Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika efelinkaaa

efelinkaaa

#4459926 Napisano: 18.06.2011 04:52:09 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
karta z 3 dnia z RMF w towarzystwie Kłapouchego emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4459369 Napisano: 18.06.2011 11:56:48 w Nagrody nieotrzymane lub uszkodzone
ziolko napisał(a):

olusssiaa napisał(a):

ziolko napisał(a):

olusssiaa napisał(a):

Nerka JanSport z fb (kilka razy im to zgłaszałam, a oni ZAWSZE z łaską, ze już wysłali nagrodę i kolejny raz ją do mnie wyślą, jakoś do tej pory nie dotarła od 31 października 2010 roku!!!)

Olejki pomarańczowe z fb

Kosmetyki L'Oreal z wysokich obcasów dla Mamy... emotka




no to niech przyślą skan dowodu nadania, albo złożą reklamację na poczcie, że przesyłka zagubiona. Mają na to 12 miesięcy od nadania



Zaproponowałam im to. Prosiłam o numer przesyłki (piali, że wysyłali kurierem, UPC chyba), dowód jakiś kwitek czy coś. A oni: Wysłaliśmy już nagrodę po raz kolejny!, za ostatnim razem odpisali mi beszczelnie: Wysyłamy nagrodę po raz kolejny, ale już ostatni!. Szkdoa gadać...




skoro po raz kolejny a nie chcą tracić kasy na nagrody i wysyłkę to w ich zakichanym interesie jest sprawdzenie czy, kiedy i kto odebrał.

Oraz złożenie reklamacji na poczcie czy w firmie kurierskiej. A mówić sobie może, ze wysyła po raz kolejny, skoro nie chce dać numeru nadania, zebyś mogła sobie sama sprawdzić, gdzie jest przesyłka.

Moim zdaniem kręcą na potęgę


moja znajoma do tej pory nie może doprosić się o plecak od nich, więc Twój przypadek nie jest - niestety - odosobniony.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4458148 Napisano: 17.06.2011 07:58:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
efelinkaaa napisał(a):

ziolko napisał(a):

enfamka napisał(a):

lizzie - no prawie jak Adam Mickiewicz emotka ))) czy wy na prawde nie widzicie ze ten wiersz jest gorszy od tego co wygral ? W wielu miejscach nawet ilosc sylab ci sie nie zgadza. A okreslenie stówę zaoszczędzić pozostawie juz bez komentarza ...




no sorry, ale w nagrodzonym utworze tez nie wszędzie jest jednakowa ilość sylab emotka



źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz... emotka



oczywiście to było do enfamki emotka Sorrki ziolko za zły cytat emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4458113 Napisano: 17.06.2011 07:47:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziolko napisał(a):

enfamka napisał(a):

lizzie - no prawie jak Adam Mickiewicz emotka ))) czy wy na prawde nie widzicie ze ten wiersz jest gorszy od tego co wygral ? W wielu miejscach nawet ilosc sylab ci sie nie zgadza. A okreslenie stówę zaoszczędzić pozostawie juz bez komentarza ...




no sorry, ale w nagrodzonym utworze tez nie wszędzie jest jednakowa ilość sylab emotka



źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz... emotka


Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457964 Napisano: 17.06.2011 07:10:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
grancias napisał(a):

taaga20 napisał(a):

Nie mam urazu do Moniki - podziwiam ją za to że tyle wytrwałości by robić te wszystkie cuda wianki.
Mam żal do organizatorów/agencji - że nie przestrzegają właśnie regulaminów. Bo jakbym wiedziała że mogę jakiś link zapodać to wrzuciłabym wyśpiewany piękny wierszyk w przebraniu puzzla TREFL emotka



umarłem ... emotka



ja tez.. aż się oplułam arbuzem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457846 Napisano: 17.06.2011 06:35:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aga67 napisał(a):

Był dołączony link do prezentacji multimedialnej ze zdjęciami profesjonalnego fotografa. Pewnie podobna do tej, co wygrała dwa dni temu w Turku.


tak? emotka

Dobrze, że nie brałam tam udziału, bo bym się wkurzyła... Regulamin, to regulamin - nie mam pretensji do Pani Moniki, ale do organizatora, że nagina własne zasady emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457830 Napisano: 17.06.2011 06:30:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wsciekly napisał(a):

A oto nagrodzone hasło:

Gdy na wakacje z TUI leciałem grę Trefl do samolotu zabrałem

Lot mi ona uratowała, bo nuda w samolocie mnie opętała

Na wakacjach było odlotowo, bawiłem się z TUI wystrzałowo!

Gdy na odpoczynek chęć miałem, grę Trefl szybko wyciągałem

Przy niej przyjaciół poznałem i czas z nimi spędzałem

Dobrze się z nimi bawiłem – o takich wakacjach marzyłem

Takie beztroskie chwile wspominam cały rok mile

TUI relaks gwarantuje, bo najlepsze wakacje oferuje!




o jeny emotka wstydziłbym się coś takiego na jakikolwiek konk wysłać
emotka


Prace plastyczne, świecidełka, cenzurarelki - ok, rozumiem, że to przyciąga wzrok, ale... taki wierszyk? Nie chcę, żeby to zabrzmiało złośliwie (zazdrosna też nie jestem, bo nie brałam do tej pory udziału w żadnym konkursie z Panią Moniką), ale jest okropny emotka Taki sztywny i na jedno kopyto, nieciekawy, rymy głównie na -em.. Dla mnie zero kreatywności.. Albo była słaba konkurencja, albo wierszyk był tylko dodatkiem..

ps. nie jestem mistrzynią w pisaniu rymowanek, rzadko piszę, bo nie umiem... Może nie powinnam się wypowiadac, ale ten wiersz jest na prawdę kiepski - moim zdaniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457731 Napisano: 17.06.2011 05:49:14 w RMF
masza napisał(a):

czy ktos czeka jeszcze na karty z 3 dnia...?


ja... Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457505 Napisano: 17.06.2011 04:19:11 w Inne mniejsze markety
rwas napisał(a):

wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


byłam dzisiaj w innym Polo, widziałam urnę emotka Dostałam ostatnią gazetkę z kuponem. Na paragonie mam pieczątkę sklepu, bo niestety nie wybiło Winiary na barszczu czerwonym...
Nie wiecie czy kupony można sobie drukowac?



tym razem nie ma takiej opcji emotka



http://www.poloma...011_nr_2_id_246.html
domowe ABC ma rowniez kupon


własnie z tego domowego abc mam kupon Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457495 Napisano: 17.06.2011 04:16:31 w Inne mniejsze markety
wsciekly napisał(a):

efelinkaaa napisał(a):


byłam dzisiaj w innym Polo, widziałam urnę emotka Dostałam ostatnią gazetkę z kuponem. Na paragonie mam pieczątkę sklepu, bo niestety nie wybiło Winiary na barszczu czerwonym...
Nie wiecie czy kupony można sobie drukowac?



tym razem nie ma takiej opcji emotka



no to świetnie, dostałam OSTATNI¡ gazetkę....
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457458 Napisano: 17.06.2011 04:04:46 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
opaska na oczy z Hotelu Wygoda na FB Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4457440 Napisano: 17.06.2011 03:57:14 w Inne mniejsze markety
pawel1615 napisał(a):

gargi napisał(a):

pawel1615 napisał(a):

hej, ile jest w koncu tych bonów w polo? Bo na stronce jest napisane

Nagrodami w konkursie są:

30x bony towarowe POLOmarket o wartości 700 zł
30x bony towarowe POLOmarket o wartości 500 zł
90x bony towarowe POLOmarket o wartości 100 zł
100x bony towarowe POLOmarket o wartości 50 zł



a w regulaminie http://polomarket...omocji%20Winiary.pdf Pula Nagród w Promocji jest ograniczona i wynosi łacznie 32.000 sztuk Nagród w całej sieci
POLOmarket (ok. 100 sztuk/sklep).



to 32 000 to chyba chodzi o te książeczki a nie bony : )



aha
emotka


byłam dzisiaj w innym Polo, widziałam urnę emotka Dostałam ostatnią gazetkę z kuponem. Na paragonie mam pieczątkę sklepu, bo niestety nie wybiło Winiary na barszczu czerwonym...
Nie wiecie czy kupony można sobie drukowac? Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4456183 Napisano: 17.06.2011 09:26:49 w RMF
nocti napisał(a):

puma napisał(a):

kurcze a gdzie mój 3dzień???? emotka


Pewnie dziś będzie. Z 1 i 2 dnia też mieli opóźnienie.
Tylko ciekawe czy rodzaj maskotki zależy od dnia wygrania czy od partii wysyłki.



ja dostałam z 4 a z 3 nie, więc.. jest nadzieja emotka
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4456180 Napisano: 17.06.2011 09:25:52 w Konkursowiczki w ciąży
cytrynkowa napisał(a):

A ja myslę że dużo zależy od życia i aktywnosci mamy. Ja jeszcze nic nie wiem - to to co tu piszecie to dla mnie czarna magia. Tym bardziej ze nie miałam nigdy do czynienia ani z dziećmi ani z wózkami (chyba ze w supermarkecie ) emotka



ja też emotka
Trzeba kierować się własnym instynktem, rozumem i wybrac to co nam się podoba najbardziej. Jeśli wózek nie przypasuje - zawsze można go sprzedać i kupić drugi emotka

ps. nie zazdroszczę wyboru wózka emotka Za dużo tego jest w sklepach
Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4456148 Napisano: 17.06.2011 09:20:27 w RMF
Przyszła karta z 4 dnia - Kubuś Puchatek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4456126 Napisano: 17.06.2011 09:16:55 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

A to wiem jaki - tez mi wpadl w oko dopoki własnie nie dowiedzialam sie o tym siedzisku - moj maly na dworze tylko spał emotka Ale wozeczke wizualnie bardzo bardzo bardzo emotka .Jak juz pisalam nie to dobre do dobre ale co komu pasuje emotka .

Ja miałam dokładnie Quatro Tour De luxe ( sa jeszcze sport i cos tam jeszcze ) i bardzo chwale emotka .Moze Polec trafil Ci sie wadliwy egzemplaz ?Szkoda ze nie pamietasz dokladnego modelu - tak z ciekawosci juz.Probowałas reklamowac? Fakt ciezki jest ale u nas to nie problem bo wnosic nie musialam.Synek jezdzil w nim w sumie 2,5 roku a wozek nie mial zadnej awarii, kola pompowane i super amortyzacja - uwielbialam jezdzic nim po lesie.No i nadal wyglada swietnie.

No niestety wybor i zakup wozka nie jesta taki prosty jak by sie moglo wydawac emotka .

Ogladalyscie moze te stronke http://www.nextway.pl/ fajny pomysl emotka



Siedzisko kubełkowe nie jest złe, o ile dziecko samo siedzi (dla młodszych dzieci to tragedia..). Na szczęście gondola była na tyle duża, że Sebek cała zimę i wczesną wiosnę przejeździł w niej emotka
ps. nie polecam wózka V3 na wieś, łakę. To typowy wózek miejski, po piachu nie przejedzie raczej emotka My używaliśmy tylko an chodniki i spisywał się rewelacyjnie.

Zastanawiałam się jeszcze nad Xlanderem, ale nie podobała mi się regulacja siedziska - na pasek.. Koleżanka kupiła i mówiła, że tragedia - z jednej strony było bardzij rozłożone niż z drugiej, dziecko siedziało krzywo.. Nie wiem czy jej się taki egzemplarz trafił czy to norma, jeżeli Xlander to poprawi - będzie plus emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4456051 Napisano: 17.06.2011 08:58:32 w Konkursowiczki w ciąży
grusia napisał(a):

efelinkaaa a to ten co w spacerówce ma siedzisko kubełkowe czyli ze nie rozklada sie całkiem na płasko ?


tak, dokładnie ten emotka Nam to nie przeszkadzało, bo Sebek i tak rzadko spał na dworzu.. W gondoli jeździł chyba do 8 m-ca..
Mi taki wózek pasował, innym nie musi oczywiście emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4455946 Napisano: 17.06.2011 08:36:19 w Konkursowiczki w ciąży
agusia147 napisał(a):

Grusia, Polec i po co się tu kłócić? Dla mnie zawsze na przykład wózek to był wózek, nawet nie wiedziałam że są jakieś marki i zyję emotka Wuluzujcie emotka


ja miałam coneco V3, dużo osób było niezadowolonych, a ja byłam bardzo! Przy następnym dzidziusiu też będzie, bo nie jest ani trochę zniszczony. Dla mnie miał same zalety: wielka gondola, siedzisko obracane tyłem do kierunku jazdy (jak wiał wiatr), regulowany daszek w siedzisku (zamiast parasola, mogłam ustawiac pod każdym kontem), wielki kosz, zdejmowana w całości tapicerka (na suwaczki) i przede wszystkim - możliwość dokupowania części zamiennych emotka
wiem, że jest tyle opinii pozytywnych co negatywnych, najlepiej samemu wypróbować w sklepie. Mi bardzo pasował, innym nie musi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4455752 Napisano: 17.06.2011 07:40:33 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
koszulka Levisa z FB : Wyświetl w wątku >>
0 0

efelinkaaa

#4455629 Napisano: 17.06.2011 06:37:45 w RMF
dzasmina napisał(a):

a do mnie nic nie przyszło i wątpię, żeby się to zmieniło jutro emotka szkoda, bo mam zamiar w weekend zrobić tournee po sklepach.
a co do koncertu życzeń, to ja też chciałabym kłapoucha emotka


do mnie też nic nie przyszło... Wygrana 3 i 4 dnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0