Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika anula81

anula81

#6347679 Napisano: 19.04.2017 09:57:08 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
dpd wozi karty douglas z I etapu tymbark vitamini, ale nie doszły na razie wszystkie, choc listy wysłane w jednym czasie, myślę, że wysyłają etapami, tak jak i powiadomienia o wygranej. Wyświetl w wątku >>
1 profi1 0

anula81

#6344634 Napisano: 10.04.2017 20:42:06 w Konkursowiczki w ciąży
ja jako chrzestna u chłopca, który miał już i bujaczki i krzesełka ,kupiłam złoty łańcuszek i medalik emotka Wyświetl w wątku >>
1 donia7 0

anula81

#6343105 Napisano: 06.04.2017 14:26:11 w Informują
tel z JBB- konk podziel się smakiem, z nr. 785...805 tylko o @ pytają by potwierdzić Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6343077 Napisano: 06.04.2017 13:38:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

anula81 napisał(a):

anula81 napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Czy ktoś wysłał na konkur vitamini tymbark 2 zgłoszenia i wygrał? Ile paragonów wysyłacie?

Oo jednak wygrałas?:DBo zastanawiam sie czy juz odpuscic ten konkurs czy jeszcze czekac

tak posłali wiadomosc wczraj emotka

u mnie też wczoraj przyszła wiadomość na insta

dziwne jest to iż jestem ciągle zalogowana na insta, a teraz dopiero info, że jest nagroda do tego czas 18h temu emotka no ale ważne że jest, mi się wydaje że insta tak działa emotka

i proszę i u męża i mamy teraz się wyświetliło pw dopiero, nie rozumiem tego opóznienia ...


te wiadomości dostajecie odnośnie I czy II etapu?

I etap tylko w tym brałam udział Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6342910 Napisano: 06.04.2017 09:50:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anula81 napisał(a):

gopablo1 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Czy ktoś wysłał na konkur vitamini tymbark 2 zgłoszenia i wygrał? Ile paragonów wysyłacie?

Oo jednak wygrałas?:DBo zastanawiam sie czy juz odpuscic ten konkurs czy jeszcze czekac

tak posłali wiadomosc wczraj emotka

u mnie też wczoraj przyszła wiadomość na insta

dziwne jest to iż jestem ciągle zalogowana na insta, a teraz dopiero info, że jest nagroda do tego czas 18h temu emotka no ale ważne że jest, mi się wydaje że insta tak działa emotka

i proszę i u męża i mamy teraz się wyświetliło pw dopiero, nie rozumiem tego opóznienia ... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6342907 Napisano: 06.04.2017 09:45:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gopablo1 napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

razdwatrzycztery napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

Czy ktoś wysłał na konkur vitamini tymbark 2 zgłoszenia i wygrał? Ile paragonów wysyłacie?

Oo jednak wygrałas?:DBo zastanawiam sie czy juz odpuscic ten konkurs czy jeszcze czekac

tak posłali wiadomosc wczraj emotka

u mnie też wczoraj przyszła wiadomość na insta

dziwne jest to iż jestem ciągle zalogowana na insta, a teraz dopiero info, że jest nagroda do tego czas 18h temu emotka no ale ważne że jest, mi się wydaje że insta tak działa emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6342332 Napisano: 05.04.2017 08:38:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktototaki napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

ktototaki napisał(a):

poprostuanette napisał(a):

W 1 etapie vitamini bylo ok30 prac. Nagrod bylo 30 a z kim noe rozmawiam to nie wyfral. Podobno 1 osoba tylko wiadomosc dostala

Może wszystkich nie poinformowali

Napisali tylko do 1 osoby

To może jeszcze jest nadzieje,że na bon się załapie bo na nic innego nie liczę emotka

ciekawe, też sie zastanawiam, czy powiadamiali , w sumie smolar zawsze dośc sie wywiązuje, może jeszcze jest nadzieja, ja posłałam na kilka osób i nikt nie dostał info, licząć ilość prac choć karta jedna się trafić powinna ... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6339747 Napisano: 29.03.2017 17:55:19 w Biedronka
scofield napisał(a):

anula81 napisał(a):

m łatwe, i nie wiem czy warto się fatyg

wg regulaminu:
pkt 1.4 Uczestnikiem konkursu, zwanym dalej „Uczestnikiem”, może być osoba, która zgodnie zRegulaminem Akcji „Przygotuj się na Dziką Przygodę” do dnia 19.03.2017r. zgromadziła
na swojej karcie Moja Biedronka co najmniej 10 punktów.

tak to wiem, ale pisze myląco o tym quizie --- dla zabawy ?


Niestety, ale Twoja karta "Moja Biedronka" nie została dopuszczona do konkursu(W okresie 06.02 - 19.03.2017 r. nie zgromadziłeś/aś 10 punktów)
Zachęcamy do wzięcia udziału w quizie ... Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6339454 Napisano: 29.03.2017 08:35:47 w Biedronka
mam pytanie o ten konkurs dzika przygoda, bo chcąc w nim wziąśc udział, okazuje się iż nie zgromadziłam w lutym odpowiedniej ilości pkt, pisze przejdz do quizu, czy jak go wykonam 20/20 to odblokuje się konkurs ? Ktoś miał taką sytuację ?

Bo pytania nie są tam łatwe, i nie wiem czy warto się fatygować emotka

https://www.e-kon...ygoda-biedronka.html Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6337882 Napisano: 24.03.2017 18:23:37 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalinea napisał(a):

Mysia napisał(a):

LejziDejzi napisał(a):

malenka89 napisał(a):

edith napisał(a):

Cieszyłam sie , że wygralam w konkursie Peugeot na fb ale jak patrzę na ceny tych wyjazdów to napewno go nie zrealizuję na Travelist albo Gruponie wyjdzie taniej,skąd oni takie ceny wzięli emotka  A może ja żle patrzę ?? emotka


niestety dobrze patrzysz, wyceniają pobyt na 1100 zł, z bonem zostaje Ci 700 zł do zapłacenia, a na Travelist ten sam pobyt normalnie kosztuje 650 zł emotka  porażka, ja najpierw wkurzyłam się, że przegapiłam, a teraz w sumie ciesze się, że nie traciłam na niego czasu.

Ja też ciesze się że nie zagrałam emotka  przeanalizowałam wszystko jak konkurs wypatrzyłam i stwierdziłam ze to bez sensu z innych stronek bez użycia nawet tych voucherów całość wychodziła taniej niż tutaj dopłata po uzyciu vouchera emotka

To ja się teraz cieszę bo widziałam wpisy, zorientowałam się że coś mnie ominęło, ale jednak nie emotka


A ja myślałam że weekend w Zakopanym będzie kosztował mnie 299zł skoro mam 400zł w bonach a tu się okazuje, że to 699zł to ja im muszę dopłacić emotka  No chyba na głowę upadli  emotka

ja tez najpierw czytałam regulamin i nawet się nie wysilałam by wziaśc udział bo to bez sensu jak nie można opłacić w całości emotka to taniej na grouponie by wyszło w net !!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6337829 Napisano: 24.03.2017 17:20:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewikewikk napisał(a):

W jaki dzień tygodnia pojawiają się wyniki z Kinder Bueno?

właśnie w piątki emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

anula81

#6335983 Napisano: 21.03.2017 15:04:54 w Kaufland konkursy
infatne napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Jak wyglądają zakupy z aplikacją Kaufland? Myślałam, że jakiś kod kreskowy może będzie. Podchodzę do kasy i pokazuję aplikację z tym krótkim kodem literowo-cyfrowym, czy wystarczy jak powiem przed skasowaniem, że chcę kupić taniej i podyktować kod, czy jak to jest w praktyce?

Ja powiedziałam, ze chce kupic z promocja na aplikacji i nawet nie spojrzala co ja tam mam na telefonie. Wbila od razu nizsza cene

a mi powiedziała, że każdy klient ma inne kody emotka ciekawe akurat byłam z aplikacją, swoja drogą jest tam limit znaków ? Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6334033 Napisano: 16.03.2017 17:47:33 w Ambasadorinnowacji - Philips
uważam że ambasada, dawała nam naprawdę fajną możliwość wyboru sprzętu do domu emotka szkoda mi tej platformy, wiele by się jeszcze przydalo jak to w domu emotka choć wiele dzięki niej mam emotka Wyświetl w wątku >>

anula81

#6334005 Napisano: 16.03.2017 17:15:25 w Ambasadorinnowacji - Philips
Pociong napisał(a):

To jest CHORE!! Od 2 tygodni wchodzę CODZIENNIE i sprawdzam czy już są przedmioty, przedwczoraj i wczoraj byłam w pracy, więc nie miałam jak a tu w jeden dzień przedmioty i aukcja! Jestem wręcz wkur.. tyle czekałam na tę aukcje. Bardzo zależało mi na szczoteczce sonicznej, której nie było już w ostatnich aukcjach. Masakra po prostu. Jestem w szoku, że tak to rozegrali. Żadnego maila, ani informacji wcześniej. Chamstwo.

info o aukcjach jest zawsze w @ przy ostanim powiadomieniu o nowych zadaniach a teraz przyszedł @ ze koncza program !!! tak narzekaliśmy, tak każdy sie wkurzał to już nic za free nie będzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

anula81

#6333688 Napisano: 16.03.2017 06:57:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mariolakal napisał(a):

mdepfs napisał(a):

W zeszłym roku wygrałam u Olewnika tablet - wartość ok. 600 zł. Dziś dostałam pit 8c. Nie mam bladego pojęcia co z tym zrobić?
Ktoś ma podobne doświadczenia? Będę wdzięczna za pomoc. Może być priv.

Według mojego Urzędu Skarbowego trzeba wypełnić PIT-36

tak nalezy zrobić, jesli się już rozliczyłaś na zielonym pit36 to musisz zrobić korektę,wkurzają mnie takie konki, co nic o tym nie ma w regulaminie a potem przychodzi takie coś po czasie, mamy marzec, a oni myślą, że każdy się rozlicza w ostatni dzień ! to samo było z DECare konk kulinarny i sobie przysłali pit 8c na 10zł !!!! jak ja już dawno rozliczona jestem Wyświetl w wątku >>

anula81

#6333357 Napisano: 15.03.2017 14:01:44 w Ambasadorinnowacji - Philips
a ja będę odkurzać ferrari w śród odkurzaczy ;D choć bym wolała bezprzewodowy to jednak kabel 11m mnie satysfakcjonuje ;D Wyświetl w wątku >>

anula81

#6330079 Napisano: 08.03.2017 08:44:22 w Ambasadorinnowacji - Philips



męski dopasowanie, bo chyba nikt nie wkleił emotka a może się jeszcze komuś przyda Wyświetl w wątku >>
1 Finezyjna 0

anula81

#6329911 Napisano: 07.03.2017 17:19:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin22 napisał(a):

Długo czekaliście na standy z Kamisa? mój paragon wczoraj do nich dotarł emotka

5 dni od wysłania paragonu, nie sparwdzałam kiedy do nich dotarł Wyświetl w wątku >>
1 katrin22 0

anula81

#6329910 Napisano: 07.03.2017 17:17:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

anula81 napisał(a):

czy w tych standach z kamisa też nie macie tych plastikowych siteczek w słoiczkach ? tak sie zastanawiam, że soli i pieprzu to nie bardzo nasypać bo jak używać ? dziwne, chyba gwożdżiem nadziurkować emotka


Do soli i pieprzu to oni rozdawali młynki w innej loterii, te standy są do przypraw, które dozujesz łyżeczką (ostra papryka, curry, tymianek) albo na sztuki (ziele angielskie, liść laurowy) emotka

w sumie podsumowanie dobre emotka ale ja nie przesypuję z torebek takich przypraw, bo dużo gotuję i bym musiała je ciagle napełniać, ale chciałam inaczej wykorzystać np. na dużą imprezę dać na stół jednakowe do pieprzu i soli emotka czy na grilla zabrać zestaw i w ogrodzie zostawić emotka a tu ZONK emotka słoiczki są sliczne, proste, klasyczne ... Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

anula81

#6329903 Napisano: 07.03.2017 17:09:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w tych standach z kamisa też nie macie tych plastikowych siteczek w słoiczkach ? tak sie zastanawiam, że soli i pieprzu to nie bardzo nasypać bo jak używać ? dziwne, chyba gwożdżiem nadziurkować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0