Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6263708 Napisano: 04.10.2016 07:19:48 w Ambasadorinnowacji - Philips
jak sobie wylicytowałam wyciskarkę to mnie do testów wybrali !!! zobaczymy czy warta tej kosmicznej ceny ! @ po 16 tej   model    HR1895/80!  pierwsze testowanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6259092 Napisano: 23.09.2016 14:12:12 w Ambasadorinnowacji - Philips
a ja mam wymarzoną wyciskarkę huraaa emotka jak mnie wybiora do etstów to sie wkurzę ! Drogi Ambasadorze!
Gratulujemy! Wygrałeś Aukcję. Kupiłeś Avance Collection Wyciskarka do soku HR1897/30 za jedyne 4790 FILIPSÓW.

Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6257558 Napisano: 21.09.2016 12:39:22 w Kaufland konkursy
w koncu rozsyłają sms z troszczymy się .... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6257405 Napisano: 21.09.2016 08:00:00 w Co jest zbędne, co potrzebne a co mogłoby być??
-Violka- napisał(a):

cb656 napisał(a):

-Violka- napisał(a):

Moim zdaniem więcej wątków powinno być dostępnych po zalogowaniu. A "moje dzisiejsze wygrane" już obowiązkowo.

emotka
O tym to już trąbię od lat i niezmiennie odpowiedź pionasa jest taka sama: to nie przejdzie. emotka

jak się udało z wątkiem paragonowym... więcej osób się wypowie to może coś się ruszy.

W   ogóle całe to forum i baza konkursowa powinna być dla tych co dodają konkursy, znam osoby co ino zerują, konk sobie wybiorą idą grają i mają gdzieś całe forum i tą str. Zdaję sobie sprawę, że będzie dużo konkursów typu polub/ udostępnij/ ale można by dla nich zrobić osobny "TYP"  ; np fb - loterie. Wkurza mnie, że nic nie wnoszą do tej str. a żerują, bo baza tutaj jest naprawdę pionierska emotka kiedyś dodawałam po 10-15 konkursów, teraz tego nie robię, bo uważam iż nie warto sie starać dla tych co tego nie robią, więc skupiam się na tych 3szt co muszę dodać by widzieć wszystko.

Może ten pomysł się wielu nie spodoba, ale chciałabym by to się zmieniło. Pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
2 pioge7, venix 0

anula81

#6256525 Napisano: 19.09.2016 14:50:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
royaldragon napisał(a):

Witam, mam pytanie nieco poboczne...
Czy organizatorzy konkursów dzwonią czasami z numerów prywatnych/zastrzeżonych??

tak nawet dziś Kamis z nożami nadal dzwoni wł. z zastrzeżonego,  a tak każdy myślał po pierwszych dniach iż juz po ptokach, a tu proszę, dzownią już chyba z miesiąc i dzownią emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6256524 Napisano: 19.09.2016 14:49:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Czy ktoś z Was nie otrzymał jeszcze bonu Netto z konkursu Radio Złote przeboje? Z 7-8 września?

ja też jeszcze nie mam z 8.09, czy to list nadany z krakowa ma być  ? bo mąz ma awizo, choć wygrał po mnie, ale kto to tam wie jak rozsyłają .... Swoją droga takie awizo mnie zawsze wkurza, bo musze czekać do następnego dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6256446 Napisano: 19.09.2016 12:47:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

anula81 napisał(a):

a wie ktoś jak wysylają noże z kamisa ? poczta ? może z Krakowa nadane ? bo mam awizo, ciekawość zżera, a jakiś maly ten list do 350g, to jedynie nóż mi chodzi po głowie, reszta co czekam same duże gabaryty, a na pocztę dopiero jutro pojadę emotka będę wdzięczna za odp.

kamis noze sla kurierem gls

dzięki czyli to nie to Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6256444 Napisano: 19.09.2016 12:44:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a wie ktoś jak wysylają noże z kamisa ? poczta ? może z Krakowa nadane ? bo mam awizo, ciekawość zżera, a jakiś maly ten list do 350g, to jedynie nóż mi chodzi po głowie, reszta co czekam same duże gabaryty, a na pocztę dopiero jutro pojadę emotka będę wdzięczna za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6256003 Napisano: 18.09.2016 08:36:21 w Kupię...
kupię olejek do włosów kerastase elixir  ultime emotka może ktoś ma z jakiegoś konkursu Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6254495 Napisano: 14.09.2016 19:27:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):

Właśnie obudziłam się z drzemki i co widzę? Wyniki BelVity na FB, a tam pyszczenie typu "Wejdzcie sobie na lipton fotoandlove, w laureatów, pan Piotr zglosil to samo zdjecie tylko akcesorium inne". I nic, koniec informacji, żadnych linków, tylko sianie zamętu. Aha, noż k* bardzo rzeczowo.

Szukam więc tego pierońskiego FotoAndLove, przeglądam srylion zdjęć w galerii i co widzę? ZUPEŁNIE INNE ZDJĘCIE. Tzn. koleś ma tę samą dziewczynę / narzeczoną / żonę i kosz piknikowy i książkę. Aha. Czyli następnym razem: proszę dziewczynę zmienić na inną, książek niech Pan unika i pod żadnym pozorem proszę nie wychodzić na łono natury z koszem piknikowym.

Się wk* za bezpodstawny hejt i zmarnowanie mi kwadransa życia emotka

PS: Gdyby ktoś chciał zdjęcia porównać, to:
1) https://www.faceb.../?type=3&theater
2) http://www.fotoandlove.pl/#lastPage Tydzień szósty / Nagroda I stopnia

ja uważam tak samo, bez sensu hejtowanie, niech się cieszą tym samochodem, każdy z nas gra w dziesiątkach konkursów, ślemy też podobne foty, sama za moją fotę na rowerze choć różną to jednak w podobnej pozie nie raz byłam posądzona, ze to zdjecie już wygrało ! Ja im gratuluję szczerze a dobro powraca więc dajmy się im cieszyć emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

anula81

#6254412 Napisano: 14.09.2016 16:11:05 w Informują
dalej z nożami dzwonią ;D zejdzie im z 3 miesiace Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

anula81

#6253184 Napisano: 12.09.2016 15:24:16 w Gratulacje! Dla wygranych!
gratki jak tak się zacyzna poniedziałek to co będzie w piątek emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6252652 Napisano: 10.09.2016 18:58:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aurorcia napisał(a):

Wszytko to i tak na nic, bo jak  ktoś wygra to jednym zgłoszeniem, a jak będzie miał moje szczęście to nawet 100 dziennie nie zaowocuje! Pamiętam jak niekonkursowa koleżanka kupiła 2 mleka łaciate i wygrała expres za prawie 4 tysie, u mnie w czasie konkursu wypili ok. 70 kartonów i nic.

ja też się z tym zgadzam, na nestle loterię wysłałam 2 zgłoszenia bo akurat syn jadał płatki, i wpadł od razu tysiak i morze, a na żywca choć i tak miałam murarzy na budowie na fajerant dawałm im po piwku, więc wysłałam z 30 paragonów i nawet głupie 200zł nie wpadło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6251743 Napisano: 08.09.2016 18:46:06 w WC - rozmowy o wszystkim
michałek13 napisał(a):

Piszę tak informacyjnie po rozmowie ze skarbówką.
Pismo do mnie wysłane ma charakter informacyjny i cyklicznie otrzymają je wszyscy sprzedający na allegro "jako nie firma".
Skarbówki dostały takie zarządzenie z Ministerstwa Finansów.
Sami zmuszeni są do śledzenia i wyłapywania danych. No cóż do niemal nic nie robienia (bo wiem, jak ich praca wygląda) dołożyli im to...
No więc w gronie zainteresowania są osoby, co wystawiają po kilkanaście stron aukcji w m-c i przede wszystkim takie co mają po 5 aukcji w roku ale na kilkanaście tysięcy zł.
Powiedziałam, że ja wystawiam głównie rzeczy po dzieciach, za które niejednokrotnie zapłaciłam 100 zł i więcej a wystawiam po 15 -20 zł i nie zamierzam od tego podatku odprowadzać. Na co Pan mi odpowiedział, że jak to nie jest kilka stron aukcji w m-c, tylko pojedyncze przypadki to nikt mnie nie będzie ścigał.
I zasadniczo to on proponuje, żeby zapisywać te sprzedaże ile tego wyszło i w przyszłym roku do nich przyjść i się skonsultować, czy jest to kwota dla nich znacząca i czy mam wykazać w pit i wtedy oni POMOGĄ I DORADZĄ !!!! emotka  
No mam nadzieję, ze Pan wie co mówi i za moment nie dostanę zaproszenia do US.....

wszędzie szukają kasy, wszędzie węszą, jak nie przymusowe płacenie za TV, choć więszkość płaci za Cyfrę czy inną platformę, to znów się czepiają aukcji, śmieci,  czym palimy w piecu, jedzenia w szkole dzieci, niedługo nam będą zaglądać do lodówek i łóżka !!!! jak mnie wpienia takie wcinanie się w zwykłego człowieka, a inny bandzior, oszust na skalę światową, chodzi jak pan i go nie ruszą ! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6251498 Napisano: 08.09.2016 12:23:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a słał ktoś w jednej kopercie na noże z kamisa, oświadczenia swoje i męża np. pytał ktoś czy można ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6250626 Napisano: 06.09.2016 13:52:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
-Violka- napisał(a):

29renata napisał(a):

anula81 napisał(a):

jeśli ktoś ma nieodebrany tel. z albedo noże kamis, a mineło jak u mnie już 7 dni i nadal a ni @ ani telefonu od nich, dziś zadzwoniłam i pani potwierdziła iż faktycznie jest wygrana i że wyślą @ z dalszymi instrukcjami,

Czy wyślą tylko do Ciebie czy do innych osób też? Tzn. chodzi mi o to, czy muszę dzwonić, by też dostać @?

Tam trochę co człowiek to opinia. Do mojej koleżanki dzwonili 3x jeszcze w tym pierwszym rzucie . Ona nie konkursowa więc z telefonem wszędzie nie chodzi . No i się nie dodzwonili. Sama oddzwoniła i jej powiedziano, że dobrze zrobiła bo oni mogą dzwonić tylko 3x . No ale były też przypadki że na nieodebrany puścili @. Więc w zasadzie ciężko za nimi nadążyć 

Wiesz co to dotyczy mojej osoby, pytam dlaczego nie dzwonili więcej razy, powiedzieli, że dzwonili !!!!! smieszne .... może faktycznie dzwońcie bo wam pzrepadnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6250572 Napisano: 06.09.2016 12:42:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jeśli ktoś ma nieodebrany tel. z albedo noże kamis, a mineło jak u mnie już 7 dni i nadal a ni @ ani telefonu od nich, dziś zadzwoniłam i pani potwierdziła iż faktycznie jest wygrana i że wyślą @ z dalszymi instrukcjami, Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6248140 Napisano: 31.08.2016 16:32:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Monika11 napisał(a):

Dzisiaj dzwonili z Kamisa -kiedy mogę się spodziewać @ od nich ?

też jestem ciekawa bo nie odebrałam tel. swoja drogą mój nr paragonu z maja jest już niewidoczny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6245879 Napisano: 25.08.2016 12:11:55 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
w końcu wygrana karta 1000zł do decathlona z nestle loteria !!!! FEDEX Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6242325 Napisano: 18.08.2016 11:47:58 w Paragony
jak do mnie nie zadzwonią to oddam paragon za wygraną emotka mam sporo paragonów Wyświetl w wątku >>
1 jokan 1 kalka