Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bartula

bartula

#5160016 Napisano: 25.04.2012 08:29:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jkkp napisał(a):

a ja czytam i sobie myślę pogięło WAS emotka ludzie nie umiecie przegrywać!!! Ja posłałam kilkadziesiąt haseł, zero wygranej i nie widze problemu, a WY? Przerażacie mnie, może zamiast grać w konkursach, weźcie się do jakiejś normalnej pracy emotka


mi osobiście jest tylko przykro, że zawsze się spinam z tymi 160 znakami a tu widzę że niepotrzebnie, co do hasła de gustibus non est....
dyskusja to dyskusja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5159997 Napisano: 25.04.2012 08:22:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiu napisał(a):

Ale żeby nie było że wszystko jest źle, niektóre nagrodzone hasła są naprawdę świetne emotka


zwłaszcza te nasze emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5159971 Napisano: 25.04.2012 08:12:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
henryczka62 napisał(a):

henryczka62 napisał(a):

tak sobie przeglądam hasła i znalazłam swoje hasełko, które kiedyś wygrało w innym konkursie emotka


znalazłam kolejne moje emotka


Ja pier....koszmar jakiś. Aż się grać odechciewa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5159914 Napisano: 25.04.2012 07:42:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

vilemo napisał(a):

szczerze to zawiodłam się na tym haśle - naprawdę myślałam, że wygra coś fantastycznego, ale może jestem nieobiektywna,bo grałam 8 razy, a wygrałam raz biżuterię... emotka


Ale heca emotka

No to teraz rozumiem, dlaczego nie mam laptopa, i uważam, że to w ogóle cud, że mam trzy razy biżuterię! Moje hasła się tak miały stylem do tego, jak... Dokładnie strzały poza tarczę wszystkie! emotka
Aż mi się humor poprawił i samoocena , bo do tej pory miałam czkawkę po tym konkursie! emotka


Mi też aż lepiej, bałam się że moja wzniosła poetyczna odpowiedź doceniona biżuterią była marniutka ale tu widzę, że jednak mogła konkurować o samochód albo raczej ....nie mogła? emotka emotka
Ale te 160 znaków to mnie nieźle wkur.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5158527 Napisano: 24.04.2012 09:51:40 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
linka132 napisał(a):

bede plakac:(


Chusteczkę? emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5158499 Napisano: 24.04.2012 09:37:46 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ktosiu napisał(a):

Po cudownym (konkursowo) lutym, nastał kiepski marzec, a potem fatalny kwiecień. Aż się boję pomyśleć co będzie w maju emotka NIC! NIC! NIC! Cały czas NIC! emotka


Identycznie, cudowny w kasę luty a potem niiiiiic, tylko realizacja wygranych ale i to się kończy.
A tu maj za pasem i wakacje emotka
Narzekam nie po to aby coś wygrać, bo już nie wierzę, że to pomoże ale po to aby PONARZEKAÆ! Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5156839 Napisano: 23.04.2012 12:22:28 w Wkurza mnie...
mia napisał(a):

Wszystko (a raczej wszyscy) mnie dziś wk... od kuriera zaczynając, poprzez listonosza, a na mężu kończąc... emotka

Jak cały tydzień ma być taki, to ja wysiadam emotka


Weź kartkę i szybko wypisz 5 rzeczy, które są ok i za które powinnaś dziękować a potem te które cię wk....Rzuć to na szale i sprawdź, w którą stronę się wyginają. Czasem działa emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5156339 Napisano: 23.04.2012 09:31:35 w Wkurza mnie...
iva napisał(a):

bartula napisał(a):

iva napisał(a):

górna osemka mi wychodzi... emotka
teraz wiem co czują dzieci przy ząbkowaniu emotka


Ósemka to jak nic Ząb Mądrości i tej prawdy się trzymaj, nie każdy ma to szczęście dostąpić tego zaszczytu emotka emotka emotka



Mądrości? a ja myślałam że wszystkie mądrości tego świata pozjadałam emotka . Licze na jakieś zaskoczenie bym nie musiała cierpieć na darmo emotka . To dopiero 2 a jeszcze dwa czają się by zaatakować w najmniej odpowiednim momencie emotka


Ach co to by była za kumulacja jakby wszystkie naraz szły emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5156319 Napisano: 23.04.2012 09:23:49 w Wkurza mnie...
iva napisał(a):

górna osemka mi wychodzi... emotka
teraz wiem co czują dzieci przy ząbkowaniu emotka


Ósemka to jak nic Ząb Mądrości i tej prawdy się trzymaj, nie każdy ma to szczęście dostąpić tego zaszczytu emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5156312 Napisano: 23.04.2012 09:20:52 w Dyskusje o wynikach konkursu
aurorcia napisał(a):

mia napisał(a):

Wiecie co...
Jak tak was czytam, to dochodzę do wniosku, że jestem chyba jedyna na forum, która nie wygrała samochodu... emotka
Ba, nawet roweru! emotka


To tak jak i ja emotka ale jeszcze nadzieja nie zgasła i nuż always dziś do mnie przyfrunie... emotka


Głowy do góry - wszystko przed Wami, a my możemy tylko powiedzieć, że najlepsze to już za nami emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5155809 Napisano: 22.04.2012 08:12:05 w Dyskusje o wynikach konkursu
O Matko, jaką dyskusje rozpętałam, niechcący emotka chciałam tylko napisać, że rozumiem dlaczego ktoś się od razu nie chwali. Kobitki spać, jutro poniedziałek emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5155473 Napisano: 22.04.2012 05:07:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
nijak nie można tego skomentować, widocznie pisała z autopsji emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5155402 Napisano: 22.04.2012 04:17:58 w Dyskusje o wynikach konkursu
Może lepiej niech się nie chwali,jedni pogratulują, inni humor popsują. Pamiętam jak zaczęłam piać na forum i wygrałam parę tyg wcześniej samochód i już, już chciałam się pochwalić, że to ja, właśnie ja ale trochę poczytałam i stwierdziłam, że się najzwyczajniej w świecie....boję. Wiem, że to głupie ale pamiętam, że tak właśnie było.
Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5155383 Napisano: 22.04.2012 04:10:09 w Dyskusje o wynikach konkursu
Super to hasło Tchibo, sama w ABC wczoraj ułożyłam hasło jak nieprzymierzając rasowy chłop emotka
Gratuluję wygranej i pomysłu, jeśli wygrana(y) jest na forum emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5151971 Napisano: 20.04.2012 11:24:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Z tymi smsami to bym się nie przywiązywała. Wiem z poprzednich miesięcy, że system im nawala i trzeba samemu dopilnować emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5151924 Napisano: 20.04.2012 11:08:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
schoczka napisał(a):

a nie wiecie kiedy będą dzownić ze Smaku?


Sa wyniki na stronie, oni chyba już dzwonili do głównych a z parasolami to trzeba się samemu znaleźć i odesłać im paragon(y) i oświadczenie ze strony. Tak było przy poprzednich nagrodach pocieszenia.
A tak przy okazji,mam z komórki 2 smaki,muszę dwa paragony czy jeden wystarczy, bo nie wiem czy się dogrzebie do tych smakowych nieopisanych paragonów? Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5150958 Napisano: 19.04.2012 06:50:20 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
elhad napisał(a):

Chyba jednak ten topik działa - dwa dni temu narzekałam - a dzisiaj wpadły dwie nagrody emotka


Dwa dni temu? To jest dla mnie nadzieja, byłam tu akurat wczoraj czyli jutro....kto wie?
Nie zaszkodzi jednak ponarzekać jeszcze dzisiaj....o ja biedna nic nie wygrałam ostatnio, olaboga, o ja biedna emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5148697 Napisano: 18.04.2012 05:19:43 w dzis mam urodzinki
Wszystkiego naj, naj, dużo szczęścia i codziennych wpisów w MDW emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5148510 Napisano: 18.04.2012 03:53:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
like-a-bomb napisał(a):

wsciekly napisał(a):

like-a-bomb, ale naprawdę w wielu sklepach nie ma urm lub samych kuponów

http://www.wiosna...oliborz/jak-grac.php
urna wygląda tak, jak w kółeczku nr 3



emotka
nie ma? kuuuurczzzeee, pięknie, a w mojej miejscowości i jej zasięgu tylko jeden sklep biorący udział w loterii, oby była tam owa urna emotka


W Rzeszowie i bliższych i nawet dalszych okolicach nie ma NIC - żadnego sklepu emotka
Jadę w maju w góry, to sobie użyję na sklepach małopolskich emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bartula

#5148115 Napisano: 18.04.2012 12:45:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilonar2301 napisał(a):

szczupak napisał(a):

a czy konkurs wakacje w real by już rozwiązany?


Ten z voucherami nie.


A to nie jest tez 4Frame, która ma teraz tyle pracy? Wyświetl w wątku >>
0 0