Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika jagoda

jagoda

#6529069 Napisano: 17.09.2018 13:11:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
la-princessa napisał(a):

Widać, że niektórzy tam robią profesjonalne zdjęcia, szkoda tylko, że wszystko idzie w kierunku takiego kiczu i przaśności. Wiem, że to nie Grand Press Photo, ale i tak przytłaczają mnie obecne kanony w tego typu konkursach fotograficznych. Jaskrawe kolory, balony, cekiny, przepych jak u nowobogackich Rosjan, jakieś dziwne rozkraczone pozy, usta rozchylone jak przy badaniu migdałków (niemożna się już normalnie uśmiechnąć?), obowiązkowe dzieci (własne lub pożyczone), jakieś udawane/kartonowe telewizory, rakiety i co tam jeszcze. Trochę takie fotograficzne disco-polo. Większość pomysłów wtórna, odtwarzanie czyjejś kreatywności. Może i mugoli fotograficznych zaciekawi, ale jak ktoś codziennie obcuje z fotografią na wysokim poziomie, to tylko głową pokręci. Ujęło mnie jedynie zdjęcie Pani Ulki, nic tam nadzwyczajnego, ale bije z tego jakaś szczerość, prawda. Kiepski kadr, kiepska jakość, ale uchwycony moment, z którego płynie dużo ciepła. Jestem sobie w stanie wyobrazić, że ta para naprawdę kupuje w Netto, że mieli dużo frajdy robiąc to zdjęcie i że nie myśleli tylko o wygranej, a o dobrej zabawie. Jeśli już nagradzać zdjęcia klientów, to według mnie właśnie takie. Nie ma tu profesjonalizmu, ale właśnie go nie potrzeba, wystarczy ta szczerość. A nie kicz, nastawiony tylko na nagrodę. Wyścig kto dziwaczniej umaluje sobie twarz, kto zrobi większą konstrukcję z kartonów albo kto po prostu przekroczy kolejną granicę infantylności. Może niektóre ze zdjęć jeszcze by się broniły, gdyby były oryginalnymi ideami. Ale to wszystko powielane jedynie dla nagród. Nie piszę tego z zazdrości, a jedynie z pewnego sentymentu do fotografii, bo fotografia (zwłaszcza artystyczna) jest dużą częścią mojego życia. I przychodzi jakieś takie rozczarowanie, że to już nie zwykłą zabawa, gdzie ludzie chcą pokazać swoją pasję, swoją kreatywność, a jedynie wyprodukować kiczowatą fotkę, która sprzeda się jury. Dlatego pozostaję przy skromniejszych konkursach fotograficznych, ale wszystkim oczywiście życzę powodzenia w Netto emotka   

Generalnie się zgadzam. Rozdziawione gęby, malunki i rozpłaszczone na podłodze wciąż te same osoby powielające te same kartonowe/malunkowe kiczowate schematy w kolejnych konkursach też budzą u mnie odruch wymiotny...

Natomiast co do zachwalanej przez Ciebie fotki podanej jako przykład naturalności... no cóż,  muszę Cię niestety rozczarować. Ta starsza para to wcale  nie zwykli klienci, tylko konkursowi wyjadacze, którzy zgarnęli już sporo głównych (min. 2 główne w poprzedniej edycji Netto) właśnie takimi przaśnymi, biorącymi na litość fotkami. Przywołane przez Ciebie zdjęcie wcale nie jest naturalne (peruka, pomalowane na żółto twarze), więc choć też jestem za autentycznymi zdjęciami, to to niestety takie nie jest. I niestety przeważnie mój gust nie pokrywa się z gustem komisji  konkursowych, dlatego obserwuję te konkursy z boku, ale nie biorę w nich udziału. Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

jagoda

#6521536 Napisano: 23.08.2018 12:31:20 w Dyskusje o wynikach konkursu
Prawie robi różnicę.
Nie mam czasu na przeglądanie całej galerii, odpadłam po 1 stronie. Przy 90 znakach i tak wąskiej tematyce wiele osób może mieć bardzo podobne skojarzenia, a niektórym wydaje się, że tylko oni proch wymyślili. Litości... Wyświetl w wątku >>
1 bethan 0

jagoda

#6494277 Napisano: 04.06.2018 01:18:51 w Wkurza mnie...
cherry_coke napisał(a):

Wkurza mnie, że konkurs Puma to jakieś Deja Vu zeszłorocznej edycji. emotka  

To samo zauważyłam emotka
Nie wiem, co ci ludzie mają w głowach, nie dość, że w kółko wrzucają TE SAME zdjęcia na różne konkursy, to tu  na dodatek wrzucili TE SAME zdjęcia na konkurs TEJ SAMEJ agencji w TEJ SAMEJ sieci sklepów co w ubiegłym roku. Zgłaszacie to gdzieś? To już nawet nie jest śmieszne, żenada, muł i wodorosty... Na moje oko ponad 50% to dokładnie TE SAME zdjęcia, co w ubiegłym roku. Wyświetl w wątku >>
0 0

jagoda

#6425570 Napisano: 07.11.2017 17:55:36 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Winiary : ja  = 5 : 0 dla Winiar emotka
Loterie to niestety nie moja bajka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

jagoda

#6231232 Napisano: 20.07.2016 14:12:12 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
flaga Tyskie - list polecony PP Wyświetl w wątku >>
0 0

jagoda

#6230879 Napisano: 19.07.2016 15:44:08 w Gratulacje! Dla wygranych!
mamadwojga napisał(a):

buka napisał(a):

gryszelm napisał(a):

silvia8 napisał(a):

kozuszka38 napisał(a):

mamadwojga gratuluję skuterka emotka

i ja gratulujęemotka

I ja gratuluję!

 i ja też emotka

emotka emotka  Dzięki - jestem coraz bliżej autka - ale i tak super

Gratulacje:) I na autko przyjdzie pora Wyświetl w wątku >>
0 0

jagoda

#6208440 Napisano: 06.06.2016 13:23:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Młynek Kamis, ale tylko 1. Czy ktoś jeszcze czeka na młynki? Wyświetl w wątku >>
0 0

jagoda

#6208438 Napisano: 06.06.2016 13:22:30 w Dyskusje o wynikach konkursu
enfamka napisał(a):

marilla napisał(a):

i jak to na konkurs z duża nagroda przystało,  przy wynikach pewnie bedą duuuże emocje, jakie by te wyniki nie były:)

oj myślę że ogromne!!! co niektórym puszczą nerwy... emotka

Odniosłam wrażenie, że komuś już puściły, co widać było po żarliwości obrony "cudzego" zgłoszenia jak niepodległościemotka Wyświetl w wątku >>
0 0