Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bartula

bartula

#4775492 Napisano: 22.10.2011 01:47:28 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

wsciekly napisał(a):

magnus napisał(a):

Wedel emotka



a Milka nie emotka emotka

też niezła emotka emotka emotka



Milka też emotka
ale na Wedel już pomysłów brak, chyba też opanowany ... emotka


Raz brak pomysłów a dwa zaczynam mieć nieodparte wrażenie, że oni nie czytają wszystkich prac!!
Patrząc na wyniki widać, że 5/10 jest z ostatniego dnia albo na odwrót z pierwszego. Przeanalizowałam to teraz i w ogóle przez pierwsze tygodnie to nawet 90% było z ostatniego.
Nie piszę tego z zawiści, bo ja już swoje kino wygrałam, nawet zdążyłam go sprzedać i kupić za to tv ale po prostu nie wydaje mi się aby najlepsze 50-70% prac było w jednym dniu tygodnia. Po prostu czytają, owszem wybierają dobre ale jak mają 10 to chyba już dalej nie czytają. Nie można by zrobić selekcji, wybrać te niechby 50 najlepszych i potem z nich 10?
A wymyślam dalej, czemu nie i fakt....pomysłów brak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4772978 Napisano: 21.10.2011 01:15:43 w Avatar
działa, działa emotka
Moja kochana psina na pewno teraz pomoże mojemu szczęściu emotka
Dziękuję zdolnabestia, naprawdę z Ciebie Zdolna i Kochana Bestia emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4771823 Napisano: 21.10.2011 07:33:45 w Avatar
bartula napisał(a):

chciałbym mieć swojego prywatnego avatarka, którego pokocham, ale nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Jeśli jakaś dobra duszyczka będzie miała moment to proszę o wskazówki emotka


już nieaktualne,odezwało się do mnie kilka dobrych duszyczek emotka Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4770221 Napisano: 20.10.2011 03:05:08 w Rossmann
do czegoś miało być, a napisałam do czegoś innego bo już mam w głowie te zmiany,czy warto dokonywać zmian czy jakoś tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4770217 Napisano: 20.10.2011 03:03:52 w Rossmann
mia napisał(a):

bartula napisał(a):

mam pytanie, do konkursu Kleenex kupiłam chusteczki ale na paragonie widnieje tylko Velvet - uwzględnią jakby co?


Wątpię, czy ktokolwiek będzie miał inaczej na paragonie... emotka


dzięki, ja tez i wątpię czy on mi się przyda do czegoś innego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4770182 Napisano: 20.10.2011 02:51:31 w Rossmann
mam pytanie, do konkursu Kleenex kupiłam chusteczki ale na paragonie widnieje tylko Velvet - uwzględnią jakby co? Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4770132 Napisano: 20.10.2011 02:35:52 w Inne mniejsze markety
saruto napisał(a):

nie porzucam nadzieje jakkolwiek się dzieje emotka


moja to mnie wkurza cały dzień - łazi małpa za mną jak cień emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4770114 Napisano: 20.10.2011 02:29:49 w Wkurza mnie...
emilucha- dokładnie to samo pisałam, bo tak miała moja córka (myślałam że dojrzewa tak agresywnie ale ona ma dopiero 10 lat i ...wyszło, że to mleko - sama zresztą na to wpadłam)
w temacie wkurza mnie, że nie potrafię sobie zrobić Avatarka, prosiłam o pomoc tydzień temu w odpowiednim dziale i nic emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4770100 Napisano: 20.10.2011 02:25:26 w Inne mniejsze markety
saruto napisał(a):

dziwny ten wedel, ja nie mogłam się z ta pania dogadać oprócz tego, że wytypowali, agencja jest czynna do 17 wiec moze jeszcze beda dzwonić
ja juz do nich cierpliwości nie mam


do E już też nie


no chyba, że beda chcieli mnie udobruchać emotka


tam było bardzo mało nagród (7?), nawet jak 3-4 wpadły na forum to może nikt jeszcze (albo już) się nie pochwalił, czas pozwolić nadziei umrzeć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4769178 Napisano: 20.10.2011 10:05:15 w Wkurza mnie...
piciaczek napisał(a):

bartula napisał(a):

piciaczek napisał(a):

Wkurza mnie ciągły ból brzucha, a niby wszystko w porządku emotka


zrób badanie krwi z rozmazem, córka tak miała, codzienne bóle brzucha bez poowdu - z badania wyszła ogrooomna ilość kwasochłonnych (że niby robaki, jak to u dzieci), okazało się że nie robaki tylko bardzo silna alergia na mleko. Dotąd piła i nagle organizm się zbuntował.
Będzie dobrze, ale ogólne wyniki trzeba zrobić emotka

Miałam robione już wszystkie jakie tylko można badania i wszystko ok, a brzuch dalej boli... ;/


spadam już, ale jeszcze jedno mi przychodzi do głowy - może masz teraz stresujący czas - spróbuj kupić jakieś leki ziołowe uspokajające. Z własnego doświadczenia wiem, że brzuch niestety lubi emocje i potrafi to bardzo długo okazywać emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4769007 Napisano: 20.10.2011 09:14:54 w Wkurza mnie...
piciaczek napisał(a):

Wkurza mnie ciągły ból brzucha, a niby wszystko w porządku emotka


zrób badanie krwi z rozmazem, córka tak miała, codzienne bóle brzucha bez poowdu - z badania wyszła ogrooomna ilość kwasochłonnych (że niby robaki, jak to u dzieci), okazało się że nie robaki tylko bardzo silna alergia na mleko. Dotąd piła i nagle organizm się zbuntował.
Będzie dobrze, ale ogólne wyniki trzeba zrobić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4768851 Napisano: 20.10.2011 08:14:47 w TESCO konkursy
edytka301 napisał(a):

Najpierw witam wszystkich serdecznie, ponieważ jestem tu zupełnym kotem emotka
I mam pytanko - czy ktoś nie dostał do dziś zwrotki z ADIDASA ( plus) ? wiem, że były wczoraj problemy, ale u większości chyba wieczorem się rozwiązały. A jak nie dostanę jej jeszcze dziś, to co w takim przypadku?
Pozdrowienia


ja do dzisiaj nie mam zwrotki z playa, niby pisze, że do 24 godzin i raport był że dostarczony ale....nie mam pojęcia co z tym robić. Można gdzieś zadzwonić czy dotarło? Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767715 Napisano: 19.10.2011 06:50:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bennekmaster napisał(a):

joan napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Wiadomo coś na temat konkursu Tonic Jurajski?
Dziś chyba maja powiadamiać o wygranych.
Może już dzwonili do kogoś?


Na razie robią zdjęcia pracom plastycznym, jak skończą, zajmą się resztą...




Hej.
Na stronie Jurajska.com.pl są wyniki konkursu... 3 główne nagrody przyznane i 65 dodatkowych...ale miało być chyba 90 dodatkowych, nie ? Wie coś ktoś w temacie emotka


wytłumaczyli to na facebooku emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767699 Napisano: 19.10.2011 06:47:59 w TESCO konkursy
vilemo napisał(a):

bartula napisał(a):

i co? przyjąć że dostali czy wysyłać drugi raz? (wtedy będą chcieli 2 paragony na ten sam numer - bez sensu)


a jeżeli przez przypadek wysłałam 2 razy smsa o tej samej treści to też będą chcieli 2 paragonów?


ktoś gdzieś pisał na forum o takiej sytuacji, nie pamiętam gdzie i chyba właśnie chcieli emotka
na logikę biorąc nie powinni chcieć emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767657 Napisano: 19.10.2011 06:38:39 w TESCO konkursy
i co? przyjąć że dostali czy wysyłać drugi raz? (wtedy będą chcieli 2 paragony na ten sam numer - bez sensu) Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767653 Napisano: 19.10.2011 06:37:27 w TESCO konkursy
joan napisał(a):

Ja dziś mam problemy mniej więcej od 17:30 ze wszelkimi zwrotkami konkursowymi, na niektóre czekam już ponad godzinę emotka Nie wiem, o co chodzi, raporty przychodzą normalnie emotka


mam dokładnie to samo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767174 Napisano: 19.10.2011 03:46:04 w TESCO konkursy
czy zwrotki z Adidasa przyszły Wam od razu, bo teraz wysłałam i cisza emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767136 Napisano: 19.10.2011 03:28:12 w Inne mniejsze markety
a gwiazdy z Intermarche to nie powinny już zacząć świecić? No chyba że już świecą ale na innym niebie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767121 Napisano: 19.10.2011 03:22:45 w Wkurza mnie...
dolly napisał(a):

bartula napisał(a):

czarnygreg napisał(a):

dolly napisał(a):

z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że wkurza mnie konkurs kamisa w tesco- siedzę i siedzę i nie mam pomysłu jak to dziabnąć emotka emotka emotka


ooooo, prawda!
też nie mogę wymysleć.....
a po co mi ten tablet jakis emotka
nawet nie wiem co mogłabym z nim zrobić emotka


Dobre, nie ma to jak właściwa motywacja emotka
A fakt faktem wymyśliłam mistrzostwo, Smako_Łyka a Kamis leży (pustka w głowie) i patrzy się na mnie bezczelnie, jakby chciał powiedzieć daj sobie spokój, ze mną nie wygrasz




ja schowałam do szuflady, niech sie na mnie nie gapi emotka


jak schowam, to jeszcze złośliwie mi się gdzieś zapodzieje emotka Jak zwykle wena mnie dopadnie przed samą północą - kiedyś się przeliczę i nie zdążę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#4767108 Napisano: 19.10.2011 03:17:37 w Wkurza mnie...
czarnygreg napisał(a):

dolly napisał(a):

z tego wszystkiego zapomniałam napisać, że wkurza mnie konkurs kamisa w tesco- siedzę i siedzę i nie mam pomysłu jak to dziabnąć emotka emotka emotka


ooooo, prawda!
też nie mogę wymysleć.....
a po co mi ten tablet jakis emotka
nawet nie wiem co mogłabym z nim zrobić emotka


Dobre, nie ma to jak właściwa motywacja emotka
A fakt faktem wymyśliłam mistrzostwo, Smako_Łyka a Kamis leży (pustka w głowie) i patrzy się na mnie bezczelnie, jakby chciał powiedzieć daj sobie spokój, ze mną nie wygrasz Wyświetl w wątku >>
0 0