Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6314301 Napisano: 25.01.2017 11:17:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

anula81 napisał(a):

ZetZ napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy czeka ktoś jeszcze na lampki z tego konkursu ?

https://www.e-kon...ikolajistnieje.pl%2F


Czy mikołaj istnieje bref, bo z kilku etapów wysłali hurtem a potem cisza niby czas maja do 25.01,ale to już jutro.

Z ostatniego etapu konkursu - wygrane lampki już od dawna u nas. emotka

dziękuję za odp. ciekawe gdzie zaginęły moje 2, a nie idzie się tam dodzwonić, na @ nie odpowiadają

Chyba się trzeba będzie uzbroić w cierpliwość...Agencja Albedo,jest teraz wręcz zasypana konkursami...ja też czekam na inne zaległe nagrody. emotka

ja czekać mogę, tylko że akurat tutaj reklamacje można składać tylko do 8,02,2017 wiec szkoda by mi było tych lampek bo są cudowne, i te brakujące skoro sie należą to mogli by już wysłać ;D znajdę dla nich miejsce emotka Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

anula81

#6314293 Napisano: 25.01.2017 11:05:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy czeka ktoś jeszcze na lampki z tego konkursu ?

https://www.e-kon...ikolajistnieje.pl%2F


Czy mikołaj istnieje bref, bo z kilku etapów wysłali hurtem a potem cisza niby czas maja do 25.01,ale to już jutro.

Z ostatniego etapu konkursu - wygrane lampki już od dawna u nas. emotka

dziękuję za odp. ciekawe gdzie zaginęły moje 2, a nie idzie się tam dodzwonić, na @ nie odpowiadają Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0

anula81

#6314131 Napisano: 24.01.2017 19:19:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy czeka ktoś jeszcze na lampki z tego konkursu ?

https://www.e-kon...ikolajistnieje.pl%2F


Czy mikołaj istnieje bref, bo z kilku etapów wysłali hurtem a potem cisza niby czas maja do 25.01,ale to już jutro.

Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6313958 Napisano: 24.01.2017 12:20:41 w Paragony na trwające konkursy
anula81 napisał(a):

mam 2 paragony na superbohaterki w intermarche cena 15 zł z dzis

został 1szt Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6313878 Napisano: 24.01.2017 09:54:00 w Paragony na trwające konkursy
mam 2 paragony na superbohaterki w intermarche cena 15 zł z dzis Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6313584 Napisano: 23.01.2017 10:50:27 w Ambasadorinnowacji - Philips
paula9891 napisał(a):

ondine napisał(a):

luko922 napisał(a):

O matko, wrzucili "Łukasz testuje VisaCare do newslettera na mailu". Nie oglądajcie! vemots/tongue.gif

Nie otwierałam nawet maila od Ambasadora, ale po Twoim "nie oglądajcie!" - musiałam... emotka
Brawo za odwagę, ja nigdy nie wrzucam filmików "gadanych" emotka

Haha ja specjalnie szukałam wiadomości, ktorą wyrzuciłam już do kosza emotka
Też podziwiam odwagę emotka

ja też odgrzebałam z kosza emotka ale recenzja super, i odwaga i głos emotka Podziwiać Wyświetl w wątku >>

anula81

#6312422 Napisano: 19.01.2017 10:09:48 w Kupię...
szukam takiej lampy/ kinkietu firma philips może ktoś akurat ma na zbyciu ? 



Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6312419 Napisano: 19.01.2017 10:06:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
iszhara napisał(a):

kalka napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy komuś smolar z delikatesów centrum razem na święta, przelał za duzo kasy ? ograniczenie na gospodarstwo było, dostałam przelew 200zł 4.01.2017 a dziś patrzę z 17.01.2017 znów 200zł na koncie emotka mają bajzel ciekawe co teraz ?

emotka  Może poświąteczna premia   emotka

Fajnie byłoby lecz niestety to kolejna pomyłka Smolara.    emotka

Sprawdź numer telefonu z którego wygrałas bo 17 stycznia słali 2 smsy informujace o tej pomyłce prosząc o zwrot pieniedzy i podając numer konta. 

oki to muszę posprawdzać wieczorem, kurcze nam to nie wolno się mylić, ale organizatorom to tak >; Wyświetl w wątku >>
1 mirai 0

anula81

#6312390 Napisano: 19.01.2017 08:56:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy komuś smolar z delikatesów centrum razem na święta, przelał za duzo kasy ? ograniczenie na gospodarstwo było, dostałam przelew 200zł 4.01.2017 a dziś patrzę z 17.01.2017 znów 200zł na koncie emotka mają bajzel ciekawe co teraz ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6310504 Napisano: 13.01.2017 07:21:08 w Ambasadorinnowacji - Philips
Prad napisał(a):

ominęłam jeden etap a tu wszystkie odznaki w większości wymagają emotka

ja się pomyliłam ostatnio w jednym zadaniu pierwszy raz od roku, a tu nagle ani nie można było tej odznaki dokupić, a jak na złość do  prawie wszystkiego wymagane były po 4, a tak chciałam odkurzacz, teraz mam komplet to nie ma odkurzaczy brrrr

Ale cieszyć się iż nie zamkneli programu, cały rok przed nami emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6310296 Napisano: 12.01.2017 14:11:01 w Ambasadorinnowacji - Philips
hogata1179 napisał(a):

anula81 napisał(a):

a jak rozumujecie nowy regulamin, czy gospodarstwo domowe (mąż i żona ) nie może wylicytować tej samej nagrody w jednej aukcji, czy w ogóle dwóch nagród  w jednej aukcji ?

wg. mojego rozumku to na jedno gospodarstwo domowe tylko jedna nagroda z aukcji ...

mi tez się tak wydaje, zmieniło się ... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6310279 Napisano: 12.01.2017 14:00:17 w Ambasadorinnowacji - Philips
a jak rozumujecie nowy regulamin, czy gospodarstwo domowe (mąż i żona ) nie może wylicytować tej samej nagrody w jednej aukcji, czy w ogóle dwóch nagród  w jednej aukcji ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6309527 Napisano: 10.01.2017 16:15:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
loczeq napisał(a):

anula81 napisał(a):

kochani płacił już ktoś kartą z ferrero ?


kartą można płacić tylko w sklepach stacjonarnych w internetowych płatność nie przechodzi

jeśli ktoś chce wyciągnąć gotówkę z karty Ferrero niech idzie na Pocztę Polską i wpłaci na swój rachunek 496,50 zł, opłata za przelew kosztuje 3,5 zł tym samym wyczyści kartę do 0 i będzie miał święty spokój, wpłaty do 14 pojawiają się zazwyczaj tego samego dnia na naszym rachunku

jacy wy jesteście mądrzy emotka dziękuję za odp.

a pytam bo karta nie działała choć była zasilona, ale chciałam nią płacić zanim dostałam od nich info na @ o zasileniu, ktoś pisał o jakiś dziennych limitach, ale dziś karta działa, płaciłam w kilku miejscach emotka

Dobrze, wiedziedzieć iż można ją wyczyścić i przelać na własny rachunek, spróbuję z inną emotka


Miłego dnia dobre duszyczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6309336 Napisano: 10.01.2017 07:40:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kochani płacił już ktoś kartą z ferrero ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6309043 Napisano: 09.01.2017 13:45:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurorcia napisał(a):

alea napisał(a):

Konkurs Ferrero , pytanie do tych co nie dostali @ z oświadczeniem do wypełnienia .
Czekacie na e mail od nich z oświadczeniem czy sami ślecie oświadczenie z numerem karty ?

Ja nie dostałam tego @ z oświadczeniem (pomimo maila o notariuszu i takie tam), ale stwierdziłam, że poczekam do jutra. Jednak chyba nie dostanę tego oświadczenia, bo teraz sprawdzam i karta aktywna z saldem 500zł.

no nie wierzę i u mnie zasilona z dnia 9.01.2016 wow jednak w kupie siła emotka ale tak na marginesie, nie znam się aż tak na prawie, ale jak sie dostaje info od agencji, która zna prawo że trzeba iśc do notariusza, to człek sobie myśli, ze tak byc musi, a tu proszę jak nas chcieli zrobić w bambuko !!!! wierzyć się nie chce !!! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6307774 Napisano: 04.01.2017 20:51:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
vazzz napisał(a):

gosiaczek91 napisał(a):

DOBRA WIADOMOŚĆ AKTYWOWALI MI KARTE Z FERRERO !!!!!! ALE TĄ CO BYŁA ODEBRANA PRZEZE MNIE I PODPISANA ZGODNIE Z  IMIENIEM I NAZWISKIEM LAUREATA NA ŻÓŁTEJ KARTECZCE

Dzięki za informację, u mnie taka sama sytuacja.

u mnie jedna co osobiście odebrana też doładawana ciekawe co z resztą .... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6305274 Napisano: 28.12.2016 15:40:06 w Dyskusje o wynikach konkursu
erot napisał(a):

Instrukcja dla poszkodowanych z Loterii Fererro:
1. Tel pod numer: 22 ***

2. Mail z opisem sprawy poprzez formularz: https://www.ferrerorocher.pl/

3. Warto dać też krótki komentarz na fanpagu:
https://web.faceb...herPoland/?fref=ts 

mi się wydaje że ta str jest błędna bo to konkursowa, więc @ trafi do agencji co konkurs organizowała, czy się mylę ? ja pisałam tutaj  https://www.ferrero.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6305252 Napisano: 28.12.2016 15:08:12 w Dyskusje o wynikach konkursu
loczeq napisał(a):

kalka napisał(a):

assal napisał(a):

Mi się wydaje, że problem zrobił się w tym, że niektórzy mieli kilka nagród na różne osoby w domu, odbierała jedna i podpisała się po kolei za każdego. Ci z automatu rozesłali mail do wszystkich, bo ktoś zauważył, że coś im nie gra.

Aaaa, to bardzo możliwe !

Podpisywanie się za kogoś jest czymś tak naturalnym, że mało kto zdaje sobie sprawę, że może zakończyć się w sądzie 

Ale tylko wtedy, gdy osoba odbierająca przesyłkę podpisze się za laureata jego nazwiskiem, a ten laureat oskarży go o podrobienie podpisu. Tutaj przecież nie ma tego problemu.
Możliwe natomiast, że zamiast nazwisk laureatów widnieją na potwierdzeniach odbioru inne nazwiska. A druga sytuacja, o której piszesz, a która "zaintrygowała" organizatora i stąd poruszenie to właśnie to, że na kilka nagród na różne nazwiska (na "słupy") obiera jedna osoba, a regulamin zakłada, że jeden uczestnik konkursu może wygrać jedną nagrodę:
cyt: "Każdy Uczestnik (jedna osoba biorąca udział w Loterii) ma prawo tylko do jednej Nagrody II stopnia uzyskanej, jako wygrana w Loterii. W przypadku stwierdzenia przypisania więcej niż jednej Nagrody II
stopnia do tego samego Uczestnika, Uczestnikowi przysługuje prawo tylko do pierwszej przypisanej"
I może stąd to całe poruszenie? emotka


No ale laureat a osoba odbierająca przesyłkę z nagrodą to dwie zupełnie różne sprawy

ja trzymałam się regul. i mam karty na zupełnie inne nazwiska i adresy po 1 na każdy i też mam takie @

teraz sie zastanawiam przez jaki ten formularz do nich pisać bo str konkursowa jest stworzona przez agencję, a oficjalna to taką znalazłam https://www.ferrero.pl/ więc chyba tutaj nalezy przez formularz pisać swoje żale ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6305238 Napisano: 28.12.2016 14:44:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
ja j
loczeq napisał(a):

anula81 napisał(a):

pisać do nich mamy przez str ferrero przez formularz, pani przez tel. powiedziała że to jest błąd agencji, że nie mają takiego prawa, i już się tym zajmują ! dzwońcie im więcej nas tym więcej ich nauczymy:)


może i przy okazji ich to skłoni co by szybciej karty doładować, bo chyba środki wiszą na jakiejś lokacie i dlatego przeciągają z wydaniem nagród emotka

ja już od 3 tyg wiedziałam że będą jaja, bo jak wyjęłam z koperty ich maginczą karteczkę z notką, że będą sprawdzać czułam że coś tu już śmierdzi, mogli ująć to w regulaminie że mamy odbierać osobiście, a nie mama czy babcia która jest zawsze w domu !

W kupie siła, więc działajmy już im naskrobałam w formularzu piękny tekst, zresztą media się tym też chętnie zajmą Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6305227 Napisano: 28.12.2016 14:36:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
pisać do nich mamy przez str ferrero przez formularz, pani przez tel. powiedziała że to jest błąd agencji, że nie mają takiego prawa, i już się tym zajmują ! dzwońcie im więcej nas tym więcej ich nauczymy:) Wyświetl w wątku >>
0 0