Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6242325 Napisano: 18.08.2016 11:47:58 w Paragony
jak do mnie nie zadzwonią to oddam paragon za wygraną emotka mam sporo paragonów Wyświetl w wątku >>
1 jokan 1 kalka

anula81

#6242295 Napisano: 18.08.2016 11:27:14 w Informują
@ z Auchan z wczoraj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6241275 Napisano: 16.08.2016 11:48:25 w Intermarche
edzia21 napisał(a):

anula81 napisał(a):

a jak myślicie trzeba sie zmieścić w tych 160znakach ? bo pisze tylko koszt za 160znaków/ zł nie pisze, że ma być w jednym smsie czy ja nie widzę ? będę wdzięczna za rozwianie moich wątpliowści

trzeba emotka  TQG nigdy nie czytało elaboratów emotka

dziekuję, to mogli by to uściślić w regul tak jak to robią w innych konkursach Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6241271 Napisano: 16.08.2016 11:39:57 w Intermarche
a jak myślicie trzeba sie zmieścić w tych 160znakach ? bo pisze tylko koszt za 160znaków/ zł nie pisze, że ma być w jednym smsie czy ja nie widzę ? będę wdzięczna za rozwianie moich wątpliowści Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6240263 Napisano: 12.08.2016 10:27:28 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
w końcu z nestle  rusz po nagrody - wyjazd nad morze voucher kurier fedex emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6239910 Napisano: 11.08.2016 11:28:07 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)



whiski -  ludzie jacka daniels Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6239402 Napisano: 09.08.2016 21:40:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

joan napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Czy w loterii Kamisa 25-lecie mozna wygrac jednym paragonem? 
Dopytuje, bo nie wiem jaka strategie obrac na kolejny etap emotka


Można, wygrałam właśnie jednym zgłoszeniem emotka

Dobrze wiedziec, ciekawe ile zgloszen bylo i czy sa osoby, ktore noza nie trafiły... emotka

ja na 3 zgłoszenia zero telefonu emotka emotka    zawsze tak mam na 2500 nagród nic a jak jest jedna to trafiam i niech tak zostanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6239313 Napisano: 09.08.2016 17:03:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 
pioge7 napisał(a):

Czyli mamy obok US dwa sklepy i jeden na zatorskiej w której powinny być. emotka
gdzie kupowałaś ? I czy fajnie opisane jesteś paragonie? 

kupowałam w Biesku w C4 i żle opisane ---- zeszyt A516K LIP  LUB KR------
w Aksa  tam koło US w zeszłym roku na konkurs też były żle opisane emotka
ale jak mamy zeszyty  na zdjeciu, to niech nie robią problemów z opisem nie wzielismy produktu z kosmosu ! Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

anula81

#6239306 Napisano: 09.08.2016 17:00:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

Mnie dodatkowo powiedzieli, że jeżeli na paragonie nie jest jasno określone ze to Oxford, to potrzebna jest  pieczątka sklepu na potwierdzenie.

tez o to pytałam, pani stwierdziła, że widocznie to jest kod tych zeszytów bo mam napisane "zeszyt A516K LIP  LUB KR" Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6239276 Napisano: 09.08.2016 16:19:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Czy te zeszyty na Oxford można kupić w dowolnym sklepie czy tylko tym co adres jest na stronie? 
Bo wpisując moją miejscowość wychodzą sklepy papiernicze żadne z carrefoura ... A na stronie carrefoura jest konkurs widoczny a u nich na stronie nie emotka  wiec można kupić gdzie się chce czy nie? 

też pytałam bo zgłupiałam już ale w Wadowicach nie ma zeszytów np, w C4
a na dodatek zapomniałam wysłać w niedzielę foty emotka buuu za dużo konków ale podobno paragon jest wazny bez względu na etap zakupu.


Dzień dobry
 
Tak – zaakceptujemy paragon.
Lista sklepów na stronie podana jest aby móc orientacyjnie sprawdzić, gdzie można
nabyć produkty objęte konkursem.
 
Pozdrawiamy
Zespół Be cool at school Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6237028 Napisano: 03.08.2016 21:17:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

Konkurs be cool at school
bardzo dziwny regulamin....oprocz nagrod glownych nagrody publicznosci, w kazdym tyg. 20 nagrod (komplet zeszytow)
ALE Zgłoszenia, które otrzymają Nagrody Popularności nie biorą udziału w etapie przyznawania Nagród Głównych przez Komisję emotka
Co jesli w danym tyg zgloszen bedzie mniej niz 20? wszysy orzymaja pocieszenia nagrody, a glowne przepadaja? emotka

jeszcze lepsze są daty emotka Konkurs podzielony jest na 10 tygodniowych etapów. Pierwszy etap rozpoczyna się 01.09.2016 o godzinie 00:00:00 i kończy 07.09.2016 r. o godzinie 23:59:59. Każdy następny z 9 pozostałych etapów odbywa się analogicznie, aż do zakończenia Konkursu 09.10.2016 r. Po każdym etapie tygodniowym Konkursu będą wyłaniani Laureaci.

chyba mieli namyśli 1.08.2016 ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6237023 Napisano: 03.08.2016 21:12:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

darog napisał(a):

Patrze które paragony wywalać..
AVANTI widze-tam gdzie była kasa do wygrania nie robiło rezerwy, np http://www.e-konk....html#.V6Gm7jVPI6U  , PREMIA KIBICA BIEDRA..

wkurzam sie na konkursy, gdzie nagroda przechodzi na rzecz organizatora.. coraz bardziej..

Ostatnio w ogóle mało nagród wpada na forum z rezerw, albo ludzie przestali się chwalić emotka

ja np. mam z rezerwy loteria nestle wyjazd nad morze emotka weryfikację już pzreszłam, więc tylko czekać aż roześlą te nagrody, bo ani decathlona nie ma jeszcze ani tego wyjazdu, a bon mam z 9,06. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6231964 Napisano: 22.07.2016 10:30:32 w Gratulacje! Dla wygranych!
Ilona bosko !!! gratulacje, nie wiem jak mozna się czuć wygrywając samochód,ale moze w końcu i mi się trafi, szczere gratulacje, miło jak wygrywa ktoś znajomy emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6228935 Napisano: 14.07.2016 09:57:19 w Biedronka
brudny napisał(a):

goldbutterfly napisał(a):

andii napisał(a):

Agnes napisał(a):

brudny napisał(a):

Czy Smolar w końcu przysłał komuś kod na piwko z paragonem za 1gr?

ja juz wszystkie dostałam nawet z ostatniego etapu i wszystkie nawet zrealizowalam
te kody często wpadały do spamu może tam poszukaj

ale chodzi o paragon za 1gr

 Ostatnio ich ponagliłam, to dosłali kolejne zaległe. Brakuje dwóch ostatnich - podejrzewam, że jeszcze wszystkich nie rozesłali.

na jaki adres @ ich "ponaglałaś" ? emotka

a ja nie ponaglałam, dostałam 2 dni póżniej niż na paragony włąsciwe za kasę, bo akurat takie też jeszcze miałam emotka wiec 6.07 na te pełno płatne z osttaniego etapu, a 8.07 na te po 1gr. aha w spamie miałam kilka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6226875 Napisano: 08.07.2016 14:24:45 w Informują
@ z rezerwy nestle loteria  Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6226717 Napisano: 08.07.2016 10:46:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta do Decathlonu z milki z ABC kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6226234 Napisano: 07.07.2016 11:38:26 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

Aż polajkowałam... emotka Moja wyobraźnie wysiadła... Zimą? emotka No, to chyba Twoja wypowiedź jest cenniejsza dla każdego rodzica, niż niejedna sztucznie przygotowana reklamówka tego parku! W życiu bym nie pomyślała. emotka

hahah no naprawdę emotka i nikt nie był chory a było nas 8 osób cała ekipa emotka   pokaże wam kilka fotek i uciekam co robić, bo zakończone konkursy z Lidką zajmowały mase czasu, teraz nawet mam czas na forum zerknąć emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6226221 Napisano: 07.07.2016 11:23:29 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

Właśnie mnie się to podobało, że - pomimo rzęsistej ulewy - park ciągle był pełen ludzi. Przyjechaliśmy przemoczeni i zdumieni widokiem tłumów przy każdym basenie i tak samo też odjeżdżaliśmy, w międzyczasie oczywiście - jak i inni - zaliczając każdą wodną atrakcję, zarówno podczas słonecznej aury, jak i deszczowych dni. Normalnie nie do pomyślenia, żeby podczas deszczu (zaznaczam - w lecie wprawdzie, ale: bardzo zimnego i ulewnego, non stop przez kilka dni) kąpać się tak swobodnie na świeżym powietrzu z dziećmi (w dodatku - dla ich zdrowia!)! Noclegi atrakcyjne, park jest podzielony na takie "tematyczne" części - np. westernowa, jedzenie też bardzo smaczne (i ogromne porcje do spożycia!). Byliśmy tylko raz, ale na pewno jeszcze kiedyś się tam wybierzemy. Ja byłam bardzo zadowolona. emotka

To myśmy pojechali pierwszy raz tam 31 grudnia w zimie, nie byłam pewna czy to dobry pomysł, ale okazało sie że przy tem. grubo na minusie naprawdę kąpaliśmy się na zewnątrz, choć po uszach wiało, że hej, i nawet zaliczyliśmy zjeżdżalnie takie co sie wylatywało na otwarte powietrze, wiało, gwizdało, ale było ekstra, wiecozrem gra swiateł w basenach no cud ...i nie potzreba mi żadnych ciepłych krajów emotka bo ja sie boję latać emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

anula81

#6226219 Napisano: 07.07.2016 11:20:12 w WC - rozmowy o wszystkim
olunka napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka


A niedaleko Zakopanego w Szaflarach jest Goracy Potok, warto sie wybrac na caly dzien przy ładnej pogodzie, atrakcje dla dzieci, doroslych fajne sauny ze strefą nagości,jak weszliśmy z mezem to bylismy sami, duzo terenu zielonego do piknikowania i rozlozenia koca czy lezakow, i warto na groupon popatrzec bo czesto taniej mozna bilety kupic, ostatnio tatralandia tez była
   

wszystko zalezy w jakim wieku są dzieciaki, mieliśmy też w zesżłym roku wygrane voouchery do szaflar ale tych term podhalańskich na cały weekend, było super, ale syn się nudził, bo dopiero budowali zjeżdżalnie zewnętrzną a w środku było tylko kilka 2-3szt, za to jedzenie w restauracji obłędne, stół szwedzki, przemiła obsługa, baseny tez super, ale to tak bardziej dla pary na wypad weekendowy emotka jeślid zieci są wieksze to lubią szaleś na zjeżdżalniach i to daje wielki plus własnie tatralandii, widze w tym roku rodzinny 55E wiec 3 E drożej. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6226213 Napisano: 07.07.2016 11:06:58 w WC - rozmowy o wszystkim
zaczytana-pola napisał(a):

pionas napisał(a):

barszcz napisał(a):

pionas napisał(a):

To mówicie że warto do Tatralandii z dziećmi?
W sierpniu jedziemy do Zakopanego z synem i może by wybrał się na Słowację emotka

Moim zdaniem warto,z dziećmi i z dorosłymi zmarzlakami.Jest sporo zjeżdżalńi,brodzików,masaży,baseny o różnej temperaturze i nasi krajowi animatorzy!:-)

A cenowo jak to wygląda? Płaci się za cały dzień, godzinę czy jeszcze inaczej? 

http://www.tatralandia.sk/pl/cenniki/  emotka

nie zaleznie od pogody jest co robić, teraz dodatkowo pod dachem baseny ze słoną wodą, ja jestem jej wierna od pierwszego lata jak została otwarta, w tym roku syn ma juz ponad 140cm więc już nas rodzinny nie intersuje bilet, ale i tak wychodzi dobrze cenowo, a jak ktoś ma 3dzieci małych + 2 dorosłych to za te 52E naprawdę cały dzień atrakcji do utraty tchu, moje dziecię miało 6 miesięcy jak było tam pierwszy raz, zero problemu, teraz jest lepiej jest mikrofala, czajnik bezpzrewodowy, specjalny taki kącik do kramienia, no  super, ludzie  zprywatnych posesji zawsze mili, a wybrać można lepszą kwaterę, gorszą zależy od nas jak chcemy nocować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0