zdjecia, filmiki jak z synem moim robił desery, nie wierzę, że go nie ma, przykro mi bardzo emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6567691 Napisano: 31.01.2019 19:36:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Aż mi się głupio zrobiło ,że ten krwawy interes koszulkowy wspierałam ale syn lubi te jogurty i tak sobie tłumaczę.Bardziej mnie martwi ta loteria Lecha bo nie można kupić tego 0% alkoholu ,nałóg wzywa ten do loterii a rozum tłumaczy nikt nie pije.Nie będziesz chodzić z piwami i rozdawać pod sklepem potrzebującym.

ja chętnie też  ponarzekam, bo wpieniają mnie na maxa konki z czapkami, badziewnymi koszulkami, bluzami, i choć nie chcąc nikogo urazić, co np. ubierze te ciuszki do lasu, działkę, to jednak agencje, czy firmy maja nas chyba za idiotów!!!  sama brałam udział w żabce w zeszłym roku o koszulki z leszka, i co niby fajne białe, niby logo OKI ale jakość fatalna, cieżko się prasuje, bawełna jakaś dziwna, keidyś wygrałam koszulkę jakiegoś projektanta to był konkurs garnier  niby warta 150zł była, a czułam się w niej jak w koszuli nocnej, a po jednym praniu się cala jakaś wykręcona zrobiła, choć prana w 30st, redbul poszedł już całkiem po bandzie z hustami i podkładkami, a leszek mnie nie rusza bo loteria to nie dla mnie, koleżanki pracujące w biedrze wiedzą co się robi z paragonami, dzięki temu że nie biorę udziału nie wzruszają mnie wygrane w tych konkach, ale wchodząc w MDW aż krew zalewa sam badziew .... wiem, że styczeń, że susza, ale organizatorzy mogli by pójść po rozum do głowy. ponarzekałam, pozostaje żyć nadzieją, że luty będzie lepszy! emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6567452 Napisano: 31.01.2019 07:54:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ludziki, wczoraj informowali na @ z konkursu uwielbiam.pl nie marnuj jedzenia w święta, mozecie odesłać im @ z plikiem tym wypełnionym? bo mi wraca ciągle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6567261 Napisano: 28.01.2019 13:13:09 w Czy informują/ informowali?
czy informowali już  ztego konkursu? niby w regulaminie pisze iż to oni mają słać @

https://www.e-kon...marnuj-w-swieta.html Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6566777 Napisano: 26.01.2019 09:36:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ninakow7712 napisał(a):

może ktoś chce oddać kapsel ze zdjęciem z captain jack? mam kapsel, ale jakiś wybrakowany, nie mogę rozgryźć ostatniej litery lub liter emotka  napisałam do nich email, ale nie wiem kiedy odpiszą....

ściąg paznokciem z kapsla ten silikon, pod nim jest wyrażny kod emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6564075 Napisano: 16.01.2019 08:48:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tuw3105 napisał(a):

Co wozi dzisiaj DPD?

myślę że itm milka bonbowy konkurs Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6564031 Napisano: 15.01.2019 21:33:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
isiulka napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

anula81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mary18 napisał(a):

czy już odsyłaliście paragony z tesco/żywca bo nie wiem czy wolno juz jak esmesów jeszcze nie było ?

odsyłam jutro

Ja narzekałam wczoraj, że nie wygrałam, a mój błąd zły paragon wbiłam emotka dziś patrzę bo sobie myślę no nie możliwe i jest gratulujemy emotka Wysłałam im właśnie paragon przez str www fajna nowa opcja bez płacenia za pocztę pl emotka

 mają @ potwierdzić czy wszystko ok emotka

gdzie jest ta opcja? nie widzialam, a poslalam dzisiaj normalnie pcozta oswiadczenie i paragon emotka  

Tez jestem ciekawa co to za nowość emotka ) można prosić o link?

link jest w piście wyżej, teraz jestem na tel. nie skopiuję, pojawia się na str. po sprawdzeniu wyników u smolara, po gratulujemy pisze co dalej zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6564004 Napisano: 15.01.2019 20:24:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)



LAUREATA DO POBRANIA NA STRONIE: www.smolar.pl/loteria-z-najlepszymi-z LUB WYPELNIJ FORMULARZ NA STRONIE WWW.LAUREACI.SMOLAR.PL

dzieki, wlasnie sie dopatrzylam...jesli faktycznie nie beda smsow wysylac, to moze tu byc duuuza rezerwa....



myślę, że chyba muszą wysłać smsy wiec luzik emotka nadgorliwi >JA" już wiedzą, że wygrali emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6564001 Napisano: 15.01.2019 20:18:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

anula81 napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

mary18 napisał(a):

czy już odsyłaliście paragony z tesco/żywca bo nie wiem czy wolno juz jak esmesów jeszcze nie było ?

odsyłam jutro

Ja narzekałam wczoraj, że nie wygrałam, a mój błąd zły paragon wbiłam emotka dziś patrzę bo sobie myślę no nie możliwe i jest gratulujemy emotka Wysłałam im właśnie paragon przez str www fajna nowa opcja bez płacenia za pocztę pl emotka

 mają @ potwierdzić czy wszystko ok emotka

jak paragon przez stronę ? a ja czekalam na smsa, moze jutro puszcza? przeciez jest 7 dni od informacjji, a oficjalnie jeszcze nie mamy informacji



LAUREATA DO POBRANIA NA STRONIE: www.smolar.pl/loteria-z-najlepszymi-z LUB WYPELNIJ FORMULARZ NA STRONIE WWW.LAUREACI.SMOLAR.PL Wyświetl w wątku >>