Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4432002 Napisano: 09.06.2011 05:54:33 w Dziś cieszę się z.....
Mój mąż zdał egzamin kwalifikacji na kierowcę emotka Bardzo się cieszę i jestem z Niego bardzo dumna emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4431432 Napisano: 09.06.2011 02:38:30 w Inne mniejsze markety
hmm.. nie rozumiem tej nagonki na wscieklego - na każdym kroku.. Po co? Tak dla zasady? Kurde, ja kilka razy rozmawiałam z Nim na pw i złego słowa powiedzieć nie mogę..

ps. tak do tematu - kto zwinął Ostrołękę? Ja nie grałam, ale z ciekawości pytam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4430754 Napisano: 09.06.2011 11:23:32 w Wkurza mnie...
aurorcia napisał(a):

ewka656 napisał(a):

Wkurza mnie, że leje strasznie a ja muszę jechać kawał drogi do Katowic na egzamin. Przy tym towarzyszy mi jak zwykle ogromny stres... wrrr emotka



rozumiem cię,też mam w Katowicach egzamin,ale jutro
emotka



mój mąż też jedzie dzisiaj na egz do Ciechanowa... 90km emotka
u nas również leje.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4426408 Napisano: 08.06.2011 07:01:30 w Oddam za darmo
cola 5pkt

FRFFJ9 K3M943 KLHJ Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4423014 Napisano: 07.06.2011 06:44:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mooschka napisał(a):

a ja dzisiaj natrafiłam w rossmanie na dobry konkurs eveline cosmetics. zasady są bardzo proste, ale od razu zaznaczam że konkurs przeznaczony raczej dla dziewczyn emotka No chyba ze mezczyzni tez uzywaja kremow na celullit hihie emotka
do rzeczy - kupujesz produkt na celullit z serii slim extreme Eveline, zachowujesz paragon a następnie wchodzisz na stronę i wysylasz z formularza swoje zgloszenie. Nagroda jest super - profesjonalna sesja zdjęciowa i chyba 5tys zestawów kosmetyków Eveline Slim Extreme emotka

http://konkurs.eveline.eu/


oczywiście produkt mozna kupić wszędzie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4421888 Napisano: 06.06.2011 03:48:11 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

ha ha no raczej nie da się przegapić faktycznie. Ale mi się czasem zdaje że jestem zbyt zielona w tych sprawach. Im więcej czytam tym mniej wiem:(


Będziesz robiła wszystko instynktownie, zobaczysz! Ja zawsze bałam się brać dzieci na ręce, a swoje przewijałam, obracałam, ubierałam, kąpałam... Nie wiem skąd wiedziałam jak to robić emotka Intuicja?

Poród też od razu rozpoznałam.. No, tego nie da się przegapić. Czasami kobiety mylą go ze skurczami przepowiadającymi, ale to może się zdarzyć przy każdej ciąży (ja nie miałam takich skurczy, albo były baaaaardzo słabe) emotka

Cytrynkowa, wszystkiego się nauczysz, zobaczysz! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4421697 Napisano: 06.06.2011 02:19:33 w Konkursowiczki w ciąży
polec napisał(a):

grusia napisał(a):

Ja mam znajomą ktora też pękła ( bohaterke strugała i nie pozwoliła się naciąć )- pękła tak paskudnie że musiała przejść plastykę odbytu.
Dla mnie dobry lekarz i dobra położna ( nawet jeśli musi być opłacona )no i współpraca z nimi to gwarancja sukcesu emotka .Oczywiscie przy porodzie bez komplikacji.



Ja też strugałam bohaterkę, Mąż powiedział, ze nigdy sobie tego nie życzyłam i mnie lekarz nie naciął, choć już się zbierał!!.

ja już nie miałam siły mówić.

Po dwóch godzinach od porodu ślizgałam się w papciach na korytarzu, a moja sąsiadka z pokoju, która urodziła tydzień wcześniej- nie umiałą nawet usiąść !!!!!!!!


ee ja po nacięciu siedziałam po turecku kilkanaście godzin po porodzie, aż dostałam opiernicz od pielęgniarki emotka

To na prawde nie jest reguła, że tak lepiej, a tak gorzej - tak jak pisałam, każda z nas jest inna i inaczej reaguje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4421596 Napisano: 06.06.2011 01:36:08 w Konkursowiczki w ciąży
katrin22 napisał(a):

Ja nie mogę nic powiedzieć na temat naturalnego i cc, ale znam tak wiele przypadków, gdzie naturalny wyrządził tyle krzywdy matce, nie z winy matki, tylko z winy lekarzy, położnych, a nigdy nie wiadomo na kogo się trafi. Koleżanka po naturalnym tak była pocięta, że przez 2 tygodnie nie usiadła, po 2 latach zaczęła dopiero z mężem współżyć, ale ja wiem, to nie jest reguła. Ile kobiet tyle doświadczeń. Ja mam słaby wzrok i nie chcę ryzykować, ale to wszystko zależy od lekarza, jeśli powie NIE, to nie, nie będę nalegać emotka


Moja siostra rodziła w Anglii (tam nie nacinają) i sama pękła w kierunku dołu. Za mocno. Miała sporo problemów potem. Mnie nacinali i nic nie czułam, a rana bardzo szybko się zagoiła (wiem, że to nie jest regułą, bo każda z nas jest inna i inaczej reaguje) emotka

Ja wspominam naturalny poród wspaniale - zero problemów, mało bólu, super opieka, mąż i siostra obok.. Prawie bajka emotka Po godzinie obserwacji poporodowej sama wstałam z łóżka.. Niestety to nie gwarantuje mi, że następny poród będzie taki sam, chociaż bardzo bym chciała emotka

Trzymam za Was kciuki dziewczyny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4419700 Napisano: 05.06.2011 06:21:20 w Wkurza mnie...
spiekłam się na buraka.. Kurde, a kupiłam krem z mocnym faktorem.. Fajnie, że zadziałał emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4416654 Napisano: 04.06.2011 06:47:06 w Rossmann
nocti napisał(a):

U mnie nie ma szminki. Szkoda. Na tyle nagród myślałam, że trafię.



u mnie też nie ma, grałam po zmianach takim sposobem jak w konkursie noworocznym.. Tam się udało, tu nie emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4415525 Napisano: 03.06.2011 03:16:22 w Gratulacje! Dla wygranych!
dorota19791 napisał(a):

psika napisał(a):

dorota19791 napisał(a):

merynosek
kochana najszczersze gratulacje:)
http://www.facebo...p;type=1&theater emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka

Należało sie jej!!! Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


dokładnie... za Twoje serducho emotka : emotka


ja również baaaaaaaaaaardzo gratuluję!!!!!! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4413060 Napisano: 02.06.2011 03:41:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nic... wszystkie nagrody mnie omijają emotka Wielkie zeeerrro, zerrro emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4409373 Napisano: 01.06.2011 07:24:59 w RMF
Kurde, a mój nie powie nic... własnie próbowałam podczas rozmowy z babcią, dałam młodemu telefon a ten jak zwykle stanął jak wryty, zrobił wytrzeszcz i nic nie powiedział... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4409262 Napisano: 01.06.2011 06:48:12 w RMF
To jest na pewno konkurs polegający na dzwonieniu do radia? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4409207 Napisano: 01.06.2011 06:18:58 w RMF
eldcia napisał(a):

ewelcia napisał(a):

biokoo napisał(a):

wydaje mi sie jednak ze to bedzie polegalo na dzwonieniu do radia - przez dziecko - chyba ze bedziemy udawac dzieciaki emotka
pseplasam rmf fm ?


lmf fm emotka



w zeszłym roku był taki sam konkurs dzieciaki musiały dzwonic


to dyskryminacja! Moje dziecko nie dość, że mało mówi, to w dodatku nie chce - nawet po swojemu - nic powiedzieć do telefonu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4407883 Napisano: 31.05.2011 12:39:27 w RMF
pioge7 napisał(a):

mightyb napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mightyb napisał(a):

No jutro dzień dziecka a z tego co słychać fajnie będzie lecz jeśli zasady te same to szykuje swoje zwinne paluszki i swój spryt emotka emotka wszystkich dzieci ... zabawki się nam szykują emotka


a co szykują coś ???



yhy
emotka


a co? bo ja nie słucham nietstey radia dzisiaj emotka


jeszcze nie wiadomo na czym będzie polegał konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4407473 Napisano: 31.05.2011 09:35:11 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

ola2493 napisał(a):

rafi323raf napisał(a):

konkursy15 napisał(a):

iwonciaaa napisał(a):

nie widziałam na facebooku zakładki inne w wiadomościach ;/ przepadło mi 7 nagród emotka emotka emotka emotka emotka


emotka uuu
jakieś poważniejsze czy gadżety?


oo teraz widzę też tą zakładkę, tyyyyle ludzi się o coś mnie pytało a ja o tym nie wiedziałem emotka


chodzi o zakładkę aktualizacje? bo nie widzę inne


klikasz pod zdjęciem wiadomości i później inne dziwne, że niektóre wiadomości były pokazywane jak dochodziły, a większość nie emotka Na szczęście większość osób co się pytała to o sprawy konkursowe jak wygrać emotka


nie mam takiej zakładki, mam tylko wysłane i aktualizacja.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4406386 Napisano: 30.05.2011 06:04:19 w Wkurza mnie...
mama2006 napisał(a):

krzyszu napisał(a):

Byłem dziś w Ikei i doznałem szoku emotka Ludzie robią zakupy i... płacą bonami o nominale 20zł które otrzymało 9milionów polaków. Nie było by w tym nic dziwnego ale bony można łączyć ze sobą. Teraz żałuję, ze nie nakupowałem ich gdy były po kilka zł na allegro emotka


9 milionów Polaków dostało;a ja nie dostałam



a ja dostałam w tym tygodniu... emotka Tylko do Ikei mam troche daleko emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4397512 Napisano: 27.05.2011 07:21:28 w RMF
monia24 napisał(a):

nocti napisał(a):

brudny napisał(a):

W latach 50-tych XX wieku wtedy pierwsza gra kompterowa?


Tak


hurra


Tak emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4397281 Napisano: 27.05.2011 06:36:15 w RMF
friq napisał(a):

annb napisał(a):

friq,ale przecież ten konkurs z 500 zł jest dla rodziców,trzeba PESEL podać z tego co wiem emotka

Ja również tylko na 3 rundę zdążę,powodzenia życzę emotka


Wiem, ale podaje się dane dziecka i rodzica emotka Podałem mamy i swoje emotka



To wygrałeś? Gratuluję emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0