Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6077547 Napisano: 21.09.2015 13:39:52 w Biedronka
agicho napisał(a):

A Moc nagród- ma dziś niemoc emotka

ja akurat 16 nie grałam, 17 miałam 4 powtórzone paragony i je posłałam solo, czekam dopiero na 18 tego, zniechecają te nr się powtarzajace emotka taki fajny konkurs dający fajną gotówkę i taki zonk a to dopiero 3 tyg emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6073777 Napisano: 15.09.2015 14:54:33 w Biedronka
chochliczka napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

chochliczka napisał(a):

anula81 napisał(a):

a ja sie zastanawiam co będzie za 2-3 tyg jak juz się tak paragony powtarzają, własnie i mi się powtórzył, że wykorzystany emotka napisałam im @jak mają zamiar to rozwiązać, i dopisałam, że jeszcze nikt z takim paragonem powtórzonym, poprzedzonym literami nr." nie wygrał ! sama wpisałam kropkę ! i pewno nie wygram na niego

A skąd wiesz, że nikt takim powtórzonym nie wygrał? Trzeba bylo od razu im podać link do forum albo zrobić screena  emotka  Oj ludzie sami sobie kuku robicie emotka  a po nr nie stawia się kropki emotka

Tu nie chodzi o to by postawić kropkę po "nr" tylko ZAMIAST emotka

To już inna sprawa emotka  W każdym razie sami robicie zadymy, zamiast cieszyć się, że kochana Biedronka nas tak rozpieszcza konkursami  emotka emotka emotka emotka

czsami to lepiej tutaj faktycznie się nie wypowiadać, każdy ma prawo pisać co chce i jak chce, myślałam, że pomogę, sorry,   emotka a jak za 2 tygodnie będą same powtórzone to będzie nam wszystkim miło emotka a kropkę wpisałam zamiast "nr" a powiem jeszcze że nie ma dnia bym nie wygrała, ale paragony powtórzone w mojej rodzinie i u znajomych  niestety nie wygrywają, a hasła piszę "ja" zbieg okolicznosci ? obym się myliła Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6073724 Napisano: 15.09.2015 14:29:22 w Biedronka
a ja sie zastanawiam co będzie za 2-3 tyg jak juz się tak paragony powtarzają, własnie i mi się powtórzył, że wykorzystany emotka napisałam im @jak mają zamiar to rozwiązać, i dopisałam, że jeszcze nikt z takim paragonem powtórzonym, poprzedzonym literami nr." nie wygrał ! sama wpisałam kropkę ! i pewno nie wygram na niego Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6073636 Napisano: 15.09.2015 13:34:23 w Biedronka
teodozja napisał(a):

Kurcze, mogliby już jakieś przelewy zrobić emotka

JESTEM ZA  bo kase tzreba wydawać, już się troche uzbierało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6073169 Napisano: 14.09.2015 19:56:43 w Ambasadorinnowacji - Philips
luko922 napisał(a):

Już są nowe wyzwania emotka
A do testowania nawilżacz lub oczyszczacz powietrza.
O dziwo nie trzeba nic nagrywać, nawet zdjęć nie trzeba emotka

A mi się wydaje ze jeszcze miał stary etap być z 4 dni emotka choć wykonałam zadania, nie wiem czy się mylę ? czy nie warto się sugerować ich odliczaniem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6072598 Napisano: 14.09.2015 11:27:11 w Biedronka
ilonaaa93 napisał(a):

rogalino napisał(a):

ilonaaa93 napisał(a):

fryteczka napisał(a):

Z kazdym dniem bardziej zroznicowane wyniki emotka

Może w danym dniu wygrać ta sama osoba np. 2 razy? Bo ciężko zauważyć w danym dniu powtarzające się dane (nie mówię o grani na rodzinę).

182ANDRZEJ JANCZAKKRETOMINO185ANDRZEJ JANCZAKKRETOMINO


można, np dziś widzę 

Ja na ten dzień wysłałam 4 zgłoszenia, liczę chociaż na jedno emotka

a ja wysyłam tylko po 1 zgłoszeniu i myślę, że tak lepiej, małą łyżeczką a stale emotka niż wysłać 4 czy więcej i być rozczarowanym Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6072314 Napisano: 13.09.2015 19:53:18 w Biedronka
anuska7 napisał(a):

mia napisał(a):

Moja wizyta w Biedronce.

Pierwsza myśl: "O kur...,znów ta sama kasjerka..". Druga: "Ludzi brak, trzeba szybko działać." W oczach kasjerki w momencie, gdy ciskam na taśmę sześć paczek Cheetosów pojawia się błysk rozpoznania i zniechęcenia. "Dzień dobry (szeroki wyszczerz). Pani już wie co i jak prawda? (drugi wyszczerz) To ja tylko skoczę po Liptony i już może pani kasować." Walczę z cholerną zgrzewką i kątem oka widzę, że przy kasie zaczyna się ustawiać ogonek. A kij tam, w sumie wszystko jedno, Lemon czy Green. Zgarniam w podołek 6 butelek, ciskam na ladę i z porozumiewawczym uśmiechem rozkładam kasjerce na taśmie parkami. No to lecimy. Wysypuję cały bilon na kasę, żeby kasjerka sobie mogła sama szybko brać i sobie wydawać, i tak dalej. Mąż odsuwa się na trzy metry ode mnie i z ogromnym zainteresowaniem ogląda jakieś sadzonki. Kolejka przygląda się z niejaką ciekawością. "X, chodźże tu pomóż mi pakować!" drę się do męża. Mąż zbliża z miną, jakby przeżuwał szczura i rzuca dowcipem w kierunku kasjerki:"No, a miałem się zamiar do niej nie przyznawać!". Niestety pani nie reaguje perlistym chichotem, mierzy nas zimnym spojrzeniem, i zamaszyście wyrywa z kasy ostatni, szósty paragon. "Dziękuję, do widzenia (wyszczerz)".
W domyśle... "Do jutra".

Kto się pod tym podpisze? emotka

super:) nieźle się usmiałam, podpisuje się wszystkimi kończynami.... tylko mój facet stoi na końcu kolejki i uprzedza ludzi, że te wszystkie produkty na oddzielne paragony i jak nie mają ochoty czekac to nich przejdą do innej kasy emotka  , a oni zniesmaczeni patrzą na mnie jak na debilkę emotka

pwinnas książki pisać usmiałam się !!!! ale u mnie jest to samo, płace zawsze kartą zbliżeniowo by było szybko i sprawnie emotka życie konkursowicz anie ejst łatwe emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6071785 Napisano: 11.09.2015 17:54:57 w Biedronka
śmieszne to, ja nie odsyłam danych na kufel moze mi aparat dadzą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6071778 Napisano: 11.09.2015 17:45:17 w Biedronka
już rezerwy ? mineło 80H ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6071621 Napisano: 11.09.2015 14:55:10 w Biedronka
joan napisał(a):

Po raz enty próbuję wypisać formularz. I znowu porażka. Niełatwo być konkursowiczem, niełatwo... emotka

ja w końcu wziełam i wypałniłam w pdfie i teraz tylko drukuję i podpisuję emotka ileż można wpisywać te same dane ? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6071568 Napisano: 11.09.2015 14:12:59 w Biedronka
Może mnie ktoś mądrzejszy oswieci bardziej emotka   jak ugryść to tyskie by załapać się na aparat ? powiedzmy daję fotę, mam kilka ujęć, dać kilka zgłoszęń na siebie ? będzie większa szansa na załapanie się ? bo jak dam na męża podobne w aranżacji to będzie potem że to już pod plagiat podchodzi bo dały dwie różne osoby podobne nie ? emotka Nie wiem czy dobrze kombinuję ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6071299 Napisano: 11.09.2015 07:23:51 w Biedronka
dala napisał(a):

maa napisał(a):

Etapy sa tygodniowe?

Tak, tylko pierwszy etap, który się wczoraj zakończył był krótszy, pozostałe trwają tydzień.

ja nawet nie zagrałam w persil, w I etapie będzie tłoczno, kupię na II i tylko 1 paragon, już moc nagród kosztuje, do tego bezowocna cola, jeszcze są inne paragonowe, w tym miesiącu zakupy kosztują emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6071099 Napisano: 10.09.2015 17:56:04 w Biedronka
zezowaty_kot napisał(a):

anula81 dokładnie tak, jak utkniesz w rezerwie to nawet kufel się nie trafi. Ktoś kto jest na pierwszym miejscu listy rezerwowej do samochodu praktycznie przegrał z najsłabszym zdjęciem w galerii. Podsumowując absurdy tego regulaminu i kreatywność IQ Marketing:

https://www.youtu.../watch?v=2zJFhdZ6Ox4
:D

o kurde !!! ciekawe jak będzie jeśli np. będzie mało zdjęć i im nie starczy na tą rezerwę !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6071074 Napisano: 10.09.2015 17:20:26 w Biedronka
ashley878 napisał(a):

kreatia napisał(a):

mattadore napisał(a):

poszedł już ktoś na wojnę z IQ Marketing za wyniki z Tyskiego??? czy czeka na galerie zdjęć emotka Bo mi osobiście leżą na sercu te rezerwy . Szkoda,że sporo fajnych zgłoszeń zepchnęli do rezerwy, a ludzie mają czekać teraz na czyjś błąd paragonu itp.

pytałam ich o kilka niejasnych rzeczy, nie udało mi się uzyskać odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, mają formułkę którą klepią pewnie każdemu, na pytania nie udało im się konkretnie odpowiedzieć. 
Jedyny konkret to: "jeśli jeden laureat wygrał więcej niż jedną nagrodę IIstopnia, zostanie mu przyznana tylko jedna nagroda, a pozostałe przejdą na rzecz laureatów z listy rezerwowej – zgodnie z regulaminem punkt 4.7."

W tym słynnym punkcie jest również informacja, że Laureat nagrody II stopnia dostanie tylko jednego maila! Sami sobie robią pod górę. Jest również informacja że laureat nie dostanie nagrody jesli nie spełni któregoś wymogu z całego punktu 3 a informacja o jednej nagrodzie na osobę jest z punku 4.11.  To nie laureat nie dopełnia obowiązku wydania nagrody tylko oni, bo jeśli wszystkie dane i paragony są prawidłowe to nie ma tu winy laureata .... Każdy Laureat który spełni warunki z punktu 3 otrzyma nagrodę taka jest informacja i powinni się tego trzymać a przeczą sobie w punkcie 4.11.

to nie ciekawie, bo jeśli np. moje zdjęcie będzie mega super do samochodu jako np. 3 w kolejce to będę w rezerwie i takim sposobem nie dotanę ani aparatu ani kufla głupiego ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6070995 Napisano: 10.09.2015 14:43:32 w Biedronka
jak mamy info z mocy nagród w poniedziałek 7.,09 za np. 3.09 to spokojnie można by odesłać jutro nie ? razem z całym tym tygodniem ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6070837 Napisano: 10.09.2015 12:09:26 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

łazienka w stylu wczesnego Gierka
to i kultura raczej niewielka... emotka

dobre hasło konkursowe !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6070796 Napisano: 10.09.2015 11:40:32 w Biedronka
mundek2004 napisał(a):

luko922 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

jarko44 napisał(a):

lena5_1985 napisał(a):

malutka456 napisał(a):

https://turniejty...98/55f082ae68042.jpg  Dzięki Biedronce uśmiecham się co dnia emotka

Odrobina erotyki ... emotka

Brakuje ostatecznego zwycięstwa, czyli pełnej erekcji   emotka

Kto wie czy się nie doczekamy ... emotka

O, dzięki za pomysł na zdjęcie do kolejnego etapu! emotka

Łukasz trzymamy kciuki emotka emotka

wow emotka ależ odwaga nie mogę !emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6070792 Napisano: 10.09.2015 11:37:53 w Biedronka
slonko365 napisał(a):

erychta00 napisał(a):

https://turniejty...48/55ef3d2193ea5.jpg
yyyy..... emotka

No i temu gościowi trzeba kufel dać, bo biedak tak pijąc krzywdę sobie zrobi... emotka

CHĘTNIE  mu oddam 2 emotka swoją drogą licze na rezerwę aparatów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6070621 Napisano: 10.09.2015 07:29:17 w Biedronka
ladyinred napisał(a):

taak sie zapytamodnosnie mocy nagród

wpisalam nr konta na taka strone i wyszedł mi adres banku, ktory prowadzi moje konto w moim mmiescie

a tak sie zastanawiam, czy nie chodzi im o adres centrali banku w  W-wie?

wiecie moze? bede wdzieczna za pomoc

Witam,

 
Dziękujemy za kontakt i zainteresowanie konkursem. Uprzejmie informujemy, iż
należy podać adres swojego oddziału, a w przypadku kont internetowych
wystarczy nazwa banku.

 
Pełen regulamin dostępny jest na www.mocnagrod.pl   
Zapraszamy do wspólnej zabawy! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6070436 Napisano: 09.09.2015 20:04:09 w Biedronka
luko922 napisał(a):

bandit napisał(a):

no to ostatnia walka , skoczyłem do biedronki mam paragon i wysłałem zgłoszenie - oby sie coś trafiło emotka

ja piwa nie (w ogóle nie piję) piję teściu będzie miał 4 zgrzewki tyskiego 
kto by pomyślał że teściu może się do pomocy w konkursie przydać 

Ja dziś też w akcie desperacji wysłałem jedno na szybko... emotka

a ja odpuszczam ten etap, tzreba się będzie wysilić na ten aparat, muszę weny poszukac ;D może jak słonko wyjdzie  ją znajdę !!!emotka Wyświetl w wątku >>
0 0