Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6290296 Napisano: 24.11.2016 19:57:11 w Ambasadorinnowacji - Philips
egzotyczna21 napisał(a):

m123450 napisał(a):

czy ktos kto testowal wyciskarke nie dostal nadal maila z wynikami??

mój mąż też czeka za mailem

ja tez nie mam jeszcze,ani by odesłać, ani by zostawić, spakowałam i czekam ... Wyświetl w wątku >>
1 m123450 0

anula81

#6289951 Napisano: 24.11.2016 16:04:48 w Smolar
agicho napisał(a):

Dalej lecą z SMSami /zestawami, których nie mają, oczywiście na numer tel. ,który nie brał udziału w konkursie.

i do mnie na wszystkie telefony .... a nie grałam Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6285092 Napisano: 16.11.2016 11:48:09 w Ambasadorinnowacji - Philips
slawsar2 napisał(a):

anula81 napisał(a):

iskierka031992 napisał(a):

 
Witam , mam problem z wyzwaniem opublikuj opinię w testach wyciskarki do soku. Napisałam do nich maile ale na żadnego nie odpisali. Co powinnam teraz zrobić gdy nie mam do skopiowania opinii z pola poniżej i nie mam jak wkleić linku oraz podac nicku?

u mnie to samo, napisałam @ wczoraj dopiero więc, napisz też, bo ja sparwdzałam na różnych pzreglądarkach i nie działa, więc to chyba od nich problem, a ja czekam aż odpiszą.

Spróbujcie otworzyć formularz w innej przeglądarce.

Ja próbowałam na 4 przeglądarkach, a dziś dostałam odp. cytuję : Dzień dobry,
Błąd został naprawiony. Prosimy o uzupełnienie wyzwania.


I działa teraz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6285089 Napisano: 16.11.2016 11:46:29 w Ambasadorinnowacji - Philips
testolandia napisał(a):

madzia34 napisał(a):

strasznie dlugo czekam na wygrana z aukcji....ktos ze mna??pisałam  do nich ale nie odpisuja:(


Też czekam. Odesłałam im ten formularz na ostatnią chwilę, a może wysyłają w kolejności odebrania maila z danymi emotka

tez czekam na wylicytowaną nagrodę Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6283896 Napisano: 14.11.2016 11:31:38 w Ambasadorinnowacji - Philips
iskierka031992 napisał(a):

 
Witam , mam problem z wyzwaniem opublikuj opinię w testach wyciskarki do soku. Napisałam do nich maile ale na żadnego nie odpisali. Co powinnam teraz zrobić gdy nie mam do skopiowania opinii z pola poniżej i nie mam jak wkleić linku oraz podac nicku?

u mnie to samo, napisałam @ wczoraj dopiero więc, napisz też, bo ja sparwdzałam na różnych pzreglądarkach i nie działa, więc to chyba od nich problem, a ja czekam aż odpiszą. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6280579 Napisano: 07.11.2016 11:13:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do.ta.3 napisał(a):

anula81 napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

skoro wszyscy głosują to ja też,tylko na kogo? emotka na kotka miau miau emotka czy na Maryśke z żelazkiem? emotka emotka

jakby ten malarzo-murarz  zaczął się rozbierać co bym na niego zagłosowała a tak emocji brak .....(Tańczący z Fortuną)

ja  wtym udziału to raczej nie wezmę emotka głosu brak, a jak pomyślę, że zostane tak wnikliwie oceniona emotka to życze powodzenia tym odważnym emotka

też mi to przez myśl przeszło 
są trzy dobre śmieszne prace reszta fajna bo można się pośmiać tak na poprawę tego deszczowego poniedziałku 

już gratuluję tym co są za odwagę emotka ten w rażąco odblaskowych spodenkach, to ktoś z forum ? przyznac się ! fajne ruchy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6280570 Napisano: 07.11.2016 11:06:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do.ta.3 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

skoro wszyscy głosują to ja też,tylko na kogo? emotka na kotka miau miau emotka czy na Maryśke z żelazkiem? emotka emotka

jakby ten malarzo-murarz  zaczął się rozbierać co bym na niego zagłosowała a tak emocji brak .....(Tańczący z Fortuną)

ja  wtym udziału to raczej nie wezmęemotka głosu brak, a jak pomyślę, że zostane tak wnikliwie oceniona emotka to życze powodzenia tym odważnym emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6279779 Napisano: 04.11.2016 16:43:10 w Ambasadorinnowacji - Philips
requiem29 napisał(a):

zdolnabestia napisał(a):

Nic się nie przeciśnie

PM 2,5 
(chyba)
http://www.philip...-nawilzacz-powietrza

no właśnie i zagadka.. bo są niezwykle drobne cząsteczki i drobne cząsteczki i czy chodzi o symbol literowy czy symbol graficzny.. ja pisałam wszystko czyli, że oznaczane jako PM 2,5 a graficznie przedstawiane jako LITERKI UFP wpisane w symbol fabryki w fioletowym kółeczku

ja mam odrzucone zadanie a wpisałam fabryka emotka poszłam pieknie na łatwiznęemotka a tu pewnie do licytacji zabraknie pierwszy raz od dawna 4 odznakiemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6279574 Napisano: 04.11.2016 11:11:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
deva napisał(a):

kammaro napisał(a):

paula9891 napisał(a):

chasia napisał(a):

Organizatorzy robią nas po prostu w konia… W normalnej loterii mieliby obowiązek rozlosować wszystkie nagrody a teraz są bramki i nie
muszą wydać nawet 10% nagród emotka Świetnie widać to w FR, kart 1000 a zwycięzców, tyle co kot napłakał https://www.ferrerorocher.pl/  Nagrody (kasa) zostają dla nich, wiec czysty zysk. A odpuszczam tego typu akcje, bo to bez sensu.

O kurde, dobrze, że nie brałam udziału, bo by mnie trafiło! Na szczęście dużo bardziej wolę Ptasie Mleczko, więc nie mogłam się jakoś przemóc...  emotka

chasia
nie zgadzam się! Z regulaminu Ferrero:
"...
  • w sytuacji gdy w danym przedziale czasowym z przypisaną Nagrodą II stopnia nie będzie dokonane żadne prawidłowe Zgłoszenie, nieprzyznana Nagroda przypisywana jest jako pierwsza w kolejnym przedziale czasowym i jest przyznana pierwszemu Zgłoszeniu w tym przedziale czasowym. Tym samym nagroda przypisana do tego przedziału czasowego staje się drugą nagrodą przyznaną drugiemu Zgłoszeniu dokonanemu w tym przedziale czasowym;"
Zwykle w loteriach "bramkowych" jest punkt, że nagrody, które nie przeszły weryfikacji (nie zgadzały się numery, ktoś nie odesłał paragonu) zostają przyznane uczestnikom loterii w dodatkowym losowaniu ( procedura tego losowania opisana jest w regulaminie)
A to, że jest tylu laureatów na liście wynika tylko z faktu, że jeszcze trwa weryfikacja.

dokładnie np. moich dwóch wygranych  jeszcze nie ma, a paragony odesłane zaraz na początku loterii, wiec to poczatek ich weryfikacji, a rezerwa tam jest wpisana w regul. chyb a się nie mylę ?

Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6275367 Napisano: 26.10.2016 13:47:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
żywiec dzienna z ABC z pierwszych dni, dpd Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6273083 Napisano: 21.10.2016 11:50:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
i słuchawki z MILKI wypasione emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6272346 Napisano: 20.10.2016 10:16:04 w WC - rozmowy o wszystkim
a ja dziś trafiłam na takie cosik,


http://www.survey...904910e7f5b1db1f.jpg




Link długi ale działa, jest to str, z ankietami, nie wiem czy ktoś z forum tam może jest zarej. czy warto to dodać do bazy, czy to jakaś ściema ?


Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6271613 Napisano: 18.10.2016 20:48:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Halszka napisał(a):

anula81 napisał(a):

scrabble napisał(a):

buziolek napisał(a):

scrabble napisał(a):

Co z tymi rezerwami z Milki? Byłam święcie przekonana, że tam jej nie ma  emotka

W regulaminie była zapis o dodatkowym losowaniu nagród 14.10 jeśli nie zostały przyznane wszystkie nagrody. Nagród było 450 a na liście zwycięzców jest 305 osób

emotka  pięknie. Dzięki za informację  emotka

byli tacy co system rozgryzali, więc pewnie dużo nagród wpadnie właściwym i prawdziwym osobą z rezerwy, dobrze, że paragony trzymam zawsze nawet rok emotka

myslicie, że wysłali juz wszystkie maile z rezerwy? hmm jak zobaczylam wpisy, odpaliłam poczte a tam cisza... ah te loterie..
dostaliście maile ok 15 czy poźniej też?

ja 15;57 Wyświetl w wątku >>
1 Halszka 0

anula81

#6271597 Napisano: 18.10.2016 20:19:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

buziolek napisał(a):

scrabble napisał(a):

Co z tymi rezerwami z Milki? Byłam święcie przekonana, że tam jej nie ma  emotka

W regulaminie była zapis o dodatkowym losowaniu nagród 14.10 jeśli nie zostały przyznane wszystkie nagrody. Nagród było 450 a na liście zwycięzców jest 305 osób

emotka  pięknie. Dzięki za informację  emotka

byli tacy co system rozgryzali, więc pewnie dużo nagród wpadnie właściwym i prawdziwym osobą z rezerwy, dobrze, że paragony trzymam zawsze nawet rok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6271483 Napisano: 18.10.2016 16:53:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
29renata napisał(a):

violka88 napisał(a):

mam pytanie z jakiego dnia dziś smolar powiadamia z konkursu tyskie abc? (nagrody dzienne )

A co to za konkurs? W bazie nie mogę znaleźć.

nie tyskie tylko żywiec Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6271482 Napisano: 18.10.2016 16:50:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ja rejs. z biedronki napewno chodzi o nr sprzedazy, bo są dwa ja wpisałam ten koło nazwy, a nie wiem czy nie powinien być górny, ale np w rossmanie nr dowodu jest np. u mnie 57 i nie pzreszło, musiałam wpisac gorny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6271475 Napisano: 18.10.2016 16:38:56 w Informują
rezerwa z tego konka MILKA  @ o 15;50   https://www.e-kon...um.html#.WAYzZ_RT7iw

Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6270657 Napisano: 17.10.2016 14:12:31 w Ambasadorinnowacji - Philips
andzianecia napisał(a):

kubatbg napisał(a):

jak testerzy sokowirówek ? macie jakieś info ? bo ja od czasu @ z oświadczeniem cisza...

u mnie też cisza

też cisza, myślałam, że szybciej wyślą, chcę już soczek pić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6268689 Napisano: 13.10.2016 06:53:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

kalajf napisał(a):

nkba napisał(a):

kalajf napisał(a):


 

Ja wygrałam w sklepach abc tablety,a w regulaminie nie ma nic  mowy o odprowadzonym podatku(jest tylko od głównej).I teraz nie wiem czy sama mam złożyć stosowny Pit?Pisałam w tej sprawie do organizatora,ale mi nie odpowiedział.Tablety są już dawno w domu,ale nie chciałabym problemu.Jak myślicie co zrobić?

Spokojnie emotka wartość tabletu zapewne jest mniejsza niz 760zeta więc nie powstaje obowiązek podatkowy emotka

No,właśnie nie-cena była podana 1340zł

A jeśli tak to rzeczywiście dziwne emotka Ja, jesli nie dostałabym PIT od organizatora to w rozliczeniu bym nie ujmowała  emotka Jak ktoś nie doniesie to oni nie mają możliwości się o tym dowiedzieć  emotka A moze to była loteria? To wtedy kwota nie jest 760 tylko 2280?

Wtrącę się, bo sama mam pewne watpliwości,  jeśli chodzi o loterie to ta kwota jest zawsze  wyższa ? i jeśli pisze w regulaminie, że to będzie zryczałtowany podatek, to organizator zawsze sam odprowadza ? głównie chodzi mi o Loterie Roche, bo niby tak pisze w regul. będę wdzięczna za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6266876 Napisano: 10.10.2016 13:04:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

1mariusz napisał(a):

darog napisał(a):

1mariusz napisał(a):

czy był już może ktoś w Cetniewie?
nigdy nie byłam na tego typu imprezie  i nie bardzo wiem jak to organizacyjnie potraktować-pomagają tam na miejscu? czy totalny tumiwisizm -bo i tak kasę za mnie dostaną???


Byli i było fajnie, dobre warunki, bardzo dobre jedzenie, jedna uwaga na tą kwotę do wykorzystania w SPA...masaż który miał trwać 60 min trwał 45 min, dodatkowo trzeba patrzeć - co mają w tym SPA w promocji..Pytaliśy-milczeli..  dopiero przy wyjeździe zreflektowaliśmy się, że była promocja -50 % a od nas z tego bonu brali bez promocji - oczywiście uwagę uznali za zasadną, tylko ani nie zaproponowali z racji wyjazdu nic dodatkowego (oraz nie było wolnego miejsca na ew zabieg) 
Poza tym, można się dogadać, nie koniecznie 2 dorosłych i 2 dzieci... słyszałem też że było 4 osoby dorosłe na tym voucherze.

Dzięki za informację!!!A z dużym wyprzedzeniem robiłeś rezerwację i czy byłeś w tygodniu czy w weekend? My pojedziemy w zestawie 3 dorosłych + dziecko. Zastanawiałam się, czy  i jak wysoka będzie dopłata?Czyli jednak trzeba raczej o wszystko się pytać a i tak zrobią co chcą... emotka mam nadzieję,że nie naprzykrzam Ci się z moimi pytaniami-dziękuję za poświęcony mi czas!!!!

byliśmy od soboty do wtorku,(4 dni-3 noce) już pisałem-warunki b. dobre, jedzenie b. dobre, voucher masz na określoną kwotę.. jest na tyle wysoki- by nic nie dopłacać. co więcej kiedy były 4 osoby dorosłe- wcale tego nie zgłaszali. I tak są na plusie - mają zapłacone z góry, z kortów tenisowych nikt  nie korzystał, ani z rowerów, z basenu też nie- ładna pogoda była- warto nad morzem posiedzieć. na SPA naciągneli- tylko na te zabiegi uwaga. Mają zapłacone, wiec zlewają na SPA totalnie. Warto zorientować się PRZED na co jest promocja - ma voucherze jest kwota i nie ma zapisu-iz promocji nie uwzględnia.. u nas było za późno na refleksje-ale oni doskonale wiedzą-że to nie było OK.. Są tam 2 babki które wykonuja zabiegi - starsza (blondynka chyba imię Ewa?) - totalnie olała owe bony i zabiegi.. Młodsza (ciemne włosy) była bardziej dokładna i skróciła tylko 5 min.

  Dzięki, przydatna informacja, bo o Nestle piszecie ? my się wybierzemy chyba w nowym sezonie, troszkę póżno wysłali te vouchery, ale dobrze wiedzieć i o SPA i całej reszcie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0