Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6327431 Napisano: 01.03.2017 17:03:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
belca napisał(a):

To, iż tylko jedna osoba pochwaliła się wygraną nie oznacza, że nie informowali. Potwierdzam co najmniej 3 SPA wśród forumowiczów emotka

Dzień dobry,
Chciałam poinformować, iż wygrała Pani w konkursie „e-book pełen zdrowia” wycieczkę do SPA wycieczka jest całkowicie zorganizowana jedzie na nią 20 osób które wygrały konkurs.
Termin: 17-19.03.2017 (Hotel Remes – Opalenica).
http://www.hotelremes.pl/
Szczegóły odnośnie transport, pobytu i atrakcji przekażemy tuż po otrzymaniu od Pani danych kontaktowych.
Zapewniamy pełną pomoc w transporcie do Poznania, a z Poznania już organizujemy transport do Hotelu.
Na miejscu czeka wiele zdrowych i sportowych atrakcji 
Bardzo proszę o szybkie potwierdzenie udziału w wyjeździe i przekazanie bezpośredniego numeru telefonu do Pani.

to ja się cieszę, że takiego @ nie mam - tylko bonik bym chciała, wkurzają mnie nagrody z narzuconym terminem wyjazdu, choć to weekend nie każdy moze sobie to zaplanować praktycznie na już emotka Myslę, że wiele blogerek dostało takiego @ emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6327419 Napisano: 01.03.2017 16:52:28 w Kaufland konkursy
gocha542 napisał(a):

anula81 napisał(a):

ja zawsze drukowałam to oswiadczenie i podpisywałam , a potem skan i na @ im słalam, czy faktycznie wysyłacie tylko to jako treść @ z danymi ? bez własnoręcznego podpisu ?

Bedę wdzięczna za odp.

odkąd pamiętam tylko treść z danymi.Po treści podpis.Zawsze nagrody dochodziły  emotka

dzięki  dziewczyny będę spokojniejsza i roboty mniej emotka   sylzab2294 gocha542 Wyświetl w wątku >>

anula81

#6327416 Napisano: 01.03.2017 16:49:32 w Kaufland konkursy
ja zawsze drukowałam to oswiadczenie i podpisywałam , a potem skan i na @ im słalam, czy faktycznie wysyłacie tylko to jako treść @ z danymi ? bez własnoręcznego podpisu ?

Bedę wdzięczna za odp. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6324948 Napisano: 23.02.2017 08:56:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

przez tą ich muzyczkę w tle w necie są natrętami  emotka dobrze, że zapytałam, bo miałam już nr blokować   emotka

Kamis nadal dzowni z 503210... i słychać muzyczkę, czekajcie cierpliwie, az się ktoś odezwie, bo ja wczoraj się rozłączyłam, a dziś czekałam ok
1min i w końcu się pan odezwał emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

anula81

#6324776 Napisano: 22.02.2017 17:40:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kajeczka napisał(a):

cleo25 napisał(a):

kajeczka napisał(a):

może ktoś podać nr, z jakiego dzwonią z kamisowymi stojakami ?  emotka

503 210 626

dzięki, czyli mam nieodebrane  emotka  

oooo to i ja emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0

anula81

#6324681 Napisano: 22.02.2017 14:18:28 w Żegnamy zmarłych
pioge7 napisał(a):

karolinamat napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Siostra w 5. miesiącu ciąży straciła dziecko... emotka dziś w szpitalu musiała je urodzić.... 
Za nienarodoznego Aniołka  emotka emotka emotka emotka

„Nie rozumiem… Panie, kto zrozumie Ciebie…

Wszak zamknąłeś swoje Serce 

W piersiach rodziców dziecka

I nauczyłaś ich kochać…Nie dziw się, że teraz płaczą, 

Bo nie przeczuwali 

Że tak szybko wróci do Ciebie,

A oni zostaną sami…Proszę, daj im nadzieję,

Która jak balsam 

Zagoi duchowe rany 

Ipozwoli dalej żyć…Jeśli nauczyłeś kochać bliskich 

To daj również siłę,

Aby się z nimi rozstać 

I zaufać, że dobrze im u Ciebie…”

Współczuję emotka Też straciłam pierwsze dziecko w 5 miesiącu więc rozumiem ten ból emotka Ściskam mocno!!!!!

To nie pierwsze które siostra straciła ale pierwsze które było w takiej zaawansowanej ciąży emotka  (*)
dziękuję wszystkim za odzew emotka  

Nawet sobie nie próbuję wyobrazić co ona musi czuć emotka bardzo mi przykro, sama przeżyłam we wrześniu stratę ale w 3 miesiącu, więc dzidzia dużo mniejsza, mam nadzieję iż tarfiła na dobrą opiekę emotka Nie wiem dlaczego tak się dzieje ? dlaczego ktoś rodzi i wystawia dzieci na balkon by zamarzły, a ktoś robi wszystko by utrzymać ciążę i ciągle odbija się od ściany !!!! Życzę siły <3 dla siostry !!! Wyświetl w wątku >>

anula81

#6323317 Napisano: 18.02.2017 13:03:43 w Auchan
@@gnieszk@ napisał(a):

83huda napisał(a):

Hej! Czy bony można odbierać także w weekendy? Trochę mnie te 14 dni roboczych zbija  tropu, a wyprawę 40 km muszę zrobić i nie chcialabym palić benzyny na darmo.

Ja bez problemu odebrałam w sobotę, ale może lepiej wcześniej zadzwoń i się upewnij, bo może to zależy od konkretnego sklepu.

ja odbierałam w dwóch  różnych sklepach w niedzielę , ale dzowniłam wcześniej i pytałam Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6320537 Napisano: 09.02.2017 19:42:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asandraa napisał(a):

Dostał ktoś z Was maila z konkursu Pomidorowa? Inaczej!... ? Z Magazynu Kuchnia? Po jakim czasie od wyników wysyłają oni maile?

wiesz z tymi odrębnymi od gazeta.pl zawsze tak jest, wyniki też po czasie, ja tez czekam na @ a defakto dane się tam wpisywało chyba całe, wiec mają,  jak nie to trzeba będzie do nich na czerską napisać.

Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

anula81

#6320145 Napisano: 08.02.2017 18:12:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Ja na prawdę jestem w szoku że to jest patent na wygrywanie

https://www.faceb...2tn%22%3A%22R9%22%7D

ja też ! Ale gdzieś zauważyłam, że w tle były kule * takie co w chodzeniu pomagają, myślę, ze to ktoś, może chorujący ?  znalazł sposób na podreperowanie budżetu, a że w taki sposób ?  każdy orze jak może ! w sumie ten karton może do kogoś przemawia ? nie wiem jak to nazwać zwlaszcza w  konkursie kulinarnym, gdzie jedzenie kojarzy się z estetyką, higieną .... ale to tylko przemyślenia, akurat dziś mam czas na taką refleksję emotka

choć mi na tym woku nie zależało, a garnki za 250zł to przy mojej częstotliwości gotowania na pół roku by wystarczyły, ostatnio wygrałam z floriny zestaw do gotowania na parze, o zgrozo rdzewieje !!!!! nienawidzę takich bubli co czasem dają. Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6320142 Napisano: 08.02.2017 18:04:58 w Auchan
agicho napisał(a):

szejknaftowy napisał(a):

Kto już wydał 600+ niech się pochwali co kupił i ile wózków trzeba było napełnić  emotka  

Spoko na dwa wózki weszło ,ale wszystko zależy po jakie gabaryty kto sięga bo można nabrać za 100 i się nie pomieścić emotka

myślę że taka kasa każdego ratuje, ja np. po przeprowadzce do nowego domu, widzę ogrom potrzeb, choć kuchnia, łazienka z konkursów wyposażona od podstaw, to jednak same żarówki wydatek nie mały, więc coś poszło na takie rzeczy właśnie, do tego czujnik dwutlenku węgla, bo ciągle żal kasy, a życie się ma jedno, filety z kurczaka w ilościach an miesiąc do przodu, takie ogólne zapasy, myślę że każdy znajdzie dziury w swoim mieszkaniu, połowa czyli 600 wydane została połowa w drugim mieście do odebrania, ja akurat mam fajnie bo mieszkam na środku, pomiędzy bielskiem a krakowem ;D takich konków powinny nam firmy dostarczać co miesiąc w ilościach po 2-3 tysiace nagród by dla większości z nas starczyło emotka Wyświetl w wątku >>
1 aurorcia 0

anula81

#6320028 Napisano: 08.02.2017 13:11:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olunka pisz, ja ostatnio tez pisalam niby nie dostali listu z oswiadczeniem , wyslalam ksero nadania i rekl. uznana to fajna agencja , moje dotyczyło konkursu czy mikołaj istnieje , bardzo mile osoby tam pracuja Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6319066 Napisano: 06.02.2017 12:04:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anialistopad napisał(a):

laluniam napisał(a):

czy ktoś otrzymał już nagrodę z konkursu wypasiona loteria (mlekovita)?

tez czekkam

ja też czekam emotka Wyświetl w wątku >>
1 laluniam 0

anula81

#6318779 Napisano: 05.02.2017 19:05:33 w Auchan
Niebieska_Laguna napisał(a):

Są też mejle z 2 lutego?

tak są Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6318773 Napisano: 05.02.2017 18:48:27 w Auchan
karolkas napisał(a):

anula81 napisał(a):

karolkas napisał(a):

karolkas napisał(a):

emotka emotka po prostu nie wierzę, drugie 600+ na męża

to znaczy tak myślę, bo maila nie ma na razie

ja też mam incjały i moje i mamy, ale aż trudno uwierzyć bez @ emotka chyba szału do jutra będziemy dostawać !!!

jest mail emotka

są 2 @ no w końcu emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6318763 Napisano: 05.02.2017 18:19:22 w Auchan
karolkas napisał(a):

karolkas napisał(a):

emotka emotka po prostu nie wierzę, drugie 600+ na męża

to znaczy tak myślę, bo maila nie ma na razie

ja też mam incjały i moje i mamy, ale aż trudno uwierzyć bez @ emotka chyba szału do jutra będziemy dostawać !!! Wyświetl w wątku >>

anula81

#6318748 Napisano: 05.02.2017 17:06:56 w Auchan
a macie już @ z 2.02 bo incjaly są ale to może być zbieg okoliczności Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6315742 Napisano: 30.01.2017 10:15:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
auchan kraków i bielsko pewnie mega obstawione ? szkoda że tym razem tylko 1 nagroda na sklep dziennie mogli dac po 10 =stać ich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6315419 Napisano: 28.01.2017 19:56:24 w Udane wymiany - polecane nicki:)
koala33 napisał(a):

Dziękuję za dobry kontakt i udaną wymianę - polecam anula81 emotka  

I ja dziękuję za super wymianę emotka   @koala33 emotka Wyświetl w wątku >>
1 koala33 0

anula81

#6314346 Napisano: 25.01.2017 12:52:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
malgosia74 napisał(a):

scrabble napisał(a):

malgosia74 napisał(a):

monisss napisał(a):

anula81 napisał(a):

xpac napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

https://www.almette.pl/loteria/

rozmarzyłam się  emotka

kurde ale fajnie emotka Widać że kobieta jeszcze nie może sama w to uwierzyć, grunt że trafiło do normalnych ludzi, niech sie im dobrze mieszka/wypoczywa emotka

szczerzę Pani Agnieszce gratuluję, i kolejny raz o ile to prawda, potwierdza się to iż jak się ma wygrać -wygra się 1-2 zgłoszeniem emotka i tego w loteriach się trzymam !

naprawdę się wzruszyłam emotka fajnie się czyta ten wywiad. ogromnie się ciesze, że trafiło na zwykłą rodzinę emotka

też się wzruszyłam i szczerze gratuluję Pani Agnieszce tak pięknej wygranej, ja wysłałam wiecej znacznie kodów, ale zależało mi jedynie na tysiaku... Domek piękny emotka  ale za każdym razem jak widzę piękny domek w górach z ładnymi widokami, które kocham, to przed oczami staje mi (znany pewnie wszystkim) filmik i do łez śmieszny tekst https://www.youtu...atch?v=eumEuK1sD90 
P.s. Też mieszkam poniekąd w górach i znam te "przyjemności zimowego odśnieżania" z pługiem w roli głównej emotka  

emotka no po prostu nie mogę, zaryczałam się ze śmiechu! 

to na każdego tak działa emotka

omg jak ja dawno tego nie słyszałam, no padam przy obiedzie ze śmiechu, aż mi laptop się pobrudził emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6314315 Napisano: 25.01.2017 11:49:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

https://www.almette.pl/loteria/

rozmarzyłam się  emotka

kurde ale fajnie emotka Widać że kobieta jeszcze nie może sama w to uwierzyć, grunt że trafiło do normalnych ludzi, niech sie im dobrze mieszka/wypoczywa emotka

szczerzę Pani Agnieszce gratuluję, i kolejny raz o ile to prawda, potwierdza się to iż jak się ma wygrać -wygra się 1-2 zgłoszeniem emotka i tego w loteriach się trzymam ! Wyświetl w wątku >>
0 0