Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4455085 Napisano: 16.06.2011 08:09:02 w Inne mniejsze markety
czarnygreg napisał(a):

właśnie wróciłam z Polo, nie ma żadnej urny, ani żadnych książeczek, ani gazetek z kuponami emotka
dobrze, ze czasu sporo zostało, może się zorganizują


tak samo jak u mnie!!!! Jutro pójdę do drugiego.. jak nie znajdę nic, to do trzeciego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4453672 Napisano: 16.06.2011 01:22:26 w Inne mniejsze markety
fryteczka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

od jutra konkurs
- ostatnia strona
http://www.poloma...l/gazetka_id_35.html


dzięki za info emotka
się rozszaleli ostatnio z konkursami... tylko jestem ciekawa, jakie będą wyniki dwóch ostatnich emotka


w kazdym sklepie odbywa sie wylanianie zwyciezcow czy w głownej siedzibie ? moze jest jakis regulamin >?



byłam w polo dzisiaj (mam 3 w mieście), niestety nikt nic nie wiedział, urny tez nie było... hmmm? Może ktoś coś wie o tym konkursie?
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4453443 Napisano: 16.06.2011 12:15:49 w dzis mam urodzinki
nataszka napisał(a):

bluesky napisał(a):

nataszka napisał(a):

urodzinowa dzisiaj jestem ja emotka emotka



Zdrowia Szczęścia Powodzenia emotka emotka emotka


bardzo dziękuję za życznia ,choć jak lat przybywa to już się nie cieszę z urodzin tak jak kiedyś emotka


Zdrówka! I szczęścia! emotka

Dziś ma również urodziny mój mąż.. ćwierćwiecze Mu strzeliło.. Na razie nie składałam życzeń, udaję, że nie pamiętam, bo o 17 (jak wrócimy od prawnika) przyjezdza pól rodziny z tortem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4450712 Napisano: 15.06.2011 04:36:04 w Wkurza mnie...
skorpionka82 napisał(a):

tusiek napisał(a):

tereniagno napisał(a):

klaudia011 napisał(a):

WKURZA MNIE - TYM RAZEM CI SIÊ NIE UDAŁO, ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU JUTRO. wrrrr emotka i co dzień to samo


emotka U mnie to samo,jesteśmy razem
emotka



ach jak ja was doskonale rozumiem


mnie też to wkurza emotka


i mnie tez.... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4448523 Napisano: 15.06.2011 07:03:43 w Inne mniejsze markety
fryteczka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

od jutra konkurs
- ostatnia strona
http://www.poloma...l/gazetka_id_35.html


dzięki za info emotka
się rozszaleli ostatnio z konkursami... tylko jestem ciekawa, jakie będą wyniki dwóch ostatnich emotka


w kazdym sklepie odbywa sie wylanianie zwyciezcow czy w głownej siedzibie ? moze jest jakis regulamin >?




mam cichą nadzieję, że w każdym sklepie będą bony emotka
dzisiaj lub jutro pójdę się spytać, polo mam akurat prawie pod blokiem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4447344 Napisano: 14.06.2011 06:33:32 w Inne mniejsze markety

efelinkaaa

#4447090 Napisano: 14.06.2011 05:09:54 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rexona i nivea do testowania Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4442104 Napisano: 13.06.2011 08:58:15 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

leoniu napisał(a):

grusia napisał(a):

We wrzesniu skonczy 4 lata.I przez te 4 lata gromadzilam ciuszki emotka najwiecej z okresu niemowlecego bo potem juz sprzedawalam czesc ale i tak sie nazbieralo emotka .

Mialam robione 2D,3D i 4D - kurcze jak tehcnika idzie do przodu emotka . Mala strasznie podobna do swojego brata emotka Taki mały pucus emotka



Grusiu, gratuluję dziewczynki... Ale tak się zastanawiam - z jednej strony taki rygoryzm jeśli chodzi o kwestie alkoholowo-płynowozębowe itp. Z czym się w sumie zgadzam.
A z drugiej - hurtowe ilości usg, które zdaniem niektórych w nadmiernej ilości też nie jest zdrowe... Z czym też się w sumie zgadzam...



A gdzie Ty kobieto widzisz HURTOWE ILOSCI USG w moim przypadku ?Nie znosze jak ktos sie wtrynia nie wiedzac o czym pisze ...



ja miałam chyba 6 USG w ciązy emotka Pierwsze aby potwierdzić ciążę, w 12 tygodniu, następnie połówkowe. W 6 m-cu zaczęłam krwawić (podniosłam karton z ubrankami), szybko do lekarza - USG (lekkie odklejenie łożyska) - leżenie tydzień, po tygodniu kontrolne i w 38 tygodniu aby sprawdzić położenie dzidziusia (na szczęście się uparciuch odwrócił). Nie ma żadnych badań mówiących o szkodliwości USG, lekarz też mi mówił, że jak jest konieczność to trzeba robić. Standardowo wykonują 3 badania, jednak jesli jest potrzeba - robią więcej.

dagmara, agusia - gratulacje!
grusia - gratuluję córeczki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4441751 Napisano: 13.06.2011 07:01:06 w Wkurza mnie...
onlyrybka napisał(a):

chmurka napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

świetnie.. do ogrodzenia elektrowni z mojej działki będzie całe 200m (dwieście)! Tylko iść się pochlastać po prostu! Nie wspominam o jakimś garażu dla pociągów, zwrotnicach i innych torach w ilości mnogiej, które będą bliżej..
Tak bardzo chcieliśmy mieć tam dom, a teraz.. brak słów po prostu emotka emotka emotka emotka

Teraz wszędzie już tak jest emotka miedzy moim blokiem a następnym chcą wcisnąć jeszcze jeden ;/ czyli jak wyjrzę przez okno to będę zaglądać Kowalskiemu do kuchni a tak się cieszyłam ,że mam piękne ogromne drzewa przed domem i tyle zieleni ;( żeby było mało to łąki i większe tereny zielone które też blisko miałam zlikwidują bo buduje się tam obwodówka ;( Niedługo betonem nas całkowicie zaleją
emotka



Z naszych ogródków pod domem miasto chce zrobić parking emotka zostaje szybkie wykupienie na własność, tylko musi wykupić 100% ludzi, bo działka jest jako całość, ale mamy wydzielone części (dzierżawa póki co)



Tak, wiem.. Tylko jednak elektrownia węglowa to - moim zdaniem - gorszy sąsiad niż nowy blok. Komin 185 metrów, skłądy węgla, pewnie odpadów (pyły?), pełno torów, pociągów, ruch i przede wszystkim hałas na naszej spokojnej uliczce... Żyć nie umierać ;/

ps. Tu gdzie mieszkamy chyba nie mieliby gdzie wcisnąć kolejnego bloku.. emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4440682 Napisano: 12.06.2011 08:51:19 w Wkurza mnie...
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

świetnie.. do ogrodzenia elektrowni z mojej działki będzie całe 200m (dwieście)! Tylko iść się pochlastać po prostu! Nie wspominam o jakimś garażu dla pociągów, zwrotnicach i innych torach w ilości mnogiej, które będą bliżej..
Tak bardzo chcieliśmy mieć tam dom, a teraz.. brak słów po prostu emotka emotka emotka emotka



słowem teren przemysłowy emotka



przemysł ciężki.. Jak kupowaliśmy działkę wszystko było terenem LEŚNYM.. Już wycięli 55 hektarów lasu obok.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4440671 Napisano: 12.06.2011 08:49:01 w Wkurza mnie...
świetnie.. do ogrodzenia elektrowni z mojej działki będzie całe 200m (dwieście)! Tylko iść się pochlastać po prostu! Nie wspominam o jakimś garażu dla pociągów, zwrotnicach i innych torach w ilości mnogiej, które będą bliżej..
Tak bardzo chcieliśmy mieć tam dom, a teraz.. brak słów po prostu emotka emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4440664 Napisano: 12.06.2011 08:46:21 w Pomocy!!!!
spin napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

co to jest Motowozownia? Nie mogę znaleźć w google a takie coś będzie obok mojej działki.. emotka


czyli garaż dla pociągów emotka



miło... emotka

ps. wsciekly, spin - dziękuję za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4440508 Napisano: 12.06.2011 08:04:55 w Pomocy!!!!
co to jest Motowozownia? Nie mogę znaleźć w google a takie coś będzie obok mojej działki.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4435496 Napisano: 10.06.2011 06:24:48 w Wkurza mnie...
friq napisał(a):

No chamstwo, ale wiadomo, że ktoś zazdrosny 12 samochodów w 2 lata, vouchery na 10 i 20 tyś + inne cenzurarela emotka Niestety Polak zawistny jest emotka Takie już jest życie...


no tak, tylko te konkursy są dla wszystkich, każdy ma szanse na wygraną emotka

ps. mój mąż nadal śpi.. ja będe szła spac, to łajza wstanie i pełen energii, rozanielony przylezie.. niech spada emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4435265 Napisano: 10.06.2011 04:41:19 w Wkurza mnie...
rafi323raf napisał(a):

wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):

ilonar2301 napisał(a):

Nie wiem, czy policja tu cokolwiek zrobi, bo nikt nie podał danych adresowych itp. A Karolina Świder i inne wymienione panie nie mają oryginalnych imion i nazwisk, a takie, które posiadają także inne osoby. Co prawda ewidentnym jest to, że niemal na 99 % chodzi o Was, ale nie wiem, czy to cokolwiek da.



pewnie i tak.. Szkoda.. Takim osobom ujdzie to płazem.. Na razie wiemy, że ktoś jest z Poznania, czyli - podejrzewam - to ktoś z otoczenia Pani Moniki...
Ech ludzi są podli..



a skąd takie przypuszczenia emotka


został wysłany z poznania ten list


no własnie.. Raczej donosiciel nie wiedział, że to wszystko wyjdzie na jaw i agencja ujawni takie rzeczy, więc wątpie aby jechał do innej miejscowości i wysyłał list... Tak mi się wydaje oczywiście.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4435225 Napisano: 10.06.2011 04:26:05 w Inne mniejsze markety
czy wiadomo już coś o konkursie z łóżeczkami? Byłam dzisiaj w swoim leclercu w poszukiwaniu regulaminu.. Produkty u mnie nie są oznaczone, regulaminu brak, a panie z punktu obsługi nic nie wiedza.. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4435187 Napisano: 10.06.2011 04:11:36 w Wkurza mnie...
ilonar2301 napisał(a):

Nie wiem, czy policja tu cokolwiek zrobi, bo nikt nie podał danych adresowych itp. A Karolina Świder i inne wymienione panie nie mają oryginalnych imion i nazwisk, a takie, które posiadają także inne osoby. Co prawda ewidentnym jest to, że niemal na 99 % chodzi o Was, ale nie wiem, czy to cokolwiek da.



pewnie i tak.. Szkoda.. Takim osobom ujdzie to płazem.. Na razie wiemy, że ktoś jest z Poznania, czyli - podejrzewam - to ktoś z otoczenia Pani Moniki...
Ech ludzi są podli..

ps. wkurza mnie mój mąż - śpi już 3 godzinę, a mógłby np. posprzątać ;]
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4435061 Napisano: 10.06.2011 03:24:23 w Wkurza mnie...
kalisto1986 napisał(a):

Weszłam tutaj, żeby powkurzać się na sytuację drogową w Szczecinie, ale już mi przeszło jak to przeczytałam emotka
Oczywiście chodzi mi o sam donos i jego treść.
Do czego może doprowadzić zazdrość ludzka, że niczym rasowy przedszkolak rozsyła donosy/prośby nie nagradzajcie jej bo ona już tyle wygrała, dajcie mi/nam bo tak mało wygrywam i ja będe się z tego cieszyć - ona zapewnie nie ( oczywiście to moja interpretacja)

Karolkas wg mnie ty nie masz czym się przejmować, po pierwsze policja nawet by nie mrugneła palcem ( niestety nie dziwie się ) ponieważ to, że jest tam twoje imie i nazwisko nie znaczy, że są to twoje dane emotka
na pewno, żadnej nagrody przez to nie stracisz więc spokojnie.

A do autora donosu - bo moge założyć się że uważnie to czyta/ będzie czytać.
Gratuluje totalnego upadku, bo trzeba być na prawde bardzo nisko, żeby robić coś takiego - bez względu na to czy ktoś wygrywa dużo, czy mało, pisząc wiersze czy strugając .... nigdy w życiu nie upodliłabym się pisząc nie dawajcie nagrody jej bo ma już dużo emotka




emotka emotka
Brawo kalisto!
Śmiem twierdzić, że nawet kura ma więcej rozumu niż ten donosiciel emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4434977 Napisano: 10.06.2011 02:52:02 w Wkurza mnie...
anava napisał(a):

efelinkaaa
moniau to wyjątkowe zjawisko i pisać na nią pewnie pisał niejeden, ale jak ktoś może podszywać się za innych!


podejrzewam.. ja akurat nie gram w konkursach, w których gra Pani Monika.. Chodziło mi bardziej o to, że na forum jest kilka osób, które bardzo nie lubią Pani Moniki.. Nie chcę nikogo oskarżać, ale jak zobaczyłam ten donos, od razu pomyślałam o kimś.. Zostawię to jednak dla siebie emotka

Karolkas - na serio, idź na policję. Niech ktoś poniesie odpowiedzialność za posługiwanie się Twoimi danymi! Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4434941 Napisano: 10.06.2011 02:43:23 w Wkurza mnie...
karolkas napisał(a):

ewaewa napisał(a):

emotka

plik można szybko i bez rejestracji wrzucić tu:
http://www.wrzuc.to/ emotka



no to wrzucilam http://www.wrzuc.to/wlBcD4FY.wt


ja pierdzielę emotka Normalnie w szoku byłam jak to czytałam, jak ktoś może być na tyle głupi, żeby podpisywać się czyimś nazwiskiem! Mógł wysłać anonim czy coś, ale kraść dane osobowe??

ps. Na forum jest kilka osób, które baaaaardzo nie lubią Pani Moniki i na każdym kroku to pokazują, wszędzie i gdzie się da oczerniają (NIE krytykują ale po cha***sku oczerniają)..

karolkas - jesteśmy z Tobą, nie zostawiaj tak tego - zgłoś sprawę na policję! Wyświetl w wątku >>
0 0