Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bartula

bartula

#4765058 Napisano: 18.10.2011 07:30:36 w Wkurza mnie...
arta napisał(a):

skąd ja to znam... więcej wstydu się człowiek naje, niż te nagrody warte. A jeszcze patrzą jak na złodzieja i jakiegoś nieroba (do roboty niech się weźmie, a nie konkursy w głowie - tak kiedyś powiedzieli forumowiczowi w jakimś sklepie)

Ech, zdecydowanie preferuję odbiór nagród od kuriera emotka


No dokładnie, mi zresztą też nie chodziło o te sztućce, tylko się zirytowałam jak powiedziała że będą LOSOWAÆ emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4765011 Napisano: 18.10.2011 07:11:54 w Wkurza mnie...
calliope napisał(a):

Poszłam w końcu do Eko zrealizować bony, babki oczywiście pojęcia nie mają co z nimi zrobić, mam przyjść jutro jak kierowniczka będzie, pewnie też taka poinformowana jak cała reszta. Powiedziałam tylko żeby do marketingu zadzwonili i się dowiedzieli o co kaman. emotka


Z tą znajomością konkursów i zasad pań w sklepach to są jaja. Pamiętam, jak jedną w Centrum uświadamiałam. Wrzuciłam kupon na samochód i miałam dostać gilowe przyrządy (dla pierwszych iluś tam osób co wrzucą kupon do skrzynki)a że wrzucając obił się o dno to byłam pewna że mi da te pożal się Boże drewniane sztućce. A ona na to nie, to dla pierwszych iluś tam osób które WYLOSUJEMY Ja jej na to, że nie ma racji, tak ze sztućcami jak i z tym, że to nie będzie losowanie a ona dalej w zaparte! Przyszła druga, potem kierowniczka, przeczytałam im regulamin ze zrozumieniem tłumacząc kolejne zdania, kolejka na pół sklepu no bo że niby mi się zachciało sztućców emotka
O jak ja się wtedy wkurzyłam ale na koniec cała ekipa sklepu mi podziękowała za wyjaśnienia wręczając uroczyście komplet drewnianych sztućców emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4764336 Napisano: 18.10.2011 03:26:45 w Inne mniejsze markety
deva napisał(a):

lukasz04 napisał(a):

A wie ktoś może jak ma się sprawa z konkursem wedlowskie gwiazdy w Intermarche?



tez czekam na rozwiązanie, nie widziałam, zeby ktoś się chwalił... emotka


bardzo mało nagród, mogły się rozmyć po świecie....niekoniecznie po forum, chociaż sama we to nie wierzę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4762326 Napisano: 17.10.2011 06:42:56 w Inne mniejsze markety
W jakim sklepie jeszcze trwa E na wymyślanie? Nie grałam, za późno się obudziłam z tym konk.Z tego co widzę u nich na stronie to Eko albo Polo.Problem w tym że w bliskich w okolicach Rzeszowa nie ma tych sklepów emotka
Czy jakaś duszyczka oferuje swoją pomoc z paragonem z tych w/w emotka Może komuś zbywa a weny brak? Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4759567 Napisano: 16.10.2011 07:22:32 w Inne mniejsze markety
alaalex40 napisał(a):

hej hej emotka czy czekamy jeszcze na jakies wyniki konkursow w mniejszych marketach aktualnie ?:D
o mi zaginela moja magiczna karteczka emotka


na pewno gwiazdy wedlowskie z Intermarche, więcej rzeczy nie pamiętam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4758453 Napisano: 16.10.2011 10:02:00 w Dyskusje o wynikach konkursu
zabcia0410 napisał(a):

wczoraj zajrzałam na wyniki z winiar i milki-dziwna sprawa prym wiedzie Aleksandrów Łódzki ,czyżby z innych miast ludzie nie grali, ja brałam udział w jednym i drugim teraz rozumiem dlaczego nie trafiłam-nie mieszkam w Aleksandrowie Łódzkim emotka emotka emotka


Temat był już wałkowany i to pewnie kilka razy. Nie analizując pod kątem uczciwości czy szczęścia najzwyczajniej w świecie ...odechciewa się grać (decyzję podjęłam podobnie jak przy Rginie i zamierzam się jej trzymać) emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4756132 Napisano: 15.10.2011 08:54:51 w co chcielibyście wygrać?
annaszura napisał(a):

Kurę co znosi jajka emotka


ale oprócz tych zwykłych zdrowych to też od czasu do czasu te złote oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4751397 Napisano: 13.10.2011 09:59:04 w Avatar
chciałbym mieć swojego prywatnego avatarka, którego pokocham, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Jeśli jakaś dobra duszyczka będzie miała moment to proszę o wskazówki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4747516 Napisano: 11.10.2011 06:50:12 w Inne mniejsze markety
morela napisał(a):

paragon skserowany, oryginał + dane wysłane, oby doszło i było ok emotka
fuks wielki że udało sie jedynym zgłoszeniem lapka wygrać, w dodatku przed chwilą zerknęłam na czas wysłania i poszło dokładnie o 23:59:21

a kto czeka na wyniki z wedlowskich gwiazd z Intermarche? dziś chyba mieli wybierać zwycięzców, ale tu było mało nagród niestety emotka


właśnie dzisiaj sprawdzałam regulamin, dzisiaj wybierali ale mają czas na powiadamianie. A wysłałam 2 zgłoszenia dokładnie parę minut przed północą ostatniego dnia, wcześniej nie mogłam nic wymyślić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4745838 Napisano: 11.10.2011 09:11:36 w Inne mniejsze markety
benasia napisał(a):

bartula napisał(a):

morela napisał(a):

dziękuje za pocieszenia i wiarę w moje hasło bo właśnie miałam telefon że sony Vaio jest móóóój emotka emotka
z 12.09 ale mi się łapsa trzęsą, pędzę na pocztę zaraz


Gratulacje , pamiętaj wypełnić wszystko dobrze i najlepiej skseruj sobie wcześniej paragon (za dużo jest wart) emotka
A z innej beczki - czy jest jakiś konkurs w Makro teraz bo jadę emotka


co wypełnić dobrze? trzeba tylko swoje dane i paragon odesłać na ich adres więc za dużo wypełniania nie ma emotka


Niby tak, ale ktoś tam wcześniej pisał że zapomniał o dopisku konkurs... a ja o mało nie wysłałam bez podania numeru telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4745831 Napisano: 11.10.2011 09:10:15 w Inne mniejsze markety
moniap82 napisał(a):

morela napisał(a):

benasia, moniap82 dziękuję
niedawno synowi padł komp, części ponad 600 zł, więc może damy sobie spokój i przejmie mojego lapka a ja nowego emotka ale najpierw niech dojedzie




jak to sie mówi sie gra sie ma


dokładnie, święte słowa . Ileż to razy zalewała mnie.... jak ktoś znajomy O znowu wygrałaś? A ja na to A Ty grałeś? Nie? No to na co liczysz? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4745806 Napisano: 11.10.2011 09:04:30 w Inne mniejsze markety
morela napisał(a):

dziękuje za pocieszenia i wiarę w moje hasło bo właśnie miałam telefon że sony Vaio jest móóóój emotka emotka
z 12.09 ale mi się łapsa trzęsą, pędzę na pocztę zaraz


Gratulacje , pamiętaj wypełnić wszystko dobrze i najlepiej skseruj sobie wcześniej paragon (za dużo jest wart) emotka
A z innej beczki - czy jest jakiś konkurs w Makro teraz bo jadę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4737876 Napisano: 07.10.2011 02:16:40 w Inne mniejsze markety
oni po prostu na bieżąco wybierają, nie ma innej opcji. Wybiorą 2-3 dni i dzwonią i cisza bo wybierają następne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4737669 Napisano: 07.10.2011 01:03:18 w Inne mniejsze markety
klaudiag19 napisał(a):

wczoraj rozmawiałam z Panią z TQG i poinformowała, że smsy z kolejnego konkursu będą doiero jak ten trwający zamkną definitywnie, więc to poooooootrwaaaaa


A jaki jest ich następny bo z tego zamieszania i czekania się pogubiłam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4734714 Napisano: 06.10.2011 12:16:19 w Inne mniejsze markety
klaudiag19 napisał(a):

mkrzysiek napisał(a):

Intermarche 7.09 nie chce powiedziec co wygrałem emotka
tel o 14:06



mi pani powiedziała wczoraj bezproblemu
emotka może masz lapka emotka

skoro 7my dzwoni to jeszcze nadzieja dla mnie emotka


tak sobie myślę, że skoro jednym mówią (w tym mi) a innym nie to może Ci inni mają lapka albo są w tzw. rezerwie lapka (pierwsze miejsca z listy) więc nie mogą mówić...to tak na podkarmienie nadziei tych co im nie powiedzieli emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4734699 Napisano: 06.10.2011 12:13:40 w Inne mniejsze markety
anula81 napisał(a):

lmlrresariat Karlsbad Sp. z o.o. warszawa 03-680 ul. Wolbromska 38

czy to ten adres by paragon wysłac ?


z dopiskiem konkurs - uśmiechnięty powrót do szkoły Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4734563 Napisano: 06.10.2011 11:22:53 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
GPS Absolwent - dzisiaj pewnie do wszystkich dojdą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4731956 Napisano: 05.10.2011 10:58:58 w Inne mniejsze markety
29renata napisał(a):

bartula napisał(a):

bartula napisał(a):

wystarczy wysłać tylko dane i paragon bo z wrażenia nie zapamiętałam emotka emotka


ponawiam bo muszę i tak zaraz iść na pocztę i wysłałabym dzisiaj emotka


Tak, oczywiście nr telefonu też.


emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4731935 Napisano: 05.10.2011 10:49:58 w Inne mniejsze markety
bartula napisał(a):

wystarczy wysłać tylko dane i paragon bo z wrażenia nie zapamiętałam emotka emotka


ponawiam bo muszę i tak zaraz iść na pocztę i wysłałabym dzisiaj emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4731916 Napisano: 05.10.2011 10:42:00 w Inne mniejsze markety
wystarczy wysłać tylko dane i paragon bo z wrażenia nie zapamiętałam emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0